Įkraunama...
Įkraunama...

Šalutinis skiepų poveikis

QUOTE (Dmama @ 2004 07 26, 11:40)
mano asmenine nuomone, rizika nuo vakcinos yra didesne, nes MMR turi labai bloga reputacija.

Tavo asmenine nuomone sutampa su manaja. Beje, as taip manau apie visas (beveik?) vakcinas...
Atsakyti
QUOTE (Eligute @ 2004 07 22, 09:01)
Ir dar ar nuo poliomelito yra koks atskiras skiepas ar jungiamas su kitais?

Nuo poliomielito yra trys skiepai, jie nemokami, jei taliekami "planiškai" , tai paskiepyjama 3 ir 4,5 ir 18 mėn, reakcijos į jį labai retos. Atskiras dūris kai leidžiama KDS vakcina. Galimas variantas kai atliekamas tik vienas dūris-tai pentavakcina, į kurią iš kart įeina išvalyta kokliušo, stabligės, poliomielito, difterijos ir Hib vakcinos. Ji yra mokama, bet kas bandė, sakė , kad vaikai toleruoja gerai.

Ds vakcina gali būti skiepyjami ir kūdikiai (t.y. vakcina be kokliušo elementų).
Atsakyti
QUOTE (saltrune @ 2004 07 28, 08:10)
Nuo poliomielito yra trys skiepai, jie nemokami, jei taliekami "planiškai" , tai paskiepyjama 3 ir 4,5 ir 18 mėn, reakcijos į jį labai retos. Atskiras dūris kai leidžiama KDS vakcina. Galimas variantas kai atliekamas tik vienas dūris-tai pentavakcina, į kurią iš kart įeina išvalyta kokliušo, stabligės, poliomielito, difterijos ir Hib vakcinos. Ji yra mokama, bet kas bandė, sakė , kad vaikai toleruoja gerai.


Poliomielito skiepas dar įeina į tetracoc vakciną. Ji nemokama. difterija, stabligė, kokliušas ir poliomielitas. Šia vakcina skiepijami vaikučiai 3mėn 4,5 mėn ir 18 mėn.
Atsakyti
, manes nedomina jungtines vakcinos, man idomu kiek kartu reikia skiepyt vaika tik nuo poliomielito ir tik nuo DS jei vaikas skiepijamas 2 metu?
Atsakyti
QUOTE (Isabelle @ 2004 06 12, 08:12)
fasolka.....tokiu atveju buna daug......po kiekvieno skiepo daktarai perspeja apie galimus salutinius poveikius......jei zema temperatura, vaikas irzlus, neramus.....pergyventi nereikia......bet va jei salutinis poveikis kaip a79 aprase......tada reikia kuo greiciau vaziuoti i ligonine.......man daktaras po skiepo dave kruva popieriu ka daryti vienu ar kitu atveju po skiepu....bet va apie apetito praradima nieko nebuvo.....

man atrodo, kad daktarai turetu perspeti ne po skiepo, o pries darant ji..
Atsakyti
QUOTE (delfinas @ 2004 07 27, 22:56)
Tavo asmenine nuomone sutampa su manaja. Beje, as taip manau apie visas (beveik?) vakcinas...

Ar TU irgi atsisakei visu vakcinu?
Atsakyti
QUOTE (Silvute @ 2004 07 27, 07:13)
o va ir klysti.
Pati raudoniuke sirgau gal 10-11 metu, pries revakcinacija, o sunui imuniteto perduoti nepavyko.
Jisai raudoniuke persirgo 8 men - tai kad tavo teorija nieko verta.

Ar Tu Silvute tuo metu sunu krutimi maitinai? Kiek zinau, po 6 menesiu is kraujo pries gimima perduotas imunitetas susipneja, bet jei mama maitina savo pienu, jis ir toliau mazyli apsaugo.
Atsakyti
mamytes is lietuvos.....ar galite man paaiskinti kas yra isvalyti skeipai.....? kas ten per skeipai.....? uzsienyje negirdejau apie tokius dalykus...."murzini" ar "svarus" skiepai....... g.gif visos vakcinos kudikiams yra geros kokybes.....pries 20 metu vakcina gal ir buvo blogesnes kokybes bet dabar.....kokybe thumbup.gif

tai gal lietuvoje dar naudoja tarybu laiku vaksina....? ar kaip......? nesuprantu... g.gif
Atsakyti
QUOTE (Dmama @ 2004 08 15, 13:12)
Ar TU irgi atsisakei visu vakcinu?

Nu sau tai, manau, ne, bo sprende uz mane teveliai... Bet Paulius tai iki siol niekuo nevakcinuotas. Ir artimiausiu metu nezadu leisti to daryti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinas: 15 rugpjūčio 2004 - 23:08
Nu, va man ydomu pasidare g.gif jeigu taip visi vieningai nusprestu neskiepyti savo vaiku, kiek metu ar tik menesiu truktu, kol visokiomis bjaurybemis vel pradetumem sirgti.
Atsakyti
QUOTE (californiagirl @ 2004 08 16, 08:12)
Nu, va man ydomu pasidare g.gif jeigu taip visi vieningai nusprestu neskiepyti savo vaiku, kiek metu ar tik menesiu truktu, kol visokiomis bjaurybemis vel pradetumem sirgti.

kol taip mananciu yra mazuma, tol tikrai neverta nerimauti, tik is kitos puses pykstu ant ju.
Tam, kad skiepai butu veiksmingi ir neklitu tu ligu protrukiai, reikalinga paskiepyti 95 % vaiku. 5% yra paliekami vaikams, kurie del ivairiu priezasciu negali buti skiepijami. O tos mamytes su savo sveikais vaikais uzima tuos 5 % ir gydytojai stengiasi kiek imanoma daugiau kitu vaiku skiepyti.
Buvo cia vienos pareiskimas - kodel mano vaikas turi skiepytis, tegul kiti skiepijasi ir ji apsaugo ir man nusispjauti kas kitiems bus, svarbu, kad man gerai...


Eligute, nesvarbu kokio amziaus vaikas yra skiepijamas nuo DS ir polimelito, norint, kad susidarytu imunitetas, reikalingi trys skiepai. Mes butent tokius skiepus ir emem. Musu gydytoja uzsake mums atskiras vakcinas - difterija ir stablige ir antra nuo polimelito. Dabar antra skiepa gausim rugsejo antorj pusej.
Atsakyti
Silvute, o kaip su skiepo reakcija? ar buvo kokia? Kiek laiko buvo kaip skiepijo nuo DS?
Atsakyti