Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

QUOTE(Amise @ 2011 03 28, 17:18)
drinks_cheers.gif maximos akcijoj gal ir buvo tie philips'o ar ko ten, prekės pigesnės kiek, niu bet lipdukų kiekis nerealus  blink.gif

labai netgi nerealus - akcija tesesi ilgai virs 3 knyguciu pririnkau.
Kadangi taip ir neapsisprendziau nieko imti, tai atidaviau, kas prase.
O va iki kas is to, kad lipduku nedaug, kad po to kai nori nerasi nieko ( pvz termosa tik pradzioje maciau, o veliau is 7 parduotuviu jau neradau nei vienoje)
Atsakyti
BOSCH prekes siulomos su akcija tikrai nevertos demesio, uz tokia kaina galima ir be akcijos nusipirkt.

Lyginimo sistema tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kazkada tokia turejau, be to ir kaina tikrai padori thumbup.gif
http://www.tefal.com...sy Pressing.htm

Pati tai duonkepe ir svarstykles imsiu ax.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(žemuogienė @ 2011 03 29, 16:31)
garpuodžio reali kaina virš 300.
duonkepes radau internetinėj parduotuvėj po 480 lt pigiausiai, pigiau neradau.
įmeskit nuorodą, kur už 400 radot, ačiū  4u.gif o 340 zlotų vistiek bus 300 lt, o ir atvežimas dar. o paskui kaip su garantija? manau vistiek apsimoka pirkti čia.

drinks_cheers.gif pritariu, norejau garpuodi Lenkijoj pirkt, bet kai paskaiciavau kiek jis man kainuos su siuntimu tai visas noras praejo.
Atsakyti
QUOTE(ylang @ 2011 03 29, 15:00)
Man nelabai patiko, kad ir parduotuvėje parašyta, ir pardavėjos perkant įspėja, kad jei nusipirksi brokuotą akcijinę (už lipdukus) prekę - nekeičia. Turi pats vežti į garantinį taisyti. O tikrint - netikrina. Mes duonkepę šiandien pirkom, tai įspėjo, kad jei neveiks - nekeis, tikrinti atsisakė. Tai man jau ir kilo įtarimas, kad gal kokia brokuota partija ir "iškiša" už lipdukus pigiau. Gal taip ir nėra, bet tas "nekeitimas" man kelia įtarimą, juk pagal įstatymus privalo keisti  g.gif

Kad ir kitur nusipirkus, tenka paciam i garantini tysti. Arba visas procesas daug ilgiau uztrunka, jei i parduotuve vezi. Jie vistiek siuncia ta preke patikrinti ir jei rimtas gedimas, tada siulo taisyti arba keicia preke. Nenoriu gazdinti, bet tokia duonkepe mums sugedo pi 2sav, pirkta topocentre doh.gif Sugedo pats variklis, tai pakeite, bet uztruko viskas. Siaip garantiniam sake, retai tokios pasitaiko, cia mums taip nepasiseke.
Siaip maximiniai, tai su garantijom. Cia neturetu but kitaip, nesvarbu akcija atrakcija, pinigus juk moki. doh.gif
Atsakyti
žemuogienė,360 kazkur. krenta po truputi,palyginus su pernai ;)stebiu atidziai sio garpuodzio kainas tiesiog

Atsakyti
QUOTE(Sati @ 2011 03 29, 17:50)
BOSCH prekes siulomos su akcija tikrai nevertos demesio, uz tokia kaina galima ir be akcijos nusipirkt.

Lyginimo sistema tai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  kazkada tokia turejau, be to ir kaina tikrai padori  thumbup.gif 
http://www.tefal.com...sy Pressing.htm

Pati tai duonkepe ir svarstykles imsiu  ax.gif  thumbup.gif
Papildyta:

drinks_cheers.gif  pritariu, norejau garpuodi Lenkijoj pirkt, bet kai paskaiciavau kiek jis man kainuos su siuntimu tai visas noras praejo.

