Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

QUOTE(Gija* @ 2011 05 04, 09:56)
pas mane buvo ijungtas jis kokias 5 val  g.gif  na reikes aiskintis, jei ka, is savo lesu taisyti, nes tikrai patiko man sis aparatas, gaila, kad sugedo  verysad.gif

Nuo vieno tokio įjungimo tikrai negalėjo sugesti, greičiausiai tiesiog lemputė perdegė ir tai neturi jokios įtakos kavai
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2011 05 04, 09:56)
pas mane buvo ijungtas jis kokias 5 val  g.gif  na reikes aiskintis, jei ka, is savo lesu taisyti, nes tikrai patiko man sis aparatas, gaila, kad sugedo  verysad.gif

Pasikartosiu su klausimu - tai jis neveikia, nedaro kavos ar tik ta lempa nedega? Gal tikrai kaip viena mergina rašė - tik perdegė ta lemputė? g.gif

Nu, gaila, tikrai..... g.gif
Atsakyti
Pirkom Tefal blenderį. Garantijos neišrašė - sakė, garantija bus čekis g.gif Bet gi čekis po pusmečio bus nematomas, o garantija atseit dviem metams.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2011 05 04, 09:49)
Pasikartosiu su klausimu - tai jis neveikia, nedaro kavos ar tik ta lempa nedega? Gal tikrai kaip viena mergina rašė - tik perdegė ta lemputė? g.gif

Nu, gaila, tikrai.....  g.gif




atsiprasau, as cia jau pati susipainiojau, galvojau kad kavos nebedaro, apsirode pradzioje, kad nebekaista....VISGI, viskas kaista, kava padaro, tik ta zalia kontroline lempute neuzsidega, kad galima ruosti kava g.gif tai cia gal tikrai lempute tiesiog perdege, bandyti gal paciai keistis, net nezinau g.gif ar ten lengvai pasikeicia
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2011 05 05, 07:37)
atsiprasau, as cia jau pati susipainiojau, galvojau kad kavos nebedaro, apsirode pradzioje, kad nebekaista....VISGI, viskas kaista, kava padaro, tik ta zalia kontroline lempute neuzsidega, kad galima ruosti kava  g.gif  tai cia gal tikrai lempute tiesiog perdege, bandyti gal paciai keistis, net nezinau  g.gif  ar ten lengvai pasikeicia

neverta draskyt- paskui (neduok die) atsiradus rimtesniems gedimamas nebegalios garantinis. Sakys ardete patys. Priprasite ir bus gerai be lemputes smile.gif

Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2011 05 04, 13:21)
Pirkom Tefal blenderį. Garantijos neišrašė - sakė, garantija bus čekis g.gif Bet gi čekis po pusmečio bus nematomas, o garantija atseit dviem metams.... g.gif

cekio kopija padaryt... as nepagalvojau kad jis blanksta g.gif
Atsakyti
Girdejau, kad atsirado duonkepes IKI tik naujesnio modelio su bagetem ir galingesnes ax.gif Kaina su lipukais ta pati blink.gif
Atsakyti
Ar ta naujoji IKI duonkepe rodo temperatura ir ar galima reguliuoti ta temperatura? g.gif Man labai reikalinga tokia funkcija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rausvakase @ 2011 05 05, 13:56)
Ar ta naujoji  IKI duonkepe rodo temperatura ir ar galima reguliuoti ta temperatura?  g.gif  Man labai reikalinga tokia funkcija ax.gif



svikos, amn ir si funkcija reikalinga? gal aks daugiau apie tai znote? aciu
Atsakyti
QUOTE(AAgne @ 2011 04 30, 15:59)
juodos duonos ale bociu receptas
man beveik visada gaunasi

200 g rupių arba paprastų ruginių miltų,
350 g rupių arba paprastų kvietinių miltų,
50 ml salyklo miltelių,
2 dideles saujos kmynų (kuo daugiau kmynu, tuo skanesne ir labiau primena bociu),
viska sumeti i viena puoda ir uzpili 310 ml verdančio vandens,

kai atsala tada mase sukreti i duonkepe, idedi:
1 v.š. aliejaus,
1 v.š. druskos,
2 a.š. cukraus,
1-2 a.š. sauso raugo,
1,5 a.š. sausų mielių.



Isbandziau si recepta Iki duonkepeje. Bet recepta kiek pakoregavau, kepiau be sauso raugo, be mieliu, be salyklo, bet panaudojau 300gr. ruginio raugo. Cukraus dejau 3 v.s., dar pridejau aviziniu dribsniu ir smulkintu linu semenu. Gavosi thumbup.gif Kita syk butinai isbandysiu su salyklu. mirksiukas.gif Aciu uz recepta 4u.gif

user posted image

user posted image











Atsakyti
Šiandien apie pietus Fabijoniškių IKi buvo 2 duonkepės ir dar 1 informacijoj mačiau. Išsiunčiau dabar vyrą, tai paėmė vieną bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2011 05 05, 08:37)
atsiprasau, as cia jau pati susipainiojau, galvojau kad kavos nebedaro, apsirode pradzioje, kad nebekaista....VISGI, viskas kaista, kava padaro, tik ta zalia kontroline lempute neuzsidega, kad galima ruosti kava  g.gif  tai cia gal tikrai lempute tiesiog perdege, bandyti gal paciai keistis, net nezinau  g.gif  ar ten lengvai pasikeicia

Ai ne, pati nekeiskit. Tegul sau nedega, jei nenori irnesakyk.gif Jei daro kavą tai ir gerai. mirksiukas.gif

Bazile, o kaip tau kava verdasi? Instrukciją išnagrinėjai? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(rausvakase @ 2011 05 05, 16:55)
Isbandziau si recepta Iki duonkepeje.

user posted image

Pavaišinkit duona, ką biggrin.gif
Atsakyti