Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

sveikos, mergaites,
gal galit patarti vitaminus vyro turto pagerinimui?
Gydytoja sake, kad tinka bet kokie vitaminai, skirti vyrams - gal jus ka nors konkreciau rekomenduotumet?
Atsakyti
QUOTE(malvina @ 2011 11 15, 17:46)
sveikos, mergaites,
gal galit patarti vitaminus vyro turto pagerinimui?
Gydytoja sake, kad tinka bet kokie vitaminai, skirti vyrams - gal jus ka nors konkreciau rekomenduotumet?


mb geria profertil, bet jie is brangesniu 4u.gif
Atsakyti
Merginos,
ką reiškia išvada- sperma tąsi, sunkiai skystėja? Kažin, ar reikės kokių skystinančių vaistų MB? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2011 11 16, 12:58)
Merginos,
ką reiškia išvada- sperma tąsi, sunkiai skystėja? Kažin, ar reikės kokių skystinančių vaistų MB? g.gif


Turbut su prostatos veikla bus kazkas, nes prostatos sekretas per tirstas g.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuxe @ 2011 11 16, 10:53)
mb geria profertil, bet jie is brangesniu 4u.gif

na tikrai brangokas. pamenu, kad mergaites tribestan yra minejusi - kazin, kuri reikia gerti, jo kelios rusys yra g.gif
Atsakyti
Dieve tu mano merginos....!!!!!!!! Negaliu patikėti.... Aš laukiuosi!!!!! Po 2 metų planavimo, nervų ir ašarų... ir taip netikėtai... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Na, o dabar apie požymius, kurie buvo tokie ryškūs, tokie aiškūs, bet aš į juos tiesiog atsargiai žiūrėjau ir nekreipiau dėmesio.. Nes bijojau vėl nusivilti, o paskui ilgai atsigavinėti... Taigi požymiai:

Mmmm turėjo prasidėti sekmadienį..
Visą praėjusią savaitę nepakilau iš lovos, vos išeidavau į darbą, nors iki tol puikiai keldavausi.. Grįžusi iš darbo krisdavau negyva į lova 18 val.!!!! Ir buvau tragiškai pavargusi..
Ketvirtadienį buvau žiauriai blogos nuotaikos.. Valgiau ir vos neapsivėmiau.. Kompotas buvo kartus (nors kolegai beprotiškai skanus), varškės apkepas sūrus su uogiene (nors kolega sakė, kad jis beproto skanus).
Penktadienį apsiverkiau prie vadovo... doh.gif
Netepliojo prieš mmm, nors 3-5 dienas tepliodavo.
Šeštadienį išgėrusi lašą vyno, padėjau ir pasakiau, kad jo nebegersiu.. Nes man neskanu doh.gif Ko gyvenime nebuvo... Dievinu šiaip vyną... lotuliukas.gif
Tempė pilvo apačią nuo šeštadienio.. Šiandien ypač...
Nuo šeštadienio jautrėjo speneliai, šiandien negaliu liesti.. Krūtinė paburkusi.. Iš spenelių paspaudus išteka vos vos sekreto.. Kaip per ovuliaciją.
Visada masčiau kokios bus išskyros kai lauksiuosi, nes iš nieko normalaus atsakymo nesulaukdavau.. taigi jos buvo nuo trečiadienio balzganos kaip pienas.. Tirštelėjusios.. Nuo vakar gausios, skystos, balzganos..
Labai skrandį paskaudena kasdien nuo trečiadienio..

Tai vat merginos... Įvyko stebuklas mano gyvenime... Po šitiek laukimo, šitiek planavimo.. Tiek tyrimų... Ir padėjo vitaminai, kuriuos vyras gėrė, kad pagreitėtų jo mažieji... Jam buvo astenospermija.. Skaičiau, kad stebuklingas Profertil labai padeda, ir poros nespėja visos pakuotės išgerti, kai pradeda lauktis.. Ir ką Jūs manot, mums lygiai tas pats doh.gif lotuliukas.gif thumbup.gif Liko gerti jas 3 dienos thumbup.gif O jau nebereikia...

Beje gegužę-birželį vyras gėrė tris Tribestaną, bet nieko... padėjo tik Profertilis, ir dar kartu su juo gėrem abu MACA.. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SviesatamsojE: 16 lapkričio 2011 - 20:25
QUOTE(SviesatamsojE @ 2011 11 16, 22:23)
Dieve tu mano merginos....!!!!!!!! Negaliu patikėti.... Aš laukiuosi!!!!! Po 2 metų planavimo, nervų ir ašarų... ir taip netikėtai... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tai vat merginos... Įvyko stebuklas mano gyvenime... Po šitiek laukimo, šitiek planavimo.. Tiek tyrimų... Ir padėjo vitaminai, kuriuos vyras gėrė, kad pagreitėtų jo mažieji... Jam buvo astenospermija.. Skaičiau, kad stebuklingas Profertil labai padeda, ir poros nespėja visos pakuotės išgerti, kai pradeda lauktis.. Ir ką Jūs manot, mums lygiai tas pats doh.gif lotuliukas.gif thumbup.gif Liko gerti jas 3 dienos thumbup.gif O jau nebereikia...

