Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

QUOTE(GITALE @ 2011 05 18, 13:47)
tai dabar galvoju jei buvo klaidinga info ir tos kurios pirko ta pirmine duonkepe jei ji buvo nenaudota dar, tai gal "iki" turėtų pakeisti ja i sia galingesne, kadangi visgi prekes turi zenklu skirtuma? kur gautos anksciau ir dabar, ar imanoma is tikruju tai padaryt?

manau, kad neimanoma, nes net ir akcijos reklamoje ir iki puslapyje prie duonkepes aprasymu pateikiamos tos pacios pirmosios - maziausio galingumo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(skraja @ 2011 05 18, 12:29)
Instrukciją galima parsisiųsti iš čia:
[Ar prie Jūsų duonkepių buvo CD, nes aš vakar negavau?

Ačiū,kad pasidalinot instrukcija.Aš tik šiandien nusipirkau duonkepę,bet disko nebuvo.Dėžė buvo atidaryta,įtariu,kad diskas išimtas.Nes kai paklausiau,nenorom pasakė,kad kai dar atveš paims iš kitos dėžės ir man paskambins,kuo labai abejoju.
Kažkokia knygelė prancūzų kalba yra,dar gerai nei neapžiūrėjau,pirkau per pietų pertrauką. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2011 05 18, 12:47)
tai dabar galvoju jei buvo klaidinga info ir tos kurios pirko ta pirmine duonkepe jei ji buvo nenaudota dar, tai gal "iki" turėtų pakeisti ja i sia galingesne, kadangi visgi prekes turi zenklu skirtuma? kur gautos anksciau ir dabar, ar imanoma is tikruju tai padaryt?


Manau, kad galima pabandyt. Jei nepatinka prekes modelis ar spalva, o daiktas nenaudotas, tokiu atveju turetu ji pakeist. Reiketu dar pasidomet ne maisto prekiu inspekcijoj, kaip ten tiksliai yra su tais keitimais, o po to jau bandyt nest i parduotuve bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,
ziuriu, ne man vienai duonkepes lietuviskos instrukcijos nera, nebuvo ir CD. Gal tikrai, kas turite lietuviska instrukcija ir receptu knygele, galetumete pasidalinti cia, nes as prancuziskai ne mur mur. Gal kas uzmatete internete ar turite nuskanuota, labai prasyciau pasidalinti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Edita888 @ 2011 05 18, 13:24)
Skambinau ka tik del instrukcijos, tai paklausiau kiek dar turi duonkepiu - pasirodo 3 dar turi!-Sirvintos IKI
Tik receptai ir instrukcija prancuzu kalba, kai paprasiau kad lietuviskus man padarytu - pasake kad pilna receptu internete doh.gif


Dėl receptų : esu nusikopijavusi CD buvusią informaciją, ten viskas pdf formatu, jei reikia rašykit į až, persiųsiu el. paštu 4u.gif

Vakare galėčiau ir instrukciją nuskenuoti, jei kam labai reik, nes pas mane prie duonkepės buvo visa knygutė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 18 gegužės 2011 - 16:30
QUOTE(ENIGMA @ 2011 05 18, 11:16)
Šitoje temoj buvo apie jį kalbėta http://www.supermama...showtopic=48754


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Na va, pasirodo duonkepe paklausiausia preke smile.gif

Is pradziu buvo ow5020 paskui ow5023 o dabar ow 5031. Kai pagalvoji labiausiai nuskilo tiems, kurie gavo paskutiniai. Kiek ziurejau tai ow5023 ir ow5031 nelabai kuo skiriasi.

http://www.laboutiqu...mp;cc4=296501#a

http://www.laboutiqu...mp;cc4=291011#a
Atsakyti
QUOTE(skraja @ 2011 05 18, 13:29)
Instrukciją galima parsisiųsti iš čia:
http://www.azon.lt/o..._OW5003_LIT.pdf
4u.gif
Tik receptų knygos vertimo tai neradau..
Ar prie Jūsų duonkepių buvo CD, nes aš vakar negavau?

Manau, kad tai universali instrukcija - tinka visiems "Moulinex home bread baguette" duonkepiu modeliams. As buvau nuejusi dar karta i IKI - tai gavau labai panasia instrukcija lietuviu kalba. Pagrindiniai modeliu skirtumai - tai priedai.Pvz. siandien mano pirktoje duonkepeje OW503100, palyginus su sia instrukcija yra ne tik 2 skardos prancuziskiems batonams kepti, bet + dar 2 skardos kazkam g.gif kepti - gal tiesiog ivariu formu bandelems smile.gif, ir dar kitokios formos saukstelis nei instrukcijoje pavaizduotas-tokie va ir skirtumai smile.gif
Kadangi receptu lietuviskai negavau, tai nusipirkau miltu misini duonai kepti -sudejau, pastaciau programa ir laukiu skanios duonos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 05 18, 17:20)
Dėl receptų : esu  nusikopijavusi CD buvusią informaciją, ten viskas pdf formatu, jei reikia rašykit į až, persiųsiu el. paštu  4u.gif

Vakare galėčiau ir instrukciją nuskenuoti, jei kam labai reik, nes pas mane prie duonkepės buvo visa knygutė.

