Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

QUOTE(Monstras @ 2011 04 13, 20:35)
Na žinai subalamutijai tu čia mane... sakiau jau pirksiu gal jį, bet prisiminiau , kad mano surėtas panašus Saeco turėjo lyg ir didesnį kaušą... hmmm

O ką reiškia tas jo dydis? Stipresnė kava išeina? O sunkumas? Geriau karštį laiko? blush2.gif O kokią kavą naudojat? Perkat specialią? Kiek vienam puodeliui jos susinaudoja? O dviems? Gal tiek pat kaip ir plikant? 4u.gif Daug klausimų, bet labai jau tas aparatas vilioja, tik bijau, kad nusipirkus nereiktų jo išnešt į rūsį rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Monstras @ 2011 04 13, 20:35)
Na žinai subalamutijai tu čia mane... sakiau jau pirksiu gal jį, bet prisiminiau , kad mano surėtas panašus Saeco turėjo lyg ir didesnį kaušą... hmmm

Dydis jų visų panašus, skiriasi nebent kaušelio įdėkliukai, nemačiau kaip šiame aparate, bet dažniausiai jų būna keli- dviems puodeliams, vienam, ekspreso kavai ir pan.

Failas, ant kavos pakelių būna spec ženkliukai, kurie rodo kam skirta to malimo kava- viena tinka tik plikymui puodelyje, kitos aparatams su filtrais, trečios tinka ir spaudiminiams. Geriausia, žinoma, šviežiai malta kava, bet irgi reikia atitaikyti malimą biggrin.gif

Yra tema apie kavos aparatus, paskaitinėkit, turėtumėt rasti naudingos informacijos, kuri padėtų apsispręsti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 13 balandžio 2011 - 21:07
QUOTE(Failas @ 2011 04 13, 21:21)
O ką reiškia tas jo dydis? Stipresnė kava išeina? O sunkumas? Geriau karštį laiko?  blush2.gif  O kokią kavą naudojat? Perkat specialią? Kiek vienam puodeliui jos susinaudoja? O dviems? Gal tiek pat kaip ir plikant?  4u.gif Daug klausimų, bet labai jau tas aparatas vilioja, tik bijau, kad nusipirkus nereiktų jo išnešt į rūsį  rolleyes.gif


Pakomentuosiu tik dėl kavos....
Mes pirkdavom specialią "espresso" kavą, dabar yra ir Kronung ir Paulig ir Tchibo mačiau ir kitų yra (Lagafredo tik ten kažkokia baisi, IKI jos būna), kitos tai nieko. Labiausiai man patiko Paulig Espresso. Vienam puodeliui į kaušelį paprastai dedama du šaukšteliai 7gr kavos, jei nori daryti iš karto į du puodelius kavą tada reikia dėti 10gr. kavos (pilną kaušelį). Na aišku čia orientacinis kiekis, nes jeigu nori labai stiprios kavos tai tiek gali susidėti ir vienam puodeliui.
Kavą kaušelyje reikia suploti/suspausti. Aš tam reikalui pirkau specialų "stūmokliuką" iš "Krinonos" Kaune, 10Lt. Tada geriau kava susipresuoja ir labiau išspaudžia iš jos aromatą.
Visą laiką darydavau kavą vienam puodeliui - įdedi kavos (pora šaukštelių), suspaudi, uždedi, išbėga kava (vandens kiekį jau čia pats reguliuoji, išjungdamas aparatą, ne taip kaip pilnai automatiniuose), tada nuimi kaušelį, iškratai kavą, sudedi naują kavos porciją ir darai tą patį kitam puodeliui...
Prieš darydamas kąvą puodelį pašildydavau, išleisdamas kažkiek karšto vandens iš pačio aparato arba tiesiog iš čiaupo. Kadangi kava iš aparato neišeina tokia jau karšta kaip plikant, tai puodelio sušildymas labai padeda išlaikyti šilumą. Geresniuose viršuje yra šildymo padėklas tam skirtas. Berods šiame Rovwentos irgi kažką mačiau ten ant viršaus...

