Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

QUOTE(rudakase @ 2011 05 17, 11:15)
...skaiciau, kad atsirado nauju prekiu su lipdukais (sulciaspaude bei kombainas su mesmale), bet as ju niekur nemaciau schmoll.gif
kur jas butu galima pamatyti? o gal kazkas mane suklaidino g.gif

Vakar mačiau Lazdynų IKI (buvęs Papartis, rodos ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(cresta @ 2011 05 02, 22:18)
Sveikutė  4u.gif

Įsigyjau šią lyginimo sistemą iš IKI. Man asmeniškai tai super. Negaliu atsidžiaugti. Anksčiau jei skalbiniai pragulėdavo keletą dienų nelyginti, tai tarkim marškiniai vyro jau idealiai neišsilygindavo, o su šia sistema, tai kuo puikiausiai, greitai ir lengvai  4u.gif  Na aš tikrai nesigailiu, manau, kad daiktas tikrai geras, ir dar plius kai už tokią kainą. Mama pabandė, sakė, irgi nusipirks  4u.gif


Ačiū, kad nepatingėjote pasidalinti įspūdžiais. Mane irgi labai domina ta sistema. Tik nesuprantu, ar jai reikia specialios lyginimo lentos? Ar jūs lyginate ant paprastos? Ir dar klausimas: ar su šita sistema galima lyginti stačius rūbus?
Atsakyti
Sveikos, gal kam aktualu, šiandien Kauno Pratizanų IKI mačiau duonkepę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2011 05 16, 23:15)
Sveikos,
tikrai nemaniau, kad pasiduosiu ir aš lipdukinėms akcijoms doh.gif Visą laiką į jas žiūrėjau skeptiškai.
Kažkaip su mama kalbėjomės, ir ji prasitarė, kad norėtų kavos aparato. Kadangi turėjau pakankamai lipdukų, pasiskaitinėjau šioje temoje apie kavos aparatą ir šiandien jį nupirkau  smile.gif Vakare su šeimyna išbandėme ir padarėme vieną puoduką kavos. Niekas niekur pro šoną nebėgo, nelašėjo, visos lemputės degė, skylutė filtriuke irgi yra - kava gavosi net per stipri  lotuliukas.gif
Tik dar neišsiaiškinau, kur reikia pilti pieną, kad pasidarytum capučino. Skaičiau instrukciją, bet kažkaip irgi neradau. Gal kas galėtų dar kartą parašyti, kur pilti pieną gaminant capučino  blush2.gif  Ir dar - ar tiktų kaimiškas pienas vietoj UT ar MŪ, nes mes pirktinio pieno išvis nevartojam.


Tinka kaimiškas nugriebtas pienas, tik kad nebūtų per riebus, nes sviestą suplaksit wink.gif
Pienas turi būti ne mažiau 3 proc. riebumo. Pienas pilamas į sausą švarų puodelį ir statomas po garų purkštuku. Jei puodelis bus nešvarus ar drėgnas - pienas neišsiplaks. Kokybiškiausia puta išsiplaka, jei puodelį šiek tiek paversite įstrižai ir garo rankenėlę atsuksite pamažu. Tada lėtai pasukiosite puodelį, kad garas pasiskirstytų po visą pieną. Kai pienas visiškai išsiplaka, pasikeičia plakimo garsas: pasigirsta toks duslus gurguliuojantis. Tada reikia nustoti plakti. Pieno užvirti nereikia. Geriausia iškart po naudojimo išplauti purkštuvo galiuką. Puodelis su išplakto pieno puta statomas į aparatą ir tiesiog pripilama kavos. Putos gali iškilti gana didelis kaupas, bet gerai išplakta ji neturi išbėgti.
Tokiems aparatams labai svarbu, kad kava būtų espresso (ir iš jų dar ne visos būna tinkamos), kitaip jie gali sugesti. Geriausia nusipirkti plokščią samtelį specialiai kavai: 1 samtelis - 1 puodeliui kavos, o su jo dugneliu gerai paspausti kavą, tolygiai paskirstyti ir supresuoti filtriukyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sagabona: 17 gegužės 2011 - 18:17
na jums jau atsakė apie kavą, aš ir pirma plaku pieną į pieną darau kavą, o ant viršaus su šaukštu uždedu putą.
p.s. dar pastebėjau, kada geriau išsiplaka jei pienas šiltesnis, kai laikiau šaldytuve iškart išėmus susiplaka blogiau puta, aš galvojau, kad užsikimšo, o pasirodo pienas per šaltas buvo, dabar vėl sriūbčioju putą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sagabona @ 2011 05 17, 19:14)
Tinka kaimiškas nugriebtas pienas, tik kad nebūtų per riebus, nes sviestą suplaksit wink.gif
Pienas turi būti ne mažiau 3 proc. riebumo. Pienas pilamas į sausą švarų puodelį ir statomas po garų purkštuku. Jei puodelis bus nešvarus ar drėgnas - pienas neišsiplaks. Kokybiškiausia puta išsiplaka, jei puodelį šiek tiek paversite įstrižai ir garo rankenėlę atsuksite pamažu. Tada lėtai pasukiosite puodelį, kad garas pasiskirstytų po visą pieną. Kai pienas visiškai išsiplaka, pasikeičia plakimo garsas: pasigirsta toks duslus gurguliuojantis. Tada reikia nustoti plakti. Pieno užvirti nereikia. Geriausia iškart po naudojimo išplauti purkštuvo galiuką. Puodelis su išplakto pieno puta statomas į aparatą ir tiesiog pripilama kavos. Putos gali iškilti gana didelis kaupas, bet gerai išplakta ji neturi išbėgti.
Tokiems aparatams labai svarbu, kad kava būtų espresso (ir iš jų dar ne visos būna tinkamos), kitaip jie gali sugesti. Geriausia nusipirkti plokščią samtelį specialiai kavai: 1 samtelis - 1 puodeliui kavos, o su jo dugneliu gerai paspausti kavą, tolygiai paskirstyti ir supresuoti filtriukyje.



