Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

na mamos, kaip kava duona bigsmile.gif
šiaip gal kas galėtų parašyti apie lyginimo sistemą ax.gif
ir klausimas, ar tas kraniukas kur pieną plaka nusiima , kad ji nuplaut, pajudinau, bet bijau laužt... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juros dukra @ 2011 05 14, 18:38)
na mamos, kaip kava duona bigsmile.gif
šiaip gal kas galėtų parašyti apie lyginimo sistemą  ax.gif
ir klausimas, ar tas kraniukas kur pieną plaka nusiima , kad ji nuplaut, pajudinau, bet bijau laužt... biggrin.gif

oij jau nelauzkita... apsluostykit tik po plakimo smile.gif o istraukus is pieno tik gara nuleiskit ir bus išvalyta thumbup.gif
Atsakyti
Nusipirkau ir as siandien ta Rowenta - pradzioj galvojau ar verta del 1 puodelio kavos per diena pirkti sau si aparata, nes vyras sake kad nepatinka jam aparatines kavos. Bet kadangi siandien IKI duonkepes vel neradau, tai nusipirkau Rowenta, pabandem abu - abu likom labai patenkinti biggrin.gif espresso labai skani, neprastesne nei kavinese, o is pieno tokia puta padare! -tokia kremine... thumbup.gif kad norisi ir norisi abiem tos kapucino kavos gerti, laukiam nesulaukiam kito ryto biggrin.gif - abu nesam nieko panasaus anksciau ragave!
Tik iskilo tokia problemele - kai darem kava per 1 puodeliui skirta filtra - kava nepasidare-vanduo nebego i puodeli, laukem laukem tada per virsu pradejo taskyti.Taip bandem kelis kartus-ir maziau kavos dejom, ir daugiau verysad.gif tik per 2 puodeliams skirta filtra padare kava. Gal kas zino kame problema?-gal filtras brokuotas?
Atsakyti
QUOTE(juros dukra @ 2011 05 14, 13:44)
...bet man rodos, kad su didesniu galingumu sunkesnę tešlą lengviau patempia išmaišyti ir gal geriau iškepa, na vidus nelieka žalias..na taip manau,...

Tai kad ir su mazesnio galingumo lengvai minko rugine tesla ir kepa puikiai thumbup.gif - niekas nelieka nei zalias, nei ...
Atsakyti
QUOTE(Edita888 @ 2011 05 14, 23:36)
Tik iskilo tokia problemele - kai darem kava per 1 puodeliui skirta filtra - kava nepasidare-vanduo nebego i puodeli, laukem laukem tada per virsu pradejo taskyti.

Na, keista, rimtai g.gif O instrukcijos knygelę turit? Ten psl.60 yra parašyta galimos problemos ir sprendimo būdai.
Gali būti, kad patį filtro dėklą ne taip įtatėt. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perfect: 15 gegužės 2011 - 07:04
QUOTE(juros dukra @ 2011 05 14, 18:38)
na mamos, kaip  duona bigsmile.gif


Na va kaip tik vakat 1 blynas buvo lotuliukas.gif kepem duona su alyvuogem biggrin.gif
na kadangi namie svarstikliu neturejau tai miltus is akies dejau doh.gif nors zinojau kad to daryt negalima blush2.gif ir duona gali nesigaut unsure.gif
o dar sveciai i duonos kepimo pabaiga uzgriuvo netiketai doh.gif tai kol kepe labai nervinausi o sveciai jau tik trine rankas kad tuot ragaus duoneles namines doh.gif
iskepe gal kiek pazmekus (750 g) nors kai 1 blynas nelabai zinai kaip ji ten turetu atrodyt is tikruju lotuliukas.gif duona sproro dar silta per 5 min ir visi gyre kad labai skani blush2.gif tongue.gif biggrin.gif
dabar kaip tik maisosi prancuziskas batonas su razinkom lotuliukas.gif jei kas normalaus ir bent siektiek i batona panasu bus pranesiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, prisiduodu ir aš. Išbandžiau tą gėrį, kepiau baltą duonytę. Šiaip gavosi viskas, tik gal kiek man per daug apskrudo. Dar reiks paieškoti labiau man tinkančio receptuko. Ryt planuoju išbandyti džemo funkciją smile.gif, vaikystėje buvo labai skanus apelsinų džemas, pabandysiu.
Atsakyti
sveiki, na žinokit vakar turėjom atrakciją, mano vyras irgi kavos beveik negeria (negėrė) biggrin.gif o vakar tris puodelius man ir sau darė, radau dar tokį nerealų puslapį pretendentas.jura.com ta ten toooooooooookių kavų bigsmile.gif
šiand vargstam su duona, kadangi darom ruginę, tai...bet jau kvepia 4u.gif
p.s. dėl kavos, man ėjo pro šonus pirmą kart kai iki galo gerai neužsukau rankenėlės, reikia dar pasukti į dešinę stipriau... 4u.gif