Beje gegužę-birželį vyras gėrė tris Tribestaną, bet nieko... padėjo tik Profertilis, ir dar kartu su juo gėrem abu MACA..  thumbup.gif

Sveikinimu ir linkiu sklandaus nestumo 4u.gif
O kiek laiko vyras Profertil gere? Ir kur geriausia ji pirkti? Kai kuriu vaistu kainos skirtingose vaistinese neblogai skiriasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(malvina @ 2011 11 16, 21:11)
Sveikinimu ir linkiu sklandaus nestumo 4u.gif
O kiek laiko vyras Profertil gere? Ir kur geriausia ji pirkti? Kai kuriu vaistu kainos skirtingose vaistinese neblogai skiriasi g.gif



Vyras nespėjo vienos pakuotės išgerti. Liko kelios dienos.. Viena pakuotė 30 dienų smile.gif 60 tablečių, po dvi kasdien.. Užsakiau internetu čia http://www.efarma.lt...ingumui-gerinti . Bet pigiausia buvo čia http://www.100metu.l...nimui/profertil Tik tada kai pirkau neturėjo sandėlyje, dabar parašė man laišką, kad turi. Tai galite pirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SviesatamsojE @ 2011 11 16, 21:23)
Dieve tu mano merginos....!!!!!!!! Negaliu patikėti.... Aš laukiuosi!!!!! Po 2 metų planavimo, nervų ir ašarų... ir taip netikėtai... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Na, o dabar apie požymius, kurie buvo tokie ryškūs, tokie aiškūs, bet aš į juos tiesiog atsargiai žiūrėjau ir nekreipiau dėmesio.. Nes bijojau vėl nusivilti, o paskui ilgai atsigavinėti... Taigi požymiai:


eik sau wub.gif nuosirdziai sveikinu ax.gif 4u.gif 4u.gif sveikateles ir lengvu 9menesiuku clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vegele: 16 lapkričio 2011 - 21:28
QUOTE(vegele @ 2011 11 16, 21:27)
eik sau  wub.gif  nuosirdziai sveikinu ax.gif  4u.gif  4u.gif sveikateles ir lengvu 9nenesiu  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif



Labai labai ačiū!!! Laukiu nesulaukiu tos akimirkos, kai pamatysiu savo mažiuką... Tiek ilgai laukiau to... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SviesatamsojE @ 2011 11 16, 23:17)
Vyras nespėjo vienos pakuotės išgerti. Liko kelios dienos.. Viena pakuotė 30 dienų  smile.gif  60 tablečių, po  dvi kasdien.. Užsakiau internetu čia http://www.efarma.lt...ingumui-gerinti . Bet pigiausia buvo čia http://www.100metu.l...nimui/profertil  Tik tada kai pirkau neturėjo sandėlyje, dabar parašė man laišką, kad turi. Tai galite pirkti smile.gif

kadangi tiek tribestano, tiek profertil anotacijoje rasoma, kad spermos brendimo procesas trunka 72 dienas, o jusu atveju vyras iki apvaisinimo gere profertil tik 14 dienu (nes jei gere 28 dienas iki dabar, tai likusios 14 jau buvo po apvaisinimo, ane mirksiukas.gif ), tai turbut cia labiau sutapimas, o ne vaistu poveikis gali buti? g.gif
bet kuriuo atveju labai aciu uz nuorodele, reikes isbandyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malvina: 16 lapkričio 2011 - 21:54
QUOTE(malvina @ 2011 11 16, 21:53)
kadangi tiek tribestano, tiek profertil anotacijoje rasoma, kad spermos brendimo procesas trunka 72 dienas, o jusu atveju vyras iki apvaisinimo gere profertil tik 14 dienu (nes jei gere 28 dienas iki dabar, tai likusios 14 jau buvo po apvaisinimo, ane mirksiukas.gif ), tai turbut cia labiau sutapimas, o ne vaistu poveikis gali buti? g.gif
bet kuriuo atveju labai aciu uz nuorodele, reikes isbandyti smile.gif

mums deja ir po 6 men gerimo proferil nepadejo unsure.gif
Atsakyti