Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(Jautruolė @ 2011 11 03, 10:15)
Sveikutės, merginos!
Aš pirmąkart jūsų temutėje, noriu paklausti-ar kas pirkote saviškiui šiuos papildus spermos gerinimui?
http://www.citylife....-n40-vyri-kai-/
Kaip tik radau šiandien pasiūlymuose, gal kas anksčiau išbandėte? Kadangi jau senai planuojam leliuką, noriu nupirkti ką nors iš spermos gerinančių vaistų, kažkaip įtariu,kad jam reikia. Kitą savaitę darysim spermogramą (antrąkart), gal dar palaukti rezultatų? g.gif



Na mums Žilaitienė juos išrašė, sakė vienai porai buvo padėję, gal ir jums padės.. nežinai, kur čia geriau.. tik va kaina man atrodo vaistinėje buvo 40 lt, jei neklystu.. mes gėrėm, bet nelabai padėjo, dabar visokių kitokių vitaminų geriam...
Papildyta:
QUOTE(razzke @ 2011 11 03, 13:40)
Labas. Sakykit ar verta daryt spermograma, jei susilaikymas yra kokia savaite. Ar nebus prastesni rezultatai  g.gif  Lyg kazkur skaiciau, kad ilgiau susilaikius mirsta spermiukai  g.gif


Rekomenduojamas susilaikymas 2-5 dienos, taip, kad savaite, tikrai nelabai gerai butų, nors viskas gali aišku būti ir normose.. sunku pasakyti, bet manau palaukit ir nueikit normaliai pasidarti tyrimą, nes pinigėliai nemaži.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpule: 03 lapkričio 2011 - 14:33
sveikutes,
rasiau musu rezultatus 22-23psl, daugelio nuomone buvo IVF, tik kelios rekomedavo padaryt IUI.
Tai noriu savo istorija parasyt, po V sio paskutinio atsakymo, uzsirasiau pas gine VK, ejau pas ja budama nescia, to dar nezinojau, ir gine dar nieko nemate, nes buvo tik kelios d, sutarem bandyt daryt IUI, nupirkom vaistus, laukiau mm, bet taip ir nesulaukiau, o pasirodo laukiuos, ir mums dabar 12 savaiciu smile.gif
tai va su tokiais V rezultatais pastojau naturaliai, visgi stebuklu buna 4u.gif
linkiu visoms sekmes ir nenuleist ranku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa7 @ 2011 11 03, 21:03)
sveikutes,
rasiau musu rezultatus 22-23psl, daugelio nuomone buvo IVF, tik kelios


Sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif Kaip radau, tai jūsų V buvo operuotas, tai ir tai logiška, kad rezultatai pagerėjo ir jūs nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2011 11 04, 09:26)
Sveikinimai 4u.gif  4u.gif  4u.gif Kaip radau, tai jūsų V buvo operuotas, tai ir tai logiška, kad rezultatai pagerėjo ir jūs  nestuke.gif  thumbup.gif


aciu smile.gif
taip jis buvo pries pusantr metu operuotas, bet sis paskutinis tyrimas jau buvo po operacijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa7 @ 2011 11 04, 15:45)
aciu smile.gif
taip jis buvo pries pusantr metu operuotas, bet sis paskutinis tyrimas jau buvo po operacijos smile.gif

Ir kaip netiket stebuklais bigsmile.gif . Svekinu wub.gif
Atsakyti
Sveikos,

Esu cia naujoke, gal galit patart, nes pas gydytoja eisiu tik po savaites, tai labai neramu man, vakar gavau savo V spermos rezultatus, morfologija, normaliu spermatozoidu 2 procentai, kaip galvojat ar naturaliai pastot yra kokiu galimybiu? bandom jau 2 metus, bet kolkas nieko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Andzeliukasdd @ 2011 11 04, 15:01)

Nereikia tos morfologijos taip bijot. Svarbiau yra spermatozoidu koncentracija ir judrumas.
Atsakyti
Sveikutes,

Pratesiu temele, mano visa istorija 35 psl.

