Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

Šiandien vakare Pilaitėje, Pupos IKI, buvo neišpakuotas kavos aparatas.
Atsakyti
O as kiek kepu pyragu su duonkepe, visi man islipa per krastus sad.gif Gal zinot ka blogai darau? sad.gif
Atsakyti
QUOTE(laimusia30 @ 2011 04 27, 09:12)
O as kiek kepu pyragu su duonkepe, visi man islipa per krastus sad.gif Gal zinot ka blogai darau? sad.gif

Tikriausiai, per didelius pyragus kepat, jei netelpa. Sumažinkit visų produktų kiekį. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Failas @ 2011 04 27, 09:26)
Tikriausiai, per didelius pyragus kepat, jei netelpa. Sumažinkit visų produktų kiekį.  biggrin.gif


Tai, kad kepiau 1000, o juk ten galima iki 1500. Islipo visas per krastus ir pradejo rukti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimusia30: 27 balandžio 2011 - 08:34
QUOTE(laimusia30 @ 2011 04 27, 08:32)
Tai, kad kepiau 1000, o juk ten galima iki 1500. Islipo visas per krastus ir pradejo rukti  doh.gif

Raugas labai geras matyt buvo- gerai kilo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laimusia30 @ 2011 04 27, 09:12)
O as kiek kepu pyragu su duonkepe, visi man islipa per krastus sad.gif Gal zinot ka blogai darau? sad.gif


taigi žiūrėk knygutėje turi būti parodyta, parašyta
Atsakyti
QUOTE(Monstras @ 2011 04 26, 09:08)
geriausiai gaunasi su UAT pienu, su kitais nelabai... ir reikia ten jį palaikyti,



koks cia UAT pienas?
Atsakyti
Beje kas išsibandysit šioje naujoje IKI duonkepėje gerą ruginės duonos receptą (su šlapiu raugu ir su sausu raugu), prašom pasidalinti, o tai aš kepiau du kartus ir nelabai gavosi... Ten tos visos baltos tai gaunasi, bet norisi ruginės.
Beje klausimas - ten viena iš sudedamų dalių yra berods "whole... wheat flour" (rusiškai gal "цельная мука") kažkaip panašiai skamba, toks rudas miltų pakelis - tai kas ten tokie miltai? Ar ten skaitosi ruginiai ar kvietiniai? Nes aš turiu ir rupių kvietinių ir rupių ruginių ir šiaip ruginių 1800 serijos ir berods 812 serijos. Tai kuriuos čia dabar dėti?
Ten yra tokie balti (baltam pakelyje miltai) na tai ten ten kaip suprantu balti kvietiniai, alia 550D (visuose receptuose jų būna), dar yra baltam pakelyje su malūnu - tai ten gal ryžių miltai (berods "ржаная мука")?
Papildyta:
QUOTE(Gija* @ 2011 04 27, 09:51)
koks cia UAT pienas?


Apdorotas UltraAukštoje Temperatūroje - UAT.
Tai bus Margė, MŪ ir kiti lenkiški panašūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monstras @ 2011 04 27, 10:00)
Beje kas išsibandysit šioje naujoje IKI duonkepėje gerą ruginės duonos receptą (su šlapiu raugu ir su sausu raugu), prašom pasidalinti, o tai aš kepiau du kartus ir nelabai gavosi... Ten tos visos baltos tai gaunasi, bet norisi ruginės.
Beje klausimas - ten viena iš sudedamų dalių yra berods "whole... wheat flour" (rusiškai gal "цельная мука") kažkaip panašiai skamba, toks rudas miltų pakelis - tai kas ten tokie miltai? Ar ten skaitosi ruginiai ar kvietiniai? Nes aš turiu ir rupių kvietinių ir rupių ruginių ir šiaip ruginių 1800 serijos ir berods 812 serijos. Tai kuriuos čia dabar dėti?
Ten yra tokie balti (baltam pakelyje miltai) na tai ten ten kaip suprantu balti kvietiniai, alia 550D (visuose receptuose jų būna), dar yra baltam pakelyje su malūnu - tai ten gal ryžių miltai (berods "ржаная мука")?
Papildyta:
Apdorotas UltraAukštoje Temperatūroje - UAT.
Tai bus Margė, MŪ ir kiti lenkiški panašūs smile.gif


Monstre, o salyklo i duonyte dedat? gal tai priezastis g.gif o tie miltai greiciausiai turimi galvoje ''pilno grudo'' g.gif rzanaja- ruginiai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaa: 27 balandžio 2011 - 09:14
QUOTE(laimusia30 @ 2011 04 27, 09:12)
O as kiek kepu pyragu su duonkepe, visi man islipa per krastus sad.gif Gal zinot ka blogai darau?

Apturejau ir as ta "dziaugsma" - pirmakart iskilusi tesla atsireme i langeli, o kepant vidurys susmego, bet skaniai ir gerai iskepe, o krastai taip ir liko iki virsaus sukepe lotuliukas.gif Dariau 1000 norma.O kitakart islipo tesla iki pat kaitinimo elemento, vos ne gaisras kilo doh.gif , o juk dariau tiksliai pagal recepta...tai ir nebezinau, gal mieliu kieki mazint, o gal ne visos jos tinka...

QUOTE(Monstras @ 2011 04 27, 09:49)
taigi žiūrėk knygutėje turi būti parodyta, parašyta

Labai informatyvus atsakymas doh.gif
Atsakyti
Kas iesko duonkepiu tai Alytaus IKI dar ju yra, pati siandien apziurejau, bet kadangi duonkepe turiu ir intensyviai naudoju mirksiukas.gif tai nereikia, galvoju apie kavos aparata mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2011 04 27, 16:55)
Apturejau ir as ta "dziaugsma" - pirmakart iskilusi tesla atsireme i langeli, o kepant vidurys susmego, bet skaniai ir gerai iskepe, o krastai taip ir liko iki virsaus sukepe  lotuliukas.gif Dariau 1000 norma.O kitakart islipo tesla iki pat kaitinimo elemento, vos ne gaisras kilo  doh.gif , o juk dariau tiksliai pagal recepta...tai ir nebezinau, gal mieliu kieki mazint, o gal ne visos jos tinka...
Labai informatyvus atsakymas  doh.gif

oho unsure.gif O knygelėje apie problemą ką rašo? Miltus tikrai gerai pasvėrėte? g.gif

Man šiandien elektra dingo maždaug vidury darbo doh.gif tai per dieną kaip iškilo tešla blink.gif dabar bandau kepti, nežinau , gal ir pas mus bus gaisras biggrin.gif

Beje, kam reikia, Riešės IKI šiandien jau mačiau Bosch įrankių mirksiukas.gif Yra ir visų kitų prekių, išskyrus duonkepes ir kavos aparatus
Atsakyti