Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

Tikiuosi ir aš, kad šis jums bus sėkmingas.smile.gif Pinigėliai, tikrai nemaži tokiems dalykams. Noriu paklausti o kiek jūsų vyras turi turto, kas galėjote darytis IVF? Sėkmės jums.smile.gif
Papildyta:
Jau mes pradėjome galvoti apie įsivaikinimą. Nes dabar tikrai neturime tiek pinigėlių, kad kažką daryti. O po šiandienos rezultatų, tai rankos leidžiasi žemyn tikrai. Dar yra vilties, kad seimas priims dėl nevaisingumo kokį sprendimą ir bus lengviau tada visiems.
Atsakyti
maximanija, kvarklyte, mergaites negaliu jusu niekuo nudziuginti.., esant tokioms diagnozems, JB vitaminai tikrai nepades..., na nebent turit labai daug laiko, tada galite bandyti, tiketis ir laukti... Mano patarimas butu, kreiptis i andrologus, gal jie nustatys priezastis, kurias butu imanoma pasalinti..., bet manyciau, kad greiciausias laikas pasigauti gandra butu IVF 4u.gif Tai tik is pradziu skamba baisiai, paskui tik keliauji tuo keliu ir tikiesi teigiamo rezultato. Sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
apie isivaikinima ir mes su vyru snekejom kas butu jeigu nebutu, bet cia tikrai nelabai paprastas dalykas, visu pirma turi tureti nuosava busta, pakankamas pajams, , kokius 2 metus lankyti kursus gal tada ir leis, bet jeigu tu nieko neturi, tai ir vel lieka tik svajones.
Atsakyti
Taip nėra paprastas dalykas įsivaikinti, viskas užtrunka iki metų laiko. Dėl nuosavo būsto, tai nebūtinai reik turėti, mes gyvenam pas uošvius - tai tik reikia jų leidimo. O kas nuomuojasi reikia savininkų leidimo. Dėl pajamų dar nežinau tiksliai. o kursus reikia lankyti tik apie 4 mėn. po jų iškart įtraukia į sąrašą.
Atsakyti
Laba diena

noriu suteikti jums šiek tiek vilties. maniškiui buvo nustatyta oligoastenoteratospermija, VK pasakė - natūraliai jokių jokių šansų, net dėl IVF neaišku, nulėkėm pas Žilaitienę, ten po nepilno mėnesio pagal jų atsakymus jau buvo astenoteratospermija, nors vyras niekaip gyvenimo būdo nekeitė (ir taip nei rūko, nei lb jau geria), pasiūlė varikocelės operaciją, ir ką, į klinikas vyrą vežiau būdama nėščia, žodžiu, mes nespėjom nieko padaryt, gal tiesiog taip susiklostė, neturiu supratimo, kaip čia taip atsitiko, bet tikiu, kad mūsų sūnus pasirinko, kada jam ateiti wub.gif gal mes tik vieni tokie iš tūkstančio, bet lb lb linkiu visoms sėkmės, ir kad pakartotumėte mano istoriją.
Atsakyti
QUOTE(nanataa @ 2011 08 23, 14:50)
apie isivaikinima ir mes su vyru snekejom kas butu jeigu nebutu, bet cia tikrai nelabai paprastas dalykas, visu pirma turi tureti nuosava busta, pakankamas pajams, , kokius 2 metus lankyti kursus gal tada ir leis, bet jeigu tu nieko neturi, tai ir vel lieka tik svajones.



atsakysiu, kad visiskai neteisingai mastote. tiesiog jei tai pribres suzinokite daugiau info, bet nerasykite jei nelabai zinote, vien del to kad taip skleidziama netiksli info kitiems zmonems smile.gif
sekmes pagaunant savo gandra !
Atsakyti
pas maniski irgi 2 mln.
ruosiames (ir psichologiskai, ir fiziskai) IVF. kitu vilciu neturiu...
gydytoja rekomendavo virsvorio pamazint iki IVF, bet jei jo nebutu, as dar nepasiruosus, labai nekenciu vaistu ir medicininiu proceduru, o cia tiek reiks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gucci78 @ 2011 08 23, 18:19)
atsakysiu, kad visiskai neteisingai mastote. tiesiog jei tai pribres suzinokite daugiau info, bet nerasykite jei nelabai zinote, vien del to kad taip skleidziama netiksli info kitiems zmonems smile.gif
sekmes pagaunant savo gandra !


