Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

QUOTE(pivi @ 2011 08 18, 09:30)
Dėkui už atsakymą. Pasidomėjau kokios IVF kainos.... ir plaukai pasišiaušė blink.gif  Pasižiūrėsim ką pasakys andrologas, bet jei IVF vienintelė viltis, tai panašu, kad teks ir toliau dviese gyvent  verysad.gif
Dar vienas kvailas klausimas  unsure.gif ar gali nutikti toks "stebuklas", kad vitaminų ar vaistų pagalbą pasikeistų diagnozė?

Nusiraminkite , ir nebelaidykit piningu census . Geriau is karto taupykit ivf .nes jei spermotozoidu ejakuate nera , tai ir neatsiras . Dabar atrodo , kad neimanoma sutaupyti , o istikriju viskas imanoma . Sekmes !
Atsakyti
QUOTE(aiste 35 @ 2011 08 20, 19:21)
Nusiraminkite , ir nebelaidykit piningu census . Geriau is karto taupykit ivf .nes jei spermotozoidu ejakuate nera , tai ir neatsiras . Dabar atrodo , kad neimanoma sutaupyti , o istikriju viskas imanoma . Sekmes !


Aš jau susitaikiau su esama padėtim ir diagnoze, tik vyras vis dar tikisi, kad andrologė padarys kažkokį stebuklą ir viskas susitvarkys... verysad.gif Nenoriu tuščiai puoselėti jo vilčių, toldėl ir klausinėju apie "stebuklus", kad kiekvienam jo argumentui turėčiau atsakymus blush2.gif
Atsakyti
As ir laukiu ir tikiuosi stebuklo, kad vyro turtai pageres verysad.gif nors jo kiekis labai mazas tik 2 mln viename ml..vakar buvau VK tai daktare pasake, kad be dirbtinio apvaisinimo (nezinau tu pavadinimu sutrumpinimu, na cia kai paimamos kiausialastes ir spermiukai ir suvedami vienas i kita) nieko nesigaus...as soke sedejau...na negi jau viskas is kart jau prarasta. Pradejau klausti kokios priemones pagerintu - pasake kad niekas tik is kart dirbtinis. Nu nesamone - as netikiu... negi net kokiu vitaminu negalejo pasiulyti, kad pakelt visa geri. Bandau siuo metu liaudiskom priemonem pakelt jo turto kieki, tikejimas veda i prieki. Na nueis jis pas vyru daktara..paziures.. bet mano daktare jau is kart viska taip ir nurase... nezinau..as sedziu didelej nevilties skylej... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(maximanija @ 2011 08 23, 08:34)
As ir laukiu ir tikiuosi stebuklo, kad vyro turtai pageres  verysad.gif  nors jo kiekis labai mazas tik 2 mln viename ml..vakar buvau VK tai daktare pasake, kad be dirbtinio apvaisinimo (nezinau tu pavadinimu sutrumpinimu, na cia kai paimamos kiausialastes ir spermiukai ir suvedami vienas i kita) nieko nesigaus...as soke sedejau...na negi jau viskas is kart jau prarasta. Pradejau klausti kokios priemones pagerintu - pasake kad niekas tik is kart dirbtinis. Nu nesamone - as netikiu... negi net kokiu vitaminu negalejo pasiulyti, kad pakelt visa geri. Bandau siuo metu liaudiskom priemonem pakelt jo turto kieki, tikejimas veda i prieki. Na nueis jis pas vyru daktara..paziures.. bet mano daktare jau is kart viska taip ir nurase... nezinau..as sedziu didelej nevilties skylej...  verysad.gif

Pas mus situacija panasi, ir pasiule dirbtini, sake naturaliai pastoti galiu pastoti tik per stebukla. Israse jis mums vitaminu Prevertil ir po 3 men kartot tyrimus ir pas ji reiks eit. su vitaminais bando gerint rezultatus.
o is kur galima gauti tu bebro sruogliu?
Atsakyti
QUOTE(razzke @ 2011 08 23, 10:40)
Pas mus situacija panasi, ir pasiule dirbtini, sake naturaliai pastoti galiu pastoti tik per stebukla. Israse jis mums vitaminu Prevertil ir po 3 men kartot tyrimus ir pas ji reiks eit. su vitaminais bando gerint rezultatus.
o is kur galima gauti tu bebro sruogliu?


