Įkraunama...
Įkraunama...

Šalutinis skiepų poveikis

QUOTE(milduks @ 2009 11 17, 15:52)
1. Taip, kai pasekmės pasireiškia iš karto, tai daugiau jokių įrodymų nebereikia. Bet, jeigu pasidomėtumėt, tai sužinotumėt, kad skiepų pasekmės gali pasireikšti praėjus keletui mėnesių ar net keletui metų po vakcinavimo, o tada jau būna labai sunku kažką įrodyti...  o tos pasekmės gali būti labai nemalonios. Kodėl dabar tiek daug mažų vaikų serga autizmu, diabetu, vėžiu, dermatitais, visokiom lėtinėm ligom, ir t.t. ???
2. Ar tikrai atidžiai skaitėt ??? Nemačiau nė vieno homeopatų straipsnio, kuris būtų už skiepus. Paskutiniu metu buvo ne vienas straipsnis apie kiaulių gripą, kur homeopatai pasisakė prieš gripo vakcinas, o tų straipsnių pabaigoje būdavo homeopatų pasisakymai apskritai apie VISUS skiepus, kur ir būdavo paminėtos galimos skiepų pasekmės.

1. ale matai kaip tu cia neblogai diagnostika atlieki lotuliukas.gif jei neklystu tai galejo nurasyti kitom ligom.
2. nuorodas prasom
Atsakyti
QUOTE(milduks @ 2009 11 17, 16:52)
1. Taip, kai pasekmės pasireiškia iš karto, tai daugiau jokių įrodymų nebereikia. Bet, jeigu pasidomėtumėt, tai sužinotumėt, kad skiepų pasekmės gali pasireikšti praėjus keletui mėnesių ar net keletui metų po vakcinavimo, o tada jau būna labai sunku kažką įrodyti...  o tos pasekmės gali būti labai nemalonios. Kodėl dabar tiek daug mažų vaikų serga autizmu, diabetu, vėžiu, dermatitais, visokiom lėtinėm ligom, ir t.t. ???

Taip, ir su šia nuostata skiepų tema tampa labai patogi spekuliavimui ax.gif Nes po kelių metų nuo vakcinavimo atsiradusią ligą gana paprasta susieti su skiepais, vien dėto tos priežasties, kad jie- buvo mirksiukas.gif Ką ir padarė jūsų minėta homeopatė, teigdama, kad jai tenka dažnai gydyti dėl skiepų sergančius vaikus: juk absoliuti dauguma vaikų yra daugiau ar mažiau vakcinuoti bigsmile.gif
Kai užduodamas klausimas, kodėl dabar serga tiek daug mažų vaikų, labai norisi pasitikslinti, su kuriuo laikotarpiu lyginama?Prieš dvidešimt- trisdešimt- penkiasdešimt metų? Net jei imsime dvidešimties metų laikotarpį- vieną kartą- tai gal verta pagalvoti, ar tuo metu mūsų racione buvo tiek maisto produktų, pagerintų įvairiais priedais, tiek buitinės chemijos, gyvenimui palengvinti, tiek automoblių ir jų išmetamų dujų gatvėse(jūs ko gero pakankamai jauna, kad prisimintumėte laikus, kai "kamštis" asociavosi su vyno buteliu, o ne su situacija didmiesčio gatvėse bigsmile.gif ).
Atsakyti
QUOTE(milduks @ 2009 11 17, 16:04)



2. Labai gaila, kad tiek patyrėt, ir labai tikiuosi, kad savo tiek sirgusio vaiko tuo labiau neskiepijat
3. Beje gabumus irgi gali nulemti skiepai.Pilna informacijos, kai aprašomi atvejai, kada vaikai tampa hiperaktyvūs ir negali susikaupti, arba vangūs ir apatiški.
Iš mano pažįstamos patirties (beje ji skiepija savo vaikus) - mergytė buvo labai imli, gabi, visko greitai mokėsi, o po vieno skiepo mergaitės gebėjimai akivaizdžiai suprastėjo...

