Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

QUOTE(Bazile @ 2011 04 11, 08:24)
Na mes savaitgali bandeme kavos aparata. nusipirkau  biggrin.gif

Keista, kad nebuvo instrukcijos. Matyt, kažkas ,,pasiskolino". Ten viskas yra parašyta ir apie pieno putų darymą.
Tai va, aš tai pirma instrukciją išnagrinėjau, po to tik bandžiau.
O jei trumpai, tai instrukcijoj yra nurodyta, kad pirma į puodelį reikia ,,nuleisti garą" iš tos ,,žarnos", tada pienas nebus su vandeniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2011 04 11, 10:01)
Keista, kad nebuvo instrukcijos. Matyt, kažkas ,,pasiskolino". Ten viskas yra parašyta ir apie pieno putų darymą.
Tai va, aš tai pirma instrukciją išnagrinėjau, po to tik bandžiau.
O jei trumpai, tai instrukcijoj yra nurodyta, kad pirma į puodelį reikia ,,nuleisti garą" iš tos ,,žarnos", tada pienas nebus su vandeniu biggrin.gif

Tai as ir taip manau kad privalo but instrukcija... o gal Perfect turite galimybe nuskanuot? ax.gif buciau labai dekinga
Atsakyti
Nereikia "lialia" dėl kavos atvėsimo po kelių mėnėsių...
Aparatas visada normaliai darys kavą, tik reikia normaliai jį prižiūrėt - karts nuo karto nusipirkt nukalkintojo (10-15Lt) buteliukas ir nukalkint. Kava iš karto bus karštesnė.

Keletas minčių šiaip...
Pats buvau pasiskolinęs pasibandymui Saeco rankinį aparatą su kapucinatoriumi. Irgi kava atrodė nekaršta - praleidau su nukalkintoju, viskas pasitaisė.
Ten tam aparate (Rowenta) kaip mačiau ir supratau yra du kavos filtrai - gilesnis, tinkamas normaliai kavai dėti ir seklesnis, dėti kavai pakeliuose.
Šiaip visi aparatai kurie daro kavą iš pupelių ar iš maltos kavos, yra 15bar slėgio. O tik aparatai kurie daro kavą iš kavos paketėlių, tie ir būna 3,5bar...
O dėl garsumo, tai jie visi garsiai dirba.
Aš pats svarstau apie šį aparatą, todėl ir žiūriu ar kas išsibandęs jau yra, nes kaina jo maža (250Lt), parduotuvėse 350-380Lt.
Čia kažkas rašė, kad aparatas padaro kąvą tik dviem puodeliams. smile.gif Juokas ima, taip gali rašyti žmogus, kuris aparato tokio niekad apskritai neturėjo. Visi aparatai daro kavą į vieną ar du puodelius. O kiek tau jų reikia tiek kartų ir kartoji...
Dėl kapucino ir latte. Šis aparatas duoda tik garus, kurie kaitina pieną, todėl reikia susipilti pieną į kokį metalinį asotėlį ir kaitinti ("putinti" smile.gif ) kol gausis graži puta. Paskui pasidarai kavą per aparatą, supili ją į didesnį puoduką ir ant viršaus supili pagamintą pieną. Beje pienas tinka tik apdorotas ultraaukštoje temperatūroje - "Margė", "Mū" ir pan. Aš naudojau 3,5%. Su kitu pienu neišeina putos padaryti...

Tai va. Na tai kaip aparatas? Geras? Galima imti? smile.gif

QUOTE(VAVITALI @ 2011 04 11, 08:42)
schmoll.gif  schmoll.gif
Jau tik nesižavekit moterys tais kavos aparatais, turiu panašų, gal porą mėnesių ir gamins kavą, o po to jau bus tik kavasiusia. Ir nelabai jau jį pataisysit. Bėda kad gana greit išeina velniop elektronika ir tai nužkaitina vandens iki reikiamos temperatūros, ar tai slėgio nesuelia reikiamo ir gaunasi tik kavos gadinimas.Jau skanesnė stipresnė gaunasi paprastai i puodelį užpylus, beto šalta. Badžiau taisyti, mūsų meistreliai vien už aparato atidarymą 40 litų taisykloj prašo , onežinia kiek dar už pataisymą, tai pinigų švaistymas. Pramoniniai, kur kavinėse aparatai jie brangūs bet ir patvarūs, očia...paprasčiausias pinigų siurbimas... schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(Monstras @ 2011 04 11, 15:09)
Nereikia "lialia" dėl kavos atvėsimo po kelių mėnėsių...
Aparatas visada normaliai darys kavą, tik reikia normaliai jį prižiūrėt - karts nuo karto nusipirkt nukalkintojo (10-15Lt) buteliukas ir nukalkint. Kava iš karto bus karštesnė.


drinks_cheers.gif
Net ir pramoninius kavos aparatus būtina nukalkint reguliaria.
Atsakyti
QUOTE(gielux @ 2011 04 11, 18:26)
Net ir pramoninius kavos aparatus būtina nukalkint reguliaria.


