Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

Ar matėt, atsirado naujų prekių su mažesne nuolaida ax.gif Moulinex sulčiaspaudė ir virtuvinis kombainas su mėsmale thumbup.gif Tik nežinau ar visur čia bus, nes IKI puslapyje nieko apie tai nerašo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2011 05 10, 14:39)
Ar matėt, atsirado naujų prekių su mažesne nuolaida  ax.gif  Moulinex sulčiaspaudė ir virtuvinis kombainas su mėsmale  thumbup.gif  Tik nežinau ar visur čia bus, nes IKI puslapyje nieko apie tai nerašo  g.gif


tu prekiu kuriu zadejo akcijiniu nebeturi tai kitas bando prakist doh.gif
o kainos tai kosmines visgi doh.gif
Atsakyti
labas, o gal kas turite tefal supergliss 20 lygintuva. Kokie butu atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
Prieš gerą pusvalandį Fabijonškių IKI buvo kavos aparatas. Duonkepių salėje nebuvo, tik viena informacijoje po stalu "paslėpta" biggrin.gif
Atsakyti
Kaune, Luksio g Iki buvo kavos aparatas, duonkepiu -ne. 4u.gif
Atsakyti
Pries kokia 1 h nugriebiau duonkepe justiniskiu iki yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif thumbup.gif clap.gif wub.gif clap_1.gif yahoo.gif
tik 1 ir tebuvo doh.gif taip pat maciau ir kavos aparata mirksiukas.gif jei kam reik paskubekit
negaliu atsidziaugt kad kokia preke gavau ir taip netiketai lotuliukas.gif wub.gif

kai isbandysiu pranesiu biggrin.gif

Atsakyti

ai dar pamirsau
tik ka isbandziau lyginimo sistema,
zalia lempute taip ir neuzsidege (gal ji uzsidegs kai baigsis garai?)
garai pradejo eiti na po kokiu 5-6 min
lygina gerai, labai lengvai net g.gif (na cia turiu omeny kad pats lygintuvas yra pakankamai lengvas lyginant su senuoju lotuliukas.gif ) lengvai slysta
pralyginau vyrui marskinukus thumbup.gif
taip pat jau sugebejau prisvilinti doh.gif sintetines kelnes pralyginau medvilnes rezimu doh.gif biggrin.gif lygintuvo nosis pajuodo kelnes pasvylo doh.gif lotuliukas.gif
na bet seip esu patenkinta,
tik va klausimas ar reik ispilinet vandeni is pado g.gif
Atsakyti
Dar vienas kavos aparatas likęs Šeškinės Iki. ir aš nusipirkau galų gale, ačiū už žinutę kad jų užvežė 4u.gif. Kol radau pervažiavau dar tris ikius - duonkepių tikrai niekur nebuvo

Dėl lyginimo sistemos. Iki šiol lyginau Tefal ultragliss diffusion 60 lygintuvu. tai padai su lyginimo sistema visai identiški, tik truputį daugiau garo paduoda sistema. Bet užtat lygintuve lygini o garas eina savaime, o toj sistemoj mygtuką spausti reikia kad eitų garai nuolat ir vietos kiek užima - griozdas. Geriau marškinių tai konkrečiai nelygina - tas pats. Tiesa marškiniai ne super kokybės - kur parduotuvėj iki 60 Lt kainuoja. Bet tie kur gerokai brangesni tai su bet kokiu lygintuvu išsilygina. O tuos pigius brūžinau brūžinau su sistema, išleidau kalnus garo o šonu žiūrint vis tiek man matosi kad nelygu doh.gif
Patalynei lyg ir patogiau lyginti nes pralygina daugiau sluoksnių nei lygintuvas, bet iš principo tai kai sulankstytą lygini vis tiek raukšlių bent jau man prisidaro ir man nepatinka. Aš beviltiška perfekcionistė lotuliukas.gif. pakabintų ant pakabos nebandžiau antrą kartą bet akivaizdu - man ne panacėja. Aš rinkčiausi naują savo lygintuvą o ne šitą sistemą blush2.gif. Pigiau, mažiau vietos ir beveik ta pati kokybė.
O šiaip tai ko gero reikia man rūbų džiovyklės - mažiau lamdysis, tai gal ir lyginimo kokybė bus geresnė.
Atsakyti
QUOTE(Betelgeiz @ 2011 05 11, 21:15)
Dar vienas kavos aparatas likęs Šeškinės Iki. ir aš nusipirkau galų gale, ačiū už žinutę kad jų užvežė  4u.gif. Kol radau pervažiavau dar tris ikius - duonkepių tikrai niekur nebuvo

