Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė ir tyrimai

Papasakosiu juoką pralinksminimui biggrin.gif
MB beveik niekad nevalgydavo braškių, nes jo rūgštingumas padidėjęs, kartais tik vieną-kitą. Vieną dieną žiūriu, braškes lapnoja. Klausiu, kas Tau pasidarė? Sako, perskaičiau, kad braškės yra afrodiziakas, ir potenciją kelią lotuliukas.gif

Atsakyti
maniskis kazkokiame sportininku forume pasiskaite apie tribestan, kad potencija gerina - sakau tau gi nereik potencijos gerint, tau reik to tribestano,kur spermiukus daugina ir judina biggrin.gif nesamone, sako,yra tik vienas tribestan biggrin.gif tai siandien googlinsiu ir irodinesiu,kad ne vienas ax.gif
o klausimuks - tribestan+profertil galima naudot vienu metu?
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2011 07 04, 17:33)
maniskis kazkokiame sportininku forume pasiskaite apie tribestan, kad potencija gerina - sakau tau gi nereik potencijos gerint, tau reik to tribestano,kur spermiukus daugina ir judina  biggrin.gif  nesamone, sako,yra tik vienas tribestan  biggrin.gif  tai siandien googlinsiu ir irodinesiu,kad ne vienas  ax.gif
o klausimuks - tribestan+profertil galima naudot vienu metu?

***, tik nesugalvok ta sportini tribestana leisti gerti, mano vyras sportininkas, tai su tuo sintetiniu testosteronu ir sugadino visa sau reikala. nes jeigu naudoji sintetini, vyru kiausineliai nustoja gaminti savaji testosterona, o jeigu nera savojo - nera spermiju gyvu. jis man irgi aiskino, kad atseit - cia gerai ir naudinga. Kol pagaliau neatkapsteme ir kol daktarai nepaaiskino kame reikalas. Aminorugstys super, galima gerti, tik jokiu sintetiniu. Jeigu jis nori, gali nusipirkti Animal pack arba Animal Stuck - ju sudetis analogiska profertiliui (sedejau ir asmeniskai tikrinau sudetis).
O tribestanas tai potencija gerina, kas be ko. kaip ir bet koks testosteronas. Galima ji su profertiliu naudoti, nes profertilyje man atrodo, nera testosterono gamyba skatinanciu. Tai butu kaip kompleksinis jau kursas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 04 liepos 2011 - 21:13
Sveiki , turiu klausimeli . Ar gali buti kad vaikysteje meningitu sirges vyras yra nevaisingas? ar verta nerimauti ? ar reiketu issitirti ? labai aciu uz atsakyma .
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 07 04, 22:12)
***, tik nesugalvok ta sportini tribestana leisti gerti, mano vyras sportininkas, tai su tuo sintetiniu testosteronu ir sugadino visa sau reikala.

niekada gyvenime schmoll.gif
reik vartot kas tam skirta - reiskia ta tribestana, kur spermiukams gerinti ir jokio kito cool.gif
nu reiskia, galima bandyt tribestana su profertiliu, tik kainike gaunasi doh.gif kadangi as bet kokiu atveju IVF ruosiuosi o turim tik 2 IVF pinigu, o statistiskai maciau kad 3-4 reikia, tai reik taupyt unsure.gif
Atsakyti
Labukas,labai sudomino sita tema smile.gif Mes su vyru jau 2 metai bandom antro leliaus susilaukti,bet nieko...Ginekologe sako kad pas mane kaip ir viskas gerai,tai pagalvojau reikia vyra tirti mirksiukas.gif O kur Kaune darotes tuos spermiuku tyrimus? Ir per kiek laiko buna atskymai? Mane labaiusiai neramina toks dalykas,kad jo spermoje buna kaip zele gabaliuku tokiu,kas tai galetu buti? Gal kas pakomentuos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2011 07 04, 23:42)
niekada gyvenime  schmoll.gif
reik vartot kas tam skirta - reiskia ta tribestana, kur spermiukams gerinti ir jokio kito  cool.gif
nu reiskia, galima bandyt tribestana su profertiliu, tik kainike gaunasi  doh.gif  kadangi as bet kokiu atveju IVF ruosiuosi o turim tik 2 IVF pinigu, o statistiskai maciau kad 3-4 reikia, tai reik taupyt  unsure.gif