na ko jau ko bet uzuojautos man nereik, jei ne tas "skiepas" gal kas baisiau butu nutike
mano dukra sirgti pradejo tik pradejus eiti i darza ir gimus sesutei. is streso!!!!!
3. doh.gif taigi rasau gabi, ir labai. (na cia jau mano akim ziurint ax.gif o jau kai aukletojos pagiria ar kokiam renginyje sudalyvauja - isvis issilydau.) tai matyt skiepai teigiamai gabumus veikia doh.gif lotuliukas.gif va kai si rudeni suskiepijau - po poros savaiciu skaityt PATI pradejo lotuliukas.gif nejuokinkit, gerai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(milduks @ 2009 11 17, 14:25)
Mes vakar savo sūnutį vežėm pas homeopatę - labai vargina mus užsitęsusios slogos.
Taigi, sužinojau, kad už jas turim būti "dėkingi" skiepams  doh.gif
ir dar patikrino gerklę, o ten - pati baisiausia pūlinga angina, kokią kada nors man teko matyt  blink.gif  - o vaikas apart slogelės atrodo sveikutėlis, jokios temperatūros  - pasirodo ir čia dėl visų skiepų  blink.gif  - vaiko organizmas nekovoja cray.gif - su tokia angina turėtų būti pati aukščiausia temperatūra, o jo organizmas tai ligai pasiduoda  doh.gif  žodžiu skiepų sudarkytas imunitetas  cray.gif
Pasakė, kad, jeigu vaikutis būtų visai neskiepytas, tai mes visų šitų problemų neturėtumėm  schmoll.gif
Ir dar sakė, kad pas ją gydosi begalė vaikų su komplikacijom po skiepų  unsure.gif
Pasakė, kad dabar nebėra sveikų vaikų, nes vos tik gimę, jie dar nespėja įkvėpti oro, o jiems jau suvaro kelias ligas  wacko.gif
Visa tai buvau girdėjusi iš įvairių šaltinių, bet kai išgirsti tiesiogiai, tai net galva apsisuka wacko.gif
Su ta homeopate kalbėjom, kaip žmonėms praplautos smegenys, kad tiki vien tik skiepų nauda ir užsiblokuoja nuo informacijos apie jų žalą
Pati homeopatė sakė, kad netgi jos ne visi paklauso, kai ji ragina NEskiepyti kūdikėlių, tai, sakau tada, kur jau čia manęs, paparastos moterėlės klausys... 
Žodžiu, jau ir prieš tai buvau nusiteikusi prieš skiepus, bet dabar jau visiškai  schmoll.gif 
Gerai, yra tai, kad homeopatijos pagalba per ilgą laiką, mes kažkiek atstatysim savo vaiko imunitetą  cool.gif

Tiesa, homeopatė dar sakė, kad kelis kartus buvo suruošusi medžiagą straipsniams apie skiepų žalą, bet, kai vieną straipsnį išspausdino, tai ji vos neprarado savo licencijos  - žodžiu - tai dar vienas įrodymas, kad skiepai yra DIDŽIULIS biznis pasauliniame lygmenyje.. unsure.gif


turiu dukryte. jos neskiepijau. jai 10 menesiu, o sloga sirgo kokius jau 7 kartus. dabar tai letine sloga pasidare. Gal kokius jau 3 kartus turejo temperaturos, sirgo ritavirusu. Nu zodziu visiska ligase yra. O skiepu jokiu negavusi.
Sunus iki metu visai nesrigo, nors buvo skiepytas pagal visa skiepu kalendoriu. Todel ne taisykle ir nevisada skiepai kalti.
Atsakyti
QUOTE(milduks @ 2009 11 17, 16:59)
Žinot, ta "savamokslė bobulka" turi licenciją, skaito paskaitas apie homeopatiją ir yra išgydžiusi nemažai žmonių, kuriems tradicinė medicina niekuo nepadėjo.
Ir tikrai negaila man buvo tų sumokėtų pinigėlių.  bigsmile.gif



Licencija, licencija. Vajej, koks zodis DIDELIS. Leiskit pasiterauti, kokia KONKRECIAI licencija ta moteriske turi. Nes is jusu snektos tai panasu, kad turi kokiu buitiniu prietaisu remonto licencija ar ka panasaus. O kad paskaitas skaito, nenuostabu. Auditorija tinkama yra, vat ir skaito. Kazkas skaito paskaitas apie ateivius, kazkas- apie vaiduoklius, kazkas fokusus rodo- pilnos auditorijos.

