Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

QUOTE(juros dukra @ 2011 05 13, 13:13)
hm...o jūs tą pačią kavą naudojat kaip ir į puodelį plikomą?
pasidariau antrą puodelį, jau dėjau didesnį pilną kaušelį,bet vistiek ne tas  schmoll.gif
šiaip esu itališko stiprumo kavos mėgėja  ax.gif na tikiuos pavyks, ne labai norėjau to aparato, bet jei jis man darys ale amerikietišką kavą, tai  verysad.gif
p.s. šiaip man garsas nėra toks baisus, na burzgia truputį, bet tyliau nei bulvių tarkavimo mašina  biggrin.gif
p.s. perskaičiau, kad aparatas turi būt pastoviai į tinklą pajungtas? ar taip laikot?
p.p.s. ar kas darė cappuchino? skaniai gavos?

Kava turejau Merilld i puodeli plikoma ir lavaza esspreso. Tai is abieju gavosi gerai. Ir kapucino gavosi smile.gif Laikome isjungta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 13 gegužės 2011 - 14:43
QUOTE(Gija* @ 2011 05 13, 08:22)
pas mane tai zalia lempute salia raudonos nebeuzsidega, orientuojuosi ar galima darytis jau kava, pagal sone esancia zalia lempute..siaip kava padaro, viskas gerai, tik matyt tiesiog lempute zalia perdege ir tiek...

siaip kas liecia taisymus, tai domejausi, i IKI prekybos centra net neverta nesti, tiesiog reikia vaziuoti kur remontuoja buitinius prietaisus (IKI tinklalapyje nurodytu adresai ir miestai), ten vaziuojate su savo prietaisu, jei turite issaugoje ceki IKI, jums suremontuos nemokamai, jei ne- reikes moketi uz remonta.



Greičiausia Jūs rankenėlę šone laikote ant ženkliuko "termometras" pastatykite ant O ir turėtu užsidegti žalia lemputė priekyje.
Atsakyti
Na va, pagaliau turi garu puoda ir duonkepe smile.gif Negaliu atsidziaugti. Duonkepe gavau iki Zemaiciu pl. Bet kai skambinejau, tai sake kad pirmadieni Baltu iki turetu papildyti duonkepemis. Tai va... labai nustebau kad gavau duonkepe 1640 w, maniau kad turejo buti 860 w.
Atsakyti
QUOTE(Eks @ 2011 05 13, 16:30)
Na va, pagaliau turi garu puoda ir duonkepe smile.gif Negaliu atsidziaugti. Duonkepe gavau iki Zemaiciu pl. Bet kai skambinejau, tai sake kad pirmadieni Baltu iki turetu papildyti duonkepemis. Tai va... labai nustebau kad gavau duonkepe 1640 w, maniau kad turejo buti 860 w.

ar dar liko duonkepiu ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 05 13, 16:36)
ar dar liko duonkepiu ax.gif ?


Zemaiciu pl. paskutine paemiau (bent taip sake). Bet kaip minejau Baltu g IKI kita savaite pirmadieni bus papildymas. Kai skambinau labai maloni moteriske sake pasisukti pirmadieni nes tada turetu papildyti duonkepemis.
Atsakyti
QUOTE(juros dukra @ 2011 05 13, 14:13)
hm...o jūs tą pačią kavą naudojat kaip ir į puodelį plikomą?
pasidariau antrą puodelį, jau dėjau didesnį pilną kaušelį,bet vistiek ne tas  schmoll.gif
šiaip esu itališko stiprumo kavos mėgėja  ax.gif na tikiuos pavyks, ne labai norėjau to aparato, bet jei jis man darys ale amerikietišką kavą, tai

Žiūrint kokią plikydavote puodelyje 4u.gif Bet šiaip spaudinimiams aparatams netinka tos įprastos populiariosios puodelyje plikomos, nes jų malimas netinkamas. Kai kitą kartą pirksit, žiūrėkit, kad ant pakuotės būtų pažymėta, kad tinka spaudiminiam aparatui. O geriausiai išvis pirkti pupeles ir susimalti, tik nereikia persistengti ir sumalti per smulkiai biggrin.gif
Kavos stiprumas dar ir nuo kavos rūšies priklauso, jų būna laaaaabai įvairių, vienos labai stiprios, kitos be proto silpnos... Jei pirksit PC iškart sumaltą, tai jų pasirinkimo nedaug yra, bet jei pupelėmis, tai skirtumą greit pajusite mirksiukas.gif

QUOTE(Eks @ 2011 05 13, 16:30)
... labai nustebau kad gavau duonkepe 1640 w, maniau kad turejo buti 860 w.

