Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

Kavavirių vakar nmačiau Iki Eglutė - antakalnyje ir žirmūnų šaltinėlyje.
Duonkepių nebuvo. Dabar skambinau į Jeruzalės sako yra, tai bėgu.
Atsakyti
Pagaliau ir mes sumedziojom duonkepe thumbup.gif Ziuresim tik ar ji bus verta tos medziokles biggrin.gif
Beje, receptai, kaip jau kazkas minejo, tik prancuziskai g.gif
Ai, tiesa, laimiki nukovem Sirvintos IKI. Bet daugiau nebebuvo jau..
Atsakyti
valio... vilnius siandien gavo duonkepes, ir labai maloniai telefonu rezervuoja... biggrin.gif tikiuosi kad taip pat maloniai kai vaziuosiu po darbo pasiimti man ir atiduos... biggrin.gif
Atsakyti
na aš irgi jau su duonkepe namuose, liko dar viena jeruzalėje.
Dra 12 lipdukų gavau biggrin.gif jei kam reikia rašykite ką nors suderėsim mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ENIGMA: 18 gegužės 2011 - 09:41
QUOTE(aurum2010 @ 2011 05 13, 17:49)
Nulekiau siandien i IKI su tuo sugedusiu kavos aparatu ir visais popieriais. Parasiau prasyma, kad noriu susigrazint pinigus arba pasikeist i kita, o nuo remonto atsisakau. Nu jie labai spardesi, nenorejo priimt to prasymo, bet galu gale sutarem, kad as jiems pateiksiu garantinio isvada apie aparato gedima ir jie ivykdys mano prasyma. Tai dabar vesiu aparata i garantini servisa, kad nustatytu gedima, bet neremontuotu, o tik duotu isvadas. Tikiuosi viskas sekmingai issispres  blush2.gif


Tesiu savo kavos aparato istorija. blush2.gif Nuveziau siandien i IKI garantinio isvada, ir IKI labai geranoriskai man ta aparata pakeite i kita. 4u.gif
Taigi jau ir as galiu megautis kava su putele tongue.gif Tikiuosi, sis aparatas tarnaus ilgiau...
Pasakoju savo istorija, kad padrasint kitas kovot uz savo teises, nekreipiant demesio i parduotuvej prikabinetus rastus, kad esa jie prekiu atgal nepriima ir nekeicia 4u.gif
Atsakyti
Patarkit prašau,ar verta pirkti tą lygintuvą už 99 Lt,ar už tiek galima ir geresnį rasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(RIJADA @ 2011 05 18, 09:59)
Patarkit prašau,ar verta pirkti tą lygintuvą už 99 Lt,ar už tiek galima ir geresnį rasti g.gif


Šitoje temoj buvo apie jį kalbėta http://www.supermama...showtopic=48754

Atsakyti
Uzveze turbut visoj Lietuvoj duonkepiu, vakar vakare maciau Partizanu Iki, siandien buvau Aleksoto Iki irgi maciau duonkepe yra. Cia Kaune 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2011 05 18, 10:26)
Pagaliau ir mes sumedziojom duonkepe  thumbup.gif Ziuresim tik ar ji bus verta tos medziokles biggrin.gif
Beje, receptai, kaip jau kazkas minejo, tik prancuziskai  g.gif
Ai, tiesa, laimiki nukovem Sirvintos IKI. Bet daugiau nebebuvo jau..

Pries 15min toj pacioj IKI sumedziojau dar viena duonkepe biggrin.gif -irgi lyg buvo paskutine. Matomai visu neisstato, nes vietos nera, o gal turi sandelyje daugiau. Instrukcijos ir receptai tik prancuziskai doh.gif
Kaip nervina tokie dalykai -ir taip to laiko nera, o cia reikia lakstyti ir reikalauti to kas ir taip priklauso, kas turi buti iskart prideta prie prekes.
Beje kas zino koks cia modelis OW503100 - cia naujesnis ar senesnis?
Atsakyti
QUOTE(Edita888 @ 2011 05 18, 13:02)
Pries 15min toj pacioj IKI sumedziojau dar viena duonkepe biggrin.gif -irgi lyg buvo paskutine. Matomai visu neisstato, nes vietos nera, o gal turi sandelyje daugiau.

Skambinau ka tik del instrukcijos, tai paklausiau kiek dar turi duonkepiu - pasirodo 3 dar turi!-Sirvintos IKI
Tik receptai ir instrukcija prancuzu kalba, kai paprasiau kad lietuviskus man padarytu - pasake kad pilna receptu internete doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Edita888 @ 2011 05 18, 12:24)
Skambinau ka tik del instrukcijos, tai paklausiau kiek dar turi duonkepiu - pasirodo 3 dar turi!-Sirvintos IKI
Tik receptai ir instrukcija prancuzu kalba, kai paprasiau kad lietuviskus man padarytu - pasake kad pilna receptu internete doh.gif

Instrukciją galima parsisiųsti iš čia:
http://www.azon.lt/o..._OW5003_LIT.pdf
4u.gif
Tik receptų knygos vertimo tai neradau..
Ar prie Jūsų duonkepių buvo CD, nes aš vakar negavau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skraja: 18 gegužės 2011 - 12:30
QUOTE(Edita888 @ 2011 05 18, 13:02)
Pries 15min toj pacioj IKI sumedziojau dar viena duonkepe biggrin.gif -irgi lyg buvo paskutine. Matomai visu neisstato, nes vietos nera, o gal turi sandelyje daugiau. Instrukcijos ir receptai tik prancuziskai doh.gif
Kaip nervina tokie dalykai -ir taip to laiko nera, o cia reikia lakstyti ir reikalauti to kas ir taip priklauso, kas turi buti iskart prideta prie prekes.
Beje kas zino koks cia modelis OW503100 - cia naujesnis ar senesnis?


pagal visagali googla, tai si duonkepe su bageciu ideklu, ir 1650 W galingumo, reiskia naujesne, ne ta kuria siule per akcijos reklama... g.gif
jos naujos kaina 120-150 euru... tai ne veltui jas isgraibo dar nespejus iki parduotuviu atvezti... doh.gif
Atsakyti