Zodz, dienos klausimas- kokia konkreciai licencija ta moteriske turi? Koki issilavinima? bigsmile.gif

Mano PROFESIONALI gydytoja simpatizuoja homeopatijai, todel susirge mes tik zolytem ir gydomes. Tiesa, homeopatijoj patirties mazai turim, nes labai jau retai sergam. Praktiskai pasirodom tik skiepu susirinkti. biggrin.gif Na, dabar vienas is mano vaiku truputi sirguliuoja, tai vat, avieciu arbata geria... biggrin.gif Vaikai 12, 7 ir 1 m. Pulines anginos nesu macius gyvenime, nei savo, nei vaiku gerklese. rolleyes.gif
Atsakyti
Nezinau kas kaltas del sunaus kalbos suvokimo sutrikimo, taciau MMR ir tolimesniu skiepu atsisakem. Zinau viena - skiepyti galima (jei apskritai galima) tik visiskai sveikus vaikus.
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2009 11 17, 20:20)
Nezinau kas kaltas del sunaus kalbos suvokimo sutrikimo, taciau MMR ir tolimesniu skiepu atsisakem. Zinau viena - skiepyti galima (jei apskritai galima) tik visiskai sveikus vaikus.


Butent. Nezinot, bet labai noretusi rasti kalta, ant ko islieti nuoskauda. verysad.gif O kad skiepu atsisaket, tai Jusu reikalas. Ar cia nauda, ar zala bus Jusu vaikui ir salia jo gyvensiantiems- gyvenimas parodys.
Atsakyti
QUOTE(milduks @ 2009 11 17, 18:13)
O eiti į viešumą ir atlaikyti tokių skiepų fanatikų puolimus... kam man to reikia ?
Jūs, jeigu norit, skiepykit savo vaikelius. O aš jiems labai linkiu sveikatos.

Milduks, šioje temoje Jūs neprivalote teisintis, kaip ir kiti Jūsų įžeidinėti neturi teisės. Jei Jums nemalonu skaityti tuos postus, ignoruokite jų autorius.

Jūsų vaikelis nukentėjo skiepijamas neatsižvelgiant į jo sveikatos būklę. Kalbu apie Atopinį dermatitą. Kompetentingi medikai pripažįsta, kad nedera skiepyti vaikučių, turinčių atopinį dermatitą.

Toms, kurios nežino situacijos, siūlau paskaityti, kas nutiko milduks vaikeliui. Tai ji aprašė šioje temoje gerokai anksčiau http://www.supermama...?...6335&st=396.

Tai, kad aš nuo paauglystės nesergu gripu ir nė karto nuo jo nesiskiepijau, nesuteikia man pagrindo tyčiotis iš tų, kurie sirgo juo, nors pastoviai skiepijasi.

Jei kai kas mano, kad nenukentėjo ir nenukentės nei jos, nei jų vaikai nuo skiepų, tai nereiškia, kad nėra nukentėjusiųjų nuo jų.

Pasisakiusios šiandien nenukentėjusios: nedemostruokite savo netaktiškumo šioje temoje. Tam yra kitų temų.

Beje, iš čia pasisakiusių šiandien, tik dangė yra medikė. Ji yra tiek taktiška, kad neįžeidė nei vienos čia pasisakančios motinos jausmų.

Papildyta:
QUOTE(JurgaSim @ 2009 11 17, 21:20)
Nezinau kas kaltas del sunaus kalbos suvokimo sutrikimo, taciau MMR ir tolimesniu skiepu atsisakem. Zinau viena - skiepyti galima (jei apskritai galima) tik visiskai sveikus vaikus.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AlfaBeta: 17 lapkričio 2009 - 21:02
QUOTE(lina-kameja @ 2009 11 17, 17:07)
1. ale matai kaip tu cia neblogai diagnostika atlieki ...
2. nuorodas prasom

1. diagnostikas atlieku ne aš ir tos informacijos pati neišgalvojau bigsmile.gif
2. nuorodų pilni forumai apie skiepus bigsmile.gif prašom pasieškoti

QUOTE(lina-kameja @ 2009 11 17, 17:19)
na ko jau ko bet uzuojautos man nereik, jei ne tas "skiepas" gal kas baisiau butu nutike
mano dukra sirgti pradejo tik pradejus eiti i darza ir gimus sesutei. is streso!!!!!
3.  doh.gif taigi rasau gabi, ir labai. (na cia jau mano akim ziurint  ax.gif o jau kai aukletojos pagiria ar kokiam renginyje sudalyvauja  - isvis issilydau.) tai matyt skiepai teigiamai gabumus veikia doh.gif  lotuliukas.gif va kai si rudeni suskiepijau - po poros savaiciu skaityt PATI pradejo  lotuliukas.gif  nejuokinkit, gerai doh.gif

tada lieka tik pasidžiaugti už jūsų vaikus, kad nepatyrė jokių komplikacijų bigsmile.gif
Gabi ??? o kokia gabi būtų, jeigu nebūtų paskiepyta rolleyes.gif

