Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

Turiu pasakyt, kad iki Monstro ,,pamokymo", kad reikia gerai suspausti kavą filtre, turėjau tokią pačią problemą. Bet dabar, kai jau gerai paspaudžiu, kava gaunasi ir stipri (tokia, kokią mėgstu), ir jokio vandens nėra.
Ačiū, Monstriuk friends.gif
Manau, tas vanduo dėl nesuspaustos kavos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2011 04 20, 23:19)
Turiu pasakyt, kad iki Monstro ,,pamokymo", kad reikia gerai suspausti kavą filtre, turėjau tokią pačią problemą. Bet dabar, kai jau gerai paspaudžiu, kava gaunasi ir stipri (tokia, kokią mėgstu), ir jokio vandens nėra.
Ačiū, Monstriuk friends.gif
Manau, tas vanduo dėl nesuspaustos kavos mirksiukas.gif



o su kuo "supresuojate" kavą? Turite specialų ar kažką pritaikėte iš buities? Galvoju reiktu pabandyti ir man geriau suspausti kavą, bet neturiu tam tinkamo prietaiso verysad.gif Žinoma reikia nuvažiuoti į spec. parduotuvę ir nusipirkti, bet aš noriu tai padaryti iki nusipirkimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rudakase @ 2011 04 21, 09:18)
o su kuo "supresuojate" kavą? Turite specialų ar kažką pritaikėte iš buities? Galvoju reiktu pabandyti ir man geriau suspausti kavą, bet neturiu tam tinkamo prietaiso  verysad.gif Žinoma reikia nuvažiuoti į spec. parduotuvę ir nusipirkti, bet aš noriu tai padaryti iki nusipirkimo  ax.gif


Taigi rašiau kaip aš dariau smile.gif - su stiklinės dugnu smile.gif tiesiog reikia prisitaikyti kažkokį indą ar daiktą, kad tilptų
o paskui jau važiuoji į specializuotą kavos aparatų parduotuvę ir ten perki. Aš pirkau Kaune Krinonoje, prie geležinkelio turgaus jie ten, mokėjau 10lt. Ieškojau ten visokiose indų, kitų buities prekių pardėse tai neturėjo. Na ten kokiuose Senukuose ar Topocentre neklausiau, gal ir ten jie turi...
Atsakyti
QUOTE(žuvyte23 @ 2011 04 20, 17:12)
Antra diena bandziau Vilniuje rasti duonkepe - be sansu verysad.gif 

Ne tik Vilniuje, kaune irgi niekur nera verysad.gif , kol susiruosiau ir nebeliko doh.gif na gal dar atsiras, bet kazkaip jau nelabai tikiuosi, turbut populiariausia buvo duonkepe unsure.gif
Atsakyti
Mes pirkom Kaune, Raudondvario pl. Sumasciau , kad reikia i atokesnes parduotuves vaziuoti, bet savaitgali tik 2 tebuvo, nezinau gal sandelyje turejo? Idomiai jie cia, pries tai parasiau uzklausima i IKI psl del duonkepiu, jokio atsakymo iki siol negavau. Keistai jie reaguoja i pirkejus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rase-liukas @ 2011 04 21, 16:14)
parasiau uzklausima i IKI psl del duonkepiu, jokio atsakymo iki siol negavau. Keistai jie reaguoja i pirkejus g.gif

Parasiau jiems ir as ir gavau atsakyma..........Atsiprašome už nepatogumus, tačiau duonkepių papildymo jau nebebus. Kokios prekės Jus dar domintų?
nuliudau verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glen: 21 balandžio 2011 - 15:42
Dar viena akcija ir dar vienas irodymas, kad NUSISPJAUT jiems i tuos pirkejus. Svarbu, kad tuo laikotarpiu pasididino apyvarta, uzdejo dar viena +, kad suorganizuoota akcija, o toliau - nors ir tvanas iki kitos akcijos...
Atsakyti
Kažkaip šį kartą IKI negražiai su ta akcija padarė.. Pykau, kad nesąmoningas pradines kainas užrašė, o dabar dar labiau pykstu, kad duonkepėmis neapsirūpino.. schmoll.gif o jei dar teisybė, kad nebebus visai tai iš vis gražu
Atsakyti
Turbūt išsigando, kad duonos gaminių pardavimai parduotuvėje žiauriai nukris, kai visi duonkepėmis apsirūpins biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blobse: 21 balandžio 2011 - 16:15
Nebebus - ir as ta apati laiska kaip ir Glen gavau. O pasisika jie jau ne pirma karta - pries tai kur buvo akcija, vis pratesinejo ir siuntinejo zinutes siulydami uz viena inda du, nes nieks neeme. O kai vakar paskambinus i ofisa pradejo aiskinti, kad jie negali numatyti, kokios prekes bus paklausios, o kokios ne, tai is vis... Toks jausmas, kas jie is dangaus nukrite.
Atsakyti
Vistik rado vyras dar viena duonkepe,deje paskutine Kleboniskio Ikiukyje.Zodziu sekmes jei kas ieskosit 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Oho, pasirodo labai nuskilo, kad paskutine is pavyzdziu paemiau (kad ir be receptu kompakto) unsure.gif. Sekmes visoms ieskancioms duonkepes 4u.gif.
Atsakyti