Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

QUOTE(Edita888 @ 2011 05 15, 23:32)
panasu kad filtre skylute nepadaryta doh.gif . Vyras siulosi pats pradurti-bet as bijau, o jei sugadins. Bandysiu prasyti rytoj IKI kad pakeistu filtra...

Na, be žodžių....Matyt, tikrai, čia kažkokia brokuota produkcija kišama. g.gif

Na, patiems kažin ar verta kažką daryt. Kad tik blogiau nebūtų.

O kad IKI pakeis filtrą, manau, net neverta tikėtis. Kur jau ten! schmoll.gif

Na ką, gersit stipresnę kavą ir tiek. mirksiukas.gif
Atsakyti
As negaliu atsidziaugti ir kavyte ir duonyte ir maistu garu puode. Duonkepeje kepiau dar tik viena karta, bet gavosi skaniai smile.gif)) O kava.... tai superine. Na manau, kad si karta 'IKI' akcija sugalvota vartotoju naudai smile.gif Tik prekiu galejo pasirupinti daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juratux2004 @ 2011 05 13, 15:02)
Greičiausia Jūs rankenėlę šone laikote ant ženkliuko "termometras" pastatykite ant O ir turėtu užsidegti žalia lemputė priekyje.



nugi aciu, pasukiojau as ta rankenele ir atsigavo ta mano zalia sviesyte drinks_cheers.gif
viskas gerai, matyt uzstrigusi gal buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eks @ 2011 05 16, 07:51)
As negaliu atsidziaugti ir kavyte ir duonyte ir maistu garu puode. Duonkepeje kepiau dar tik viena karta, bet gavosi skaniai smile.gif)) O kava.... tai superine. Na manau, kad si karta 'IKI' akcija sugalvota vartotoju naudai smile.gif Tik prekiu galejo pasirupinti daugiau smile.gif

Kavyte ir man patinka... blenderi turiu... Duonkepes noreciau, bet duona išsikepam ir orkaiteje... tai apsieisiu
Atsakyti
Gal kas turit nauju ziniu apie lyginimo sistema? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eks @ 2011 05 16, 08:51)
As negaliu atsidziaugti ir kavyte ir duonyte ir maistu garu puode. Duonkepeje kepiau dar tik viena karta, bet gavosi skaniai smile.gif)) O kava.... tai superine. Na manau, kad si karta 'IKI' akcija sugalvota vartotoju naudai smile.gif Tik prekiu galejo pasirupinti daugiau smile.gif


Siandien nuveziau savo neveikianti ROWENTA kavos aparata is IKI i garantini servisa. Pamate meistrai sake, kad pas juos pilna ROWENTA prekiu. Juokesi, kad uz lipdukus parduotuves zmonems bando iskisti suda. schmoll.gif Maciau stovejo ten pas juos lentynoj ir duonkepe Moulinex, uz maximos lipdukus pirkta Philips technika. Pasijauciau tokia blondinka... : verysad.gif O esu prisipirkus tos technikos uz lipdukus ir is maximos, ir dabar is IKI. schmoll.gif
Atsakyti
na man įdomu, o kuom tos lipdukinės prekės skiriasi nuo parDuotuvinių? aš tai nematau skirtumo? na aišku tai nėra aukščiausios klasės brendai, tada reiktų kenwood pirkti...bet aš turiu ir iš maximos grilių, blenderį, dabar nusipirkau duonkepę, kavavirę ir kolkas nesiskundžiu, va vakar kaip tik per dieną visus prietaisus panaudojau, tryniau su blenderiu batoną kotletams, kepiau marinuotą vištieną ant griliaus balkone smile.gif kepiau duoną ir kavą kokius penkis kartus viriau... biggrin.gif
aš jau nekalbu, kad berhoff puodų iš iki esu prisipirkus, tai neatsidžiaugiu, verdu net kiaušinius su šaukštu vandens, užkaitinu, o pakui išjungiu ...už min irkaušiniai gatavi, o elektros beveik nesunaudoju...man tai aktualu, jau kiek metų nuo tų puodų akcijos praėjo, o puodai kaip nauji, nieko neatsitiko, nor visi čia kalbėjo, kad gal brokas...tokiam kiekiui broko pagamint reikėtų atskiros gamyklos, tiesiog jie perka pigiau, ir daro tipo proc nuolaidą, čia aš matau vienintelę "apgavystę". o brokas pasitaiko ir tarp mersedesų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aurum2010 @ 2011 05 16, 21:11)
Siandien nuveziau savo neveikianti ROWENTA kavos aparata is IKI i garantini servisa. Pamate meistrai sake, kad pas juos pilna ROWENTA prekiu. Juokesi, kad uz lipdukus parduotuves zmonems bando iskisti suda.  schmoll.gif Maciau stovejo ten pas juos lentynoj ir  duonkepe Moulinex, uz maximos lipdukus pirkta Philips technika. Pasijauciau tokia blondinka... : verysad.gif  O esu prisipirkus tos technikos uz lipdukus ir is maximos, ir dabar is IKI.  schmoll.gif

