Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

Mane irgi sudomino lyginimo sistema. Kaina tai didelė. Gal jau kas nors nusipirko ir parašys savo atsiliepimus.
Atsakyti
iki duonkepe 355lt http://www.azon.lt/S...OW5020.html#top ne bet iki vistiek pigiau gaunasi smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

as domiuosi lygintuvu ir lyginimo sistema... gal yra atsiliepimu...pati noriu paprsato to lygintuvo, o mamai lyginimo sistema, nes ji siuva, jai labai pravers... tai idomus atsiliepimai apie sias prekes smile.gif
Atsakyti
As turiu ta lygintuva - iprasta kaina kazkur 100 lt
Atsakyti
Duonkepe manau labiausiai vertinga iš visų prekių pagal kainą. Trintuvas geresnis buvo Philips (Maximos akcija).


O lyginimo sistema man asmeniškai visiškai nereikalingas daiktas. Lygintuva naudoju gal pora kart per mėnesį. Neturiu ka lyginti ax.gif
Atsakyti
O mane domina lyginimo sistema ir kavos aparatas, gal atsiras jau turinciu tokius daiktus, patars ar verta? ax.gif
Atsakyti
mane tai domina kavos aparatas, aisku nera stebuklo, bet vis geriau, nei paprastai kad namie uzsiplikai ta kava g.gif tik va idomu, kokios ten kavos pagalveles dedasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2011 04 01, 09:14)
mane tai domina kavos aparatas, aisku nera stebuklo, bet vis geriau, nei paprastai kad namie uzsiplikai ta kava  g.gif  tik va idomu, kokios ten kavos pagalveles dedasi  g.gif

As ir domiuosi tuo aparatu, bet taip mazai info ir atsuliepimu apie jį g.gif raso kad tinka malta kava, tai nebutinai pagalveline. Kazi ar ilgai jis kaista, ar skani kava gaunasi... gal kas jau pirkote? papasakokit smile.gif
Atsakyti
Mane ir domina kavos apratas. Pas prancūzus radau, kad jis ~100 eurų kainuoja. Atsiliepimai buvo, kad už tokią kainą pakankamai geras g.gif
Atsakyti
QUOTE(gielux @ 2011 04 01, 12:54)
Mane ir domina kavos apratas. Pas prancūzus radau, kad jis ~100 eurų kainuoja. Atsiliepimai buvo, kad už tokią kainą pakankamai geras  g.gif

Jo as ir panasia kaina buvau radus, apie 95-99 eurus. Lietuviskuose psl- apie 370 Lt. Nu reik laukt- gal atsiras bandziusiu smile.gif
va dar radau Vokiska psl su atsiliepimais iskart i verteja idejau smile.gif Atrodo labai nepeikia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 01 balandžio 2011 - 13:14
QUOTE(Ancele @ 2011 03 30, 21:58)
Sveiki,

as domiuosi lygintuvu ir lyginimo sistema... gal yra atsiliepimu...pati noriu paprsato to lygintuvo, o mamai lyginimo sistema, nes ji siuva, jai labai pravers... tai idomus atsiliepimai apie sias prekes smile.gif



QUOTE(mazojiR @ 2011 03 31, 07:36)
As turiu ta lygintuva - iprasta kaina kazkur 100 lt



as turiu ta lygintuva jau 4 m. thumbup.gif Paprastas, be stebuklu.
ir kainavo 100 lituku su trupuciuku.
Atsakyti
Kavos aparatas nieko rimto. Galima padaryt maks 2 puodelius kavos, i tai atkreipkit demesi. Ir kaina perlenkta, uz tokia kaina geriau delonghi 9 (tiksliai nepamenu pavadinimo), musu parduotuves turi. Apskritai tokis akcijomis netikiu, nes su didele nuolaida gaunasi brangiau, nei be nuolaidos kitur.
Atsakyti