Įkraunama...
Įkraunama...

Šalutinis skiepų poveikis

QUOTE(dange @ 2009 08 31, 19:48)
O kokio pobūdžio reakcija buvo po paskutinės vakcinacijos  g.gif
P.S turiu pastebėti, kad pasitikėjimas pediatro kompetencija yra ne mažiau svarbus už dilemą "skiepyti ar neskiepyti". Nepriklausomai nuo to, ką nutarsite, į gydytoją gali ne kartą kreiptis profesionalios pagalbos.Gal verta paieškoti gydytojo, kuriuo pasitikėtumėte labiau  g.gif

sveiki dange,tikejau jusu profesionalumu ir dalijamais patarimais vakcinavimo klausimais,bet supratau kad tai jus sugebate daryti tik virtualiame pasaulyje,realiame nedrystate nes esate baile,tai drasiai galiu pasakyti.
mano vyras jums pries savaite rase ir prase jusu dialogo,apmaudu kad gyvename bailiu ir silpnavaliu zmoniu aplinkoje,mes su vyru kovojame net iki sveikatos apsaugos ministerijos lygio ir visi jie dreba o ne mes, nes mes sakome tiesa ir tuo esame stiprus,skaitykite sestadienio lietuvos ryta ir suprasite kad mes ne tokie bailiai ir realiai kovojame su farmacijos mafija kuri beje yra jau ne tokia kieta kaip galvojam mes visi,tiek to,gyvenkit ir toliau bukit veidmaine ir partizane,sekmes!
Atsakyti
QUOTE(barclayte @ 2009 09 02, 15:11)
sveiki dange,tikejau jusu profesionalumu ir dalijamais patarimais vakcinavimo klausimais,bet supratau kad tai jus sugebate daryti tik virtualiame pasaulyje,realiame nedrystate nes esate baile,tai drasiai galiu pasakyti.
mano vyras jums pries savaite rase ir prase jusu dialogo,apmaudu kad gyvename bailiu ir silpnavaliu zmoniu aplinkoje,mes su vyru kovojame net iki sveikatos apsaugos ministerijos lygio ir visi jie dreba o ne mes, nes mes sakome tiesa ir tuo esame stiprus,skaitykite sestadienio lietuvos ryta ir suprasite kad mes ne tokie bailiai ir realiai kovojame su farmacijos mafija kuri beje yra jau ne tokia kieta kaip galvojam mes visi,tiek to,gyvenkit ir toliau bukit veidmaine ir partizane,sekmes!

g.gif Sėkmės ir jums kovojant, nors tiesą sakant nelabai suprantu su kuo ir prieš ką.Dėl to, kad vakcinavimo klausimais neesu profesionalė, o ir įdomūs jie man tiek, kiek įdomi virtuali diskusija,jūs esate visiškai teisi, berods ir pati to niekada neslėpiau g.gif O štai dėl veidmainystės- nesupratau, bet šiuo klausimu, jei turite ką pasakyti, geriau perskelti į AŽ.
Atsakyti
QUOTE(barclayte @ 2009 09 02, 15:11)

Cia straipsnio reklama ar noras bet kokia kaina patekti i laikrascio pirma psl ir kad visi zinotu, jog po niku slepiasi tam tikras konkretus zmogus? g.gif Ir ypac per visas temas tas pats tekstas doh.gif

P.S. esu susidurusi su zurnalistais ir buvusi laikrascio pirmam psl, bet ne taip, kaip interviu pradzioj kad zadejo zurnalistai. Deja, ar skaitete jau to straipsnio ruosini? Nes jei ne-jis gali labai nustebinti jus, nes buna pakreiptas zurnalisto taip, kaip jam atrodo naudinga. mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2009 09 02, 15:31)
g.gif Sėkmės ir jums kovojant, nors tiesą sakant nelabai suprantu su kuo ir prieš ką.Dėl to, kad vakcinavimo klausimais neesu profesionalė, o ir įdomūs jie man tiek, kiek įdomi virtuali diskusija,jūs esate visiškai teisi, berods ir pati to niekada neslėpiau  g.gif O štai dėl veidmainystės- nesupratau, bet šiuo klausimu, jei turite ką pasakyti, geriau perskelti į AŽ.

neapsimetinekite,nes puikiai zinote apie ka rasome ir pries ka kovojame,nesulaukeme jokio atsakymo kai paraseme jums i AZ.
as daugiau i diskusijas su jumis nesivelsiu ir i AZ nerasysiu,vistiek esate nekompetentinga ir neparasete jokio atsakymo.
siaip jei esate neprofesionale,nemanau kad turite teise kiekvienai mamai zarstyti savo patarimus siais klausimais apie skiepu nauda(dazniausiai ir daugiausiai),ir tai leidzia manyti kad jus pati esate susijusi su farmacijos verslu.pikta kai zmones galvoja tik apie pinigus ir luosina vaikus.
sekmes jums
Atsakyti
QUOTE(barclayte @ 2009 09 02, 16:38)
neapsimetinekite,nes puikiai zinote apie ka rasome ir pries ka kovojame,nesulaukeme jokio atsakymo kai paraseme jums i AZ.

