Įkraunama...
Įkraunama...

Šalutinis skiepų poveikis

QUOTE(milduks @ 2009 11 17, 13:25)
Mes vakar savo sūnutį vežėm pas homeopatę - labai vargina mus užsitęsusios slogos.
Taigi, sužinojau, kad už jas turim būti "dėkingi" skiepams   doh.gif
ir dar patikrino gerklę, o ten - pati baisiausia pūlinga angina, kokią kada nors man teko matyt  blink.gif  - o vaikas apart slogelės atrodo sveikutėlis, jokios temperatūros  - pasirodo ir čia dėl visų skiepų   blink.gif  - vaiko organizmas nekovoja cray.gif - su tokia angina turėtų būti pati aukščiausia temperatūra, o jo organizmas tai ligai pasiduoda  doh.gif  žodžiu skiepų sudarkytas imunitetas  cray.gif
Pasakė, kad, jeigu vaikutis būtų visai neskiepytas, tai mes visų šitų problemų neturėtumėm   schmoll.gif
Ir dar sakė, kad pas ją gydosi begalė vaikų su komplikacijom po skiepų   unsure.gif
Pasakė, kad dabar nebėra sveikų vaikų, nes vos tik gimę, jie dar nespėja įkvėpti oro, o jiems jau suvaro kelias ligas  wacko.gif
Visa tai buvau girdėjusi iš įvairių šaltinių, bet kai išgirsti tiesiogiai, tai net galva apsisuka wacko.gif
Su ta homeopate kalbėjom, kaip žmonėms praplautos smegenys, kad tiki vien tik skiepų nauda ir užsiblokuoja nuo informacijos apie jų žalą
Pati homeopatė sakė, kad netgi jos ne visi paklauso, kai ji ragina NEskiepyti kūdikėlių, tai, sakau tada, kur jau čia manęs, paparastos moterėlės klausys... 
Žodžiu, jau ir prieš tai buvau nusiteikusi prieš skiepus, bet dabar jau visiškai  schmoll.gif 
Gerai, yra tai, kad homeopatijos pagalba per ilgą laiką, mes kažkiek atstatysim savo vaiko imunitetą   cool.gif

Tiesa, homeopatė dar sakė, kad kelis kartus buvo suruošusi medžiagą straipsniams apie skiepų žalą, bet, kai vieną straipsnį išspausdino, tai ji vos neprarado savo licencijos  - žodžiu - tai dar vienas įrodymas, kad skiepai yra DIDŽIULIS biznis pasauliniame lygmenyje.. unsure.gif

1. labai idomu homeopates pavarde.
2. vaikas serga puline angina ir nepastebeti doh.gif . jus pati bent esat sirgus puline angina? tad suprastumet kad ne tik temperatura nuo jos kyla?
3. daug zmoniu - tiek senu tiek jaunu - serga be temperaturos, man paciai susirgus temp. krenta iki 35. dukra irgi angina be temp. serga, IR KAZKAIP PASTEBIU ax.gif bet tikrai nemanau kad nuo skiepu - pap. organizmas o sitiek susirgimu sia liga tiesiog ignoruoja, nes kitas ligas ligeles su temp. perserga.
4. idomia cia jus - net nuo stablige neskiepitumete? o pasiutusiam suniui ikandus irgi? gal nereikia taip kategoriskai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina-kameja: 17 lapkričio 2009 - 15:25
milduks, butumet tikras lobis kokiam Tikejimo zodziui ar panasioms kontoroms. thumbup.gif Naivumas ir aplaidumas neispasakytas. Nepastebeti savo vaiko anginos, galvoti, kad tik slogele (nors toliau paskaicius, tai dar klausimas, kas tam vaikui yra). doh.gif doh.gif Ir dar ant virsaus kazkokios sh "homeopates" (galva guldau- savamoksle bobulka) taip smegenus praplauna... doh.gif Nesakykit, kad uz tokius cirkus dar pinigus mokejot? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfa159: 17 lapkričio 2009 - 15:31
QUOTE(milduks @ 2009 11 17, 15:23)
bet sutikite, kad tais dažnais patikrinimais galima gerokai apkartinti gyvenimą...

