Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

QUOTE(laimusia30 @ 2011 04 27, 09:12)
O as kiek kepu pyragu su duonkepe, visi man islipa per krastus sad.gif Gal zinot ka blogai darau? sad.gif


Nu čia nieko nepribursi per kompiuterį žiūrėdamas. Čia panašiai kaip klaustum apie mašinas - "kažkas man dešinėj pusėj barška, gal žinot kas?". smile.gif reik ieškot.
O tau tada taip - kažką sumaišei su sudedamom dalim. Tada surašyk tiksliai kaip ką darei, kokius produktus dėjai, kiek jų dėjai, kokiu eiliškumu, ką programoje nustatei ir pan. Tada gal kažkas kažką patars...
Atsakyti
kurioj KLAIPĖDOS iki dar yra BOSCH suktuvų? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2011 04 28, 10:33)
kurioj KLAIPĖDOS iki dar yra BOSCH suktuvų?  blush2.gif


Siandien maciau Vyturio IKI 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rausvakase @ 2011 04 28, 15:02)
Siandien maciau Vyturio IKI 4u.gif

ačiū jau radom 4u.gif Studlende turėjo užsislėpę
vakar net pačiupinėjimui nebuvo, o šiandien padėjo vieną kaip eksponatą, bet pasirodo sandėly kelis turėjo thumbup.gif

o duonkepių ar dar bėra kur nors? (Klaipėdoj)
Atsakyti
O aš jau niekaip nerandu to Tefal rankinio trintuvo verysad.gif Ar jums pavyko jį įsigyt? Kokie atsiliepimai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lingucis @ 2011 04 28, 17:49)
O aš jau niekaip nerandu to Tefal rankinio trintuvo verysad.gif  Ar jums pavyko jį įsigyt? Kokie atsiliepimai? g.gif



As toki kaip tik isigijau per velykas smile.gif pirkau iki papartis, buvo 2 vnt smile.gif labai norejau tokio aparaciuko, o kai dar pabandziau isvis likau patenkinta, kiekviena karta kaifuoju smile.gif nes pries tai turejau kombaina, tai net nepalygint(nors funkcijos atrodo tos pacios), bet sitas zymiai greiciau ir geriau trina, tyliau dirba, o jau apie plovima tai galima sakyti ner ka veikt smile.gif zodziu nuostabus daikciukas smile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas matet, ar Vilniuje IKI dar yra garpuodziu Tefal?
Atsakyti
QUOTE(Gwena @ 2011 04 28, 21:02)
Gal kas matet, ar Vilniuje IKI dar yra garpuodziu Tefal?


Vakar vakare ''link moletu'' iki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lingucis @ 2011 04 28, 17:49)
O aš jau niekaip nerandu to Tefal rankinio trintuvo verysad.gif  Ar jums pavyko jį įsigyt? Kokie atsiliepimai? g.gif

a koks miestas?

QUOTE(Gwena @ 2011 04 28, 21:02)
Gal kas matet, ar Vilniuje IKI dar yra garpuodziu Tefal?


ukmerges g. kur batu kalnas yra tam IKI šiandien popiet mačiau bent jau dėžutė tai stovėjo prie visų daiktų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lingucis @ 2011 04 28, 17:49)
O aš jau niekaip nerandu to Tefal rankinio trintuvo verysad.gif  Ar jums pavyko jį įsigyt? Kokie atsiliepimai? g.gif

Norit pasakyti, kad akcija vos ne ką tik prasidėjusi, o prekių jau nėra? blink.gif Absurdas tuomet kažkoks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gwena @ 2011 04 28, 20:02)
Gal kas matet, ar Vilniuje IKI dar yra garpuodziu Tefal?

siandien maciau Ikiuke Pylimo g mirksiukas.gif
Atsakyti
juodos duonos ale bociu receptas
man beveik visada gaunasi

200 g rupių arba paprastų ruginių miltų,
350 g rupių arba paprastų kvietinių miltų,
50 ml salyklo miltelių,
2 dideles saujos kmynų (kuo daugiau kmynu, tuo skanesne ir labiau primena bociu),
viska sumeti i viena puoda ir uzpili 310 ml verdančio vandens,

kai atsala tada mase sukreti i duonkepe, idedi:
1 v.š. aliejaus,
1 v.š. druskos,
2 a.š. cukraus,
1-2 a.š. sauso raugo,
1,5 a.š. sausų mielių.

ir uzpili dar 250-310 ml silto vandens.uzdedi 13 programa (mieline tesla). kai ismaisys tesla turi buti lengvai dregna vienalyte o ne sausa gabalais. jei matau kad kazkur po 10-15 minuciu maisymo su 13 programa tesla nesidaro vienalyte, o sukritusi gabalais, sliukstelnu vandens (pradzioje geriau maziau pilti (visada spesi prideti papildomai, o va isimti nesugebesit smile.gif

kai iskyla kepi su 14 programa 1,5-2


kur galima rasti vilniuje atsuktuvu BOSH?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AAgne: 30 balandžio 2011 - 16:03