Įkraunama...
Įkraunama...

Šalutinis skiepų poveikis

QUOTE(Baranka @ 2009 08 17, 23:00)
Siaubas ima perskaicius  schmoll.gif  Mano maziuliui 2 men, su trupuciu, gavo jau 3 skiepus. Bijau daugiau skiepint  doh.gif  Bet ar galima visiskai atsisakyti skiepu?  g.gif


Visiškai neskiepyti gal nereikėtų, nes yra labai baisių ligų, nuo kurių tikrai skiepinčiau savo vaiką, pvz difterija ir stabligė.
Atsakyti
QUOTE(AlfaBeta @ 2009 08 17, 23:18)
Kodėl gi neturėtų prasmės? O gal užtenka tik išmokti teoriją kaip ,,poterius", be galimybės ne tik tikėti, kas sakoma ar rašoma, bet ir įsitikinti, suvokti?

Be to, vizualizuoti teoriją galima ir video medžiaga ar pan. 


Prasmės tiek pat, kiek ir lankantis bet kurioje vaistus ar medicinos įrangą gaminančioje kompanijoje. Žmogui, net ir medikui, tokios ekskursijos metu pademonstruotas procesas vargu ar bus naudingas daugiau nei bendrojo išsilavinimo požiūriu.O štai platesnis imunologijos ir vakcinavimo kuras tikrai nepakenktų bigsmile.gif
Atsakyti
Jau tvirtai apsisprendžiau neskiepyt antro vaikelio, dukra skiepų "nebegauna" nuo pusnatrų metų skiepo. Visada eidama skiepyt baimindavausi komplikacijų, bet vydavau mintis į šoną pagalvodama kad mus skiepijo, nieko nenutiko, tai skiepysiu ir aš savo vaiką doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Baranka @ 2009 08 18, 00:00)
Siaubas ima perskaicius  schmoll.gif  Mano maziuliui 2 men, su trupuciu, gavo jau 3 skiepus. Bijau daugiau skiepint  doh.gif  Bet ar galima visiskai atsisakyti skiepu?  g.gif

mes atsisakeme nuo 4 men. skiepo ir neskiepijame toliau
veliau kai vaikas paaugs butinai pasikiepisime nuo difterijos ir stabliges
Atsakyti
QUOTE(varle123 @ 2009 08 18, 09:41)
mes atsisakeme nuo 4 men. skiepo ir neskiepijame toliau
veliau kai vaikas paaugs butinai pasikiepisime nuo difterijos ir stabliges

O kada skiepijama nuo difterijos ir stabliges?
Atsakyti
QUOTE(Baranka @ 2009 08 18, 20:25)
O kada skiepijama nuo difterijos ir stabliges?

jeigu atskirai tai berods nuo 5 metu
ir pirkti patiems teks
o siaip sudetine vakcina nuo siu ligu yra 2,4,6 men.(nuo stabliges,kokliuso,Hib, difterijos,polimelito)
Atsakyti
QUOTE(AlfaBeta @ 2009 08 17, 23:18)
Ir dar kas įdomu: vakciną, kuri registruota LT  
http://extranet.vvkt.lt/paieska/,

sudaro Micobacterium bovis, daniškasis kamienas, kuri ,,sukelia karvių tuberkuliozę, tačiau gali būti patogenetiškas ir žmogui. Ji sukelia iki 5 proc. tuberkuliozės atvejų. Šiuo metu Lietuvoje ir Vakarų Europoje Mycobakterium bovis labai retai sukelia tuberkuliozę žmonėms."
,,Micobactrium tuberculiosis, tai dažniausias tuberkuliozės sukėlėjas (92-95 proc.) visų atvejų. Lietuvoje ši bakterija sukelia 85 proc. visų tuberkuliozės atvejų."

http://www.mokslai.l...inis/26139.html

http://www.radvilisk...t...i&Itemid=53

g.gif  g.gif  g.gif


Nu čia tai bent blink.gif ,taip išeina,kad Lietuvoje naujagimiai skiepijami ne nuo žmonių,o nuo karvių tuberkuliozės blink.gif .Gyd.dange,gal jūs galėtumėt pakomentuoti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salvina: 18 rugpjūčio 2009 - 20:36
QUOTE(Salvina @ 2009 08 18, 21:33)
Nu čia tai bent blink.gif ,taip išeina,kad Lietuvoje naujagimiai skiepijami ne nuo žmonių,o nuo karvių tuberkuliozės blink.gif .Gyd.dange,gal jūs galėtumėt pakomentuoti  unsure.gif

