Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

QUOTE(Eks @ 2011 05 13, 21:09)

Sutinku. ax.gif

Sesę pavaišinau kava iš to IKI aparato ir gabalėliu savos gamybos torto. Sėdim ir juokiamės - tikra kavinė namuose blush2.gif biggrin.gif

Karts nuo karto vis užsukdavau pasimėgauti kavinėse espresso kava. Dabar jau nėra tokio poreikio, nes puikios kavos pasidarau ir namie. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perfect: 13 gegužės 2011 - 20:36
na šiand ant nakties nebeeksperimentuosiu, bet ryt bandysiu gaut skanios savaitgalinės kavos namie...
išpakavau savo duonkepė, peržiūrėjau Cd nu super, teko čiupinėt ir tą senesnę, tai šita niu nerealus grožis bigsmile.gif tiesa vos nesulaužiau, nes bandžiau sugrūst ir kepimo skardą ir bagečių lentynėles kartu, tai man neužsidarė blush2.gif nors tas užsidarymas apskritai man toks g.gif be fiksacijos, na bet gal duona dangčio nenuneš ax.gif
ar kas jau bandė ką su ja kept, nes peržiūrėjau cd, tai gėris, ten tokių bandelių yra... rolleyes.gif kaži nereiks po tos duonkepės svarstyklių pirkt lotuliukas.gif
o su ta akcija, tai žiūriu užkabino, aišku did-iausia ekonominė nauda gaunasi iš duonkepės, nes ji ir web 480lt traukia, tai nuolaida gaunas nebloga, nuo kitų realiai gaunastik 100-120lt nuolaida.....o jei su lenkais lygint, tai jie čia ne su nuolaida, o už realias kainas pardavinėja....
kažko mamos apie įrankius nesidalina nuomonėm mirksiukas.gif , nors jų jau beveik niekur neliko, o kitų prekių tai skirtingai vienur kavos aparatų net keli kelias dienas stovi, o kitur nei su žiburiu...jie čia taip gal užsakinėja....
aš tai be duonkepės norėjau dar tos lyginimo sistemos, bet kai čia merginom nepavyko vertikaliai išlygint g.gif tai nusipirkau kavos aparatą drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2011 05 13, 16:28)

Bazile, o su tom ,,kavos pagalvėm" nebandei? mirksiukas.gif

ne nebandziau... pas mus turbut ir pagalveliu nera pirkt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juros dukra @ 2011 05 13, 22:29)
na šiand ant nakties nebeeksperimentuosiu, bet ryt bandysiu gaut skanios savaitgalinės kavos namie...
išpakavau savo duonkepė, peržiūrėjau Cd nu super, teko čiupinėt ir tą senesnę, tai šita niu nerealus grožis  bigsmile.gif tiesa vos nesulaužiau, nes bandžiau sugrūst ir kepimo skardą ir bagečių lentynėles kartu, tai man neužsidarė blush2.gif nors tas užsidarymas apskritai man toks  g.gif be fiksacijos, na bet gal duona dangčio nenuneš  ax.gif
ar kas jau bandė ką su ja kept, nes peržiūrėjau cd, tai gėris, ten tokių bandelių yra... rolleyes.gif kaži nereiks po tos duonkepės svarstyklių pirkt lotuliukas.gif
o su ta akcija, tai žiūriu užkabino, aišku did-iausia ekonominė nauda gaunasi iš duonkepės, nes ji ir web 480lt traukia, tai nuolaida gaunas nebloga, nuo kitų realiai gaunastik  100-120lt nuolaida.....o jei su lenkais lygint, tai jie čia ne su nuolaida, o už realias kainas pardavinėja....
kažko mamos apie įrankius nesidalina nuomonėm mirksiukas.gif , nors jų jau beveik niekur neliko, o kitų prekių tai skirtingai vienur kavos aparatų net keli kelias dienas stovi, o kitur nei su žiburiu...jie čia taip gal užsakinėja....
aš tai be duonkepės norėjau dar tos lyginimo sistemos, bet kai čia merginom nepavyko vertikaliai išlygint g.gif tai nusipirkau kavos aparatą drinks_cheers.gif


Na matau ne viena as cia tokia manija susirgau smile.gif Skanios kavytes rytoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juros dukra @ 2011 05 13, 22:29)
...  nors tas užsidarymas apskritai man toks  g.gif be fiksacijos, na bet gal duona dangčio nenuneš
---
ar kas jau bandė ką su ja kept, nes peržiūrėjau cd, tai gėris, ten tokių bandelių yra...

Taip, užsidarymas išties keistas, aš kai pirkau net žiūrėjau ar čia tikrai taip, nes to ano modelio (kur be bagečių) dangtis stabilus ir nenusiima schmoll.gif Reikia priprastis, kad nekristų biggrin.gif bet šiaip taip patogiau, kai reikia valyti bigsmile.gif
---
Iš tų naujesnių bandžiau duoną su šokoladu, ir , žinoma, bagetes biggrin.gif Ir jau seniau buvau bandžiusi citrininį pyragą, tik vietoj citrinos ten dedu džiovintus vaisius, labai neblogas ir greitas variantas thumbup.gif
Atsakyti
o kuo dar skiriasi be bageciu ir galingumo duonkepe? ar senesne ar naujesne duonkepe, duona iskepa ta pacia, tik senesnej bageciu nera, beto naujesne elektros daugiau naudoja, o ir su ana 860 galingumo per akis, tai cia tik tiek to skirtumo?
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2011 05 14, 12:07)
o kuo dar skiriasi be bageciu ir galingumo duonkepe? ar senesne ar naujesne duonkepe, duona iskepa ta pacia, tik senesnej bageciu nera, beto naujesne elektros daugiau naudoja, o ir su ana 860 galingumo per akis, tai cia tik tiek to skirtumo?