Palaukit ir nesikarsciuokit 4u.gif Na Dange man visai nepanasi i zmogu, kuris neatsako, jau vien is mandagumo ji butu jums atrasiusi 4u.gif Jei to nepadare, tai gali buti tik vienas dalykas-negavo jusu zinutes per az. Patikekit, kadangi rytais anksti sedziu SM, nezinau, ar daro kokia profilaktika, ar kaip, bet ir postu ikelti neleidzia, ir per az parasius-kazkur zinute klaidzioja doh.gif
Jums reikejo skiepu temoj tiesiog parasyti-Dange, parasiau i az, ar gavote zinute, ir viskas. O dabar tuoj kaltinat kompetencijos trukumu. g.gif
Nu palauksiu Danges komentaro, kaip cia yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(barclayte @ 2009 09 02, 16:38)
siaip jei esate neprofesionale,nemanau kad turite teise kiekvienai mamai zarstyti savo patarimus siais klausimais apie skiepu nauda(dazniausiai ir daugiausiai),ir tai leidzia manyti kad jus pati esate susijusi su farmacijos verslu.pikta kai zmones galvoja tik apie pinigus ir luosina vaikus.
sekmes jums

Na, manau teisių turiu tiek pat, kiek ir kiekviena kita diskusijų dalyvė, įskaitant tas, kurios teikia rekomendacijas nevakcinuoti mirksiukas.gif .Primenu,kad savo pasisakymuose skiepų temoje sąmoningai vengiu bet kokių rekomendacijų konkrečiais atvejais.
P.S dėl kaltinimų ryšiais su farmacijos verslu ar vaikų vakcinavimu- prašaunate pro šalį. biggrin.gif
Atsakyti
Šiaip tai gyd.dange ne imunologė,tai nereik norėt,kad asmeniškai konsultuotų skiepų klausimais.Tiesiog mes čia visos su savo įsitikinimais ir tam tikra prasme tik bandome juos apginti,o ne kažką agituoti ar teikti rekomendacijas(nors kartais gal netyčia taip gaunasi,bet diskusijų tikslas ne toks biggrin.gif ).Todėl gal nereikėtų taip pykti ax.gif

P.S.Tik nepagalvokit,kad aš irgi skiepų šalininkė,savo vaiko aš neskiepiju biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salvina: 02 rugsėjo 2009 - 21:22
QUOTE(dange @ 2009 08 31, 19:48)
O kokio pobūdžio reakcija buvo po paskutinės vakcinacijos  g.gif
P.S turiu pastebėti, kad pasitikėjimas pediatro kompetencija yra ne mažiau svarbus už dilemą "skiepyti ar neskiepyti". Nepriklausomai nuo to, ką nutarsite, į gydytoją gali ne kartą kreiptis profesionalios pagalbos.Gal verta paieškoti gydytojo, kuriuo pasitikėtumėte labiau  g.gif


Po paskutinio skiepo buvo temp. 40, laikėsi apie 8val., vaistai suveikdavo 2-3val.Paskui dar apie 12val. buvo labai nerami, užeidavo šiaip jau nebūdingi nepaaiškinamo ir nenumaldomo verksmo priepuoliai. Ir dabar nebežinau, pabaigti vakcinaciją, ar ne.
Mūsų pediatre pasitikiu tiek, kiek pasitikiu kitais gyd. Niekada neklausau vieno gyd. vienos nuomonės, renku info visais įmanomais ir man prieinamais būdais ir išvadas darau pati. Taip kad "skiepyti-neskiepyti" arba "operuoti-neoperuoti" bet kokiu atveju spręsiu tik aš.
Atsakyti
QUOTE(Salvina @ 2009 09 02, 22:03)
Šiaip tai gyd.dange ne imunologė,tai nereik norėt,kad asmeniškai konsultuotų skiepų klausimais.Tiesiog mes čia visos su savo įsitikinimais ir tam tikra prasme tik bandome juos apginti,o ne kažką agituoti ar teikti rekomendacijas(nors kartais gal netyčia taip gaunasi,bet diskusijų tikslas ne toks biggrin.gif ).Todėl gal nereikėtų taip pykti ax.gif