O kuo ta lyginimo sistema ypatinga?
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2011 03 29, 17:20)
Kad ir kitur nusipirkus, tenka paciam i garantini tysti. Arba visas procesas daug ilgiau uztrunka, jei i parduotuve vezi. Jie vistiek siuncia ta preke patikrinti ir jei rimtas gedimas, tada siulo taisyti arba keicia preke. Nenoriu gazdinti, bet tokia duonkepe mums sugedo pi 2sav, pirkta topocentre doh.gif Sugedo pats variklis, tai pakeite, bet uztruko viskas. Siaip garantiniam sake, retai tokios pasitaiko, cia mums taip nepasiseke.
Siaip maximiniai, tai su garantijom. Cia neturetu but kitaip, nesvarbu akcija atrakcija, pinigus juk moki. doh.gif


Na, kitur gali reikalauti, kad ne taisytų, o iš karto keistų, nes pagal įstatymus tai gali rinktis, ar taisyt, ar pinigus grąžint, ar keist tokiu pačiu daiktu. Esu kelis kartus taip keitusi prekes, kurios sugedo po kelių mėn naudojimo, niekada nesutinku taisyt O čia jie rėkia (ir raštu parašę prie akcinio to stendo), kad grąžint negalima, tik taisyt.
Kita vertus, mano 2 draugės turi tokias duonkepes, naudoja jau ilgai, tfu tfu tfu - nei viena netaisė dar. Tiesa, pirko ne akcines, pilna kaina internetinėse parduotuvėse. Na, tikiuosi, kad maniškė nesuges smile.gif
Papildyta:
QUOTE(staselė @ 2011 03 29, 17:59)
O kuo ta lyginimo sistema ypatinga?


Oi, superinė ji. Lygina dideliu garų spaudimu. Pvz patalynę 6 kartus sulenktą gali lygint ir vienodai išsilygina visi sluoksniai. Galima pakabintus rūbus, užuolaidas garais lygint per nedidelį atstumą (nepridedant lygintuvo prie rūbo). O ir paprastus rūbus nepriekaištingai lygina (tik geros lyginimo lentos reikia, kad praeitų garai kiaurai per lentą, kitaip garaips rankas apdegt galima).
Čia bus kitas mano pirkinys smile.gif
Atsakyti
Gal kas tiksliai duonkepės modelį žinote? Nes lankstinuke rašo tik, kad xxl.
Atsakyti
QUOTE(Mičiko @ 2011 03 29, 20:03)
Gal kas tiksliai duonkepės modelį žinote? Nes lankstinuke rašo tik, kad xxl.


OW 502030 smile.gif
Atsakyti
Labas.
Panarsiojau internete ir duonkepes kaina nuo 400 (pats paprasciausias modeliukas) iki 560 lt. Tai tikrai apsimoka imti.
Garpuodis, kaip jau rase anksciau mamyte, 360 lt.
Del Bosh prekiu, tai vyras uzsimineja ir pasake, kad ju kainos nerealiai uzkeltos. Ir kokybe ju nekokia.
Tai tiek ir norejau parasyti 4u.gif

O mane domina kavos aparatas ax.gif Bet jauciu, nevertas jis tiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingulik @ 2011 03 29, 21:34)
Labas.
Panarsiojau internete ir duonkepes kaina nuo 400 (pats paprasciausias modeliukas) iki 560 lt. Tai tikrai apsimoka imti.
Garpuodis, kaip jau rase anksciau mamyte, 360 lt.
Del Bosh prekiu, tai vyras uzsimineja ir pasake, kad ju kainos nerealiai uzkeltos. Ir kokybe ju nekokia.
Tai tiek ir norejau parasyti  4u.gif

O mane domina kavos aparatas  ax.gif  Bet jauciu, nevertas jis tiek  biggrin.gif



Mane taip pat domina tas kavos aparatas: mazas dizainas, o kaina kaip aparato tai juokinga visai. Bet va del kokybes svarstau g.gif Nors kita vertus didelio stebuklo nereikia tiketis, o uz tokia kaina manau niekur nerasi...na as dar visur "apsiuostinesiu", o tada jau spresiu ka daryti biggrin.gif
Atsakyti
O kokia jusu nuomone apie duonkepe "Moulinex home bread xxl". Ar uz tokia kaina yra geresniu pasirinkimu?

649lt gal ji nekainuoja pvz:
http://e-virtuon.lt/...p;orderway=desc
bet senukuose yra ir pigesniu negu 259lt
http://www.e-senukai...p...p;x=25&y=11

Kokia patartumet pirkti?

Kadangi su klausimu pataikiau i lipdukus, tai dabar dar paildysiu.
Kadangi neaisku koks ten iki modelis ow5000 ar ow5020 ar ow5023, tai vistiek reali kaina apie 400-490lt
http://www.avitela.l...anga/duonkepes/


Atsakyti
QUOTE(MTetis @ 2011 03 30, 12:37)
Kadangi su klausimu pataikiau i lipdukus, tai dabar dar paildysiu.
Kadangi neaisku koks ten iki modelis ow5000 ar ow5020  ar ow5023, tai vistiek reali kaina apie 400-490lt
http://www.avitela.l...anga/duonkepes/


jeigu nors vieną lapą atgal paskaitytumėt, rastumėt ir modelį.
Atsakyti