Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

QUOTE(rausvakase @ 2011 04 11, 22:10)
Si IKI lipduku akcija vis labiau isibegeja. Vakar ziuriu Bigo IKI pas mus Klaipedoje viskas isgraibstyta, belike tik skrudintuvai, pigesnieji smulkintuvai ir lygintuvas. Bosch prekes ne vienos. Mane domina tie Bosch irankiai, konkreciai greztuvas. Gal kas isigijot, kokie atsiliepimai, ar ne per mazas galingumas?


bent pries kelias dienas debreceno IKI visko buvo, kaip dabar, dar nemaciau, jei idomu, kada jei ka uzmatysiu, galesiu pranesti 4u.gif
mano vyras statybu srityje jau daug metu dirba, apie bosch nelabai kaip atsiliepe... schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Will @ 2011 04 12, 15:22)
Kokiame mieste  mirksiukas.gif

Aš irgi pradėjau gundytis duonkepe  g.gif  Pastebėjau, kad jau ir Vilniuje kai kur nebėra jų  blink.gif


o gal reikia kokios pardavejos teirautis, gal jie turi sandely? nes jau kelintoj IKI pastebiu, kad jie padeje tik po 1-2 prekes i lentyna, jei nuperka, tai papildo, kai pastebi...
Atsakyti
QUOTE(aurum2010 @ 2011 04 12, 21:49)
Pabandykit su kasininke susitarti, kad  uz perkama duonkepe gautus lipdukus (o ju bus net 13 vnt), 10 vnt. grazinsite kasininkei mirksiukas.gif

sita seniai buvau sumascius, bet....nenori jos tartis, nes jei valdzia pastebes leks is darbo, o darba brangina kiekvienas, nebent kazkiek primoket kasininkei nes jai naudos jokios todel ji nesuinteresuota daryt paslauga
as bent siandien gavau 12 lipduku (ne 13)uz duonkepes 259 kaina, aisku gal reikejo kazka dapirkt bet tuo metu zmoniu daug, kazkokioj euforijoj buvau vistik tokia deze uz manes pirkejos stovi, aptarineja, pasisaipe viena tipo nesamone, ech uzteks man ju vistiek nieko nezadu daugiau pirkt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GITALE: 13 balandžio 2011 - 07:41
Sveiki, noreciau pasiteirauti kavos aparatus isigyjusiuju ax.gif Noreciau suzinoti ar labai sudetinga kavos aparata priziureti, ar po kiekvieno kavos puodelio valote, ar viena karta per diena. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rudakase @ 2011 04 13, 08:28)
Sveiki, noreciau pasiteirauti kavos aparatus isigyjusiuju ax.gif Noreciau suzinoti ar labai sudetinga kavos aparata priziureti, ar po kiekvieno kavos puodelio valote, ar viena karta per diena. smile.gif

Kolkas tas valymas tai iskrapstyti tirscius ir is padeklo vandeni išpilt. Geriam tik mes su dukra, tai buna gal 2-4 puodeliai per diena smile.gif Tai po gerimo sutvarkome is karto. o darbe tenka gert plikyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rudakase @ 2011 04 13, 09:28)
Sveiki, noreciau pasiteirauti kavos aparatus isigyjusiuju ax.gif Noreciau suzinoti ar labai sudetinga kavos aparata priziureti, ar po kiekvieno kavos puodelio valote, ar viena karta per diena. smile.gif