QUOTE(juros dukra @ 2011 05 17, 20:08)
na jums jau atsakė apie kavą, aš ir pirma plaku pieną į pieną darau kavą, o ant viršaus su šaukštu uždedu putą.
p.s. dar pastebėjau, kada geriau išsiplaka jei pienas šiltesnis, kai laikiau šaldytuve iškart išėmus susiplaka blogiau puta, aš galvojau, kad užsikimšo, o pasirodo pienas per šaltas buvo, dabar vėl sriūbčioju putą  thumbup.gif

Ačiū už išsamius paaiškinimus. Aš niekaip neįsivaizdavau, kaip capučino pasidaryti. Reiks ryt išbandyti, nes sūnus jau šį vakarą norėjo vėl kavą ruošti su aparatu lotuliukas.gif
Beje, prie kavos aparato radau šaukštelį kavai - visai neblogai man su juos susispaudė kava. Filtriuke, kai nuėmiau vandens nebuvo, tik tirščiai.
Atsakyti
O prie duonkepių turi būti instrukcija lietuvių kalba? arba anglų?
Atsakyti
QUOTE(siluetas @ 2011 05 17, 22:13)
O prie duonkepių turi būti instrukcija lietuvių kalba? arba anglų?

yra keliomis kalbomis toje pačioje knygutėje. Įskaitant ir lietuvių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2011 05 17, 22:27)
yra keliomis kalbomis toje pačioje knygutėje. Įskaitant ir lietuvių  mirksiukas.gif

Pas mane tik prancūzų kalba viskas verysad.gif unsure.gif Nesuprantu nieko doh.gif


kam reikia -duonkepių yra IKI Pasimatymas Kaune.
Informacijoje sakė, kadšiandien ir rytoj turi būti papildymas akcijinių prekių.
Atsakyti
QUOTE(siluetas @ 2011 05 17, 22:33)
Pas mane tik prancūzų kalba viskas  verysad.gif  unsure.gif Nesuprantu nieko  doh.gif

Kreipkis į IKI, jie turi duoti lietuvišką instrukciją 4u.gif
Atsakyti
gal vilniuje kas nors jau uzmate duonkepiu???
pasak IKI siandien turi buti papildymas...
pasidalinkit info, jei kas rado ''lobi''... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(carinjo @ 2011 05 18, 08:14)
gal vilniuje kas nors jau uzmate duonkepiu???
pasak IKI siandien turi buti papildymas...
pasidalinkit info, jei kas rado ''lobi''...  biggrin.gif


man katik paskambino is iki mados virsuliskes ir pasake kad gavo duonkepiu ir 1 realizavo mano vardu thumbup.gif tad jei kas nores ir negaus galiu perleisti mirksiukas.gif as jau nusipirkau anksciau 4u.gif net nesitikejau kad gali paskambint blink.gif skambinau su priekaistais kai 10 iki aplankius negavau prekiu lotuliukas.gif blush2.gif
tad jei kas nori rezervuotos duonkepes
man i az :mirksiukas pasakysiu rezervacijos koduka blush2.gif
Atsakyti