Viskas gerai su ta vakcina biggrin.gif Lietuvoje naujagimiai skiepyjami taip pat, kaip ir kitose valstybėse ty visų BCG vakcinų pagrindas yra Micobacterium bovis, kurių yra berods septyni galimi kamienai(mūsuose- daniškasis, arba Kopenhagos).
Jei atkreipėte dėmesį, TBC vakcinos veikimo mechanizmas iš esmės skiriasi nuo kitų vakcinų, kur skiepyjimo tikslas- antikūnių susidarymas. Su BCG yra kitaip, veikiama ne per humoralinį, o per ląstelinį imunitetą, todėl ir "karviško" tipo vakcinos naudojimas yra visiškai pagrįstas.
P.S AlfaBetai ir Salvinai: bet klausimas buvo iš tiesų geras- įjungė smegenis be papildomos kavos dozės biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dange: 18 rugpjūčio 2009 - 21:03
Padejo man sios diskusijos apsispresti del dukrytes skiepu. Sunus pamenu taip kankindavosi po kiekvieno skiepo, kad graudu ir prisiminti. Tada dar buvau "zalia" mama, daug ko nezinojau.
Ir kai dabar dukrytei po pirmojo skiepo supuliavo rankyte esu linkusi visai skiepu atsisakyti. Suvyru svarstem visus uz ir pries, deja skiepu nauda stipriai suabejojom. Per daug visokiu negeru dalyku apie juos islenda. O ir musu seimos gydytoja, pasirodo, savo vaiku neskiepijo. O turi ju net penkis. Kai paklausiau kodel saviskiu neskiepijot, tai tik numyke kazka nelabai aiskaus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(varle123 @ 2009 08 18, 21:25)
jeigu atskirai tai berods nuo 5 metu
ir pirkti patiems teks
o siaip sudetine vakcina nuo siu ligu yra 2,4,6 men.(nuo stabliges,kokliuso,Hib, difterijos,polimelito)

tai kad nėra atskirai Lietuvoje. ką tik perskaičiau čia kokios šiuo metu Lietuvoje registruotos vakcinos. na nėra atskirai stabligės ir difterijos. D.T.VAX vakcinoje sudetyje yra tiomersalis ir buferinis tirpalas, kuriame yra natrio chlorido, dinatrio fosfato dihidrato, kalio-divandenilio fosfato ir injekcinio vandens, dėl kurio aš ir nenoriu skiepyt šia vakcina, o DULTAVAX vakcina nuo stabligės, difterijos ir poliomelito skirta suaugusiųjų revakcinacijai, o ne 2 metuku vaikams...
Na va ir ką daryt?... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Green.apple: 24 rugpjūčio 2009 - 21:22
Šiandien mūsų pediatrė mane galutinai "sužavėjo". Buvom su vyresniąja pažymos ir seselė priminė, kad mažąją greit reiks skiepyti. Sakiau, kad po paskutinio Pentaksimo buvo labai audringa reakcija, tai gyd. patarė.....3 dienas iki skiepo pagerti tavegilio...
Gal ir daryčiau taip, bet gyd., kuri nežino, kad yra Vaikų raidos centras, pasitikėti nebegaliu... Nu va, ir ką man dabar daryti, užbaigti vakcinaciją ar ne?
Atsakyti
QUOTE(clasica @ 2009 08 31, 12:29)
Šiandien mūsų pediatrė mane galutinai "sužavėjo". Buvom su vyresniąja pažymos ir seselė priminė, kad mažąją greit reiks skiepyti. Sakiau, kad po paskutinio Pentaksimo buvo labai audringa reakcija, tai gyd. patarė.....3 dienas iki skiepo pagerti tavegilio...
Gal ir daryčiau taip, bet gyd., kuri nežino, kad yra Vaikų raidos centras, pasitikėti nebegaliu... Nu va, ir ką man dabar daryti, užbaigti vakcinaciją ar ne?

O kokio pobūdžio reakcija buvo po paskutinės vakcinacijos g.gif
P.S turiu pastebėti, kad pasitikėjimas pediatro kompetencija yra ne mažiau svarbus už dilemą "skiepyti ar neskiepyti". Nepriklausomai nuo to, ką nutarsite, į gydytoją gali ne kartą kreiptis profesionalios pagalbos.Gal verta paieškoti gydytojo, kuriuo pasitikėtumėte labiau g.gif
Atsakyti