Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

QUOTE(skraja @ 2011 05 18, 13:29)
Instrukciją galima parsisiųsti iš čia:
http://www.azon.lt/o..._OW5003_LIT.pdf
4u.gif
Tik receptų knygos vertimo tai neradau..
Ar prie Jūsų duonkepių buvo CD, nes aš vakar negavau?

Pas mane nebuvo nei CD, nei receptu nei instrukcijos.
Jusu pateiktoje nuorodoje modelis parasytas OW5003, o ant mano duonkepes OW503100 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Edita888 @ 2011 05 18, 12:34)
Pas mane nebuvo nei CD, nei receptu nei instrukcijos.
Jusu pateiktoje nuorodoje modelis parasytas OW5003, o ant mano duonkepes OW503100 g.gif

Turėtų tikti ir tai, manau 4u.gif
Aš tai atsispausdinau, vis geriau nei prancūzišką vartyti 4u.gif
Pas mane buvo receptų knyga prancūziškai, o CD nebuvo...
Atsakyti
tai dabar galvoju jei buvo klaidinga info ir tos kurios pirko ta pirmine duonkepe jei ji buvo nenaudota dar, tai gal "iki" turėtų pakeisti ja i sia galingesne, kadangi visgi prekes turi zenklu skirtuma? kur gautos anksciau ir dabar, ar imanoma is tikruju tai padaryt?
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2011 05 18, 12:47)
tai dabar galvoju jei buvo klaidinga info ir tos kurios pirko ta pirmine duonkepe jei ji buvo nenaudota dar, tai gal "iki" turėtų pakeisti ja i sia galingesne, kadangi visgi prekes turi zenklu skirtuma? kur gautos anksciau ir dabar, ar imanoma is tikruju tai padaryt?

Nemanau, kad jie keis, kadangi akcijos taisyklėse nurodyta, kad IKI pasilieka teisę koreguoti, keisti ar nutraukti akciją bet kuriuo metu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Edita888 @ 2011 05 18, 13:02)
Beje kas zino koks cia modelis OW503100 - cia naujesnis ar senesnis?

Panašu, kad čia trečias modelis biggrin.gif Kas ten įeina ir koks galingumas? 4u.gif

QUOTE(Edita888 @ 2011 05 18, 13:24)
Tik receptai ir instrukcija prancuzu kalba, kai paprasiau kad lietuviskus man padarytu - pasake kad pilna receptu internete doh.gif

Už tokį atsakymą greit vartotojų teisės gali prisistatyti... Receptai tai tebūnie, bet instrukcija lietuvių kalba privalo būti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2011 05 18, 13:47)
tai dabar galvoju jei buvo klaidinga info ir tos kurios pirko ta pirmine duonkepe jei ji buvo nenaudota dar, tai gal "iki" turėtų pakeisti ja i sia galingesne, kadangi visgi prekes turi zenklu skirtuma? kur gautos anksciau ir dabar, ar imanoma is tikruju tai padaryt?

visose IKI kabo užrašai, kad kokybiškos "lipdukų akcijos" prekės nekeičiamos ir negrąžinamos ir nurodomas juridinis pagrindas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2011 05 18, 13:57)
Panašu, kad čia trečias modelis  biggrin.gif  Kas ten įeina ir koks galingumas?  4u.gif
Už tokį atsakymą greit vartotojų teisės gali prisistatyti... Receptai tai tebūnie, bet instrukcija lietuvių kalba privalo būti  cool.gif

Galingumas 1650W, 16 programu, o priedu kol kas nesuprantu, kol neturiu instrukcijos. Kai gausiu-parasysiu smile.gif
Atsakyti
Na mano išvados tokios biggrin.gif
šios paskutinės duonkepės skirtos prancūzijos rinkai, todėl lietuvių kalba instrukciją abejoju, kad gausite būtent šiai duonkepei.
Net moulinexo puslapyje, šią mašiną randu tik prie prancūzų regiono, bei kad tai naujas modelis.
Tai tikiusi bus gera mašina 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ENIGMA: 18 gegužės 2011 - 13:17
QUOTE(ENIGMA @ 2011 05 18, 14:17)
Na mano išvados tokios  biggrin.gif
šios paskutinės duonkepės skirtos prancūzijos rinkai, todėl lietuvių kalba instrukciją abejoju, kad gausite būtent šiai duonkepei.
Net moulinexo puslapyje, šią mašiną randu tik prie prancūzų regiono, bei kad tai naujas modelis.
Tai tikiusi bus gera mašina  4u.gif

Vat ir as isknisau visa googla ir padariau ta pacia isvada.
Aisku, sunkiau bus viska issiaiskinti, bet, kita vertus, gal ir neblogai, turint omenyje, kad musu rinkai paprastai visas slamstas suvezamas, gal sitos bus geresnes rolleyes.gif g.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif
Na pas mane moulinexas ir buvo tai manau greit aš ją perkasiu smile.gif
Atsakyti
Gal kas matet, ar yra atvezta i Klaipeda tu naujo modelio duonkepiu?
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2011 05 18, 14:17)
Na mano išvados tokios  biggrin.gif
šios paskutinės duonkepės skirtos prancūzijos rinkai, todėl lietuvių kalba instrukciją abejoju, kad gausite būtent šiai duonkepei.
Net moulinexo puslapyje, šią mašiną randu tik prie prancūzų regiono, bei kad tai naujas modelis.
Tai tikiusi bus gera mašina  4u.gif


sveiki, ar galite pasakyti, ant jūsų duonkepės dėžės kas parašyta?
made in China? ar made in France?
Atsakyti