Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

Lyginau patalyne. Sulanksciau ir islyginau labai lengvai, uzteko vieno perbraukimo ir jau lygu. thumbup.gif Tikrai nesigailiu isigijusi, laiko sutaupo daug. Dabar net norisi lygint ir lygint. biggrin.gif
Atsakyti
Na ir mane sudomino ta lyginimo sistema biggrin.gif Idomu ar uz tokia kaina apsimoka , nes pavarcius skelbimus galima ir pigiau rast g.gif Kazin ten tas garo galingumas pakankamas g.gif
Neisivaizduoju kaip issirinkt ir neapsirikt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aureka: 08 gegužės 2011 - 10:50
Garo slegis 4,5 bar. Kiek ziurejau daugumos lyginimo sistemu mazesnis. Manau cia normali kaina, kiek paziurejau tai vidutine sio lygintuvo kaina 100 EUR.
Atsakyti
Šiandien Paparčio IKI'yje (Vln) buvo duonkepė, taip apsidžiaugiau, tik kadangi pilną krepšį prekių prisirinkau, gavau paskutinį reikalingą lipduką, galvoju grįšiu namo, dar paskaitysiu komentarų, ar tikrai verta ją pirkti, paskui nueisim su MB.
Aha, kol aš skaičiau, kažkas nupirko cry.gif cry.gif cry.gif doh.gif MB juokias, kad man taip labai ir reikėjo tos duonkepės, kad dar sugalvojau skaityt blush2.gif . Sakė turėtų dar atvežti, tik neaišku kada. Jau senokai šitoj parduotuvėj jų nebebuvo, vadinasi retkarčiais užveža, tad teks būt sekliu morka ir dažniau užsukti į IKį
Atsakyti
Kazkoks apsurdas doh.gif apvazinejau 8 iki parduotuves doh.gif doh.gif noriu duonkepes biggrin.gif ir nei vienioj iki nebuvo mano apvazinetu doh.gif
aplankiau (virsuliskese 2, seskinei 3 fabijoniskese 2 pilaitei 1,) ir nei vienoj nera doh.gif
gal kas jei uzmatys praneskit man blush2.gif labai jau norisi sito dziaugsmo namie lotuliukas.gif ,
o gal kas zinot ar ju is vis bus iki parduotuvese? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangė @ 2011 05 08, 17:00)
Kazkoks apsurdas doh.gif  apvazinejau  8 iki parduotuves  doh.gif  doh.gif  noriu duonkepes biggrin.gif  ir nei vienioj iki nebuvo  mano apvazinetu doh.gif
aplankiau  (virsuliskese 2, seskinei 3 fabijoniskese 2 pilaitei 1,) ir nei vienoj nera  doh.gif 
gal kas jei uzmatys praneskit man  blush2.gif  labai jau norisi sito dziaugsmo namie  lotuliukas.gif ,
o gal kas zinot ar ju is vis bus iki parduotuvese? g.gif

Ta pati situacija Kaune, baigiu vilti prarasti...
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 05 08, 17:53)
Ta pati situacija Kaune, baigiu vilti prarasti...

ryt atakuosiu iki parduotuviu administracija lotuliukas.gif su klausimu kada bus , kodel nera, lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangė @ 2011 05 08, 18:07)
ryt atakuosiu iki parduotuviu administracija  lotuliukas.gif  su klausimu kada bus , kodel nera,  lotuliukas.gif

Vakar neapsikenčiau ir parašiau el. laišką IKI atsiliepimų skiltyje, kol kas laukiu žinių smile.gif Noriu aš tos duonkepės, bet jau kvailai pradedu jaustis važinėdama po visas Kauno IKI. Apie kuro sąnaudas tyliu.
Atsakyti
Gal kas Kaune matete Boch suktuko, MB labai jau jo nori g.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangė @ 2011 05 08, 18:00)
Kazkoks apsurdas doh.gif  apvazinejau  8 iki parduotuves  doh.gif  doh.gif  noriu duonkepes biggrin.gif  ir nei vienioj iki nebuvo  mano apvazinetu doh.gif
aplankiau  (virsuliskese 2, seskinei 3 fabijoniskese 2 pilaitei 1,) ir nei vienoj nera  doh.gif 
gal kas jei uzmatys praneskit man  blush2.gif  labai jau norisi sito dziaugsmo namie  lotuliukas.gif ,
o gal kas zinot ar ju is vis bus iki parduotuvese? g.gif

Tai kad jau antras vežimas ir jas labai greit išperka mirksiukas.gif pvz toje IKI, kur aš dažniausiai lankausi, dabartinį papildymą išpirko per dvi dienas, t.y. ketvirtadienį jau nebebuvo 4u.gif o parduotuvė ne tokia populiari, beveik užmiestyje...
Atsakyti
mano mazele jau priprato jei jau vaziuojam kur
1 klausimas ar uzsuksim i parduotuve pasiziuret ? lotuliukas.gif doh.gif
atsakymas aiskus biggrin.gif taip blush2.gif
cia jau toks sportinis interesas .... gausiu ar ne duonkepe doh.gif
Atsakyti
Nusipirkau ir aš tą lyginimo sistemą ir arba ji brokuota arba nemoku lyginti schmoll.gif. Bandžiau marškinius su garais lyginti (pakabintus ant pakabos), nustačiau didžiausią įmanomą temperatūrą ir max garų kiekį. Ir labai mažai tų garų vizualiai buvo ir niekas neišsilygino. vandens tikrai pripyliau litrą į tą padą. Tai kam pavyko - o kokiu atstumu nuo marškinių pakabintų tą lygintuvą reikia laikyti ir ar spaudžiant mygtuką garų labai daug vizualiai būna? Nes turiu paprastą tefal lygintuvą tai iš jo daugiau garų būna nors lygina tai neypatingai visai
Beje, gavau ir duonkepę praeitą savaitę, taip netyčia užėjau vienoj iki parduotuvėj thumbup.gif. Jau nebesitikėjau bigsmile.gif. Dabar duoduosi po visas iki - labai reikia kavos aparato. Jei kas kur Vilniuj užmatysit - praneškit. Žinosiu kad užvežė ir tom dienom paieškas suintensyvinsiu 4u.gif
Atsakyti