Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(J.Evute @ 2011 09 16, 12:41)
blush2.gif gali patarti man blondinei kaip ten uzsisakyti, nes niekaip nesuprantu doh.gif  blush2.gif

Taigi yra duotas ir emeilas ir skype ir tel. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2011 09 16, 14:19)
Taigi yra duotas ir emeilas ir skype ir tel.  ax.gif

biggrin.gif nevisi diena mato doh.gif
Atsakyti
labutis, gal kas parduodat Profertili?
Atsakyti
QUOTE(♥STELLA♥ @ 2011 08 31, 14:42)
o sitas geras va sis?

g.gif  g.gif

del butent sito nezinau, vyras kitokius perka sau...
Atsakyti
sakykit ar perkant profertili is gines ar is vaistines kaina skiriasi?
Atsakyti
Sveikos,
Vyrui per anksti nupirkau TRIBESTAN (sausasis tribulus terrestris ekstraktas) vitaminu, skirtu spermai pagerinti,nes padarius tam tikrus tyrimus paaiskejo, kad ju kolkas nereikia skirti. Todel parduodu. Kiekis- 58 tabletes (Pilnai turi buti 60). Parduosiu pigiau. Rasykite i az. smile.gif
Atsakyti
MB del umaus/labai stipraus radikulito suleistos dvi XEFO ampules, raso kad nesteroidinis. ir nuskausminanciu Ketanov atitikmuo. Kaip gali paveikti spermatogenezes procesa? ka manote?
Atsakyti
Mergytės,

gal kam reikės šios informacijos. Kažkada anksčiau rašiau, mano vyrui neaiškios kilmės nevaisingumas, pirmi keli spermos tyrimai buvo šokiruojantys (1-buvo nei vieno gyvo, 2-po 1 mil), tai buvo praitų metų gruodį, per tą laiką išbandėm beveik viską, profertilį, visokių dozių kitus vitaminus, atlikome visus įmanomus tyrimus, prieš pora mėn. pradėjom akupunkturą, pagal paskutinį tyrimą, turim iš viso 2,54 mln, tik panašu, kad jų kokybė pagerėjo, tik aišku, neaišku nuo ko... na nieko stulbinančio. Aš pati dabar po laparoskopijos ir dabar mes bandom leisti mano vyrui HCG hormoną (pregnyl), vienas iš andrologų parekomendavo, daug nesitikim, bet kaip paskutinė viltis, dar norim pabandyti prieš IVf. Ieškodama internete radau informacijos apie šį hormoną, na rezultatai stulbinantys (http://pjms.com.pk/issues/octdec207/article/article3.html), bet aišku dar kol kas nežinome nieko, manau po mėnesio kokio žinosim ar mums padėjo, na negaištant laiko, gal kas irgi norės pabandyti, gal kam padės, jei pvz. mums nelabai... apie rezultatus pasistengsiu ir aš informuoti, tik gaila, kad vyras prieš kelias savaitės turėjo aukštą temperatūrą, tai tas gali paveikti rezultatus.. O gal kas jau yra bandę leisti šiuos vaistus?
Atsakyti
QUOTE(Pumpule @ 2011 09 28, 09:49)
Mergytės,

gal kam reikės šios informacijos. Kažkada anksčiau rašiau, mano vyrui neaiškios kilmės nevaisingumas, pirmi keli spermos tyrimai buvo šokiruojantys (1-buvo nei vieno gyvo, 2-po 1 mil), tai buvo praitų metų gruodį, per tą laiką išbandėm beveik viską, profertilį, visokių dozių kitus vitaminus, atlikome visus įmanomus tyrimus, prieš pora mėn. pradėjom akupunkturą, pagal paskutinį tyrimą, turim iš viso 2,54 mln, tik panašu, kad jų kokybė pagerėjo, tik aišku, neaišku nuo ko... na nieko stulbinančio. Aš pati dabar po laparoskopijos ir dabar mes bandom leisti mano vyrui HCG hormoną (pregnyl), vienas iš andrologų parekomendavo, daug nesitikim, bet kaip paskutinė viltis, dar norim pabandyti prieš IVf. Ieškodama internete radau informacijos apie šį hormoną, na rezultatai stulbinantys (http://pjms.com.pk/issues/octdec207/article/article3.html), bet aišku dar kol kas nežinome nieko, manau po mėnesio kokio žinosim ar mums padėjo, na negaištant laiko, gal kas irgi norės pabandyti, gal kam padės, jei pvz. mums nelabai... apie rezultatus pasistengsiu ir aš informuoti, tik gaila, kad vyras prieš kelias savaitės turėjo aukštą temperatūrą, tai tas gali paveikti rezultatus.. O gal kas jau yra bandę leisti šiuos vaistus?

Girdejau kad viena savo MB leido, bet pagrindinio rezultato nebuvo. daugiau smulkmenu nezinau ar padejo kiekiui ir judrumui. Bet kaina kokia gaunasi vyrui 3 menesiu kursui?
Atsakyti
QUOTE(kioske @ 2011 09 28, 10:40)
Girdejau kad viena savo MB leido, bet pagrindinio rezultato nebuvo. daugiau smulkmenu nezinau ar padejo kiekiui ir judrumui. Bet kaina kokia gaunasi vyrui 3 menesiu kursui?



Viena ampule kainavo kazkas 35 litai, išrašė receptuką 6 ampulėm sumokėjom nepilnius 200Lt, tai nieko baisaus labai, reikia leisti vieną kart per savaitę, jei būtų dažniau, jaučiu mano vyriokas numirtų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpule @ 2011 09 28, 13:47)
Viena ampule kainavo kazkas 35 litai, išrašė receptuką 6 ampulėm sumokėjom nepilnius 200Lt, tai nieko baisaus labai, reikia leisti vieną kart per savaitę, jei būtų dažniau, jaučiu mano vyriokas numirtų  lotuliukas.gif


tai leidziant siuos hormonus nieko negalima papildomai vartoti? ar tik tribulus negalima?
Atsakyti
QUOTE(Pumpule @ 2011 09 28, 14:47)
Viena ampule kainavo kazkas 35 litai, išrašė receptuką 6 ampulėm sumokėjom nepilnius 200Lt, tai nieko baisaus labai, reikia leisti vieną kart per savaitę, jei būtų dažniau, jaučiu mano vyriokas numirtų  lotuliukas.gif



o cia receptinis vaistas?
Atsakyti