Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

QUOTE(juros dukra @ 2011 05 18, 20:09)
aš ir kitur radau, kad kainų skirtumas 10 eurų, tai naujesnei kažkodėl dabar labai didelę nuolaidą duoda?  g.gif o šiaip kiek įskaičiau prancūziškai, tai ten dar priedas kažkokiom bandlėm kepti (kas pirko ar skiriasi tos lentynėlės bagetem ir kita? gal galit apšviesti  ax.gif ) ir dar ten yra 16 programų, o 5023 turi keturiolika, tai paskutinė dar turi dvi papildomas programas kažkam, gal kas nusipirko apšvies? kas ten per papildomos programos?


Tai kiek as ziurejau abi jos turi po 16 programu,
Atsakyti
QUOTE(bolike @ 2011 05 18, 19:19)

Po darbo nueinu pasiimti, ji jau supakuota, dėžė užlipdyta. Prašau, kad man patikrintų, atsisako, net į kalbas nesileidžia. Sakau pagal taisykles turit tikrinti. Sako tam yra garantinis. Nu "dzin" galvoju, ką aš čia ginčisiuos rolleyes.gif bet taip paprastai vistiek nenusileisiu blush2.gif . Susimokejom, informacijoj staigiai išrašo garantinį kvitą ir viskas, ten irgi netikrina. O mes su MB kaip kokie bomžiukai vidury parduotuvės viską išsipakavom  lotuliukas.gif 


Tai israso garantini kvita? O man sake, kad cekis ir yra garantija. Tai kaip cia gaunasi? Cia tik man taip, ar ir kitoms tik ceki dave?
Atsakyti
QUOTE(Lexa @ 2011 05 18, 21:13)
Tai israso garantini kvita? O man sake, kad cekis ir yra garantija. Tai kaip cia gaunasi? Cia tik man taip, ar ir kitoms tik ceki dave?

Na as irgi perskaiciau cia naujiena bigsmile.gif - jokiu garantiniu nesu gavusi is IKI - nei kavos aparatui, nei duonkepei g.gif
Papildyta:
QUOTE(juros dukra @ 2011 05 18, 20:09)
(kas pirko ar skiriasi tos lentynėlės bagetem ir kita? gal galit apšviesti  ax.gif ) ir dar ten yra 16 programų, o 5023 turi keturiolika, tai paskutinė dar turi dvi papildomas programas kažkam, gal kas nusipirko apšvies? kas ten per papildomos programos?

as pirkau siandien ta nauja - tai buvo 2 skardos bagetem ir dvi skardos lygios - bandelems arba picoms. Paskutines 2 programoms-uogienei ir makaronams
Papildyta:
QUOTE(Edita888 @ 2011 05 18, 18:25)
Kadangi receptu lietuviskai negavau, tai nusipirkau miltu misini duonai kepti -sudejau, pastaciau programa ir laukiu skanios duonos biggrin.gif

Na stai ir iskepe mano pirma duona is misinio - duona kaip duona, nieko ypatingo-tik kad sviezia ir namine unsure.gif dar labai stora pluta gavosi ir sunku buvo labai isimti is skardos. Ant misinio buvo parasyta kepti 2,5-3val., o as uzdaviau 9 programa 2 val.10min. Kame problema?
Papildyta:
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 05 18, 17:20)
Dėl receptų : esu  nusikopijavusi CD buvusią informaciją, ten viskas pdf formatu, jei reikia rašykit į až, persiųsiu el. paštu  4u.gif

Vakare galėčiau ir instrukciją nuskenuoti, jei kam labai reik, nes pas mane prie duonkepės buvo visa knygutė.

Aciu labai 22peliukas22 uz atsiustus duonos receptus lietuviu kalba! biggrin.gif - cia ju tiek daug! biggrin.gif
Atsakyti


Aciu labai 22peliukas22 uz atsiustus duonos receptus lietuviu kalba! biggrin.gif - cia ju tiek daug! biggrin.gif
[/quote]

Prašom 4u.gif
Regis visom kurios parašė išsiunčiau, jei kas negavot parašykit, pakartosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexa @ 2011 05 18, 21:30)
Tai israso garantini kvita? O man sake, kad cekis ir yra garantija. Tai kaip cia gaunasi? Cia tik man taip, ar ir kitoms tik ceki dave?


Parduotuve turi kasos ceki prisegti prie tokio A4 formato lapo (kuris yra pridetas prie prietaiso), ten uzdeti parduotuves stampa, uzrasyti prekes numeri ir pirkimo data mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rausvakase: 18 gegužės 2011 - 22:46
as irgi gavau issvajotaja duonkepe Moulinex, po menesio laukimo smile.gif bigsmile.gif drinks_cheers.gif

Tik va, receptu LT/EN/EU - nebuvo... Viskas prancuziskai... O dar sios kalbos nemoku blush2.gif
Na, bet manual LT galima buvo rasti.

O gal turit receptukus LT arba EN? Buciau labai dekinkga...
Papildyta:
QUOTE(bolike @ 2011 05 18, 20:19)
  Gal ir zaraza esu, bet už save reikia pastovėti. Juk ne 10 Lt sumokėjau, tai norisi, kad viskas tvarkingai būtų. Po to ir garantiniam neįrodysi, kad to ar ano nebuvo.
Nauja prekė jau rado savo vietelę  thumbup.gif , gaila šiandien laiko neturiu įsigilint, kaip ten kas, bet iki savaitės pabaigos tikrai išbandysiu. Sėkmės visoms ir visiems.