Na, ir koks moralas šio pasakojimo? blush2.gif mirksiukas.gif

Pirkau prieš kokius 5 metus blenderį vaikiuko maistui smulkinti. Ne iš turgaus, ne iš patvorio, ne iš ,,antrų rankų"... Ne pigų, gerą. Philips. Iš normalios buitinės technikos parduotuvės. Ir ką? Sugedo tas technikos stebuklas po kelių naudojimų. Juk visko visur visada pasitaiko.
Atsakyti
Temoje "Philips lipduku akcija" mergaites jau skundziasi skilinejancia lipdukiniu prietaisu plastmase unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,
tikrai nemaniau, kad pasiduosiu ir aš lipdukinėms akcijoms doh.gif Visą laiką į jas žiūrėjau skeptiškai.
Kažkaip su mama kalbėjomės, ir ji prasitarė, kad norėtų kavos aparato. Kadangi turėjau pakankamai lipdukų, pasiskaitinėjau šioje temoje apie kavos aparatą ir šiandien jį nupirkau smile.gif Vakare su šeimyna išbandėme ir padarėme vieną puoduką kavos. Niekas niekur pro šoną nebėgo, nelašėjo, visos lemputės degė, skylutė filtriuke irgi yra - kava gavosi net per stipri lotuliukas.gif
Tik dar neišsiaiškinau, kur reikia pilti pieną, kad pasidarytum capučino. Skaičiau instrukciją, bet kažkaip irgi neradau. Gal kas galėtų dar kartą parašyti, kur pilti pieną gaminant capučino blush2.gif Ir dar - ar tiktų kaimiškas pienas vietoj UT ar MŪ, nes mes pirktinio pieno išvis nevartojam.
Atsakyti
Dar pasiknaisiojau internete, norėdama sužinoti kiek realiai kainuoja tas kavos aparatas. Rusai jį parduoda už 318 lt. Taigi, šį kartą tikrai pavyko sutaupyti smile.gif
Atsakyti
sveiki,
pieną reikia plakti atskirai šone, su tuo kraniuku, dėl kaimiško pieno nežinau, tik žinau kad reikia labai prižiūrėti tą kraniuką, nes pradėjo kažko pieną blogai plakt, įtariu skylutę reiks su adata pakrapštyti...
dėl prekių...čia kiekvienam savas protas, šiais laikais kai visų kainas iš visur gali rast, nusipirkt ir parsisiųst, tai....reikia tik pamąstyt...pvz. įrankiai tikrai per brangūs buvo (sutaupyt realiai 20lt išeina), tas pats su lygintuvu, svarstyklėm, blenderiu, aišku jei vistiek perki maistą, tai ir tiek gerai sutaupyt, bet jei specialiai renki, tai jau verta save pastabdyt, o nuo kavos aparato išėjo 80-100 lt pigiau, duonkepė tai čia jau tikrai panašu į nuolaidą, galima sakyti gėris už pusę kainos...tai tiek iš ekonominės pusės mirksiukas.gif
p.s. čia ne į temą, bet ar kas gavo prekes iš philips akcijos, kur buvo pasiūlyta užsirašyt ir laukt iki liepos rolleyes.gif
Atsakyti