Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

Siandien pirkau kavos aparata Moletu pl. IKI. Dar kokie trys buvo. Isbandziau, truputi per skysta kava pasidariau (megstu didelius puodelius), kol kas visos lemputes dega:) Ieskau duonkepes, bet vis nesekmingai...
Atsakyti
QUOTE(Maksyte @ 2011 05 13, 00:29)
truputi per skysta kava pasidariau

Dėl kavos ,,skystumo". Pradžioj pirmas puodelis man irgi nepavyko. blush2.gif Kavos nesuspaudžiau doh.gif Dabar suspaudžiu kavą ir kavą darau į nedidelius espresso puodelius. Kas gėrė, visi gyrė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aurum2010 @ 2011 05 12, 18:13)
Siandien isigijau Rowenta kavos aparata, pasidariau kavos puodeli, viskas puiku. Po kurio laiko nusprendziau dar karta pasidaryt kavos, nebeuzsidega jokia lempute.  g.gif Aparatas uzsilenke?  g.gif Gal kam dar taip buvo? Ka daryt? schmoll.gif  Supakuot ir nest atgal i IKI? schmoll.gif



pas mane tai zalia lempute salia raudonos nebeuzsidega, orientuojuosi ar galima darytis jau kava, pagal sone esancia zalia lempute..siaip kava padaro, viskas gerai, tik matyt tiesiog lempute zalia perdege ir tiek...

siaip kas liecia taisymus, tai domejausi, i IKI prekybos centra net neverta nesti, tiesiog reikia vaziuoti kur remontuoja buitinius prietaisus (IKI tinklalapyje nurodytu adresai ir miestai), ten vaziuojate su savo prietaisu, jei turite issaugoje ceki IKI, jums suremontuos nemokamai, jei ne- reikes moketi uz remonta.
Atsakyti
QUOTE(Edita888 @ 2011 05 12, 23:49)
Negi su duonkepem taip paprasta?-supylei produktus ir viska ji pati padaro? bigsmile.gif
Atskaykit man- ar nemegstanciom ilgai peckiotis virtuveje, bet norincioms seima skania duonele pamaitinti - tikrai si duonkepe tokia stebuklina? ax.gif

Žiūrint ko norit ir ką darysit... Jei kepsit pagal knygutės receptus, tai tai, supilsit ir padarys, jei norėsit kažkokios savo duonelės, tai gali tekti pažaisti su raugu ar pan (duonkepės receptai nurodyti su mielėmis). Jei kepsite bagetes, tai jas reikės pačiai suformuoti ir atgal kepimui įdėti 4u.gif
Bet ji tikrai nestebuklinga, tą daro visos duonkepės biggrin.gif Ji tokia populiari, nes gera kaina su nuolaida mirksiukas.gif

QUOTE(Gija* @ 2011 05 13, 08:22)
siaip kas liecia taisymus, tai domejausi, i IKI prekybos centra net neverta nesti, tiesiog reikia vaziuoti kur remontuoja buitinius prietaisus (IKI tinklalapyje nurodytu adresai ir miestai), ten vaziuojate su savo prietaisu, jei turite issaugoje ceki IKI, jums suremontuos nemokamai, jei ne- reikes moketi uz remonta.

Normalus garantinis aptarnavimas, juk visada prietaisą reikia priduoti į garantinį, o ne į parduotuvę
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2011 05 13, 07:18)
Dėl kavos ,,skystumo". Pradžioj pirmas puodelis man irgi nepavyko.  blush2.gif Kavos nesuspaudžiau doh.gif Dabar suspaudžiu kavą ir kavą darau į nedidelius espresso puodelius. Kas gėrė, visi gyrė 4u.gif

As ir tik per kelis puodelius supratau kokiam kiekiui kavos kiek vandens reikia leist. O mano aparate stalciukyje pribega nemazai vandens g.gif As maniau kad jis skirtas tiems skysciams kurie nulasa... bet jame nemazai buna svaraus vendens... kazi is kur jis??? is talpos gal kazkai nubega ten?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monstras @ 2011 04 11, 17:09)
Nereikia "lialia" dėl kavos atvėsimo po kelių mėnėsių...
Aparatas visada normaliai darys kavą, tik reikia normaliai jį prižiūrėt - karts nuo karto nusipirkt nukalkintojo (10-15Lt) buteliukas ir nukalkint. Kava iš karto bus karštesnė.