Apkartinti gyvenimą ir atimti licenciją nėra tolygu mirksiukas.gif Todėl man sunku patikėti, kad Didžiulis pasaulinis Biznis iš tiesų susimokė prieš "paprastą moterėlę" ir pagrąsino jai licencijos atėmimu už išspausdintą straipsnį. Lietuvoje egzistuoja ne viena antivakcininė interneto svetainė, ir nieko- klesti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lina-kameja @ 2009 11 17, 15:23)
1. labai idomu homeopates pavarde.
2. vaikas serga puline angina ir nepastebeti  doh.gif .  jus pati bent esat sirgus puline angina? tad suprastumet kad ne tik temperatura nuo jos kyla?
3. daug zmoniu  - tiek senu tiek jaunu  - serga be temperaturos,  man paciai susirgus temp. krenta iki 35.  dukra irgi angina be temp. serga, IR KAZKAIP PASTEBIU  ax.gif bet tikrai nemanau kad nuo skiepu - pap. organizmas o sitiek susirgimu sia liga tiesiog ignoruoja, nes kitas ligas ligeles su temp. perserga.
4. idomia cia jus -  net nuo stablige neskiepitumete? o pasiutusiam suniui ikandus irgi? gal nereikia taip kategoriskai mirksiukas.gif

1. Jeigu domina homeopatės pavardė, rašykite į až
2. Aš pati nesirgau. Pati homeopatė patvirtino, kad nepažiūrėjus į gerklę nepasakytum, kad vaikas serga pūlinga angina. Mano vaikas yra pakankamai didelis, kad pasisakytų, kai jam skauda, o jis dėl gerklės nesiskundė, valgė normaliai, matėsi tik užsitęsusi sloga.
3. O jūs manot, kad temperatūros kritimas susirgus yra normalu ???
Jeigu jūs dažnai sergat pūlingom anginom, tai tikrai jums yra lengvisu pamatyti ligą, bet, kai vaikas gerkle nesiskundžia, o jaučiasi užgulta nosytė, tai ir mačiau tik tą slogą ir sinusitą, anginos požymių nebuvo, o gerklytės jis man tinkamai apžiūrėti neleidžia. Todėl ir važiavome pas gydytoją bigsmile.gif
4. Aš esu už medicinos įsikišimą, kai jos tikrai reikia, ir PRIEŠ žalingą profilaktinę vakcinaciją. Taigi, įkandus šuniui tikrai skiepyčiau, nes būtų reikalas skiepyti.
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2009 11 17, 14:45)
Apkartinti gyvenimą ir atimti licenciją nėra tolygu  mirksiukas.gif Todėl man sunku patikėti, kad Didžiulis pasaulinis Biznis iš tiesų susimokė prieš "paprastą moterėlę" ir pagrąsino jai licencijos atėmimu už išspausdintą straipsnį. Lietuvoje egzistuoja ne viena antivakcininė interneto svetainė, ir nieko- klesti  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif
labai lenga svo vaiko problemas perkelti ant to ko nesupranti, negu atsisukt i save ir kritiskai pasiziureti koki gyvenimo buda vedei pats ir tavo partneris iki vaiko gimimo.[COLOR=yellow] vyro sperma tai atsinaujina, o moters kiausineliai kiek pamenu - ne. beje nereik pamirsti cernobilio ir kad mes visi be isimties esam gave doze radiacijos, o kur dar civilizuoto gyvenimom privalumai doh.gif
be to jei jau as buciau tokia isitikinusi kad mano vaikui pakenke skiepai - tikrai irodineciau tai ne forume. cia tik pries save pasiteisinimas gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2009 11 17, 15:30)
...Ir dar ant virsaus kazkokios sh "homeopates" (galva guldau- savamoksle bobulka) taip smegenus praplauna...  doh.gif  Nesakykit, kad uz tokius cirkus dar pinigus mokejot?  unsure.gif

Žinot, ta "savamokslė bobulka" turi licenciją, skaito paskaitas apie homeopatiją ir yra išgydžiusi nemažai žmonių, kuriems tradicinė medicina niekuo nepadėjo.
Ir tikrai negaila man buvo tų sumokėtų pinigėlių. bigsmile.gif
Tikrai nesidžiaugiu mūsų vadinama "nemokama" medicina, kuri farširuoja vaikus nemokamais skiepais.
Man nuoširdžiai gaila tų be reikalo skiepijamų vaikų.
Sutinku, kad yra atvejų, kai skiepas yra būtinas, pvz.,mama arba šeimos narys serga atvira tuberkuliozės forma arba hepatitu ir pan...