Na as gavau toki likuti is paneles, kurio jai jau nebereikejo tu bebro sruogiu. Ja radau medziotoju tinklalapiuose tai ji man perleido. O ji buvo is kazkokio medziotojo uzsiprasius ri pati paskui uzpyle spiritu. na is tikeo nezinau gamybos ypatumi. bet tu sruogiu gali gauti is medziotoju.
Nes sakau nesamone kad viskas, jau vsio...tik dirbtinis o naturaliai jokiu sansu...aisku as ne medike..bet blem...negi toooooooooooooooooooooookius pinigus teks sudet...jei ju ir taip nera verysad.gif verysad.gif verysad.gif
As cia skaiciau ir apie prevertil.. sia jei ir brangus ane??? na man ir reikia pazet situ vitaminu turto gerinimui..
o pas jus koks kiekis?
Atsakyti
QUOTE(maximanija @ 2011 08 23, 12:34)
Na as gavau toki likuti is paneles, kurio jai jau nebereikejo tu bebro sruogiu. Ja radau medziotoju tinklalapiuose tai ji man perleido. O ji buvo is kazkokio medziotojo uzsiprasius ri pati paskui uzpyle spiritu. na is tikeo nezinau gamybos ypatumi. bet tu sruogiu gali gauti is medziotoju.
Nes sakau nesamone kad viskas, jau vsio...tik dirbtinis o naturaliai jokiu sansu...aisku as ne medike..bet blem...negi toooooooooooooooooooooookius pinigus teks sudet...jei ju ir taip nera  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
As cia skaiciau ir apie prevertil.. sia jei ir brangus ane??? na man ir reikia pazet situ vitaminu turto gerinimui..
o pas jus koks kiekis?

jo vitaminai brangoki, 550 lt mokejom blink.gif ir to kol gavom juos. ne visur teturi, arba galedavo uzsakyti, bet kiekis mazesnis, o mazesniais neapsimoka pirkineti.
kiekis pas mus tai prastesnis nei pas jus, nera nei 500 tukst, bet manau, gal del to kad susilaikymas buvo 5 dienos g.gif na tai paskui save raminti pradejau.
gydytojas sake, kad mums taip yra del vaikysteje persirgtos kiaulytes doh.gif
tikiuosi, kad iseis naturaliai nestuke.gif , nes ir pas mus nekokie reikalai su pinigais
Atsakyti
QUOTE(razzke @ 2011 08 23, 12:41)
jo vitaminai brangoki, 550 lt mokejom  blink.gif  ir to kol gavom juos. ne visur teturi, arba galedavo uzsakyti, bet kiekis mazesnis, o mazesniais neapsimoka pirkineti.
kiekis pas mus tai prastesnis nei pas jus, nera nei 500 tukst, bet manau, gal del to kad susilaikymas buvo 5 dienos g.gif  na tai paskui save raminti pradejau.
gydytojas sake, kad mums taip yra del vaikysteje persirgtos kiaulytes doh.gif
tikiuosi, kad iseis naturaliai nestuke.gif , nes ir pas mus nekokie reikalai su pinigais


Vat butent...pas mus ir lobiai nesimeto verysad.gif ..taip vos susitvarkom, o ir taip norisi naturaliai leliuka turet verysad.gif verysad.gif ziuresim ka pasakys vyrui kai gris is daktaro...ka pasakys...tikiuosi vistiek ir savo jegom pakelsim visa reikala geryn...labai tikiuos..noriu tiket.. sad.gif
Atsakyti
Sveikos merginos esu pikta.sad.gif Ką tik vyras paskambino darėsi tyrimą. Pirmą tyrimą darėmės prie kokius 4 mėnesius ir turėjo turto 1,7mln. rekomendavo gerti 3 mėn. Prevertil. Ir šiandien kartojo tyrimą ir turto turim tik 0,8 mln. Nebe suprantu, tai paties susiklaukti stebuklo niekaip nebe įmanoma.sad.gif
Atsakyti
Nu kaip idomiai...kodel jie netgi taip nukrito?????? nu cia kazkokia jau nesamone gaunasi...
Atsakyti
Nežinau, tik galima dar taip pateisinti, kad turėjo įtakos, kad truputėli turėjo problemų su skrandžiu, bet antibijotikų negėrė, tik lašalines kelias pastatė. Ar tai galėjo turėti įtakos. Antibijotikai žinau, kad ne į gerą, tik po 3 mėn. tada gali darytis tyrimą.
Atsakyti
merginos, jei jau oli.......spermija nustatyta, baikit svajoti, gal po kokiu 5 metu gali su tais vitaminais atsisitatyti. Mums tas pats, 2 metus gydemes, kiek vitaminams isleidom pinigu, papildams, po puses metu kartoji tyrima nu gal kokias 3 proc geresni. Tai jau 3 IVF man padarytas. Sis sykis sekmingas, tikiuosi per apziura gydytojas viska sekmingai patvirins. Visus kartus spermogramas ir visa kita tik i VK vaziejom. Pinigai vat kas baisiau, ta kaina IVF tai dar ne viskas, o kur vaistai, kurie tukstancius kainuoja. Sis sykis IVF mums atsiejo 11000Lt. KItos vaziuoja i RYga sako ten pigiau., bet cia kai paziurejus, as zinau kad i ryga man arciau net butu, bet kazkaip galvoju LT bus geriau smile.gif. Cia tik mano nuomone, tai netaikytina visiems.
Atsakyti
Na kazkaip nemanau kad taip stipriai turejo ytakoti toki nukritima..o tuo labiau geriant dar tokius vitaminus...nu nezinau cia tik mano nuomone..zodziu nekas mergyt... as kuo labiau skaitau ir domiuosi..tuo labaiu krentu i ta skyle, kad mum nepavyks nieko padaryt cry.gif
Atsakyti