Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

QUOTE(Perfect @ 2011 05 16, 22:28)
Na, ir koks moralas šio pasakojimo?  blush2.gif  mirksiukas.gif

Pirkau prieš kokius 5 metus blenderį vaikiuko maistui smulkinti. Ne iš turgaus, ne iš patvorio, ne iš ,,antrų rankų"... Ne pigų, gerą. Philips. Iš normalios buitinės technikos parduotuvės. Ir ką? Sugedo tas technikos stebuklas po kelių naudojimų. Juk visko visur visada pasitaiko.



Genda visi daiktai, ne vien akcijinai. Kaip mes megstam juokauti, priklauso kuri pamaina gamino (naktine ar dienine) biggrin.gif
Atsakyti
...skaiciau, kad atsirado nauju prekiu su lipdukais (sulciaspaude bei kombainas su mesmale), bet as ju niekur nemaciau schmoll.gif
kur jas butu galima pamatyti? o gal kazkas mane suklaidino g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudakase: 17 gegužės 2011 - 10:17
QUOTE(juros dukra @ 2011 05 17, 07:56)
sveiki,
pieną reikia plakti atskirai šone, su tuo kraniuku, dėl kaimiško pieno nežinau, tik žinau kad reikia labai prižiūrėti tą kraniuką, nes pradėjo kažko pieną blogai plakt, įtariu skylutę reiks su adata pakrapštyti...



As jau antra karta bandau susiplakti piena, bet nieko neiseina... Naudoju MU 3.5 proc. Bet man vistiek skystokas pienukas gaunasi, na tu putu nedaug ir kai i kava isipyli atrodo kai uzbalinau paprastu pienu. Gal as ka ne taip darau? As plaku su tuo kraniuku, kol pienas uzverda, tada pasigaminu kava ir supilu piena i kava...
Atsakyti
QUOTE(rudakase @ 2011 05 17, 11:15)
...skaiciau, kad atsirado nauju prekiu su lipdukais (sulciaspaude bei kombainas su mesmale), bet as ju niekur nemaciau schmoll.gif
kur jas butu galima pamatyti? o gal kazkas mane suklaidino g.gif

Vakar Baltupiuose IKI buvo ir mėsmalė, ir sulčiaspaudė, ir kažkoks įrankis iš Bosh.
Atsakyti
QUOTE(rudakase @ 2011 05 17, 11:15)
...skaiciau, kad atsirado nauju prekiu su lipdukais (sulciaspaude bei kombainas su mesmale), bet as ju niekur nemaciau schmoll.gif
kur jas butu galima pamatyti? o gal kazkas mane suklaidino g.gif

Nesuklaidino. Praėjusią savaitę mačiau neišpakuotą kombainą pirkti. Kainą berods 499 Lt buvo blink.gif
Atsakyti
Išbandėm mes tą lyginimo sistemą. Niu ka.. man labai patiko, nors iki to lygintuvą tokį neblogą turėjau, tikrai geras diaktas, verta pirkti.
Atsakyti
QUOTE(rudakase @ 2011 05 17, 11:15)
...skaiciau, kad atsirado nauju prekiu su lipdukais (sulciaspaude bei kombainas su mesmale), bet as ju niekur nemaciau schmoll.gif
kur jas butu galima pamatyti? o gal kazkas mane suklaidino g.gif

Praėjusią savaitę mačiau PUPOS IKI, o dar vakar mačiau ir Riešės IKI. Buvo abu prietaisai 4u.gif Šiandien neatkreipiau dėmesio g.gif
Atsakyti
Aciu visiems uz atsakyma 4u.gif
Mane labai domintu siulciaspaude, nors nesu net maciusi kaip ji atrodo blush2.gif Gal kazkas ka nors gali apie ja pasakyti ax.gif
Atsakyti
gal kas Vilniuje matete kavos aparata?
skaitau, abejoju, bet jo vis tiek noriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikule @ 2011 05 17, 13:29)
gal kas Vilniuje matete kavos aparata?
skaitau, abejoju, bet jo vis tiek noriu smile.gif


Seskines IKI, prie LNK vakar buvo.
Atsakyti
QUOTE(Monikule @ 2011 05 17, 14:29)
gal kas Vilniuje matete kavos aparata?
skaitau, abejoju, bet jo vis tiek noriu smile.gif


vokieciu gatveje ikiuke vakar maciau...
Atsakyti
QUOTE(Sidabra @ 2011 05 17, 12:38)
Išbandėm mes tą lyginimo sistemą. Niu ka.. man labai patiko, nors iki to lygintuvą tokį neblogą turėjau, tikrai geras diaktas, verta pirkti.

gal galima būtų konkrečiau? nes žiūriu iš pardavimo jie greit dingsta, bet atsiliepimų sunku rast unsure.gif
ar bandėte lygint vertikaliai-garais? ir kokie privalumai prieš gerą lygintuvą? ar kelnes kostiumines galima tiesiogiai lygint?
Atsakyti