QUOTE(dange @ 2009 11 17, 15:45)
Apkartinti gyvenimą ir atimti licenciją nėra tolygu  mirksiukas.gif Todėl man sunku patikėti, kad Didžiulis pasaulinis Biznis iš tiesų susimokė prieš "paprastą moterėlę" ir pagrąsino jai licencijos atėmimu už išspausdintą straipsnį. Lietuvoje egzistuoja ne viena antivakcininė interneto svetainė, ir nieko- klesti  bigsmile.gif

Aš nenoriu plėstis ta tema, nes čia yra ne mano reikalai, tieiog ją pasiekė informacija, kad, su ja bus gražiai susidorota, jeigu ji ir toliau spaudoje kalbės apie skiepų žalą. Viskas.
Atsakyti
QUOTE(milduks @ 2009 11 17, 14:46)
1. Jeigu domina homeopatės pavardė, rašykite į až
2. Aš pati nesirgau. Pati homeopatė patvirtino, kad nepažiūrėjus į gerklę nepasakytum, kad vaikas serga pūlinga angina. Mano vaikas yra pakankamai didelis, kad pasisakytų, kai jam skauda, o jis dėl gerklės nesiskundė, valgė normaliai, matėsi tik užsitęsusi sloga.
3. O jūs manot, kad temperatūros kritimas susirgus yra normalu ???
Jeigu jūs dažnai sergat pūlingom anginom, tai tikrai jums yra lengvisu pamatyti ligą, bet, kai vaikas gerkle nesiskundžia, o jaučiasi užgulta nosytė, tai ir mačiau tik tą slogą ir sinusitą, anginos požymių nebuvo, o gerklytės jis man tinkamai apžiūrėti neleidžia. Todėl ir važiavome pas gydytoją  bigsmile.gif
4. Aš esu už medicinos įsikišimą, kai jos tikrai reikia, ir PRIEŠ žalingą profilaktinę vakcinaciją. Taigi, įkandus šuniui tikrai skiepyčiau, nes būtų reikalas skiepyti.



1. cia tokia didele paslaptis? as labai gerbiu hemeopatija, bet db tiek sarlatanu privise doh.gif kad pasitikiu tikrai ne visais.
2. o as sirgau, mazas vaikas nepajegus ivardinti savo skausmus ypac jei jie jam gyvent netrugdo schmoll.gif cia is patirties. kartais paklaust tinkamai reikia, maniske irgi nesiskundzia mirksiukas.gif uzgulta nosis ir buna del to kad adenoidai patine. be to ir gerkle skauda tik 1-2 dienas. paskui temp. nukrenta ir pereina i letine angina. siaip angina reik mokintis pazinti - nes jos komplikacijos labai pavojingos ir skaudzios mirksiukas.gif
3. normalu kai sergi autoimuninem ligom.
4. pasirodo nesat tokia kategoriska.
Atsakyti
QUOTE(lina-kameja @ 2009 11 17, 15:54)
labai lenga svo vaiko problemas perkelti ant to ko nesupranti, negu atsisukt i save ir kritiskai pasiziureti koki gyvenimo buda vedei pats ir tavo partneris iki vaiko gimimo.[COLOR=yellow] vyro sperma tai atsinaujina, o moters kiausineliai kiek pamenu - ne. beje nereik pamirsti cernobilio ir kad mes visi be isimties esam gave doze radiacijos, o kur dar civilizuoto gyvenimom privalumai doh.gif
be to jei jau as buciau tokia isitikinusi kad mano vaikui pakenke skiepai - tikrai irodineciau tai ne forume. cia tik pries save pasiteisinimas gaunasi.