QUOTE(skruzdeda @ 2009 11 17, 17:21)
turiu dukryte. jos neskiepijau. jai 10 menesiu, o sloga sirgo kokius jau 7 kartus. dabar tai letine sloga pasidare. Gal kokius jau 3 kartus turejo temperaturos, sirgo ritavirusu. Nu zodziu visiska ligase yra. O skiepu jokiu negavusi.
Sunus iki metu visai nesrigo, nors buvo skiepytas pagal visa skiepu kalendoriu. Todel ne taisykle ir nevisada skiepai kalti.

Kiekvienas vaikas "susirenka" skirtingą genetinę informaciją. Tų pačių tėvų vaikai būna skirtingų charakterių ir skirtingos sveikatos.
Man net baisu pagalvoti, kas būtų jūsų dukrelei, jeigu ją dar ir skiepytumėt...

QUOTE(alfa159 @ 2009 11 17, 17:34)
1.Licencija, licencija. Vajej, koks zodis DIDELIS. Leiskit pasiterauti, kokia KONKRECIAI licencija ta moteriske turi. Nes is jusu snektos tai panasu, kad turi kokiu buitiniu prietaisu remonto licencija ar ka panasaus. O kad paskaitas skaito, nenuostabu. Auditorija tinkama yra, vat ir skaito. Kazkas skaito paskaitas apie ateivius, kazkas- apie vaiduoklius, kazkas fokusus rodo- pilnos auditorijos.

Zodz, dienos klausimas- kokia konkreciai licencija ta moteriske turi? Koki issilavinima?  bigsmile.gif

2.Mano PROFESIONALI gydytoja simpatizuoja homeopatijai, todel susirge mes tik zolytem ir gydomes. Tiesa, homeopatijoj patirties mazai turim, nes labai jau retai sergam. Praktiskai pasirodom tik skiepu susirinkti.  biggrin.gif Na, dabar vienas is mano vaiku truputi sirguliuoja, tai vat, avieciu arbata geria...  biggrin.gif  Vaikai 12, 7 ir 1 m. Pulines anginos nesu macius gyvenime, nei savo, nei vaiku gerklese.  rolleyes.gif

1. Į įžeidžiamo tono postus tikrai nematau reikalo atsakinėti ir gaišti savo laiką.
2. Matyt nelabai simpatizuojat homeopatijai, nes nežinot, kad homeopatija - ne vien žolelės.

QUOTE(JurgaSim @ 2009 11 17, 19:20)
Nezinau kas kaltas del sunaus kalbos suvokimo sutrikimo, taciau MMR ir tolimesniu skiepu atsisakem. Zinau viena - skiepyti galima (jei apskritai galima) tik visiskai sveikus vaikus.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(milduks @ 2009 11 17, 22:04)

Gabi ??? o kokia gabi būtų, jeigu nebūtų paskiepyta  rolleyes.gif



Kazin, ar jei Jus butumet neskiepyta, tai rasytumet didesnes ar mazesnes nesamones nei si. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2009 11 17, 17:11)
Kai užduodamas klausimas, kodėl dabar serga tiek daug mažų vaikų, labai norisi pasitikslinti, su kuriuo laikotarpiu lyginama?Prieš dvidešimt- trisdešimt- penkiasdešimt metų? Net jei imsime dvidešimties metų laikotarpį- vieną kartą- tai gal verta pagalvoti, ar tuo metu mūsų racione buvo tiek maisto produktų, pagerintų įvairiais priedais, tiek buitinės chemijos, gyvenimui palengvinti, tiek automoblių ir jų išmetamų dujų gatvėse(jūs ko gero pakankamai jauna, kad prisimintumėte laikus, kai "kamštis" asociavosi su vyno buteliu, o ne su situacija didmiesčio gatvėse  bigsmile.gif ).