Keletas minčių šiaip...
Pats buvau pasiskolinęs pasibandymui Saeco rankinį aparatą su kapucinatoriumi. Irgi kava atrodė nekaršta - praleidau su nukalkintoju, viskas pasitaisė.
Ten tam aparate (Rowenta) kaip mačiau ir supratau yra du kavos filtrai - gilesnis, tinkamas normaliai kavai dėti ir seklesnis, dėti kavai pakeliuose.
Šiaip visi aparatai kurie daro kavą iš pupelių ar iš maltos kavos, yra 15bar slėgio. O tik aparatai kurie daro kavą iš kavos paketėlių, tie ir būna 3,5bar...
O dėl garsumo, tai jie visi garsiai dirba.
Aš pats svarstau apie šį aparatą, todėl ir žiūriu ar kas išsibandęs jau yra, nes kaina jo maža (250Lt), parduotuvėse 350-380Lt.
Čia kažkas rašė, kad aparatas padaro kąvą tik dviem puodeliams. smile.gif Juokas ima, taip gali rašyti žmogus, kuris aparato tokio niekad apskritai neturėjo. Visi aparatai daro kavą į vieną ar du puodelius. O kiek tau jų reikia tiek kartų ir kartoji...
Dėl kapucino ir latte. Šis aparatas duoda tik garus, kurie kaitina pieną, todėl reikia susipilti pieną į kokį metalinį asotėlį ir kaitinti ("putinti" smile.gif ) kol gausis graži puta. Paskui pasidarai kavą per aparatą, supili ją į didesnį puoduką ir ant viršaus supili pagamintą pieną. Beje pienas tinka tik apdorotas ultraaukštoje temperatūroje - "Margė", "Mū" ir pan. Aš naudojau 3,5%. Su kitu pienu neišeina putos padaryti...

Tai va. Na tai kaip aparatas? Geras? Galima imti? smile.gif



PRITARIU smile.gif MAN TAS KAVOS APARATAS PATINKA. TURIU JI. BEJE ŠIS KAVOS APARATAS DARO KAVA SU PUTELE, O JEI DAR PIENĄ IŠPLAKI SU GARAIS, TAI IŠVIS LIUKS KAVA GAUNASI. IR PATARIMAS KAS MĖGSTATE SKANIĄ KAVĄ, TAI DĖKITE PAPRASTOS KAVOS IR ŠIEK TIEK - LABAI MAŽAI SKONIO BET KOKIO KAVOS PVZ AIRIŠKO LIKERIO KAVOS. TAI KAVA GAUNASI LABAI SKANI smile.gif NIEKADA NEMĖGAU KAVOS.. DB NEBEGALIU smile.gif GAL PRIPRATAU biggrin.gif ŽIAURIAI SKANU smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Bazile @ 2011 05 13, 10:16)
As ir tik per kelis puodelius supratau kokiam kiekiui kavos kiek vandens reikia leist. O mano aparate stalciukyje pribega nemazai vandens g.gif As maniau kad jis skirtas tiems skysciams kurie nulasa... bet jame nemazai buna svaraus vendens... kazi is kur jis??? is talpos gal kazkai nubega ten??  g.gif




IR MAN LABAI DAUG TEN PRILAŠA VANDENUKO.
Papildyta:
QUOTE(one_aki @ 2011 05 13, 11:28)
PRITARIU smile.gif MAN TAS KAVOS APARATAS PATINKA. TURIU JI. BEJE ŠIS KAVOS APARATAS DARO KAVA SU PUTELE, O JEI DAR PIENĄ IŠPLAKI SU GARAIS, TAI IŠVIS LIUKS KAVA GAUNASI. IR PATARIMAS KAS MĖGSTATE SKANIĄ KAVĄ, TAI DĖKITE PAPRASTOS KAVOS IR ŠIEK TIEK - LABAI MAŽAI SKONIO BET KOKIO KAVOS PVZ AIRIŠKO LIKERIO KAVOS. TAI KAVA GAUNASI LABAI SKANI smile.gif  NIEKADA NEMĖGAU KAVOS.. DB NEBEGALIU smile.gif GAL PRIPRATAU biggrin.gif ŽIAURIAI SKANU smile.gif
Papildyta:
IR MAN LABAI DAUG TEN PRILAŠA VANDENUKO.


