Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

QUOTE(juros dukra @ 2011 05 19, 17:47)
Sveikos mamos, gal kam nuotaiką pakelsiu mirksiukas.gif
užvežė šiand matyt į vakarų Lietuvą duonkepių  smile.gif užmačiau šiand Klaipėdos iki kur stoty randas cielas dvi, kam reikia skubėkit, dar ten buvo visko, išskyrus įrankius, net ir t ų naujų prekių, linkiu sįkmės toms kas bėgs, o toms kas ne
pasakysiu, kad skirtumas tarp tų duonkepių vienintelis, tai papildoma skardelė bandelėms ir viskas, tiesa dar tie šepetukai-peiliukai ir bagečių rankenėlės ne oranžinės, o pilkos spalvos, visa kita copy paste, ir pagaminta Kinijoje ir ne prancūzijos rinkai, nes ant dėžės taip pat visom kalbom užrašai, tik šitoj paskutinėj duonkepėj turėtų būti spec prancūzų kepėjų receptų knygutė ....
p.s. gal kas nusipirkote ir tą lygintuvą su garais? kaip jums jis? ar turi kažkokį papildomą priedą, kurį uždėjus galima kelnių kantą tiesiogiai lygint ir neblizgina?

iR GALINGUMAS JOS BEVEIK DVIGUBAS, kazi kaip ji tos elektros sunaudos, gal pirmine duonkepe naudos maziau, vat man rupi issiaiskint ta galinguma , kepti turetu vienodai, gal sakau kai galingesne tai maiso geriau rugine duona, kas dar galetu but..... nagi kas nusimano geriau pakomentuokit, isdestykit mintis savo


dar norejau paklaust ar naujesnej dnkpep. yra lietuvisku programu uzklijuojami lipdukai ar ne, nes senesnej yra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GITALE: 19 gegužės 2011 - 18:41
Apziurejau parduotuveje ta naujausia duonkepe. Viskas lyg ir nieko, tik tie uzrasai ant duonkepes dangtelio, tos raudonos linijos, tiesiog nuo prisilietimo pradejo trintis. g.gif Nu taip neturetu butu, visdelto naujas daiktas, kazkaip jau labai labai pakvipo kinija... schmoll.gif Tokia, atrodo, visai smulkmena labai daug pasako apie daikto kokybe...
Nesugunde manes ta duonkepe, nors ir kaina labai jau viliojanti... rolleyes.gif
Atsakyti
na aš lyginau antrajį ir trečiąjį variantus, tai jų galingumai vienodi, bet ryja ta duonkepė elektros tikrai nedaug, mano elektrinė kaitelentė daugiau suvalgo
Atsakyti
Kam aktualu - Vilniuje - Džiaugsmo 28A "Iki" yra duonkepių.
Atsakyti
Žemynos g. 2 Vilniuje šiandien mačiau duonkepių. Net neišpakuotos . Kažkaip preėjo noras nusipirkti. 3 užvežimai ir labai skirtingi atsiliepimai apie jas. g.gif
Atsakyti
Merginos, kurios pirkot tą naujesnį duonkepės variantą, kokiu nors būdu "mestelkit" palyginimui bent vieną, kad ir pranc. kalba, duonos receptą su kepimo laiku iš ten esančios knygutės. Tiesiog smalsu, ar kuo skiriasi ar ne...
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2011 05 19, 22:15)
Merginos, kurios pirkot tą naujesnį duonkepės variantą, kokiu nors būdu "mestelkit" palyginimui bent vieną, kad ir pranc. kalba, duonos receptą su kepimo laiku iš ten esančios knygutės. Tiesiog smalsu, ar kuo skiriasi ar ne...


žinok ten knygelė daug didesnė, nei prie pirmųjų kur buvo, ir ten nebe paveiksliukais receptai pateikti, o normaliai parašyti mirksiukas.gif kas pastarojoj viską apsunkina dėl prancūzų kalbos nemokėjimo doh.gif atkeliauk iki manęs kada, gyvai pavartinėsi/paskaitinėsi
Atsakyti

iR GALINGUMAS JOS BEVEIK DVIGUBAS, kazi kaip ji tos elektros sunaudos, gal pirmine duonkepe naudos maziau, vat man rupi issiaiskint ta galinguma , kepti turetu vienodai, gal sakau kai galingesne tai maiso geriau rugine duona, kas dar galetu but..... nagi kas nusimano geriau pakomentuokit, isdestykit mintis savo
dar norejau paklaust ar naujesnej dnkpep. yra lietuvisku programu uzklijuojami lipdukai ar ne, nes senesnej yra?