drinks_cheers.gif


Milduks, pritariu jūsų pasirinkimui neskiepyti vaiko, kuris turi problemų su sveikata, bet šiaip jau atopinis dermatitas dažniausiai yra paveldimas. Nebūtinai kažkas iš šeimos narių turėjo juo sirgti, užtenka, kad kažkas turi sausą, problematišką odą, bet kokias žinomas ar užslėptas alergijas ir pan. Kalbu apie tai, nes pati auginu du vaikus su AD, tiesa, vyresnėlis jau išaugęs seniai ir pamiršom tas bėdas, o mažiukui po truputį viskas eina geryn. Skiepai tik gali paaštrinti dermatitą, bet ne visiems vaikams su AD skiepai pakenkia. Visaip būna. Vyresnėlio pediatrė pati uždraudė skiepyti vaiką iki metų, nes sirgo AD, tad iki metukų augom teturėdami tik vieną skiepą nuo tuberkuliozės. Vėliau visi skiepai buvo atlikti, bet su pediatrės atidžia priežiūra. Jokių reakcijų nebuvo, tik šiaip vaikas augo jautrus. Gabumais tikrai nesiskundžiam rolleyes.gif . Mažėliui per savo kaltę suvarėm nemažai skiepų, nors vaikas jau sirgo AD. Sustojom ties MMR ir 18mėn revakcinacija. Kol kas skiepyti toliau nežadu. Taip pat tik prieš keletą mėnesių (po vasaros) supratome, kad mūsų vaiko AD visai nesusijęs su maistu, o susijęs su metų laikų kaita ir, gaila, su paveldimumu (AD niekas pas mus neserga, bet sausos odos problemų, alergijų šiokių tokių turim ne vienas). Na, čia šiek tiek ne į temą mano postas, bet gal akmenimis niekas neužmėtys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(milduks @ 2009 11 17, 15:25)
Mes vakar savo sūnutį vežėm pas homeopatę - labai vargina mus užsitęsusios slogos.
Taigi, sužinojau, kad už jas turim būti "dėkingi" skiepams  doh.gif
ir dar patikrino gerklę, o ten - pati baisiausia pūlinga angina, kokią kada nors man teko matyt  blink.gif  - o vaikas apart slogelės atrodo sveikutėlis, jokios temperatūros  - pasirodo ir čia dėl visų skiepų  blink.gif  - vaiko organizmas nekovoja cray.gif - su tokia angina turėtų būti pati aukščiausia temperatūra, o jo organizmas tai ligai pasiduoda  doh.gif  žodžiu skiepų sudarkytas imunitetas  cray.gif
Pasakė, kad, jeigu vaikutis būtų visai neskiepytas, tai mes visų šitų problemų neturėtumėm  schmoll.gif


Pasidarykit kraujo tyrima, pagal aprasyma jums labai panasu i paprasta mononukleoze, kuria perserga visi vaikai, stai kodel vaikai is paziuros tokie sveiki buna, staiga ima sirgti kaip pasiute doh.gif . Tad metams vaiku imunine sistema smunka, organizmas nekovoja su liga, bet cia skiepai nekalti, geras gydytojas turi ta dalyka ZINOTI.
http://www.infomed.l...ne-mononukleoze

QUOTE(lina-kameja @ 2009 11 17, 17:04)
1. cia tokia didele paslaptis? as labai gerbiu hemeopatija, bet db tiek sarlatanu privise  doh.gif kad pasitikiu tikrai ne visais.


Pritariu visiskai drinks_cheers.gif Gaila, kad tarp homeopatu priviso ir ivairaus plauko sarlatanu verysad.gif
Siaip tai siulau nueiti dar pas viena homeopata, va jei jau ir jis patvirtintu anos zodzius-tada susitaikyti su diagnoze drinks_cheers.gif Pulingai anginai (jei tai ji)be temperaturos butingos baltos apnasos ant tonziliu, bet baltos apnasos budingos ir paprasciausiai pienligei, kuri neduoda jokios temperaturos. g.gif
QUOTE(milduks @ 2009 11 17, 17:32)
1. Galiu nuraminti, kad tirai ne šarlatanė.

Nebijokit nurodyti jos pavarde 4u.gif Juk yra tema-"geri ir juodi gydytoju sarasai", kartais gal padarysit reklama tam gydytojui, o gal atvirksciai, suzinosit, jog licenzija jai ruosiasi atimti uz pacientu nugydyma, o ne straipsnius. Tokiu specialybiu zmoniu pavardes turi buti viesos 4u.gif
Atsakyti