IR DB JAU LAŠA IŠ PAČIO GARŲ SIURBTUKO.. MANAU JAU LAIKAS VALYTI.... TEKS KADA UŽSIIMTI ŠIUO PROCESU.
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2011 05 13, 07:57)
Normalus garantinis aptarnavimas, juk visada prietaisą reikia priduoti į garantinį, o ne į parduotuvę


Manau galima bandyt reikalaut susigrazint pinigus is parduotuves uz nekokybiska buitine technika, jei nesinori remontuot. Remontuota preke yra remontuota. Cia absurdas kazkoks viena diena nusipirkus, kita diena jau nest remontuot schmoll.gif
Atsakyti
Sveiki,
turiu klausimą dėl vandens normos, ar jūs pilate tik tiek vandens kiek darysit kavos į tą konteinerį, ar stabdot procesą su rankenėle?
p.s. ar jums neprisibarsto kavos visur, ko įdedat į kaušelį, kol suspaudžiat kavą, kol įstatot rankenėlę?
šiaip tikėjaus skanesnės kavos, puta gavos, bet...na gal man reikia suprasti ant kiek vandens man reikia to kaušelio, nes aš mėgstu stiprią kavą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rausvakase @ 2011 05 13, 12:40)
Manau galima bandyt reikalaut susigrazint pinigus is parduotuves uz nekokybiska buitine technika, jei nesinori remontuot. Remontuota preke yra remontuota. Cia absurdas kazkoks viena diena nusipirkus, kita diena jau nest remontuot schmoll.gif

Teoriškai taip , bet praktiškai tą labai sunku įrodyti... Ir jų www parašyta, ir prie tų prekių iškabinti užrašai:
-Vadovaujantis 2001 06 29 Lietuvos Respublikos ūkio ministro įsakymų Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis daiktų grąžinimo taisyklėmis akcijos metu įsigytos kokybiškos prekės negrąžinamos ir nekeičiamos.
-Prieš įsigyjant akcijai skirtas prekes maloniai prašome pasitikrinti ketinamos įsigyti prekės funkcijas ir savybes.

Bet buitinės technikos prekės lyg keičiamos, tai gal galima mėginti g.gif

QUOTE(juros dukra @ 2011 05 13, 12:57)
...na gal man reikia suprasti ant kiek vandens man reikia to kaušelio, nes aš mėgstu stiprią kavą  ax.gif

Stiprumas dar ir nuo kavos pupelių rūšies priklauso mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juros dukra @ 2011 05 13, 11:57)
Sveiki,
turiu klausimą dėl vandens normos, ar jūs pilate tik tiek vandens kiek darysit kavos į tą konteinerį, ar stabdot procesą su rankenėle?
p.s. ar jums neprisibarsto kavos visur, ko įdedat į kaušelį, kol suspaudžiat kavą, kol įstatot rankenėlę?
šiaip tikėjaus skanesnės kavos, puta gavos, bet...na gal man reikia suprasti ant kiek vandens man reikia to kaušelio, nes aš mėgstu stiprią kavą  ax.gif

Talpa pripildau pilna. Paskui darau kava, stabdau su rankenele. Jei darau i dideli puodeli, imu gilesni kauseli ir leidziu daugiau vandens. smile.gif Biskeli pasibarsto dedant, bet stengiuos tvarkingai daryt ir neskubet biggrin.gif
Atsakyti
hm...o jūs tą pačią kavą naudojat kaip ir į puodelį plikomą?
pasidariau antrą puodelį, jau dėjau didesnį pilną kaušelį,bet vistiek ne tas schmoll.gif
šiaip esu itališko stiprumo kavos mėgėja ax.gif na tikiuos pavyks, ne labai norėjau to aparato, bet jei jis man darys ale amerikietišką kavą, tai verysad.gif
p.s. šiaip man garsas nėra toks baisus, na burzgia truputį, bet tyliau nei bulvių tarkavimo mašina biggrin.gif
p.s. perskaičiau, kad aparatas turi būt pastoviai į tinklą pajungtas? ar taip laikot?
p.p.s. ar kas darė cappuchino? skaniai gavos?
Atsakyti
as asmeniskai perku kava, specialiai pritaikyta kavos aparatams, taigi, nebijokite paeksperimentuoti su kava, taip pat puodeliu, nes nuo dydzio irgi priklauso...
Atsakyti