Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

QUOTE(Ingulik @ 2011 05 05, 13:32)
Girdejau, kad atsirado duonkepes IKI tik naujesnio modelio su bagetem ir galingesnes  ax.gif  Kaina su lipukais ta pati  blink.gif

Kai kur jų jau net nebėra biggrin.gif pvz Riešės IKI buvo trys... dvi nupirko vakar, o aš šiandien paskutinę pasiėmiau ax.gif Šioje yra ir CD, kaip ir rašoma IKI reklamoje doh.gif
Bet, kadangi turiu ir pirmąją, tai išties patogiau naudotis knygele, šiuos receptus, manau, atsispausdinsiu ir tiek, pliusas tas, kad jie čia normaliai aprašyti, o ne nupiešti ir jų žymiai daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2011 05 05, 20:35)
Kai kur jų jau net nebėra  biggrin.gif  pvz Riešės IKI buvo trys... dvi nupirko vakar, o aš šiandien paskutinę pasiėmiau  ax.gif  Šioje yra ir CD, kaip ir rašoma IKI reklamoje  doh.gif
Bet, kadangi turiu ir pirmąją, tai išties patogiau naudotis knygele, šiuos receptus, manau, atsispausdinsiu ir tiek, pliusas tas, kad jie čia normaliai aprašyti, o ne nupiešti ir jų žymiai daugiau.


gal būtų galima kažkaip tą CD turinį paviešinti plačioms masėms? na kokiu nors būdu... galų gale paštu atsiūsti ar įkelti kur nors...a ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2011 05 05, 17:16)

Bazile, o kaip tau kava verdasi? Instrukciją išnagrinėjai?  biggrin.gif


Aga.. kava gera gaunasi, man labai patinka, su puta.... thumbup.gif Instrukcijoj radau naudingu dalyku, pvz apie aparato valyma. Paskui dar acropoly pirkau lavaza kava ir stebejau kaip mergelike daro esspreso kava, kaip kapucinatoriu valo smile.gif) anksciau nekreipdavau demesio. Ir mes visada isjunginejame, nes darbo dienomis tedarome apie 2 puodelius per para.

Dar papirkau tefal blenderi... bet nespejau isbandyti. Megstam trintas sriubas. Turejau maximini. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2011 05 05, 20:45)
tefal blenderi...

Nu vai, liuks, kad instrukcija naudinga buvo.
Aš irgi pirkau blenderį. Jau išbandžiau. Kelis kartus, įvairioms funkcijoms atlikti. Tikrai labai labai patenkinta. Liuks daiktas. Vis dar svajoju apie tą lyginimo sistemą blush2.gif Kaži ji vertą tokių pinigų? unsure.gif Gal gali kas apšviesti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rausvakase @ 2011 05 05, 16:55)
Isbandziau si recepta Iki duonkepeje. Bet recepta kiek pakoregavau, kepiau be sauso raugo, be mieliu, be salyklo, bet panaudojau 300gr. ruginio raugo. Cukraus dejau 3 v.s., dar pridejau aviziniu dribsniu ir smulkintu linu semenu. Gavosi  thumbup.gif Kita syk butinai isbandysiu su salyklu.  mirksiukas.gif Aciu uz recepta 4u.gif

user posted image

user posted image

fantastika wub.gif turiu kitokią duonkepę kaži išeitų g.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas pirkote svarstykles arba tosteri, ar verta pirkti uz tokia kaina? Ar geros prekes?
Atsakyti
QUOTE(Lexa @ 2011 05 07, 00:15)

Nepirkau nei vieno, nei kito. Bet apie tosterį girdėjau, kad jam skrudinant duoną keičiasi korpuso spalvos. unsure.gif
Atsakyti
Norejau paklausti kokie atsiliepimai apie garpuodi? Gal kas pirkote?
Atsakyti
QUOTE(dovillka @ 2011 05 07, 09:18)
Norejau paklausti kokie atsiliepimai apie garpuodi? Gal kas pirkote?

Na, kaip supratau, visi ir visos daugiausiai pirko kavavires, duonkepes ir smulkintuvus. Nes apie kitas prekes kažkaip tyluma g.gif

Gal kas turit lyginimo sistemą? Parašykit, kaip ir kas.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2011 05 07, 09:49)
Na, kaip supratau, visi ir visos daugiausiai pirko kavavires, duonkepes ir smulkintuvus. Nes apie kitas prekes kažkaip tyluma g.gif

Gal kas turit lyginimo sistemą? Parašykit, kaip ir kas.... mirksiukas.gif


Jau rašiau kelis psl. aukščiau, pasikartosiu:
"Įsigyjau šią lyginimo sistemą iš IKI. Man asmeniškai tai super. Negaliu atsidžiaugti. Anksčiau jei skalbiniai pragulėdavo keletą dienų nelyginti, tai tarkim marškiniai vyro jau idealiai neišsilygindavo, o su šia sistema, tai kuo puikiausiai, greitai ir lengvai 4u.gif Na aš tikrai nesigailiu, manau, kad daiktas tikrai geras, ir dar plius kai už tokią kainą. Mama pabandė, sakė, irgi nusipirks".

Kuo toliau lyginu, tuo labiau įsitikinu, kad daiktas tikrai vertas dėmesio ir sumokėtų pinigų. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cresta @ 2011 05 07, 14:16)
Jau rašiau kelis psl. aukščiau, pasikartosiu:
"Įsigyjau šią lyginimo sistemą iš IKI. Man asmeniškai tai super. Negaliu atsidžiaugti. Anksčiau jei skalbiniai pragulėdavo keletą dienų nelyginti, tai tarkim marškiniai vyro jau idealiai neišsilygindavo, o su šia sistema, tai kuo puikiausiai, greitai ir lengvai  4u.gif  Na aš tikrai nesigailiu, manau, kad daiktas tikrai geras, ir dar plius kai už tokią kainą. Mama pabandė, sakė, irgi nusipirks".

Kuo toliau lyginu, tuo labiau įsitikinu, kad daiktas tikrai vertas dėmesio ir sumokėtų pinigų.  4u.gif

skaičiau bet savo komentaru neįtikinot nes vistiek nesupratau kodėl ji super unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, susigundžiau nusipirkti IKI duonkepę, bet susidūriau su problemėle - jų visam Kaune niekur nerandu schmoll.gif Ar jau jos pasibaigė, ar čia tik reklaminis triukas.
Atsakyti