Aga, ir pas mane viskas tik FR. Itariu, kad IKI administracija prasikeike su tom duonkepem smile.gif tiek vargo, panasu, kd tikrai paklausiausia preke. As gavau po 1 men. zyzimo, ir laisku rasymo smile.gif bet - pasiekiau savo. Ir panasu, kad tos, kurios gavom veliau - nepralosem, juk gavom OW5003 drinks_cheers.gif thumbup.gif seniai issvajota produkta!!!

Dabar tik LT receptukus reikia gauti...
Paprasiau 22peliukas22, kad atsiustu... 4u.gif blush2.gif ax.gif
O tuomet - tik atsiraityti rankoves ir kepti smile.gif laukiu-nesulaukiu.

Visoms sekmes!!!
Atsakyti
QUOTE(Lexa @ 2011 05 18, 21:13)
Tai israso garantini kvita? O man sake, kad cekis ir yra garantija. Tai kaip cia gaunasi? Cia tik man taip, ar ir kitoms tik ceki dave?

Išrašo išrašo, būtinai informacijoj prašykit.
Papildyta:
QUOTE(rausvakase @ 2011 05 18, 23:41)
Parduotuve turi kasos ceki prisegti prie tokio A4 formato lapo (kuris yra pridetas prie prietaiso), ten uzdeti parduotuves stampa, uzrasyti prekes numeri ir pirkimo data mirksiukas.gif

Na dėžėj jokio lapo nebuvo, bet iš po prekystalio ištraukė ir užpildė, uždėjo antspaudą.
Papildyta:
QUOTE(Labanga @ 2011 05 19, 07:20)
Aga, ir pas mane viskas tik FR. Itariu, kad IKI administracija prasikeike su tom duonkepem smile.gif tiek vargo, panasu, kd tikrai paklausiausia preke. As gavau po 1 men. zyzimo, ir laisku rasymo smile.gif bet - pasiekiau savo. Ir panasu, kad tos, kurios gavom veliau - nepralosem, juk gavom OW5003  drinks_cheers.gif   thumbup.gif  seniai issvajota produkta!!!

Dabar tik LT receptukus reikia gauti...
Paprasiau 22peliukas22, kad atsiustu...  4u.gif  blush2.gif  ax.gif
O tuomet - tik atsiraityti rankoves ir kepti smile.gif laukiu-nesulaukiu.

Visoms sekmes!!!

Na susitvarkytų viską laiku, nebūtų dėl ko keiktis. Visi turi dirbti kaip priklauso, o ne atmestinai. Jei jau atsiprašė, vadinas tikrai ne viską buvo padarę ax.gif

Kažkas klausėte, tai vakar pirktoj duonkepėj buvo 2 padėkliukai bagetėms ir 2 - bandelėms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bolike: 19 gegužės 2011 - 07:40
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 05 18, 22:04)
Prašom  4u.gif
Regis visom kurios parašė išsiunčiau, jei kas negavot parašykit, pakartosiu  biggrin.gif

Dekui labai 4u.gif , eisiu keksa kepti biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi šiandien radau Palangoje duonkepę. Gal galite pasakyti kokia programa maišyti koldūnams tešlą. Pakol kas joje nieko nesuptantu. smile.gif
Atsakyti
Kaune Partizanu iki yra ir duonkepiu, ir kavos aparatu, ir lyginimo sistemu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juros dukra @ 2011 05 18, 15:55)
sveiki, ar galite pasakyti, ant jūsų duonkepės dėžės kas parašyta?
made in China? ar made in France?


Pas mane made in China smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Edita888 @ 2011 05 18, 21:57)
Na as irgi perskaiciau cia naujiena bigsmile.gif  - jokiu garantiniu nesu gavusi is IKI - nei kavos aparatui, nei duonkepei g.gif
Papildyta:

as pirkau siandien ta nauja - tai buvo 2 skardos bagetem ir dvi skardos lygios - bandelems arba picoms. Paskutines 2 programoms-uogienei ir makaronams
Papildyta:

Na stai ir iskepe mano pirma duona is misinio - duona kaip duona, nieko ypatingo-tik kad sviezia ir namine  unsure.gif  dar labai stora pluta gavosi ir sunku buvo labai isimti is skardos. Ant misinio buvo parasyta kepti 2,5-3val., o as uzdaviau 9 programa 2 val.10min. Kame problema?
Papildyta:

Aciu labai 22peliukas22 uz atsiustus duonos receptus lietuviu kalba! biggrin.gif  - cia ju tiek daug! biggrin.gif




Labas,aš taip pat norėčiau receptukų duonai smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamos, gal kam nuotaiką pakelsiu mirksiukas.gif
užvežė šiand matyt į vakarų Lietuvą duonkepių smile.gif užmačiau šiand Klaipėdos iki kur stoty randas cielas dvi, kam reikia skubėkit, dar ten buvo visko, išskyrus įrankius, net ir t ų naujų prekių, linkiu sįkmės toms kas bėgs, o toms kas ne
pasakysiu, kad skirtumas tarp tų duonkepių vienintelis, tai papildoma skardelė bandelėms ir viskas, tiesa dar tie šepetukai-peiliukai ir bagečių rankenėlės ne oranžinės, o pilkos spalvos, visa kita copy paste, ir pagaminta Kinijoje ir ne prancūzijos rinkai, nes ant dėžės taip pat visom kalbom užrašai, tik šitoj paskutinėj duonkepėj turėtų būti spec prancūzų kepėjų receptų knygutė ....
p.s. gal kas nusipirkote ir tą lygintuvą su garais? kaip jums jis? ar turi kažkokį papildomą priedą, kurį uždėjus galima kelnių kantą tiesiogiai lygint ir neblizgina?
Atsakyti