Man irgi idomu. blush2.gif Ar naujoji duonkepe rodo kepimo temperatura? Ar galima reguliuot kepimo temperatura? g.gif
Atsakyti
na va pagaliau gavau skanios kavos ax.gif ir nereikėjo net pupelių keisti, o jau capuchino gavos super bigsmile.gif gal todėl, kad ne pati dariau blush2.gif ir kitiem neišsibarsto..... blush2.gif labai džiaugiuos, nes jau galvojau, kad tą aparatą reikės kam nors dovanoti...
dėl duonkepės, dar negaliu atsakyt ką rodo, dar tik raugą uždėjau, bet man rodos, kad su didesniu galingumu sunkesnę tešlą lengviau patempia išmaišyti ir gal geriau iškepa, na vidus nelieka žalias..na taip manau, bet tiksliai pasakyti galėsiu kai iškepsiu, kadangi tai bus juoda ruginė duona su raugu, tai visi minusai ir pliusai turėtų pasimatyti..... o dėl bandelių ir kitų, nežinau ar čia rceptų tik daugiau, bet su ta naujesne ir naminiam makaronam tešlą galim daryt, dabar jau svajoju apie naminių makaronų darymo mašiną ir gražius triukšmingus itališkus pietus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(juros dukra @ 2011 05 14, 14:44)
na va pagaliau gavau skanios kavos ax.gif ir nereikėjo net pupelių keisti, o jau capuchino gavos super  bigsmile.gif gal todėl, kad ne pati dariau  blush2.gif ir kitiem neišsibarsto..... blush2.gif labai džiaugiuos, nes jau galvojau, kad tą aparatą reikės kam nors dovanoti...
dėl duonkepės, dar negaliu atsakyt ką rodo, dar tik raugą uždėjau, bet man rodos, kad su didesniu galingumu sunkesnę tešlą lengviau patempia išmaišyti ir gal geriau iškepa, na vidus nelieka žalias..na taip manau, bet tiksliai pasakyti galėsiu kai iškepsiu, kadangi tai bus juoda ruginė duona su raugu, tai visi minusai ir pliusai turėtų pasimatyti..... o dėl bandelių ir kitų, nežinau ar čia rceptų tik daugiau, bet su ta naujesne ir naminiam makaronam tešlą galim daryt, dabar jau svajoju apie naminių makaronų darymo mašiną ir gražius triukšmingus itališkus pietus  wub.gif

na cia tik is pradziu darom makaronus , bandeliu teslas... bandom kol nauja viskas, neatsibode... veliau lieka ir tos bandeles, ir del keliu bageciu nesiterliojam... kaip ir su visais buitiniais rakandais, tik atrodo kad kepsis kepsi...atsimenu mirtinai reikejo sulčiauspaudes, dziovyklės vaisiu, atrodo spausiu kasdien , dziovinsiu viska is eiles , po to viskas aprimo ir stovi nenaudojama ar tik retkarciais naudojama....
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2011 05 14, 14:21)
na cia tik is pradziu

ir stovi nenaudojama ar tik retkarciais naudojama....

Na, tikrai, iš dalies sutinku....Kliedėjau, kaip ir aš norėjau duonkepės. blush2.gif

Ale atidarius šaldytuvą pamačiau, kad tos duonos yra, ir....beveik niekas jos nevalgo. Vaikiukai sumuštiniais neminta, aš pati tik ,,Rugelio" kelias riekes per savaitę suvalgau, o vyras irgi tik su kokiais lašinukais kartą per mėnesį duonos suvalgo. Tai kad....Kaip sakant, Dievas apšvietė protą. laugh.gif

Va, kavą tai mėgstu, tai įsigijusi kavos aparatą nesigailiu - nedulka. Žinau, kava nesveika blush2.gif

Blenderiu taip pat džiaugiuosi. Esu iš tų, kurios mėgsta gaminti, tačiau tuo pačiu mėgstu ,,aparačiukus", palengvinančius maisto ruošybą. rolleyes.gif

Svajojau apie lyginimo sistemą, ale kad dvejopų nuomonių pasiskaičiau, tai kaip ir pagalvojau, kad gal kada vėliau....Nors reikėtų....Et. cool.gif

Bet kas mėgsta duoną, bandeles, tai manau, kad duonkepė gal ir reikalinga, bo ta duona mūsų pardėse jau beveik visa su ,,E".
Taip kad - kiekvienam pagal poreikius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rausvakase @ 2011 05 14, 13:28)
Man irgi idomu.  blush2.gif Ar naujoji duonkepe rodo kepimo temperatura? Ar galima reguliuot kepimo temperatura? g.gif

Nerodo temperatūros schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rausvakase @ 2011 05 14, 13:28)
Man irgi idomu.  blush2.gif Ar naujoji duonkepe rodo kepimo temperatura? Ar galima reguliuot kepimo temperatura? g.gif

Nerodo ir reguliuoti negalima 4u.gif
Iš esmės tie du pagrindiniai skirtumai ir yra- priedas bagetėms ir didesnis galingumas. Bet.. pasirinkimo dabar nėra, nes tų pirmųjų nebėra, dabar parduoda tik su bagetėmis biggrin.gif
Šiaip naudojant analogiškas programas net kepimo laikas nesiskiria tarp tų dviejų modelių 4u.gif Esminis skirtumas tas, kad naujoji dėl didesnio galingumo gali dirbti su sudėtingesnėmis tešlomis
Atsakyti