Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

Tai va, aš irgi kaip Avocetė skaičiau, skaičiau apie tuos vyro marškinius ir nesupratau....Na, aš irgi lyginu tol, ko išlyginu, o jūs rašot greitai ir lengvai. Tai gal galima plačiau ir detaliau? Rimtai, papasakokit? Pavyzdžiui, kaip su paltų, lietpalčių lyginimu? Arba švarkų? Kažkaip garais yra lyginama ar kaip ten?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perfect: 07 gegužės 2011 - 16:16
QUOTE(Perfect @ 2011 05 07, 17:15)
Tai va, aš irgi kaip Avocetė skaičiau, skaičiau apie tuos vyro marškinius ir nesupratau....Na, aš irgi lyginu tol, ko išlyginu, o jūs rašot greitai ir lengvai. Tai gal galima plačiau ir detaliau? Rimtai, papasakokit? Pavyzdžiui, kaip su paltų, lietpalčių lyginimu? Arba švarkų? Kažkaip garais yra lyginama ar kaip ten?


Na dėl paltų ir lietpalčių nieko negaliu pasakyti, bet tarkim kabančias užuolaidas išlyginau. Ten galima lyginti paprastai arba su garais. Užuolaidas lyginau su garais, t.y. jų net priliest su lygintuvu nereikia, užtenka paspaust mygtuką, kad garai eitų, ir jų pagalba viskas lyginama. Manau, kad lygiai taip pat ir su paltais bei lietpalčiais. Tiesa, dar švarką kostiuminį lyginau ant pakabos vertikaliai su garu, tai irgi puikiai išsilygino.
O dėl marškinių, tai turėjau omeny, kad tarkim su paprastų lygintuvu, man sunkokai išsilygindavo visos raukšlelės, ypač kai pragulėdavo kokią savaitę nelyginti, o čia su garais vienu mostu idealiai išsilygina.
Su ta sistema galima lyginti dvejopai: kaip su paprastu lygintuvu arba garų pagalba. Kiek dar žinau, tik nebandžiau, patalynės lyginimą palengvina, pvz. sulankstai paklodę, ir išlygini su garais, viskas kuo puikiausiai išsilygina, nereikia visos paklodės lyginti. Bet, sakau, taip dar nebandžiau.
Na prirašiau daug, nežinau ar aiškiai. Jei kas konkrečiai dar domintų, klauskite, pasistengsiu atsakyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cresta @ 2011 05 07, 18:16)

Na va, ačiū. Apšvietėt.
Tik vis tiek nesupratau - jūs sakot, kad marškiniai išsilygino su garais? Fainai tada....
O kaip ten - į vidų lygintuvo vanduo pilasi, ar kaip? Kam tas didelis ,,blynas" ant kurio lygintuvas dedasi? Realiai didelė ta sistema?

O kaip kelnes, pvz., jei su kantu? g.gif Nebandėt?

A, beje, koks laido ilgis? Na, maždaug?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perfect: 07 gegužės 2011 - 17:41
QUOTE(Perfect @ 2011 05 07, 18:40)
Na va, ačiū. Apšvietėt.
Tik vis tiek nesupratau - jūs sakot, kad marškiniai išsilygino su garais? Fainai tada....
O kaip ten - į vidų lygintuvo vanduo pilasi, ar kaip? Kam tas didelis ,,blynas" ant kurio lygintuvas dedasi? Realiai didelė ta sistema? 

O kaip kelnes, pvz., jei su kantu? g.gif Nebandėt?

A, beje, koks laido ilgis? Na, maždaug?


Taip, marškiniai išsilygino su garais, ir tikrai labai puikiai 4u.gif O vanduo pilasi, būtent į tą "blyną" ant kurio statosi lygintuvas. Ten pylasi apie 1 l vandens ir gaminasi garai, kurie paskui patenka į patį lygintuvą. Dėl dydžio, tai hmm, kaip čia pasakius, na kažkaip gal iš pradžių, po paprasto lygintuvo, tai didoka atrodė, bet dabar tai normaliai. Stovi pas mane ant lyginimo lentos, tai tikrai per daug vietos neužima. Užtenka vietos ir marškiniams, ir kelnėms lyginti. Beje, su kantu nebandžiau, bet manau tikrai turėtų gerai išlyginti.
Laidai yra du. Vienas nuo pado (blyno, kaip jus jį vadinate smile.gif) į rozetę jungiasi, o kitas nuo pado iki lygintuvo. Tai tas pirmasis apie 2 m, o iki lygintuvo apie 1,5 m 4u.gif
Beje, tik dabar pamačiau užrašą Made in France thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cresta @ 2011 05 07, 19:40)

Va, dabar išsamu, ačiū 4u.gif

Hmm, norėčiau ir aš tokio daikto tada...

Ilgas laidas yr gerai. Dabar turiu Philips su illllllllgu laidu, tai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perfect: 07 gegužės 2011 - 19:17
QUOTE(Perfect @ 2011 05 07, 20:15)
Va, dabar išsamu, ačiū 4u.gif

Hmm, norėčiau ir aš tokio daikto tada...

Ilgas laidas yr gerai. Dabar turiu Philips su illllllllgu laidu, tai  thumbup.gif

http://www.skelbiu.l...e-10844779.html unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 05 07, 20:24)

Manot g.gif Nebus koks š....... gražiam įpakavime? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2011 05 07, 21:41)
Manot  g.gif Nebus koks š....... gražiam įpakavime? biggrin.gif

nežinau mastau.gif
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cresta @ 2011 05 07, 17:16)
Kiek dar žinau, tik nebandžiau, patalynės lyginimą palengvina, pvz. sulankstai paklodę, ir išlygini su garais, viskas kuo puikiausiai išsilygina, nereikia visos paklodės lyginti. Bet, sakau, taip dar nebandžiau.


Jei patalyne galima garais lygint sulankstyta, tai sis daiktas thumbup.gif , ypac alergiskiems zmonems. mirksiukas.gif
Atsakyti
Lyginti galima ir lygina puikiai. thumbup.gif Vakar isbandziau ir likau suzaveta.
Atsakyti
QUOTE(watashi @ 2011 05 08, 08:57)
Lyginti galima ir lygina puikiai.  thumbup.gif Vakar isbandziau ir likau suzaveta.

Prašom papasakoti, ką lyginot ir kaip. g.gif mirksiukas.gif Renku visą info biggrin.gif
Atsakyti