As nesakau kad labai domejausi, sakau kad su vyru diskutavome, nes gyvename pas mano tevus, ir pajamos ne labai stabilios, o isivaikinant reikia stabilumo. Bet aciu uz pastabuma, nes internete yra tam tikri teises aktai, tai kai reikes as labaiu pasidomesiu., o cia pasakiau jau tikrai ne ispatirties smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ooo @ 2011 08 23, 19:30)
pas maniski irgi 2 mln.
ruosiames (ir psichologiskai, ir fiziskai) IVF. kitu vilciu neturiu...
gydytoja rekomendavo virsvorio pamazint iki IVF, bet jei jo nebutu, as dar nepasiruosus, labai nekenciu vaistu ir medicininiu proceduru, o cia tiek reiks  doh.gif


As tikrai su virsvoriu kokiu ++, man ta pati sake, mesk virsvori ir panasiai, bet ......laikiausi biski ir mantas svoris nekrito, o ir bandant IVF reikia ramybes o ne streso, ir pagaliau mano 3 IVF sekmingas.
Atsakyti
QUOTE(nanataa @ 2011 08 23, 19:41)
As tikrai su virsvoriu kokiu ++, man ta pati sake, mesk virsvori ir panasiai, bet ......laikiausi biski ir mantas svoris nekrito, o ir bandant IVF reikia ramybes o ne streso, ir pagaliau mano 3 IVF sekmingas.

na, pas mane virsvorio nemazai blush2.gif turejau bedu su hormonais, per pusmeti +40 kg priaugau doh.gif aisku, ir oda sutrukinejo taip, kada dabar nebijau jokiu striju del nestumo, nes ir taip "grazi".
bet va galvoju,kad nestumas gal lengvesnis butu, jei be virsvorio. nors mano teta dar daugiau svere, kai pastojo, per nestuma ar tai 8 ar 9 kg priaugo, po gimdymo numete
daugiau, nei priaugo. ax.gif
o siaip cekava - kaip vyko stimuliacijos su virsvoriu (aisku, nezinau su kokiu, gal ne tokiu kaip mano doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2011 08 23, 19:46)
na, pas mane virsvorio nemazai  blush2.gif  turejau bedu su hormonais, per pusmeti +40 kg priaugau  doh.gif  aisku, ir oda sutrukinejo taip, kada dabar nebijau jokiu striju del nestumo, nes ir taip "grazi".
bet va galvoju,kad nestumas gal lengvesnis butu, jei be virsvorio. nors mano teta dar daugiau svere, kai pastojo, per nestuma ar tai 8 ar 9 kg priaugo, po gimdymo numete
daugiau, nei priaugo.  ax.gif
o siaip cekava - kaip vyko stimuliacijos su virsvoriu (aisku, nezinau su kokiu, gal ne tokiu kaip mano  doh.gif )

as sveriu tikrai virs 100:), nesigediju tuo, ir mano drauges truputi uz mane stambesnes, bet jos pastoja naturaliai, o as ne. As su vyru labai pykausi, jis mane spaude kaip galejo, as taip pat priaugau per kelis metus +20, nes mokianausi vakariniame skyriuje, tai po darbo ir dar paskaitu namie pati to nepajutusi ir priaugau. O stimuliaciaj kai tu moki jau pinigus tau nieko nesako, gal tik vaistu dozes gali buti didesnes, matau mes nenutrukstamai kas 3-4 men turejom 2 IVF, tai stresas ir taip dar savo padare:)
Atsakyti
Sveikos,
ilgai skaitinejau si skyreli, vaikuti planuojam beveik metus laiko ir kadangi siandien grizom po spermos tyrimo - jungiuosi.
Diagnoze nekokia: Oligoastenoteratozoospermija

Dabar daktaras liepe MB pasidaryti hormonu tyrimus ir tuomet skirs vaistus.
Oi kaip nesmagu, jauciu, kad sansai pastoti kuo greiciau yra mazi mazi. O taip noriu noriu buti nestuke.gif .

Bet pasiskaitau cia jusu pasisakymus, matau kad esam ne vieni tokie, tai kaip nors eisim link tikslo.
Atsakyti
QUOTE(Kvarklyte @ 2011 08 23, 13:07)
Sveikos merginos esu pikta.sad.gif Ką tik vyras paskambino darėsi tyrimą. Pirmą tyrimą darėmės prie kokius 4 mėnesius ir turėjo turto 1,7mln. rekomendavo gerti 3 mėn. Prevertil. Ir šiandien kartojo tyrimą ir turto turim tik 0,8 mln. Nebe suprantu, tai paties susiklaukti stebuklo niekaip nebe įmanoma.sad.gif

Sveika, MB buvo tas pats, po 3 menesiu Profertil gerimo spermiukai dar labiau suprastejo, dabar ruosiames IVF'ui, nes kitos iseites nera, ir taip praradom nemazai laiko.
Atsakyti