Jeigu tu rtuosiesi IVF - tai IVF`ui jokio skirtumo koks spermiju kiekis smile.gif Tiesiog nupirk jam kokiu vitaminu, kad nekrospermijos nebutu (kad visai nedingtu). O ten ar 1 mln bus ar 5 - jokio visiskai skirtumo smile.gif (he, kaip as tai ka tik sutaupiau, a?! biggrin.gif )

QUOTE(rasaar @ 2011 07 05, 03:16)
Labukas,labai sudomino sita tema smile.gif Mes su vyru jau 2 metai bandom antro leliaus susilaukti,bet nieko...Ginekologe sako kad pas mane kaip ir viskas gerai,tai pagalvojau reikia vyra tirti  mirksiukas.gif O kur Kaune darotes tuos spermiuku tyrimus? Ir per kiek laiko buna atskymai? Mane labaiusiai neramina toks dalykas,kad jo spermoje buna kaip zele gabaliuku tokiu,kas tai galetu buti? Gal kas pakomentuos  blush2.gif

tas zele yra normalu, buna (kai sperma arba retai arba blogai praeina, ji susikaupia). Tartasi su androloge - viskas gerai siuo atveju. Spermograma galite priduoti bet kokioj vaisingumo klinikoje,. pries tai 3 dienas susilaikymo.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 07 04, 21:12)
***, tik nesugalvok ta sportini tribestana leisti gerti, mano vyras sportininkas, tai su tuo sintetiniu testosteronu ir sugadino visa sau reikala. nes jeigu naudoji sintetini, vyru kiausineliai nustoja gaminti savaji testosterona

O sakykit kaip jie skiriasi? Koks turi buti tribestanas?
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2011 07 05, 10:01)
O sakykit kaip jie skiriasi? Koks turi buti tribestanas?

svarbiausias momentas, kad butu parasyta "testosterono gamyba skatinantys", o ne 'sintetinis testosteronas'. reikia skaityti idemiai sudeti. sintetinis testosteronas duoda gera potencija, labai pakelia libido, bet nuzudo spermijas. gamyba skatinantis preparatas veikia leciau, nes vercia seklydes dirbti ir gamintis spermiukus is organizmo. todel reikia pasirupinti, kad organizme butu pakankamas kiekis cinko ir seleno.
Atsakyti
Maidenana
QUOTE
sintetinis testosteronas duoda gera potencija, labai pakelia libido, bet nuzudo spermijas

Eina sau! Koks super budas saugotis, kai jau nereikes vaiku lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 07 05, 10:44)
svarbiausias momentas, kad butu parasyta "testosterono gamyba skatinantys", o ne 'sintetinis testosteronas'. reikia skaityti idemiai sudeti. sintetinis testosteronas duoda gera potencija, labai pakelia libido, bet nuzudo spermijas. gamyba skatinantis preparatas veikia leciau, nes vercia seklydes dirbti ir gamintis spermiukus is organizmo. todel reikia pasirupinti, kad organizme butu pakankamas kiekis cinko ir seleno.

Jetau jau nusigandau doh.gif Skaitau skaitau ir vistiek neaisku.
Stai toki geriam, Tribestan R
http://www.tribestan...p/id/101/lang/1
Atsakyti
o kuom netinka sportininku naudojami ir platinami Tribulus terrestris preparatai? tribestanas lygiai is to paties padarytas
Sudėtis 2 kapsulėse :

Tribulus terrestris (40%)(gulsčioji ragužė) - 2000 mg
kaip pvz
http://www.papildaip...2000-p-227.html

kaina panasi, skiriasi koncentracija, ir tableciu kiekiu.
is www.iherb.com galima atsisiusti visu reikiamu vitaminu su daug geresne koncetracija nei PROfertil sudetyje
Vitaminas B12. Cituoju
Remiantis Japonijoje atliktais tyrimais, 1500 mikrogramų šio vitamino per dieną padidina spermatozoidų gamybą ir jų judrumą net 42 proc. vyrų.
http://www.iherb.com...ablets/994?at=0
uz 20 lt 3 menesiu kursas, tableteje 2 gr!!
Lietuvos vaistinese, tokios koncentracijos B12 nera, nebent leidziamu ampulese ymanoma gauti...
dar trumpai apie vitamina D
http://www.alfa.lt/s...11-06-08_07-00/
Ka manote?
Atsakyti