Patikėkite, savo gyvenimui neturiu priekaištų. Nebuvau nei narkomanė, nei alkoholikė, nei rūkalė. Mano vyras taip pat ne.
O dėl kažkokio įrodinėjimo, tai galiu pasakyti, kad su žymiai didesnėm pasekmėm nuo skiepų žmonės ilgai kovoja ir sunkiai įrodo, savo teisybę... O homeopatai taip kalba po ne vienų metų patirties dirbant su nukentėjusiais nuo skiepų vaikais.
Visi geriausi homeopatai pasisako prieš skiepus, taigi diskutuokite su jais.
Mano pirmasis postas yra "į temą" o jūsų ???
Mano tikslas dabar yra kiek įmanoma tas pasekmes sumažinti ir toliau normaliai gyventi. Tuo pačiu netyliu ir visiems aplinkiniams, giminaičiams draugams ir pažįstamiems kalbu apie skiepų žalą - taip galiu gyventi normalų gyvenimą ir tuo pačiu informuoti kitus žmones.
O eiti į viešumą ir atlaikyti tokių skiepų fanatikų puolimus... kam man to reikia ?
Jūs, jeigu norit, skiepykit savo vaikelius. O aš jiems labai linkiu sveikatos.
Atsakyti
QUOTE(milduks @ 2009 11 17, 15:13)
Patikėkite, savo gyvenimui neturiu priekaištų. Nebuvau nei narkomanė, nei alkoholikė, nei rūkalė. Mano vyras taip pat ne.
O dėl kažkokio įrodinėjimo, tai galiu pasakyti, kad su žymiai didesnėm pasekmėm nuo skiepų žmonės ilgai kovoja ir sunkiai įrodo, savo teisybę... O homeopatai taip kalba po ne vienų metų patirties dirbant su nukentėjusiais nuo skiepų vaikais.
Visi geriausi homeopatai pasisako prieš skiepus, taigi diskutuokite su jais.
Mano pirmasis postas yra "į temą" o jūsų ???
Mano tikslas dabar yra kiek įmanoma tas pasekmes sumažinti ir toliau normaliai gyventi. Tuo pačiu netyliu ir visiems aplinkiniams, giminaičiams draugams ir pažįstamiems kalbu apie skiepų žalą - taip galiu gyventi normalų gyvenimą ir tuo pačiu informuoti kitus žmones.
O eiti į viešumą ir atlaikyti tokių skiepų fanatikų puolimus... kam man to reikia ?
Jūs, jeigu norit, skiepykit savo vaikelius. O aš jiems labai linkiu sveikatos.

taip sutinku taip buna. nukencia nuo skiepu. ir giminaite tokia turiu, bet ne vienas gyd. net nesuabejojo kad tai atsitiko del skiepu. VISI PATVIRTINO. galit isivaizduoti? ir jokie farmacininkai ju neigazdino!!! o kaip jusu atveju? nors vienas tai patvirtino.
kiek skaiciau hemeopatu straipsniu - jie ne pries privalomus skiepus.
Atsakyti
QUOTE(lina-kameja @ 2009 11 17, 16:04)
1. cia tokia didele paslaptis? as labai gerbiu hemeopatija, bet db tiek sarlatanu privise  doh.gif kad pasitikiu tikrai ne visais.
2. o as sirgau, mazas vaikas nepajegus ivardinti savo skausmus ypac jei jie jam gyvent netrugdo schmoll.gif  cia is patirties. kartais paklaust tinkamai reikia, maniske irgi nesiskundzia mirksiukas.gif uzgulta nosis ir buna del to kad adenoidai patine. be to ir gerkle skauda tik 1-2 dienas. paskui temp. nukrenta ir pereina i letine angina. siaip angina reik mokintis pazinti - nes jos komplikacijos labai pavojingos ir skaudzios  mirksiukas.gif
3. normalu kai sergi autoimuninem ligom.
4. pasirodo nesat tokia kategoriska.