čia daug patarimų espresso tema
http://www.youtube.c...;feature=relmfu
ir kiti filmukai, tik turėkite omenyje kad jie kalba apie laipsnius pieną šildant (apie 140o sako tai čia Farenheitais šneka), normaliai pienas turi būti pašildytas iki 70oC.

papildymas.
tiesa manau kad galima dėti ir paprastą kavą, bent jau aš taip darbe darau, tiesiog reikia išsibandyti. Bet iš tikro tai geresnis aromatas ir skanesnė bus iš espresso kavos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monstras: 14 balandžio 2011 - 06:43
QUOTE(Monstras @ 2011 04 14, 07:40)

Kaip fainai....Pavaišinkit mane kava laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Ačiū už naudingą info. mirksiukas.gif

Sutinku, tas Rowenta gal ir ne itin geros kokybės, ale nekenčiu kavos tiesiog užpiltos karštu vandeniu schmoll.gif Tai man čia bent jau šioks toks išsigelbėjimas ir gomurio pamaloninimas. schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Failas @ 2011 04 13, 21:21)
O ką reiškia tas jo dydis? Stipresnė kava išeina? O sunkumas? Geriau karštį laiko?  blush2.gif  O kokią kavą naudojat? Perkat specialią? Kiek vienam puodeliui jos susinaudoja? O dviems? Gal tiek pat kaip ir plikant?  4u.gif Daug klausimų, bet labai jau tas aparatas vilioja, tik bijau, kad nusipirkus nereiktų jo išnešt į rūsį  rolleyes.gif


O ko jau nešit jį į rūsį? Nebent kavos negeriat mirksiukas.gif

Nežinau, asmeniškai man per šitą aparatą kava skani gaunasi (lyginu virtą turkiškai, plikytą puodely ir kt.) Bet čia tik mano subjektyvi nuomonė.
Atsakyti
blogas, prastas ir t.t. cia raso apie ROWENTA kavos aparata, bet siandien norejau ji isigyti ir NEGAVAU g.gif
Atsakyti
QUOTE(rudakase @ 2011 04 14, 21:01)
blogas, prastas ir t.t. cia raso apie ROWENTA kavos aparata, bet siandien norejau ji isigyti ir NEGAVAU g.gif

Nei jis blogas, nei jis prastas. Čia gi lietuvių bruožas - peikt, burbėt, kabinėtis. Manau, gausit. Akcija gi dar nesibaigė. O jei jau išpirkti, kita vertus, gal nėra jie TOKIE IR BLOGI? g.gif ax.gif
Atsakyti
Ei gal kas netingėtų pafilmuoti to aparato veikimą ir įdėti į Youtube? rolleyes.gif
Na tipo - va įdedu kavą, užmaunu, jungiu, bėga, išbėgo, ragauju smile.gif
Būt gerai kad ir su garais pieną pašildytumėte, liuks tada būtų, a? Kas nors?
Atsakyti
QUOTE(Monstras @ 2011 04 15, 06:33)
Ei gal kas netingėtų pafilmuoti to aparato veikimą ir įdėti į Youtube?  rolleyes.gif
Na tipo - va įdedu kavą, užmaunu, jungiu, bėga, išbėgo, ragauju smile.gif
Būt gerai kad ir su garais pieną pašildytumėte, liuks tada būtų, a? Kas nors?

Atrodys tai normaliai- tik va skonio nepajausite biggrin.gif
Atsakyti
Žmona mane subalamūtijo su tuo kavos aparatu, tai dabar turbūt pradžiai imsim duonkepę... bandysim kepti duonelę...
Na o kavos aparatas palauks, dar 1,5mėn turiu apsigalvoti...
Beje ten toje duonkepėje galima tamsios (juodos) duonos išsikepti ar nelabai?
Atsakyti
gal kas uzmatet kuriose IKI Klp yra duonkepiu? ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monstras @ 2011 04 15, 10:52)
Žmona mane subalamūtijo
Beje ten toje duonkepėje galima tamsios (juodos) duonos išsikepti ar nelabai?


Nu va, vėl žmona kalta laugh.gif

Kažkas rašė, kad galima tamsios duonelės prasikepti. Bet aš pati nebandžiau, jei ką. ,,Balamūtinti" negaliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rudakase @ 2011 04 14, 20:01)
blogas, prastas ir t.t. cia raso apie ROWENTA kavos aparata, bet siandien norejau ji isigyti ir NEGAVAU g.gif

Aplankiau tris IKI parduotuves Kaune, nei vienoje neradau kavos aparato. Paklausiau informacijoj, sakė, šią savaitę (tai tikriausiai jau kitą) turi atvežti prekių papildymą. Tik labai įdomu, kiek atveš... g.gif klausėm, gal rezervuoti, registruotis galima, tai "ne ne, akcija dar tik prasidėjo bla bla bla". Bus matyt. rolleyes.gif
Atsakyti