Įkraunama...
Įkraunama...

Šalutinis skiepų poveikis

Saunuole, MAMarija smile.gif Zinoma, ribos turi buti, pagarbos verta kiekviena asmenybe. Bet jei mokate taktiskai, kito neizeidziant bendrauti (su medikais) ir taip "pastatyti juos vieton", tai puiku thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marijax: 19 birželio 2009 - 15:27
QUOTE(MAMarija @ 2009 06 19, 08:07)
Suprantu, bet tereikia žinoti, kad galime daug ką, turime begales teisių, todėl kiekvienu mielu atveju galime rašyti, skųsti ir pan. To niekas negali uždrausti. Pavyzdžiui mano paskutinis skundas buvo rašytas dėl to, kad poliklinikoje manęs nėščiosios gydytoja neaptarnavo pirmos, nors aiškiai tą matė, bet aptarnavo kolegės atsivestą žmogų. Patikėkit, aš būdama piemenė, taip nugesinau ir pastačiau į vietą tą gydytoją, kad jai tikrai buvo gėda prieš aptarnaujantį personalą. Ar bent įsivaizduotumėte kaip turėtų pasijausti gydytojas, jei pacientas jo prie visų mandagiai paklaustų kodėl jo aptarnavimo/bendravimo kokybė pasikitė po to, kai gavo voką bigsmile.gif. Štai tuomet, kai žmonės pradės taip elgtis viskas po truputį pradės stoti į savo vėžias. Oi, kaip aš nekenčiu poliklinikų ir medikų elgesio doh.gif, einu ten ir stengiuosi kiek įmanydama ten elgtis taip laisvai, kaip kad būčiau namuose, gydytojai ant tiek pripratę prie kuklių, baikščių, lyg po šluota sėdinčių jų kabinete ir bijančių ko nors paklausti žmonių, kad jiems būna kone šokas, kai aš įėjus į kabinetą sugebu pakalbėti ir apie taip vadinamą orą tongue.gif. Visada visada jaučiu seselių iš padilbų pakeltas akis ir tai mane veža  cool.gif.


Na, ačiū Dievui, kad dabartinė mano šeimos gydytoja ir seselė yra nuostabios rolleyes.gif . Niekuo skųstis negaliu schmoll.gif
Atsakyti
KAi atsisakiau vaika skiepyti likusiais skiepais tai gydytoja mane visaip gasdino, bande perkalbeti bet as ramiai isdesciau savo argumentus, parasiau vaiko ambulatorineje korteleje kad atsisakau skiepu ir toliau bendraujam su ta pacia vaiko gydytoja pediatre. Kartais dar paklausia ar nepakeiciau nuomones bet zino kad mano nusisatymas tvirtas ir po to jau perkalbeti nebando.

O siaip jei turesim pagarbos kitam tai ir jis atsidekos tuo paciu. Medikai is tiesu bijo tu kurie linke skustis ir visokius piktus rastus rasyti bet as stengiuosi viska issiaiskinti asmeniskai ir pagarbiai pasikalbeti.
Atsakyti
Aciu merginos, labai daug naudingos informacijos. Kai pagimdziau pirma, nebuvo net minciu apie skiepu atsisakyma, susilaikiau ties 15men MMR skiepu ir manau neveltui. Dar ka supratau, jog turiu neikanojama turta - pediatre kuri yra pries skiepus. Ji pati sako, jog jos praktikoj kuo toliau tuo daugiau vaiku su kraujo, limfmazgiu, neuro problemom. Ir visa tai ji sieja su skiepais. Sekanciam mazyliui pirmu skiepu tikria atsisakysiu, o paskui jau ziuresim smile.gif
Atsakyti
aš taip pat atsysakiau skiepyti savo dukrą. kolkas esu vienintelė Šalčininkuose - taip sako pediatrė, labai daug radau informacijos apie žalą sveikatai po skiepų. geras filmas VSIA PRAVDA O PRIVIVKAX.
Atsakyti
Sveikos mamos,