Arba naudoti distiliuotą - demineralizuotą vandenį. Tokį, kokį naudojam lygintuvamas, tada niekuomet neužkalkės! thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Monstras @ 2011 04 11, 16:09)
Dėl kapucino ir latte. Šis aparatas duoda tik garus, kurie kaitina pieną, todėl reikia susipilti pieną į kokį metalinį asotėlį ir kaitinti ("putinti" smile.gif ) kol gausis graži puta. Paskui pasidarai kavą per aparatą, supili ją į didesnį puoduką ir ant viršaus supili pagamintą pieną. Beje pienas tinka tik apdorotas ultraaukštoje temperatūroje - "Margė", "Mū" ir pan. Aš naudojau 3,5%. Su kitu pienu neišeina putos padaryti...


Čia rankiniu būdu Jūs tą putą darot?
Atsakyti
Si IKI lipduku akcija vis labiau isibegeja. Vakar ziuriu Bigo IKI pas mus Klaipedoje viskas isgraibstyta, belike tik skrudintuvai, pigesnieji smulkintuvai ir lygintuvas. Bosch prekes ne vienos. Mane domina tie Bosch irankiai, konkreciai greztuvas. Gal kas isigijot, kokie atsiliepimai, ar ne per mazas galingumas?
Atsakyti
QUOTE(Monstras @ 2011 04 11, 16:09)
Tai va. Na tai kaip aparatas? Geras? Galima imti? smile.gif

Na, nežinau, man geras. Ar imti, priklauso nuo jūsų poreikio ir...piniginės storio, ko gera mirksiukas.gif

Beje, sutinku su jūsų daugeliu išsakytų minčių. Ypač dėl nukalkinimo.

Bendradarbė, kuri gyrėsi savo apie 2 tūkst. kainuojančiu kavos aparatu, dabar už galvos susiėmusi, nes ,,kažkas tam brangenybei atsitiko". Spėju, blogai prižiūrėjo, užkalkėjo kokia žarna cool.gif

O man geras ir už 200 lt pirktas. Svarbu, kava skani. Ir vis jau geriau nei ta, ,,senoviniu plikymo būdu" ruošta laugh.gif

Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2011 04 11, 22:38)
Na, nežinau, man geras. Ar imti, priklauso nuo jūsų poreikio ir...piniginės storio, ko gera mirksiukas.gif

Beje, sutinku su jūsų daugeliu išsakytų minčių. Ypač dėl nukalkinimo.

Bendradarbė, kuri gyrėsi savo apie 2 tūkst. kainuojančiu kavos aparatu, dabar už galvos susiėmusi, nes ,,kažkas tam brangenybei atsitiko". Spėju, blogai prižiūrėjo, užkalkėjo kokia žarna  cool.gif

O man geras ir už 200 lt pirktas. Svarbu, kava skani. Ir vis jau geriau nei ta, ,,senoviniu plikymo būdu" ruošta  laugh.gif

Na man irgi kolkas kavos aparatas patinka thumbup.gif kava skani. Palyginau su profesionaliais- tai anu irgi spaudimas 15 bar, tik kad kitkas automatika. Bet irgi nemazai valymo ir siuskliu krapstymo buna. Darbe yra- tai zinau kas per paukstis. Aciu Perfect uz pagalba.
Atsakyti
QUOTE(Failas @ 2011 04 11, 19:09)
Arba naudoti distiliuotą - demineralizuotą vandenį. Tokį, kokį naudojam lygintuvamas, tada niekuomet neužkalkės!  thumbup.gif
Papildyta:
Čia rankiniu būdu Jūs tą putą darot?


Taip rankiniu būdu.
Pažiūrėk kad ir čia (youtube)
http://www.youtube.c...0&feature=feedf
nuo 3:00 minutės ten putoja pieną, ir šiaip ten (SeattleCoffeeGear) yra labai daug visokių naudingų filmukų)

Aparatai kurie patys tau putoja pieną, kainuoja nuo 2300-2500Lt
Atsakyti
QUOTE(Kuitulienė @ 2011 04 11, 05:35)
Ne fizikė esu, tai tiksliai nepasakysiu, bet skiriasi ar tais laidumas, ar tais varža raumenų, lašinių ir kaulų. Kažkas ten omais matuojama. Tai pagal tuos skirtumus ir išmatuoja. Aišku, kiek tikslūs yra tokie buitiniai prietaisai - spręsti nesiimu.

tai vat kad kai moki 100 lt norėtųsi žinoti ar tai akių dūmimas ar tiksliai parodo. Ir niekur internete atsliepimų neradau...
Atsakyti
QUOTE(ajd @ 2011 04 12, 11:11)
tai vat kad kai moki 100 lt norėtųsi žinoti ar tai akių dūmimas ar tiksliai parodo. Ir niekur internete atsliepimų neradau...

Pats principas naudojamas medicinoje, turbūt pas kiekvieną dietologą stovi tokios svarstyklės. Tik jų gamintojai užsiima medicininės technikos gaminimu, o ne mikseriais.
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2011 04 10, 09:59)
Kas jau įsigijote duonkepę, kiek laiko garantinį duoda  g.gif Ačiū  4u.gif

2 metams 4u.gif
Atsakyti