Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

QUOTE(GITALE @ 2011 04 19, 14:10)
gal galit man i az parasyt , kiek pieno pylet,(santyki vandens ir pieno) nes nerandu pieno milteliu

Pirkit sojų pieną milteliais arba miltelinę grietinėlę kavai. Kuo puikiausiai tinka! O jei neturit ir tų, tai pusę vandens kiekio pilkit pieną, pusę vandenį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Failas @ 2011 04 19, 20:26)
Pirkit sojų pieną milteliais arba miltelinę grietinėlę kavai. Kuo puikiausiai tinka! O jei neturit ir tų, tai pusę vandens kiekio pilkit pieną, pusę vandenį  mirksiukas.gif


nieku gyvu blink.gif visas tas geris pagamintas is GM soju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapriziukeee @ 2011 04 15, 14:05)
Aplankiau tris IKI parduotuves Kaune, nei vienoje neradau kavos aparato. Paklausiau informacijoj, sakė, šią savaitę (tai tikriausiai jau kitą) turi atvežti prekių papildymą. Tik labai įdomu, kiek atveš... g.gif klausėm, gal rezervuoti, registruotis galima, tai "ne ne, akcija dar tik prasidėjo bla bla bla". Bus matyt. rolleyes.gif


jei domintų kavos aparatas, galėčiau perleisti- šeštadienį gavau dovanų, pirktą IKI akcijoje, bet kad iš manęs tokia kavos gėrėja...
Atsakyti
QUOTE(sjurge @ 2011 04 19, 21:16)
jei domintų kavos aparatas, galėčiau perleisti- šeštadienį gavau dovanų, pirktą IKI akcijoje, bet kad iš manęs tokia kavos gėrėja...

Ačiū, bet jau vakar kaip tik nusipirkau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sjurge @ 2011 04 19, 21:16)
jei domintų kavos aparatas, galėčiau perleisti- šeštadienį gavau dovanų, pirktą IKI akcijoje, bet kad iš manęs tokia kavos gėrėja...

as paimciau kavos aparata, is kur esate? jusu tel numeris
Atsakyti
Aš irgi jau turiu kavos aparata lotuliukas.gif
Noriu tik pasiteirauti turinčiųjų... Jūs kai pasidarote kavą ir nuimate filtrą su kavos likučiais kavos tirščiai pas jus būna susipresavę ar ne. Pas mane tai nuėmus rankenėlę (filtrą) kava plaukioja vandenyje ir as nezinau ar taip turi būti, ar kažkas čia negerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(rudakase @ 2011 04 20, 12:36)
Aš irgi jau turiu kavos aparata lotuliukas.gif
Noriu tik pasiteirauti turinčiųjų... Jūs kai pasidarote kavą ir nuimate filtrą su kavos likučiais kavos tirščiai pas jus būna susipresavę ar ne. Pas mane tai nuėmus rankenėlę (filtrą) kava plaukioja vandenyje ir as nezinau ar taip turi būti, ar kažkas čia negerai g.gif

Pas mane taip pat... lieka vandens
Atsakyti
QUOTE(rudakase @ 2011 04 20, 13:36)
Aš irgi jau turiu kavos aparata lotuliukas.gif
Noriu tik pasiteirauti turinčiųjų... Jūs kai pasidarote kavą ir nuimate filtrą su kavos likučiais kavos tirščiai pas jus būna susipresavę ar ne. Pas mane tai nuėmus rankenėlę (filtrą) kava plaukioja vandenyje ir as nezinau ar taip turi būti, ar kažkas čia negerai g.gif


šiek tiek lieka vandens jei darai kavą vienam puodeliui, jei pridedi kavos dviem puodeliams (apie 4 šaukštelius), tada praktiškai nebūna vandens.
bet čia manau nieko tokio, vandenį nupili į kriauklę, tirščius į šiukšlinę ir viskas.
Šiaip pati kava neturėtų plaukioti vandenyje, turėtų kava būti susipresavusi apačioje, o vanduo tik virš jos...
Na aš neturiu tokio aparato (Rowenta), bet yra Saeco irgi rankinis, tai man gaunasi taip kaip parašiau...

p.s. kavą reikia supresuoti prieš dedant ant aparato. Iš pradžių aš presuodavau su stiklinės dungu (kaip tik tilpdavo į filtrą), paskui nusipirkau specialų tokį grūstuką (10lt), tai sudėjus kavą su juo suspaudi gerai ir viskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monstras: 20 balandžio 2011 - 14:10
Antra diena bandziau Vilniuje rasti duonkepe - be sansu verysad.gif Poroje parduotuviu pasake, kad turi, bet negali parduoti, nes yra isakymas grazinti, kazkam rezervuotos. Paskambinau akcija kuruojanciam vadybininkui, tai jis eme mekenti, kad negali apskaiciuoti kurios prekes bus populiarios, o kurios ne. Iki Velyku duonkepiu nebus, o po to lyg tai turetu atsirasti. Bet is balso susidare ispudis, kad ir pats nera tuo tikras.
Zodziu pirkit, rinkit lipdukus, o jie po to vel siuntines zinutes: viena blenderi erki, kita gauni dovanu doh.gif
Atsakyti
Pabandysiu geriau suspausti kavą ir tada žiurėsiu kaip bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rudakase @ 2011 04 20, 17:15)
Pabandysiu geriau suspausti kavą ir tada žiurėsiu kaip bus  smile.gif

Turiu pasakyt, kad iki Monstro ,,pamokymo", kad reikia gerai suspausti kavą filtre, kava gaunasi ir stipri (tokia, kokią mėgstu), ir jokio vandens nėra.
Ačiū, Monstriuk friends.gif
Manau, tas vanduo dėl nesuspaustos kavos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žuvyte23 @ 2011 04 20, 16:12)
Antra diena bandziau Vilniuje rasti duonkepe - be sansu verysad.gif  Poroje parduotuviu pasake, kad turi, bet negali parduoti, nes yra isakymas grazinti, kazkam rezervuotos. Paskambinau akcija kuruojanciam vadybininkui, tai jis eme mekenti, kad negali apskaiciuoti kurios prekes bus populiarios, o kurios ne. Iki Velyku duonkepiu nebus, o po to lyg tai turetu atsirasti. Bet is balso susidare ispudis, kad ir pats nera tuo tikras.
  Zodziu pirkit, rinkit lipdukus, o jie po to vel siuntines zinutes: viena blenderi erki, kita gauni dovanu doh.gif

mama man sake, kad pilna duonkepiu Ikiuke Pylimo g ir Vokieciu g. mirksiukas.gif
Atsakyti