vakar vargau su užuolaidom, na gal kas pirkot/perkat/pirksit tą sistemą pasidalinkit apie tą vertikalų lyginimą, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juros dukra @ 2011 05 15, 11:18)
sveiki, na žinokit vakar turėjom atrakciją, mano vyras irgi kavos beveik negeria (negėrė) biggrin.gif o vakar tris puodelius man ir sau darė

Dar ir taip būna lotuliukas.gif

Ačiū už nerealų puslapį!!!!!!!

Bandysiu.
Atsakyti
mamytės sos 4u.gif parašykit su kokia programa kepate duona su šlapiu tikru raugu? nes mane vyras iš proto baigia išvaryt doh.gif mes pasidarėm plikinį, dabar dar sudėjom tešlą į duonkepę ir su 13 programa maišom, o su kokia palikt iškilt? ar yra tokia programa kildinimui su raugu? ir svarbiausia su kokia programa kept ruginę duoną su raugu? čia viena mamytė buvo įdėjus duonytės nuotraukas, gal galit pasakyt su kokia programa kepėt?nes cd nerandu programos su raugu sos...sos...sos
Atsakyti
na mamos, negavau pagalbos, bet duoną jau valgau.................na žinokit iškepė super bigsmile.gif
nors bijojau, skaičiau , kad su raugu beveik nieks duonkepėj nekepa, bet...MES IŠKEPĖM tongue.gif MAIŠĖM su 13 o kepėm su 12 programa 70min
čia iki turėtų sumokėt man už reklamą ax.gif bet kepti namie duoną nerealu mirksiukas.gif mes dabar savitgalį gyvenam ant kavos ir duonos lotuliukas.gif mano brangusis šiand vėl trečią puodelį LATTEE abiem daro , nepatikėsit anksčiau aš jam kavą per prievartą siūlydavau, kad energija pakelt, o jis tai vadino dirtiniu stimuliatorium biggrin.gif ir bambėdavo, kad aš geriu PERDAUG blush2.gif
p.s. kas chabata kepėt, ar baigėt kept orkaitėj (taip rašo cd), ar iki galo duonkepėj, jei taip tai su kokia programa, nes labai noriu ir chabatos su alyvuogėm užkandukam
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2011 05 15, 08:03)
Na, keista, rimtai g.gif O instrukcijos knygelę turit? Ten psl.60 yra parašyta galimos problemos ir sprendimo būdai.
Gali būti, kad patį filtro dėklą ne taip įtatėt.  mirksiukas.gif

filtro dekla istatau gerai -juk su kitu- dvigubai kavai skirtu filtru tai puiki kava gaunasi, pabandziau siandien per ta filrta be kavos tiesiog vandeni perleist-tas pats, vanduo po kurio laiko nuo susidariusio slegio pradeda purksti tik per virsu-i apacia nebega-panasu kad filtre skylute nepadaryta doh.gif . Vyras siulosi pats pradurti-bet as bijau, o jei sugadins. Bandysiu prasyti rytoj IKI kad pakeistu filtra...
Atsakyti