Dėl lyginimo sistemos. Iki šiol lyginau Tefal ultragliss diffusion 60 lygintuvu. tai padai su lyginimo sistema visai identiški, tik truputį daugiau garo paduoda sistema. Bet užtat lygintuve lygini o garas eina savaime, o toj sistemoj mygtuką spausti reikia kad eitų garai nuolat ir vietos kiek užima - griozdas. Geriau marškinių tai konkrečiai nelygina - tas pats. Tiesa marškiniai ne super kokybės - kur parduotuvėj iki 60 Lt kainuoja. Bet tie kur gerokai brangesni tai su bet kokiu lygintuvu išsilygina. O tuos pigius brūžinau brūžinau su sistema, išleidau kalnus garo o šonu žiūrint vis tiek man matosi kad nelygu  doh.gif
Patalynei lyg ir patogiau lyginti nes pralygina daugiau sluoksnių nei lygintuvas, bet iš principo tai kai sulankstytą lygini vis tiek raukšlių bent jau man prisidaro ir man nepatinka. Aš beviltiška perfekcionistė  lotuliukas.gif. pakabintų ant pakabos nebandžiau antrą kartą bet akivaizdu - man ne panacėja. Aš rinkčiausi naują savo lygintuvą o ne šitą sistemą  blush2.gif. Pigiau, mažiau vietos ir beveik ta pati kokybė.
O šiaip tai ko gero reikia man rūbų džiovyklės - mažiau lamdysis, tai gal ir lyginimo kokybė bus geresnė.


na gal ir neverta tokiu pinigu blush2.gif
bet kai jau kokius 3 men neturiu ligintuvo namie ax.gif
o kai turejau nelabai naudojau lotuliukas.gif ( turiu rubu dziovikle namie)
tai man kaip ir nelabai buvo skirtumas koki lygintuva pirkt paprsta geresni uz 200 ar sistema uz 300 blush2.gif
pasirinkau sistema kolkas nesigailiu , juolab kad dzinsus 1 brukstelejimu issilygino ,
blush2.gif na laiko atzvilgiu apsimokejo (joks paprastas lygintuvas tiek garo nepadaro) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangė @ 2011 05 11, 22:00)

tik va klausimas ar reik ispilinet vandeni is pado  g.gif


Reikia išpilti po kiekvieno lyginimo 4u.gif O dėl lemputės - keista, man užsidegė po kokiu 10 min.

Na va, pasirodo ne tik geri atsiliepimai apie lyginimo sistemą. Na gal mano Philipsiukas nelabai geras buvo, kad po jo man ši sistema super pasirodė. Joo, aš jaučiu nagus nusigraužčiau, jei man nepateisintų lūkesčių pirkinys, nes vistik pinigai nemaži doh.gif
Atsakyti
oi vis dar negaliu atsigaut kad taip per fuksa duonkepe gavau lotuliukas.gif thumbup.gif
taip knieti isbandyt wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Padangė: 11 gegužės 2011 - 21:31
Ačiū, kas rašėt apie lyginimo sistemą aciuks.gif

Vis dar galvoju mastau.gif

Aišku, kol sugalvosiu, tai, ko gera, ir nebeliks laugh.gif
Atsakyti