Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja IKI lipdukų akcija

Nauja IKI lipduku akcija

http://www.iki.lt/lt...ta-Bosch-60proc
Atsakyti
Startavo nauja IKI akcija su lipdukais
aprašymas čia

Domina garinis lygintuvas, ar kas turi? Ar geras, lengva lyginti?
Atsakyti
Kainos labai didelės, o kažko ypatingo nelabai mačiau... schmoll.gif Manau maximos ta akcija buvo geresnė g.gif
Atsakyti
to blenderio su indeliais kaina visai padori, tik kaip visada pagooglinus lietuviškuose puslapiuose tokių nerasta tik viename kažkokiame neaiškiam unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2011 03 26, 18:44)
to blenderio su indeliais kaina visai padori, tik kaip visada pagooglinus lietuviškuose puslapiuose tokių nerasta tik viename kažkokiame neaiškiam  unsure.gif

Ir kaina ten tikrai ne tokia, kokia perbraukta "Iki" leidinuke doh.gif lotuliukas.gif
čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 26 kovo 2011 - 21:06
QUOTE(~Beauty~ @ 2011 03 26, 22:06)
Ir kaina ten tikrai ne tokia, kokia perbraukta "Iki" leidinuke doh.gif  lotuliukas.gif
čia


na bet IKI vistiek pigiau nei cia nurodyta tongue.gif
mane irgi sitas domina, jei kas isigysit, parasykit atsiliepimus. Ciupinejau siandien sita IKI parduotuvej, tai tas smulkintuvas man labai tiktu svogunams pjaustyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata N. @ 2011 03 28, 09:03)
as susigundziau siuo dalyku smile.gif dabar reik lipdukus surinkt smile.gif


na bent lipduku 10 - proto ribose, ne kaip maximoj 80-120 doh.gif
Atsakyti
o as susidomejau su rowenta kavos aparatu g.gif idomu neblogas ar nesamone g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2011 03 26, 21:06)
Ir kaina ten tikrai ne tokia, kokia perbraukta "Iki" leidinuke doh.gif  lotuliukas.gif
čia


oo..patikimo web nebuvau radus su šituo blenderiu. Reiškias ir kitur jį pardavinėja, geraaaai biggrin.gif Tik keista kad platesnio aprašymo nėra unsure.gif
Ja ja, kaina lankstinuke padidinta gerokai, bet vis vien gaunasi pigiau tai reiks imt cool.gif a bet žiūriu daug kas nusižiūrėjo tą rinkinuką tai reiks skubėt, kad paskui nereiktų per 10 parduotuvių lakstyt ieškot doh.gif

QUOTE(jovukas @ 2011 03 28, 08:43)
na bent lipduku 10 - proto ribose, ne kaip maximoj 80-120  doh.gif

drinks_cheers.gif maximos akcijoj gal ir buvo tie philips'o ar ko ten, prekės pigesnės kiek, niu bet lipdukų kiekis nerealus blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amise: 28 kovo 2011 - 16:21
QUOTE(klakšt @ 2011 03 27, 21:48)
na bet IKI vistiek pigiau nei cia nurodyta tongue.gif
mane irgi sitas domina, jei kas isigysit, parasykit atsiliepimus. Ciupinejau siandien sita IKI parduotuvej, tai tas smulkintuvas man labai tiktu svogunams pjaustyt  biggrin.gif

Ir as imsiu))jej surasiu atsiliepimu kaip jis pjauna svogunus)))Taigi mergaites parasykite kaip ir kas) labai lauksime) 4u.gif
QUOTE(_simfa_ @ 2011 03 28, 14:09)
o as susidomejau su rowenta kavos aparatu g.gif  idomu neblogas ar nesamone  g.gif

Vat ir mane domina...tik gaila kad ten kavos pagalveliai o ne kavos pupeliai( o taip paimciau tikrai)
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2011 03 28, 16:24)
Ir as imsiu))jej surasiu atsiliepimu kaip jis  pjauna  svogunus)))Taigi mergaites parasykite kaip ir kas) labai lauksime) 4u.gif

Vat ir mane domina...tik gaila kad ten kavos pagalveliai o ne kavos pupeliai( o taip paimciau tikrai)

tai kad parasyta kad tinka ir maltai kavai mirksiukas.gif
as ir apie ji mastau g.gif
Atsakyti
Idomu kiek tas lygintuvas realiai kainuoja ir svarstykles? Gal kas uzmatet kokiam tinklapi?
Atsakyti