Ne sudėtingiau nei kavos puodelį išsiplauti laugh.gif Jei norit, kad ilgai tarnautų, rekomenduojama sutvarkyt iškart po naudojimo.
Dėl sudėtingumo tikrai nesudėtinga ir neužima daug laiko. mirksiukas.gif
Atsakyti
Prisiskaičiau čia pagyrimų kavos aparatui ir, kadangi šiandien buvau IKI, kur jis stovėjo, tai apžiūrėjau biggrin.gif Išvada viena- nepirkčiau schmoll.gif Jo spaudimas geras, bet kaušelis prastas, todėl tikrai geros kavos nebus verysad.gif Tik vienas pliusas- kaina gana gera, tie, kurie ruošia geresnę kavą, kainuoja bent 100-200 lt daugiau g.gif Sakyčiau, viskas priklauso nuo to, kaip vertinate kavą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2011 04 13, 15:02)
Prisiskaičiau čia pagyrimų kavos aparatui ir, kadangi šiandien buvau IKI, kur jis stovėjo, tai apžiūrėjau  biggrin.gif  Išvada viena- nepirkčiau  schmoll.gif  Jo spaudimas geras, bet kaušelis prastas, todėl tikrai geros kavos nebus  verysad.gif  Tik vienas pliusas- kaina gana gera, tie, kurie ruošia geresnę kavą, kainuoja bent 100-200 lt daugiau  g.gif  Sakyčiau, viskas priklauso nuo to, kaip vertinate kavą  ax.gif


ką reiškia "kaušelis prastas"?
Koks jis turi būti pagal tave?
Atsakyti
QUOTE(Monstras @ 2011 04 13, 15:04)
ką reiškia "kaušelis prastas"?
Koks jis turi būti pagal tave?

Jis per lengvas, pagamintas iš prasto metalo 4u.gif Palyginkit kokioje nors buitinės technikos parduotuvėje keletos tokių aparatų kaušelius, iškart pamatysit skirtumą 4u.gif
Aš pirkau tokio tipo aparatą prieš keletą metų, tai čia du pagrindiniai dalykai: min 15 bar spaudimas ir geras, sunkus kaušelis 4u.gif Esu ir ragavusi kavą, ruoštą skirtinguose aparatuose, tai skirtumas tikrai yra 4u.gif
Atsakyti
"Prisiskaičiau čia pagyrimų kavos aparatui ir, kadangi šiandien buvau IKI, kur jis stovėjo, tai apžiūrėjau biggrin.gif Išvada viena- nepirkčiau schmoll.gif Jo spaudimas geras, bet kaušelis prastas, todėl tikrai geros kavos nebus verysad.gif Tik vienas pliusas- kaina gana gera, tie, kurie ruošia geresnę kavą, kainuoja bent 100-200 lt daugiau g.gif Sakyčiau, viskas priklauso nuo to, kaip vertinate kavą ax.gif"


bet juk be akcijos jis ir kainuoja apie 400 Lt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rudakase @ 2011 04 13, 17:14)
bet juk be akcijos jis ir kainuoja apie 400 Lt biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

nežinau ar ta kaina reali, nes ten visos perbrauktos pakeltos, bet už 400 lt į jį net neverta žiūrėti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2011 04 13, 18:54)
nežinau ar ta kaina reali, nes ten visos perbrauktos pakeltos, bet už 400 lt į jį net neverta žiūrėti  schmoll.gif



as kiek domejausi kokia reali kavos aparato kaina, tai pigiausiai radau uz 380 (na keliais litais galiu ir suklysti, nes seniai jau ieskojau),bet kazkas panasaus. Maziau 350 Lt tikrai nera. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rudakase @ 2011 04 13, 17:14)
"Prisiskaičiau čia pagyrimų kavos aparatui ir, kadangi šiandien buvau IKI, kur jis stovėjo, tai apžiūrėjau  biggrin.gif  Išvada viena- nepirkčiau  schmoll.gif  Jo spaudimas geras, bet kaušelis prastas, todėl tikrai geros kavos nebus  verysad.gif  Tik vienas pliusas- kaina gana gera, tie, kurie ruošia geresnę kavą, kainuoja bent 100-200 lt daugiau  g.gif  Sakyčiau, viskas priklauso nuo to, kaip vertinate kavą  ax.gif"
bet juk be akcijos jis ir kainuoja apie 400 Lt biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Na žinai subalamutijai tu čia mane... sakiau jau pirksiu gal jį, bet prisiminiau , kad mano surėtas panašus Saeco turėjo lyg ir didesnį kaušą... hmmm
Atsakyti