Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

QUOTE(inieska @ 2011 03 28, 16:32)
tai kad parasyta kad tinka ir maltai kavai  mirksiukas.gif
as ir apie ji mastau  g.gif

tikrai-atsiprasau) suklydau) Reikia atsiliepimu pajeskoti.
Atsakyti
QUOTE(klakšt @ 2011 03 28, 15:00)
as irgi turbut sita imsiu, o paskui dar ir duonkepe domina  ax.gif ,
siaip 10 lipduku lengva susirinkt, nors i iki tik retokai uzeinu  ax.gif

Na taip 10 lipdukų nesunku surinkti. Tuo labiau vieną prekę, kai nusiperki vėl gauni lipdukų ir tuoj gali kitą prekę, jei ko nors nori pirkti. Bet prekės už lipdukus gana brangios.
Atsakyti
Man nelabai patiko, kad ir parduotuvėje parašyta, ir pardavėjos perkant įspėja, kad jei nusipirksi brokuotą akcijinę (už lipdukus) prekę - nekeičia. Turi pats vežti į garantinį taisyti. O tikrint - netikrina. Mes duonkepę šiandien pirkom, tai įspėjo, kad jei neveiks - nekeis, tikrinti atsisakė. Tai man jau ir kilo įtarimas, kad gal kokia brokuota partija ir "iškiša" už lipdukus pigiau. Gal taip ir nėra, bet tas "nekeitimas" man kelia įtarimą, juk pagal įstatymus privalo keisti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ylang @ 2011 03 29, 15:00)
Man nelabai patiko, kad ir parduotuvėje parašyta, ir pardavėjos perkant įspėja, kad jei nusipirksi brokuotą akcijinę (už lipdukus) prekę - nekeičia. Turi pats vežti į garantinį taisyti. O tikrint - netikrina. Mes duonkepę šiandien pirkom, tai įspėjo, kad jei neveiks - nekeis, tikrinti atsisakė. Tai man jau ir kilo įtarimas, kad gal kokia brokuota partija ir "iškiša" už lipdukus pigiau. Gal taip ir nėra, bet tas "nekeitimas" man kelia įtarimą, juk pagal įstatymus privalo keisti  g.gif


as taip susizavejau ta akcija..bet tos pacios mintys sukosi galvoj- kad gal kokia speciali cia serija perleista pardavimui.. nes nesitiki,kad garpuodis iki TIEK gali atpigt staigiai... prekes labai viliojancios,tik itariu kazka cia negero schmoll.gif
turbut permokesiu 150lt, bet nusipirksiu daikta,kuri man gales priziuret,kas nors jam atsitikus
Atsakyti
Kaip jūs duonkepės kaina??? ar reali g.gif
Atsakyti
ėėė nu.. kai pirkau lipdukines prekes tai visos be jokios elektronikos ir pan. Dabar man paranoja bus unsure.gif o taip noriu to blenderio su indeliais.. Ir kai pigiau aišku smagiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ylang @ 2011 03 29, 15:00)
tas "nekeitimas" man kelia įtarimą, juk pagal įstatymus privalo keisti  g.gif

Be abejo, kad privalo! Be to, ir pačiame leidinyje parašyta:
user posted image
QUOTE(ylang @ 2011 03 29, 15:00)
ir parduotuvėje parašyta, ir pardavėjos perkant įspėja, kad jei nusipirksi brokuotą akcijinę (už lipdukus) prekę - nekeičia. Turi pats vežti į garantinį taisyti. O tikrint - netikrina.

Čia kurioje IKI taip? unsure.gif Apie tokius "fintus" reik Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai pranešt (85 262 97 03).
Atsakyti
va šitą patį kątik paskaičiau ir norėjau rašyt. Tik kad nelabai yra kaip patikrint parduotuvėj prekių unsure.gif iš kitos pusės jei netyčia neveiks kas ir parduotuvėj nenorės pakeist, garantiniam turėtų sutaisyt nemokamai..
Atsakyti
na aišku, kad ir taisys nemokamai, nesiparanojinkit be reikalo, nemanau, kad čia kažkas ne taip cool.gif o be to, ten juk įdėtas ir lapas su tarptautine garantija (kas reiškia, kad jum bet kurioj europos šaly ją taisys), tik parduotuvėj prigrasino čekiuko nepamesti cool.gif

duonkepės kaina mūsų parduotuvėse ~400,- lt., o lenkijoje ji kainuoja ~340,- zl, tai jei padauginsim iš kurso tai ir gausis panaši kaina ką sumokam perkant iki
Atsakyti
Vakar sy vyru buvome IKI, tai užmetėme akį ir mes į tas akcijas, nors iki tol niekada gyvenime jomis nesinaudojome, nemėgstame to bandos jausmo smile.gif
Tai va, vyras pamatė grąžtą Bosch. Įdomumo dėlei įsiminau kainą, buvo kažkas virš 300, a akciinė kaina apie 140. Nu ir ką, pagooglinau, tai tikroji to grąžto vertė ir yra apie 140 - 160 Lt.
Taip kad tikrai neverta iškišus liežuvį pirkti visko akcijinio, geriau prieš tai pagalvoti ar tikrai jo reikia ir paieškoti info apie realias kainas internete wink.gif
Atsakyti
na taip sutinku, kad neverta pulti stačia galva net nepasidomėjus kas ir kaip, vat ir Tefal vonios svarstykles mačiau senukuose, kainuoja 119,-
bet jei kalbant apie duonkepę, tai šio modelio už tokią kainą tikrai nenusipirksi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(miyako @ 2011 03 29, 14:53)
as taip susizavejau ta akcija..bet tos pacios mintys sukosi galvoj- kad gal kokia speciali cia serija perleista pardavimui.. nes nesitiki,kad garpuodis iki TIEK gali atpigt staigiai... prekes labai viliojancios,tik itariu kazka cia negero 


garpuodžio reali kaina virš 300.

QUOTE(Lagūna @ 2011 03 29, 15:06)
Kaip jūs duonkepės kaina??? ar reali g.gif


duonkepes radau internetinėj parduotuvėj po 480 lt pigiausiai, pigiau neradau.

QUOTE(akbr @ 2011 03 29, 15:21)
duonkepės kaina mūsų parduotuvėse ~400,- lt., o lenkijoje ji kainuoja ~340,- zl, tai jei padauginsim iš kurso tai ir gausis panaši kaina ką sumokam perkant iki


įmeskit nuorodą, kur už 400 radot, ačiū 4u.gif o 340 zlotų vistiek bus 300 lt, o ir atvežimas dar. o paskui kaip su garantija? manau vistiek apsimoka pirkti čia.
Atsakyti