pirmosios duonkepės galingumas 860 w, kaitinimo elementas apačioje, o naujesnio modelio 1650 w, nes jis turi 2 kaitinimo elementus: vienas apačioje ir papildomas kaitinimo elementas viršuje, kuris reikalingas būtent bagečių kepimui - čia tos 2 papildomos naujos programos. Maišys tešlą ir keps abi lygiai taip pat.
Atsakyti
QUOTE(RIVAL @ 2011 05 20, 01:13)
iR GALINGUMAS JOS BEVEIK DVIGUBAS, kazi kaip ji tos elektros sunaudos, gal pirmine duonkepe naudos maziau, vat man rupi issiaiskint ta galinguma , kepti turetu vienodai, gal sakau kai galingesne tai maiso geriau rugine duona, kas dar galetu but..... nagi kas nusimano geriau pakomentuokit, isdestykit mintis savo
dar norejau paklaust ar naujesnej dnkpep. yra lietuvisku programu uzklijuojami lipdukai ar ne, nes senesnej yra?

pirmosios duonkepės galingumas 860 w, kaitinimo elementas apačioje, o naujesnio modelio 1650 w, nes jis turi 2 kaitinimo elementus: vienas apačioje ir papildomas kaitinimo elementas viršuje, kuris reikalingas būtent bagečių kepimui - čia tos 2 papildomos naujos programos. Maišys tešlą ir keps abi lygiai taip pat.


tai kai kepi duona tai kepa tik elementas apacioje, o kai bagetes tai isijungia kaitinimo elementas virsuje? ar taip supratau?
reiskia gal neverta keist i galingesne , bageciu nekepsiu o tas papildomas kaitinimo elementas tik bagetem skirtas kaip supratau, maniau kad si galingesne tai gal geriau maisys rugine duona su priedais(semkom ir .t.t) kadangi turiu pirmo pirkimo 860 w ir dar nenaudojau tai uzklausiau iki ar galiu pakeist i sia naujesne tai jie maloniai be pasispardymu sutiko, bet po jusu paaiskinimo dabar galvoju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GITALE: 20 gegužės 2011 - 04:59
Na kadangi išbandžiau jau duonkepę keliais variantais, tai pasisakysiu...
Apžiūrėjau pagaminta kinijoje, bet dabar viską ten gamina, tik deja vienas konvejeris vienom šalim kitas kitoms, faktas nes buvau susidūrusi smile.gif tai tikrai žinau, kad pvz. Nokia tel. kur skirti vokiečiams, prancūzams ir italams vienoki, o mums kitoki doh.gif
Apie duonkepę - mano ta galingoji, kepant šylą abu elementai, todėl duona apskrunda gražiau nei su vienu, paminėsiu, jog prieš tai turėjau moulinex ow2000, ir deja jos viršus apskruzdavo nelabai gražiai. Tuo tarpu su šia man apskrudimo vientisumas patinka. Kepiau Ciabatta - plutelė gavosi labai traški ir skani.
Kepiaus saldžią kaimišką bulką taip pat apskrudimas vienodas. Juoda duona ruginė iškepė per vieną kartą nereikėjo statyti papildomo laiko.
Tačiau kepti man patiko su mažiausiu apskrudimo lygiu, tik juodą duoną kepiau vidutiniu, tad galingumas visdėlto savo daro, o antras kaitinimo elementas man net labai priimtinas,nes viršus apkepa tikrai daug gražiau.
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2011 05 20, 05:55)
tai kai kepi duona tai kepa tik elementas apacioje, o kai bagetes tai isijungia kaitinimo elementas virsuje? ar taip supratau?
reiskia gal neverta keist i galingesne , bageciu nekepsiu o tas papildomas kaitinimo elementas tik bagetem skirtas kaip supratau, maniau kad si galingesne tai gal geriau maisys rugine duona su priedais(semkom  ir .t.t) kadangi turiu pirmo pirkimo 860 w ir dar nenaudojau tai uzklausiau iki ar galiu pakeist i sia naujesne tai jie maloniai be pasispardymu sutiko, bet po jusu paaiskinimo dabar galvoju

Aš turiu iš IKI dvi- iš pirmo ir antro vežimo. Esu išbandžiusi abi, tai kepa identiškai- t.y. tą pačią tešlą maišo visiškai vienodai, iškepa irgi, nėra jokio skirtumo nei kepimo kokybėje, nei apskrudime, nei kepimo laike . Vienintelis skirtumas, kad yra daugiau programų, jos skirtos bagetėms, visos kitos tos pačios.
Dar nebandžiau, bet galbūt ta galingesnė geriau maišytų sunkią tešlą su priedais, bet labai abejoju, nes į pyragą dedu džiovintus vaisius, tai skirtumo tarp abiejų nematau schmoll.gif Aš mielai ir antrą būčiau pirkusi tokią mažesnio galingumo, bet kad nebėra biggrin.gif
Atsakyti
O jus duonyte kepate is tos receptu knygutes, ar is pirktiniu duonai skirtu misiniu, ar turite savo megiamus receptus. Vis dar neisbandziau savosios duonkepes, rytoj reiketu pabandyti, tik nezinau pirmam kartui kokia cia nelabai imantria duona iskepus, kad, kaip pirmokei, gerai gautusi g.gif
Gal kokiu patarimu turite, ar koki paprasta receptuka parasykite ax.gif
Atsakyti