Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

QUOTE(Ingaja @ 2011 05 01, 12:15)
Man reiktu 8 iki lipduku, gal kas turit "pasidalint"?  blush2.gif


Turiu as visas 10.
Jeigu apmokesit siuntima, galesiu atsiusti ax.gif
Atsakyti
Gal kas matet Klaipedoj kurioj IKI dar yra Rowenta kavos aparatu? ax.gif Kol sumasciau pirkti, niekur nebematau. Aciu pranesusiems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rloreta @ 2011 05 01, 14:39)
Sveikuciai.Gal kas matet Klaipedoj kurioj IKI dar yra Tefal blenderiu????  help.gif Buciau dekinga labai pranesusiems aciuks.gif



QUOTE(Lindra @ 2011 05 02, 08:57)
penktadienį Studlende buvo- jei nėra ten parodomų, reik klaust informacijos skyriuj

kątik žiūrėjau ir klausiau Studlende - tai likęs tik vienas - kuris ekspozicijoj, išpakuotas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rloreta @ 2011 05 01, 14:39)
Sveikuciai.Gal kas matet Klaipedoj kurioj IKI dar yra Tefal blenderiu????  help.gif Buciau dekinga labai pranesusiems aciuks.gif



QUOTE(rausvakase @ 2011 05 02, 12:46)
Gal kas matet Klaipedoj kurioj IKI dar yra Rowenta kavos aparatu? ax.gif  Kol sumasciau pirkti, niekur nebematau. Aciu pranesusiems smile.gif

Sveikos, IKI Laukininkose ir blenderis buvo ir kavos aparatas 4u.gif

Turiu dar toki klausima, kas jau turi blenderi, ar ant pacio smulkinimo indo kotas turi uzsifiksuosti? g.gif
Atsakyti
QUOTE('Karina @ 2011 05 02, 13:20)
Turiu dar toki klausima, kas jau turi blenderi, ar ant pacio smulkinimo indo kotas turi uzsifiksuosti? g.gif

spėju, kad ne, nes nei parduotuvėj parodomas nesifiksuoja, nei turimas.
turbūt ir logiška 4u.gif
Atsakyti
Aciu visoms atsakiusiems 4u.gif .buvau IKI prie stoties,tai ten liko dar du supakuoti Tefal blenderiai,garu puodai ir nemazai Bosh irankiu.Zodziu is keliu siandien mano aplankytu IKI,ten daugiausiai visko buvo mirksiukas.gif
P.S cia apie Klaipeda eina kalba mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE('Karina @ 2011 05 02, 12:20)
Sveikos, IKI Laukininkose ir blenderis buvo ir kavos aparatas  4u.gif

Turiu dar toki klausima, kas jau turi blenderi, ar ant pacio smulkinimo indo kotas turi uzsifiksuosti? g.gif

Nesifiksuoja mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki, turiu kavos aparata 4 dienos ir man nebeuzsidega zalia lepmute, kuri rodo kad jau vanduo ikaites g.gif gal dar kam yra taip
Atsakyti
QUOTE(puodelis kavos @ 2011 05 01, 10:04)
Visiškai nerandu atsiliepimų apie lyginimo sistemą. Ar nėra besinaudojančių, ar dėmesio neverta prekė? Gal kas gali parašyti atsiliepimus, jeigu naudojasi. Kiek žiūrinėju internete, tai tokių sistemų kainos didesnės.


Sveikutė 4u.gif

Įsigyjau šią lyginimo sistemą iš IKI. Man asmeniškai tai super. Negaliu atsidžiaugti. Anksčiau jei skalbiniai pragulėdavo keletą dienų nelyginti, tai tarkim marškiniai vyro jau idealiai neišsilygindavo, o su šia sistema, tai kuo puikiausiai, greitai ir lengvai 4u.gif Na aš tikrai nesigailiu, manau, kad daiktas tikrai geras, ir dar plius kai už tokią kainą. Mama pabandė, sakė, irgi nusipirks 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras,gal kas matie vln iki duonkepe.aciu
Atsakyti
O Kaune duonkepių yra likusių???
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2011 05 02, 16:38)
sveiki, turiu kavos aparata 4 dienos ir man nebeuzsidega zalia lepmute, kuri rodo kad jau vanduo ikaites  g.gif  gal dar kam yra taip

Aha, man irgi taip buvo. Gi mano du smalsuoliai eksperimentatoriai (vaikiukai biggrin.gif ) pasuko tą šone esančią pieno putos rankenėlę lotuliukas.gif Na, kadangi aš žmogus pastabus, iš karto pastebėjau ir tą ,,klaidą" pataisiau. Vėl viskas gerai.

Beje, įsigijau ir smulkintuvą TEFAL, tikrai patenkinta. Nebūčiau pirkusi, ber turėtas Philips sugedo nepataisomai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cresta @ 2011 05 02, 21:18)
Sveikutė  4u.gif

Įsigyjau šią lyginimo sistemą iš IKI. Man asmeniškai tai super. Negaliu atsidžiaugti. Anksčiau jei skalbiniai pragulėdavo keletą dienų nelyginti, tai tarkim marškiniai vyro jau idealiai neišsilygindavo, o su šia sistema, tai kuo puikiausiai, greitai ir lengvai  4u.gif  Na aš tikrai nesigailiu, manau, kad daiktas tikrai geras, ir dar plius kai už tokią kainą. Mama pabandė, sakė, irgi nusipirks  4u.gif


Ačiū už atsakymą. Aš irgi tarp giminių pasikonsultavau, tai kažką panašaus turi, bet kaina tai oj, nepalyginama. Tikriausiai reikia dabar tik skirti pinigėlius ir skaičioti lipdukus.
Atsakyti