turiu naujienu: buvome vakar pas Trejisa, latvijoje, pasidarem pakartotini tyrima spermos, po savaites kai dareme VK. galit paziureti 35 psl. ir ka jus galvojat, nezinau kaip paaiskinti, ar VK laborante, ar mano vyru, bet turim net 29 milijonus 1 militre (turejom tik 6 milijonus ir 1 militra, pries savaite), o ju turejom net 3 (is viso beveik 90 milijonu), judrumas mazesnis nei VK nustate, tik a+b 25%, ir morfologija, latvijoje tik 1% (pas juos norma 4%), tuo tarpu LT nurode, kad 25% morfologija gera. Gydytojas buvo skeptiskas tuo ka mes dareme, sako neaisku, kas ten jums padejo, bet zinant musu istorija, manau vaistukai arba akupunktura turejo itakos... kazkaip sunkiai tikisi, kad per metus darytu daug spermogramu siaip paprastai viskas eme ir pradejo eiti i geraja puse...Trejisas sutiko padaryti mums viena IUI ir paziureti ka embriologe pasakys apie vyro sperma, na ten jau tiksliai suskaiciuos kaip suprantu, paruos tinkamai. Tai va merginos nepasiduokit niekada, ir jei darote vienoje vietoje tyrima, pabandykite ir kitoje, grybo gatveje pvz, daro sestadieni, kam aktualu, nes mano vyrui ne darbo diena darant visuomet geresni resultatai. Bake kas antra treciadieni iki sesiu dirba. na tai pasirinkti tinkamesni laika galima.
Atsakyti
QUOTE(Pumpule @ 2011 11 05, 18:24)
Sveikutes,




Labukas,
nu smagu thumbup.gif Tu vilnietė?
papasakok daugiau apie akupunktūrą, kiek laiko, kas kiek dienų vyras vaikščiojo?
MEs Kaune, irgi turiu kontaktus, galvoju, gal jau reikia eiti g.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2011 11 07, 12:49)
Labukas,
nu smagu thumbup.gif  Tu vilnietė?
papasakok daugiau apie akupunktūrą, kiek laiko, kas kiek dienų vyras vaikščiojo?
MEs Kaune, irgi turiu kontaktus, galvoju, gal jau reikia eiti g.gif

zinau kad cia ne ta tema, bet buk gera pasidalink tel nr ir kiek konsultacija kainuoja? gal zinai ir kas kiek laiko reikia eiti? ir kiek laiko vienas sensas trunka? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2011 11 07, 11:49)
Labukas,
nu smagu thumbup.gif  Tu vilnietė?
papasakok daugiau apie akupunktūrą, kiek laiko, kas kiek dienų vyras vaikščiojo?
MEs Kaune, irgi turiu kontaktus, galvoju, gal jau reikia eiti g.gif


Taip, aš vilnietė, aš vaikštau nuo kovo mėn, bet man nelabai kažką sutvarkė, na sunku iš tiesų pasakyti, ką ten padarė, o ko ne (galvoju, po laparaskopijos rado mažus endometriozės židinelius, o gal pries akupunktura, jie buvo didesni), na čia jau niekad nesužinosi, kas padėjo biggrin.gif
Vyras pradėjo lankyti nuo liepos mėnesio, lankomės vieną kartą į savaitę, bet kartais tenka praleisti, tai buvo, gal ištisai kokius 7-8 kartus, bijau sumeluoti. Kai po 1,5 mėnesio pasidarėm spermograma, vien tik akupunkturos lankymo, tai koncentracija buvo maza, bet jjudrumas, labai pagerėjes.. tai sunku pasakyti.. o kai vaistukus pradėjom leistis, tai po pusantro mėnesio, iš vis viskas visai neblogai, ir turim daug daugiau šansų pastoti, kaip sakau, bent jau tikėtis tikrai galim, nes anksčiau tai labai maža mažytė viltelė buvo.
Pas mus į Vilnių tokia užsienietė atvažiuoja, vieną kart per savaitę, kiek žinau ji tikrai Klaipėdoje dirba, bet gal ir Kaune, jei neklystu, bet tiksliai tikrai nežinau.
Atsakyti
Ir mane sudominai su ta akupunkūra. Gal galima sužinoti gydytojos pavardę? Jei nenori čia, viešai, galima ir až.
Atsakyti