Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

QUOTE(GITALE @ 2011 04 18, 14:14)
is kur cia tie tepalai? g.gif
ar pas kitas buvo taip ar ne? g.gif

Ir man įdomu g.gif Instrukcijoje rašo apie "naujo daikto kvapą", bet kvapą, o ne kažką, kas rūksta g.gif
Mes pirkom dvi, nei su viena niekas nedūmina schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Monstras @ 2011 04 18, 15:36)
na čia tas vadinamas - "naujo daikto kvapas", kuris būna įjungus prietaisą pirmą kartą... nereikia dėl jo jaudintis...

nu jo pirma sujaudini...o po to nereikia del to jaudintis lotuliukas.gif
Atsakyti
Keletas nuotraukėlių iš pirmų dviejų kepaliukų naujosios duonkepės. Kepėm baltą duoną su pienu. Pabandysiu įmesti paveikslėlius jei pavyks
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monstras: 19 balandžio 2011 - 10:06
QUOTE(Monstras @ 2011 04 19, 10:05)
Keletas nuotraukėlių iš pirmų dviejų kepaliukų naujosios duonkepės. Kepėm baltą duoną su pi biggrin.gif enu. Pabandysiu įmesti paveikslėlius jei pavyks
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Mes panasius turime biggrin.gif Esu begalo patenkinta pirkiniu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Monstras @ 2011 04 19, 10:05)
Keletas nuotraukėlių iš pirmų dviejų kepaliukų naujosios duonkepės. Kepėm baltą duoną su pienu. Pabandysiu įmesti paveikslėlius jei pavyks

Nu graziai atrodo duonyte smile.gif kaip formine atrodo
Atsakyti
QUOTE([COLOR=red)
Monstras[/COLOR],2011 04 19, 12:05]
Keletas nuotraukėlių iš pirmų dviejų kepaliukų naujosios duonkepės. Kepėm baltą duoną su pienu.

gal galit man i az parasyt , kiek pieno pylet,(santyki vandens ir pieno) nes nerandu pieno milteliu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GITALE: 19 balandžio 2011 - 13:11
QUOTE(GITALE @ 2011 04 19, 14:10)
gal galit man i az parasyt , kiek pieno pylet,(santyki vandens ir pieno) nes nerandu pieno milteliu

O kam dar maisyt vandeni su pienu? Juk pieno milteliai + vanduo = pienas.
Atsakyti
Ar dar Kaune yra kur likusiu duonkepiu?Gal uzmatet kas netycia?
Atsakyti
kad dingo duonkepes, net pavyzdziai isimti
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2011 04 19, 15:25)
kad dingo duonkepes, net pavyzdziai isimti

Siandien vaziavau i IKI, tai buvo paskutinioji pavyzdine duonkepe, kuria man supakavo ir atidave, mat kitu nebeturejo, matyt ir kitur taip ax.gif. Beje, neturejau ir lipduku, bet susitariau su pardaveja ir leido panaudoti tuos pacius lipdukus, kurie uz si pirkini butu priklause thumbup.gif. Galesiu velykoms jau duonytes ir koki pyraga iskepti wub.gif.
Atsakyti
Tiesa, pastebejau, kad nera jokio kompakto su receptais, idomu ar jis vertas demesio? Ten yra receptukai lietuviu kalba? g.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2011 04 19, 14:10)
gal galit man i az parasyt , kiek pieno pylet,(santyki vandens ir pieno) nes nerandu pieno milteliu


pieno milteliu, kaip ir kitu reikalingu priedu duonos kepimui, visada yra cia ten taippat yra smagiu receptuku 4u.gif
Atsakyti