o kokia info yra tam CD? ar LT kalba viskas? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klakšt @ 2011 05 18, 19:38)
o kokia info yra tam CD? ar LT kalba viskas?  blush2.gif  4u.gif

Įvairūs receptai lietuviškai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 18 gegužės 2011 - 19:09
QUOTE(Eks @ 2011 05 18, 17:59)
Na va, pasirodo duonkepe paklausiausia preke smile.gif

Is pradziu buvo ow5020 paskui ow5023 o dabar ow 5031. Kai pagalvoji labiausiai nuskilo tiems, kurie gavo paskutiniai. Kiek ziurejau tai ow5023 ir ow5031 nelabai kuo skiriasi.

http://www.laboutiqu...mp;cc4=296501#a

http://www.laboutiqu...mp;cc4=291011#a



aš ir kitur radau, kad kainų skirtumas 10 eurų, tai naujesnei kažkodėl dabar labai didelę nuolaidą duoda? g.gif o šiaip kiek įskaičiau prancūziškai, tai ten dar priedas kažkokiom bandlėm kepti (kas pirko ar skiriasi tos lentynėlės bagetem ir kita? gal galit apšviesti ax.gif ) ir dar ten yra 16 programų, o 5023 turi keturiolika, tai paskutinė dar turi dvi papildomas programas kažkam, gal kas nusipirko apšvies? kas ten per papildomos programos?
Atsakyti
Na ką, mielos mamos ir tėčiai (mačiau ir vyriškių čia yra wink.gif). Pagaliau ir aš turiu savo duonkepę biggrin.gif
Kažkaip įdomiai čia su jom. Šįryt paskaičiau, SM, kad jau yra papildymas, tai pasiskambinau į šalia namų esančią IKI, sakau gal užsirezervuot galima. Sako liko paskutinė, jei atvažiuosit per valandą, tai rezervuojam, nes "tipo" juos tikrina, tai negali ilgesniam laikui. Na aš negalėjau iš darbo išeit, tai sakau bandysiu laimę kitur.
Per pietus nuėjau į Saturno IKI, ten viena duonkepė (išpakuota, stende) belikus, bet ir ta rezervuota. Tai paklausiau, ar dar veš, tai sakė, kad šia savaitę dar turėtų. Tai paprašiau, kad man rezervuotų, užsirašė telefoną. Po valandos skambina, kad galiu ateit pasiimt thumbup.gif biggrin.gif Matyt, kažkas atsisakė.
Po darbo nueinu pasiimti, ji jau supakuota, dėžė užlipdyta. Prašau, kad man patikrintų, atsisako, net į kalbas nesileidžia. Sakau pagal taisykles turit tikrinti. Sako tam yra garantinis. Nu "dzin" galvoju, ką aš čia ginčisiuos rolleyes.gif bet taip paprastai vistiek nenusileisiu blush2.gif . Susimokejom, informacijoj staigiai išrašo garantinį kvitą ir viskas, ten irgi netikrina. O mes su MB kaip kokie bomžiukai vidury parduotuvės viską išsipakavom lotuliukas.gif Ir ką, nėra CD, lietuviškos instrukcijos. Yra tik prancūziška ir receptų knygelė, bet irgi prancūziškai doh.gif Va tada pyktis užvirė, pas mus niekas nei bum bum prancūziškai. Tai kaip aš tą duoną kepsiu. Einu susirinkus visus popieriukus į administraciją. Ateina tokia moteriškė, pasakau dėl ko, tokia nelabai patenkinta nueina į kambariuką, aš iš paskos. Aišku atbumbėjau viską, kodėl pasikabinę lapus, kad turi patikrint, bet netikrina, kodėl nėra LT instrukcijos, CD ir t.t. Tai jos atsakymas, kad jie maisto parduotuvė, dėl to netikrina. Aš vistiek nenusileidžiu. Ji man pažada atspausdinti LT instrukciją, nes jiems atsiuntė, kad pridėtų. Tai dar paprašiau, kad duotų parašyt man prašymą, kad artimiausiu metu galėčiau ateiti pasiimti tai, kas priklauso. Tai sako, nerašykit, aš susiskambinsiu ir informuosiu jus, kad ateitumėt pasiimti. Vis dėlto parašiau, nes kažkada kitu atveju teko pasimokyt, kad be raštiško prašymo nieko nepeši. Ir dar paprašiau kopijos su parašu, kad prašymą gavo. Kol rašiau, atspausdino man tą instrukciją, atsiprašė, kad taip gavosi, kad iš karto nebuvo pridėta, nes nespėjo atspausdinti doh.gif Žodžiu, daug tylėjimo buvo ir neatsakytų klausimų, o ką gi sakys, juk žino, kad yra neteisūs. Gal ir zaraza esu, bet už save reikia pastovėti. Juk ne 10 Lt sumokėjau, tai norisi, kad viskas tvarkingai būtų. Po to ir garantiniam neįrodysi, kad to ar ano nebuvo.
Nauja prekė jau rado savo vietelę thumbup.gif , gaila šiandien laiko neturiu įsigilint, kaip ten kas, bet iki savaitės pabaigos tikrai išbandysiu. Sėkmės visoms ir visiems.
Atsakyti