Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

QUOTE(Betelgeiz @ 2011 05 09, 10:35)
Nusipirkau ir aš tą lyginimo sistemą ir arba ji brokuota arba nemoku lyginti  schmoll.gif. Bandžiau marškinius su garais lyginti (pakabintus ant pakabos), nustačiau didžiausią įmanomą temperatūrą ir max garų kiekį. Ir labai mažai tų garų vizualiai buvo ir niekas neišsilygino. vandens tikrai pripyliau litrą į tą padą. Tai kam pavyko - o kokiu atstumu nuo marškinių pakabintų tą lygintuvą reikia laikyti ir ar spaudžiant mygtuką garų labai daug vizualiai būna? Nes turiu paprastą tefal lygintuvą tai iš jo daugiau garų būna nors lygina tai neypatingai visai
Beje, gavau ir duonkepę praeitą savaitę, taip netyčia užėjau vienoj iki parduotuvėj  thumbup.gif. Jau nebesitikėjau  bigsmile.gif. Dabar duoduosi po visas iki - labai reikia kavos aparato. Jei kas kur Vilniuj užmatysit - praneškit. Žinosiu kad užvežė ir tom dienom paieškas suintensyvinsiu  4u.gif


O ar palaukėte, kol žalia lemputė ant pado užsidegs? Ten apie 10 min reikia luktelt, ir tik tada lyginti. O atstumas, na keli cm nuo drabužio. Beje, dėl garų, tai bent jau lyginant su mano buvusiu Philps lygintuvu, tai tikrai daugiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cresta: 09 gegužės 2011 - 10:17
QUOTE(cresta @ 2011 05 09, 11:17)
O ar palaukėte, kol žalia lemputė ant pado užsidegs? Ten apie 10 min reikia luktelt, ir tik tada lyginti. O atstumas, na keli cm nuo drabužio. Beje, dėl garų, tai bent jau lyginant su mano buvusiu Philps lygintuvu, tai tikrai daugiau  4u.gif


palaukiau unsure.gif Na reiks dar kartą bandyti gal tikrai pasitaikė kokia brokuota blink.gif
Atsakyti
Ka tik buvom Klaipedoje BIGo IKI.Tai,kas ieskote duonkepes, ten maciau buvo,beje ten isskyrus kavos aparata buvi visi buitiniai prietaisai. mirksiukas.gif Gal kam pravers si informacija blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Betelgeiz @ 2011 05 09, 12:39)
palaukiau  unsure.gif Na  reiks dar kartą bandyti gal tikrai pasitaikė kokia brokuota  blink.gif

Oho unsure.gif Vadinasi, gal kažkas ne taip. Hmmm, jau galvojau stverti tą sistemą, bet dabar vėl galvoju.

Beletgeiz, jei dar lygint bandysit, parašykit, ar gerai gaunasi ar tas pats. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2011 05 09, 16:11)
Oho unsure.gif Vadinasi, gal kažkas ne taip. Hmmm, jau galvojau stverti tą sistemą, bet dabar vėl galvoju.

Beletgeiz, jei dar lygint bandysit, parašykit, ar gerai gaunasi ar tas pats. mirksiukas.gif

Ir man aktualu, parasykit atsiliepimus blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Betelgeiz @ 2011 05 09, 12:39)
palaukiau  unsure.gif Na  reiks dar kartą bandyti gal tikrai pasitaikė kokia brokuota  blink.gif


Parašykite ar pavyko. Net įdomu pasidarė g.gif
Atsakyti
QUOTE(rloreta @ 2011 05 09, 13:36)
Ka tik buvom Klaipedoje BIGo IKI.Tai,kas ieskote duonkepes, ten maciau buvo,beje ten isskyrus kavos aparata buvi visi buitiniai prietaisai.  mirksiukas.gif Gal kam pravers si informacija blush2.gif


Buvau ir as siandien Bigo IKI. Bosch irankiu nebuvo ne vieno. O toji duonkepe, kur padeta stende kaip pavyzdine, buvo brokuota, pazeistu ekraneliu blush2.gif
Atsakyti
Jovaro "IKI" yra duonkepiu ir aplamai- pilnas asortimentas ax.gif
Atsakyti
Na ką, apie lyginimo sistemą - tyla.... Turiu omeny, ta mamytė Betelgeiz daugiau nieko nebeparašė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2011 05 10, 12:10)
Na ką, apie lyginimo sistemą - tyla.... Turiu omeny, ta mamytė Betelgeiz daugiau nieko nebeparašė unsure.gif


dar nelyginau - mano sūniukas nenuorama neleidžia o vyras kaip tyčia vėlai grįžo ax.gif. Tikiuosi pavyks šiandien pasibandyti dar kartą - būtinai parašysiu
Atsakyti
Vakar buvau Minsko Iki, tai viskas iššluota... Sakė, kad iki 11 dienos turi būti papildymas. Šiandien dar nebuvau, bet tikiuosi, kad papildys pagaliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nima*** @ 2011 05 10, 15:13)
Vakar buvau Minsko Iki, tai viskas iššluota... Sakė, kad iki 11 dienos turi būti papildymas. Šiandien dar nebuvau, bet tikiuosi, kad papildys pagaliau smile.gif


kaip keistai jie visiems skirtingai sako... doh.gif
man sake kad vilniuje papildymas bus si savaitgali... jau 7dieni galite eiti ir pirkti ka norite... doh.gif tai jei papilde sian ar ryt, tai 7dieni jau vel gali nebuti... lotuliukas.gif
Atsakyti