1. Galiu nuraminti, kad tirai ne šarlatanė.
2. Pakartosiu, kad aš pati nesirgusi, o mano vaikas pūlinga angina susirgo pirmą kartą, požymiai - užsitęsusi sloga. Pati homeopatė pasakė, kad nepažiūrėjus į gerklę net neįtartum pūlingos anginos. O man vaikutis gerklės neduoda apžiūrėti. Jums galbūt anginos - savaime aiškūs dalykai, taip kaip mums jau įprasta yra sloga. Tam mes ir kreipėmės į homeopatę, kad padėtų mums atsikratyti šitų bėdų.
3. o jūsų autoimuninės ligos kartais ne nuo skiepų ???
4. Taip, jau sakiau, kad aš UŽ mediciną, kai jos tikrai reikia ir PRIEŠ nereikalingą ir žalingą profilaktinę vakcinaciją.
Atsakyti
QUOTE(milduks @ 2009 11 17, 15:32)
3. o jūsų autoimuninės ligos kartais ne nuo skiepų ???

ooooooooooooo jau ir diagnozes internetu prasideda doh.gif
paskaiciuokim - 2 operacijos=2narkozes + puse organu ismesineta. aga tiksliai nuo skiepu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif skiepas toks sakyciau labai stambus buvo lotuliukas.gif
bliamba o vaikas serga irgi turbut nuo skiepu. mesos nevalgo - del skiepu, ir gabumai turbut nuo skiepu.
galiu pasakyt atradot atpirkimo ozi ir tiek.

Atsakyti
QUOTE(lina-kameja @ 2009 11 17, 16:23)
1. taip sutinku taip buna. nukencia nuo skiepu. ir giminaite tokia turiu, bet ne vienas gyd. net nesuabejojo kad tai atsitiko del skiepu. VISI PATVIRTINO. galit isivaizduoti? ir jokie farmacininkai ju neigazdino!!! o kaip jusu atveju? nors vienas tai patvirtino.
2. kiek skaiciau hemeopatu straipsniu - jie ne pries privalomus skiepus.

1. Taip, kai pasekmės pasireiškia iš karto, tai daugiau jokių įrodymų nebereikia. Bet, jeigu pasidomėtumėt, tai sužinotumėt, kad skiepų pasekmės gali pasireikšti praėjus keletui mėnesių ar net keletui metų po vakcinavimo, o tada jau būna labai sunku kažką įrodyti... o tos pasekmės gali būti labai nemalonios. Kodėl dabar tiek daug mažų vaikų serga autizmu, diabetu, vėžiu, dermatitais, visokiom lėtinėm ligom, ir t.t. ???
2. Ar tikrai atidžiai skaitėt ??? Nemačiau nė vieno homeopatų straipsnio, kuris būtų už skiepus. Paskutiniu metu buvo ne vienas straipsnis apie kiaulių gripą, kur homeopatai pasisakė prieš gripo vakcinas, o tų straipsnių pabaigoje būdavo homeopatų pasisakymai apskritai apie VISUS skiepus, kur ir būdavo paminėtos galimos skiepų pasekmės.
Papildyta:
QUOTE(lina-kameja @ 2009 11 17, 16:43)
1.ooooooooooooo jau ir diagnozes internetu prasideda doh.gif
paskaiciuokim - 2 operacijos=2narkozes + puse organu ismesineta. aga tiksliai nuo skiepu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  skiepas toks sakyciau labai stambus buvo lotuliukas.gif
2.bliamba o vaikas serga irgi turbut  nuo skiepu. mesos nevalgo  - del skiepu,
3. ir gabumai turbut nuo skiepu.
4.galiu pasakyt atradot atpirkimo ozi ir tiek.

1. Čia buo ne diagnozė, ne teiginys, o - KLAUSIMAS.
2. Labai gaila, kad tiek patyrėt, ir labai tikiuosi, kad savo tiek sirgusio vaiko tuo labiau neskiepijat
3. Beje gabumus irgi gali nulemti skiepai. Pilna informacijos, kai aprašomi atvejai, kada vaikai tampa hiperaktyvūs ir negali susikaupti, arba vangūs ir apatiški.
Iš mano pažįstamos patirties (beje ji skiepija savo vaikus) - mergytė buvo labai imli, gabi, visko greitai mokėsi, o po vieno skiepo mergaitės gebėjimai akivaizdžiai suprastėjo...
4. Visiškai nesutinku. Atradom problemų priežastį ir žinosim kaip panašių problemų nepridaryti kitiems savo vaikams.
Atsakyti