Tos senesnės buvo 860w, o papildymas buvo su bagetėmis ir galingesnių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juros dukra @ 2011 05 13, 14:13)
itališko stiprumo kavos mėgėja 

p.p.s. ar kas darė cappuchino? skaniai gavos?

Na, aš tai jau geriu tikrai STIPRIĄ kavą, bet man šitas aparatas įtinka. Ar kavą suspaudžiat tame indelyje? Gal labai didelį puodą darot, užtat ir gaunasi ,,amerikietiška" bigsmile.gif
Dariau kapučino. Nesu labai didelė gerbėja tokios kavos, ale pieną suputojo gerai. 4u.gif Gyvenimo paįvairinimui kaip tik tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Gija* @ 2011 05 13, 14:41)
nebijokite paeksperimentuoti su kava, taip pat puodeliu, nes nuo dydzio irgi priklauso...

Dėl puodelių dydžio absoliučiai pritariu. Jei privarysit puslitrinį puodą, tai aišku, kava fe bus laugh.gif
Papildyta:
QUOTE(Bazile @ 2011 05 13, 15:43)

Bazile, o su tom ,,kavos pagalvėm" nebandei? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aurum2010 @ 2011 05 12, 19:13)
Siandien isigijau Rowenta kavos aparata, pasidariau kavos puodeli, viskas puiku. Po kurio laiko nusprendziau dar karta pasidaryt kavos, nebeuzsidega jokia lempute.  g.gif Aparatas uzsilenke?  g.gif Gal kam dar taip buvo? Ka daryt? schmoll.gif  Supakuot ir nest atgal i IKI? schmoll.gif


Pasikonsultavau ne maisto prekiu inspekcijoje. Ir nulekiau siandien i IKI su tuo aparatu ir visais popieriais. Parasiau prasyma, kad noriu susigrazint pinigus arba pasikeist i kita, o nuo remonto atsisakau. Nu jie labai spardesi, nenorejo priimt to prasymo, bet galu gale sutarem, kad as jiems pateiksiu garantinio isvada apie aparato gedima ir jie ivykdys mano prasyma. Tai dabar vesiu aparata i garantini servisa, kad nustatytu gedima, bet neremontuotu, o tik duotu isvadas. Tikiuosi viskas sekmingai issispres blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aurum2010 @ 2011 05 13, 17:49)

Šaunuolė. thumbup.gif thumbup.gif Laimi atkaklūs 4u.gif 4u.gif Mane irgi nervina kai kurios parduotuvės, kai pareiški pretenzijas dėl įbrukto š......, puola visais įmanomais būdais gintis mad.gif
Parašykit, kaip pasibaigs. Smalsu. biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, ka tik nusipirkau kavos virimo aparata , parasykit kaip virti kapucino kava
Atsakyti
QUOTE(Eks @ 2011 05 13, 16:52)
Zemaiciu pl. paskutine paemiau (bent taip sake). Bet kaip minejau Baltu g IKI kita savaite pirmadieni bus papildymas. Kai skambinau labai maloni moteriske sake pasisukti pirmadieni nes tada turetu papildyti duonkepemis.



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Gavau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Aplėkiau kelias IKI parduotuves ir jau nesitikėdama sustojau dar Taubūčių IKI, galvoju bent maisto nusipirksiu, o ten žiū duonkepė, net pritūpiau. Einu šniukštinėt, manau, kad šiandien aš ją ir išbandysiu biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Prety @ 2011 05 13, 18:59)
sveikos, ka tik nusipirkau kavos virimo aparata , parasykit kaip virti kapucino kava

Siūlau paskaityt instrukciją mirksiukas.gif

Instrukcijoj viskas aiškiai paaiškinta. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perfect: 13 gegužės 2011 - 18:27