P.S.Tik nepagalvokit,kad aš irgi skiepų šalininkė,savo vaiko aš neskiepiju biggrin.gif

mums nereikejo asmeniskos konsultacijos.paprasciausiai mes su vyru jai raseme su gerais ketinimais,zinute ji gavo nes pas mane yra patvirtinimas.atsakymo laukeme visa savaite.
mes bandome kovoti pries skiepu zala,buvo galimybe patekti i tv laida diskusijai apie skiepu zala ar nauda,jos paprasciausiai buvo graziai paprasyta sudalyvauti.
nesakome kad ji turetu tai daryti,bet paprasciausiai galejo nors is mandagumo keleta zodziu atsakyti taip ar ne.kaip taip tai ji patarineja ir atrasineja kiekvienai mamai,dalija patarimus vakcinavimo klausimais.nemanau kad ji sedi tiek laiko prie kompiuterio ir dalija patarimus vakcinavimo klausimais vien tik is idejos,tame slypi kazkas daugiau.
po jos atsakymu visada susidsro nuomone kad vaikus skiepyti reikia,labai noretusi su tokiu zmogumi padiskutuoti gyvai,
ir vien del to kad ji nutylejo,praleido musu zinute kaip nereiksminga,mus supykde.
MAMOS,norit pykit ant musu,bet mes manome,jei mes esame isitikine kad musu vaikas nukentejo nuo vakcinu,turime pries tai kovoti.
esme tame kad siuo musu atveju dange nutylejo,kas yra labai nemandagu
Atsakyti
QUOTE(barclayte @ 2009 09 03, 17:10)
mums nereikejo asmeniskos konsultacijos.

.kaip taip tai ji patarineja ir atrasineja kiekvienai mamai,dalija patarimus vakcinavimo klausimais.nemanau kad ji sedi tiek laiko prie kompiuterio ir dalija patarimus vakcinavimo klausimais vien tik is idejos,tame slypi kazkas daugiau.
po jos atsakymu visada susidsro nuomone kad vaikus skiepyti reikia,labai noretusi

Kai man reikejo ASMENINES konsultacijos-ji mielai padejo, kuom galejo, nors ir ne jos specializacija buvo 4u.gif O nepagalvotote, kad gal po tuo niku slepiasi zmogus, kuris tiesiog nemegsta viesumos? Ji mielai butu jums asmeniskai padejusi, bet sestis pries tv kameras...hm, nevisi juk gali. g.gif

Jei jos nuomone kitokia del vakcinacijos, kodel tuojau turi buti teigiama, kad ji parsidavusi, kad jai moka. Kas moka? Supermama? bigsmile.gif Jatau, kur tas stebuklingas lariokas, eisiu ir as ranka istiesusi, as irgi pasisakau uz skiepu nauda, gal ir man sumokes hihihi.gif
O jei rimtai-nu moterys, baikit tuos kriminalus, juk cia VIRTUALUS pasaulis, tam ir sukurta nikai, kad galetu kazkiek zmones pasislepti ir jaustis saugiai. Kad galetu pabegti nuo savo darbo, savo bendradarbiu, vyro, draugu, giminiu ir panasiai.
P.s. jei jau taip Dange atrodo parsidavusi ir patarianti ne is idejos, o siekianti naudos-pasinaudokite paieskos funkcija ir paziurekite, kokiose temose ji diskutuoja ir kiek galimai uz savo nuomone gauna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(clasica @ 2009 09 03, 14:41)
Po paskutinio skiepo buvo temp. 40, laikėsi apie 8val., vaistai suveikdavo 2-3val.Paskui dar apie 12val. buvo labai nerami, užeidavo šiaip jau nebūdingi nepaaiškinamo ir nenumaldomo verksmo priepuoliai. Ir dabar nebežinau, pabaigti vakcinaciją, ar ne.
Mūsų pediatre pasitikiu tiek, kiek pasitikiu kitais gyd. Niekada neklausau vieno gyd. vienos nuomonės, renku info visais įmanomais ir man prieinamais būdais ir išvadas darau pati. Taip kad "skiepyti-neskiepyti" arba "operuoti-neoperuoti" bet kokiu atveju spręsiu tik aš.

Tokią povakcininę reakciją galima vertinti kaip pakankamai rimtą, ir premedikacija tavegiliu, manau, mažai prasminga g.gif Yra galimybė prašyti pediatrės siuntimo pas imunologą ir apsvarstyti variantą tęsti vakcinavimą, "išėmus" kokliušo komponentą arba atidėti/baigti vakcinavimą KDSHiB.
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2009 09 03, 19:51)
Tokią povakcininę reakciją galima vertinti kaip pakankamai rimtą, ir premedikacija tavegiliu, manau, mažai prasminga  g.gif Yra galimybė prašyti pediatrės siuntimo pas imunologą ir apsvarstyti variantą tęsti vakcinavimą, "išėmus" kokliušo komponentą arba atidėti/baigti vakcinavimą KDSHiB.


Ačiū už patarimą dėl imunologo, apie tą variantą nepagalvojau 4u.gif
Atsakyti