Norėjau pasiteirauti, gal esate susidūrusios su panašia problema. Prieš du mėnesius paskiepijau savo mažių nuo kokliušo. Po kokių dešimties dienų pradėjo kosėti. Priepuoliai dažniausiai užeidavo naktį ir iki vėmimo. Ir taip virš mėnesio. Dar vis pakosti, bet be priepuolių. Per tą laikotarpį vaikas tapo nervingas, dirglus - kaip ir suprantama dėl miego trūkumų. Gydytoja pareiškė kad tai parakokliušas ir kad tai tikrai ne nuo skiepų. Siūlė antibiotikų, bet atsisakiau. Gydžiau mikstūra. Dabar prisiskaičiau apie komplikacijas, bijau kad dar kas nors neišlįstų.
Atsakyti
QUOTE(Eglioske @ 2009 07 30, 15:16)
Sveikos mamos,

Norėjau pasiteirauti, gal esate susidūrusios su panašia problema. Prieš du mėnesius paskiepijau savo mažių nuo kokliušo. Po kokių dešimties dienų pradėjo kosėti. Priepuoliai dažniausiai užeidavo naktį ir iki vėmimo. Ir taip virš mėnesio. Dar vis pakosti, bet be priepuolių. Per tą laikotarpį vaikas tapo nervingas, dirglus - kaip ir suprantama dėl miego trūkumų. Gydytoja pareiškė kad tai parakokliušas ir kad tai tikrai ne nuo skiepų. Siūlė antibiotikų, bet atsisakiau. Gydžiau mikstūra. Dabar prisiskaičiau apie komplikacijas, bijau kad dar kas nors neišlįstų.


Na va,mano sesei taip buvo,kad po skiepo susirgo kokliušu,bet gyd.dange irgi sakė,kad to negali būt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salvina: 30 liepos 2009 - 22:21
QUOTE(Salvina @ 2009 07 30, 23:20)
Na va,mano sesei taip buvo,kad po skiepo susirgo kokliušu,bet gyd.dange irgi sakė,kad to negali būt  g.gif

O tai nera kokiu tyrimu kuriais butu galima nustatyti kokliusas tai ar ne ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 08 03, 14:05)
O tai nera kokiu tyrimu kuriais butu galima nustatyti kokliusas tai ar ne ?  g.gif


tai jai nustatė,jau rašiau anksčiau kažkurioje temoje,bet ne toje poliklinikoje,kurioje skiepijo,o privačioje gydymo įstaigoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuwytes @ 2009 08 03, 14:05)
O tai nera kokiu tyrimu kuriais butu galima nustatyti kokliusas tai ar ne ?  g.gif

Galima.Bet jei kokliušo diagnozė buvo patvirtinta laboratoriškai iš pasėlio ar atlikus PGR, vadinasi ligos priežastis nėra skiepas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2009 08 03, 17:46)
Galima.Bet jei kokliušo diagnozė buvo patvirtinta laboratoriškai iš pasėlio ar atlikus PGR, vadinasi ligos priežastis nėra skiepas  mirksiukas.gif


Bet kažkaip keista - vaikas paskiepytas ir po skiepo praėjus 10d suserga kokliušu g.gif . Ir skiepas nei prie ko? Aš manyčiau, kad arba tai dėl skiepo, arba skiepas neatliko savo funkcijos ir vaikas tiesiog susirgo kokliušu g.gif . Jei tai antra priežastis, tuomet kam tas skiepas? Juk ir skiepiji vaiką todėl, kad nesusirgtų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 08 04, 12:57)
Bet kažkaip keista - vaikas paskiepytas ir po skiepo praėjus 10d suserga kokliušu  g.gif . Ir skiepas nei prie ko? Aš manyčiau, kad arba tai dėl skiepo, arba skiepas neatliko savo funkcijos ir vaikas tiesiog susirgo kokliušu  g.gif . Jei tai antra priežastis, tuomet kam tas skiepas? Juk ir skiepiji vaiką todėl, kad nesusirgtų  doh.gif

Gal as ir neteisi, bet pilnai galejo buti, kad mergaite pries skiepa buvo ikvepusi kokliuso lazdeliu ir gavusi skiepa susirgo galutinai. g.gif
Kitas dalykas, pamenu, jog sake medikai, jog imunitetas tai ligai, nuo kurios skiepija, susidaro tik po menesio.
Atsakyti