Įkraunama...
Įkraunama...

Šalutinis skiepų poveikis

QUOTE(Bekasė @ 2004 07 27, 09:12)
o va ir klysti.
Pati raudoniuke sirgau gal 10-11 metu, pries revakcinacija, o sunui imuniteto perduoti nepavyko.
Jisai raudoniuke persirgo 8 men - tai kad tavo teorija nieko verta.

pikta jus bekase....
Atsakyti
QUOTE(gitanameister @ 2009 05 17, 00:32)
pikta jus bekase....

ale ir sena zinute atkasei.
Neatsibosta skaityti ne tai kas parasyta?
Atsakyti
QUOTE(gitanameister @ 2009 05 16, 13:24)
Nesudetinga skaitant suprasti ar pajausti jog Dmama siulo mamytems nuosirdzius patarimus ir tai labai svarbi info ( nes skiepai tai tik apgaule , melu melas, mat kiekvienas savaip pinigelius kraunasi, kas is naftos kas is medicinos) . Ar zinote kodel skiepai medicinos rinkoje duoda didziausia pelna ( bilijardini pelna), norite suzinoti kodel  bigsmile.gif nes jei gaminami ne sergantiems , o sveikiesiems doh.gif
O jums  bekase siulau daugiau dometis kiek skaipai ateme gyvybiu, sukele ligu, atnese i seimas nelaimiu del visam gyvenimui suzalotu vaikuciu. Autismas vienas is daznai pasireisianciu ligu po MMR skiepo, bet vakcinu platintojai raso jog autizmas su MMR skiepu nesusijas. As liulau visoms dvejojancioms mamytems atreipti demesi i tai ka sako ne gamintojas ar platintojas o vartotojas mirksiukas.gif
Kai kurios mamytes sako: skiepai praejo be salutiniu reakciju  thumbup.gif ... Duok Dieve.. nes jos pasireiskia nebutinai staiga schmoll.gif 

Mamytes  wub.gif bukime budrios  4u.gif

kas tiesa tai tiesa,rodė ir dokumentinį filmą kaip farmacija siekia susargdinti kuo daugiau žmonių,kad galėtų juos gydyti savo sukurtais vaistais verysad.gif
Atsakyti
Beskaitydama apie vaistų kokybės kontrolę Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos tinklapyje, radau tokią info apie vakciną nuo žmogaus papilomos viruso <gal forume jau kas nors skelbė tai>:

2009-02-13 pranešimas
Dėl GARDASIL

Human Papillomavirus Type 6 L1 protein 20 micrograms

Human Papillomavirus Type 11 L1 protein 40 micrograms

Human Papillomavirus Type 16 L1 protein 40 micrograms

Human Papillomavirus Type 18 L1 protein 20 micrograms, užpildymo serijos 1647U

(gamintojas Merck Sharp and Dohme B.V. Olandija) vyksta tyrimas dėl nepageidaujamos reakcijos, todėl ši serija laikoma karantine.
http://www.vvkt.lt/i....php?3009436717

Lietuvos Respublikoje vaistinis preparatas Gardasil pavadinimu neregistruotas.
Gal ji registruota ES centralizuotu būdu. Nežinau, kokiu pavadinimu vakcina nuo žmogaus papilomos viruso buvo rekomenduojama LT.

Pasidomėjau dar šiek tiek, ir radau. JAV kilo didelis triukšmas dėl Gardasil vakcinos šalutinių poveikių. Buvo paskiepyti milionai, kaip supratau. Įtariama, kad vakcina nuo ŽPV ne tik negarantuoja apsaugos nuo gimdos kaklelio vėžio, bet ir kelia didelį pavojų mergaičių ir moterų sveikatai bei gyvybei.

http://www.youtube.c...h?v=JS-WpnnJ2rQ
http://www.youtube.c...h?v=msoyRYSoSJk
http://www.youtube.c...h?v=Je7CLxByApE
http://www.youtube.c...h?v=31Irc8CHK0c
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AlfaBeta: 22 gegužės 2009 - 15:27
noriu pasiteirauti,ar jus pasilikote pas tas pacias pediatres??
as bandau ieskotis Vilniuje pediatres,nes atsisakiau savo dukryte skiepyti planiniu 4 men. skiepu,o ji pasake,kad nesiims atsakomybes kai mes sirgsime ir vaziuoti ne pas ja ,o i tiesiai ligoninei.... blink.gif
dabar susiduriau su tuo kad,skaityneju jusu visas zinutes,ieskau info apie ligas ir ieskausi pediatro,kuris butu pries vakcinas ar bent ne toks kategoriskas g.gif
Atsakyti
suskiepyti nori visus vaikus iš eilės,o atsakomybės po skiepo nenori prisiimti jokios,idomu kodėl g.gif
Varle123 reikėjo paklausti gydytojos ar prisiims atsakomybę jei kas nutiks po skiepo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 06 14, 23:56)
suskiepyti nori visus vaikus iš eilės,o atsakomybės po skiepo nenori prisiimti jokios,idomu kodėl g.gif
Varle123 reikėjo paklausti gydytojos ar prisiims atsakomybę jei kas nutiks po skiepo mirksiukas.gif

sake dirba 25 metus ir nera jos praktikoje,kad kam nutiktu blogai blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varle123: 15 birželio 2009 - 10:18
QUOTE(varle123 @ 2009 06 15, 12:06)
sake dirba 25 metus ir nera jos praktikoje,kad kam nutiktu blogai blink.gif

"nebuvo"nes viską nurašė sutapimams kaip ir kiti gydytojai.
Atsakyti
QUOTE(varle123 @ 2009 06 14, 22:07)
noriu pasiteirauti,ar jus pasilikote pas tas pacias pediatres??
as bandau ieskotis Vilniuje pediatres,nes atsisakiau savo dukryte skiepyti planiniu 4 men. skiepu,o ji pasake,kad nesiims atsakomybes kai mes sirgsime ir vaziuoti ne pas ja ,o i tiesiai ligoninei.... blink.gif
dabar susiduriau su tuo kad,skaityneju jusu visas zinutes,ieskau info apie ligas ir ieskausi pediatro,kuris butu pries vakcinas ar bent ne toks kategoriskas g.gif



QUOTE(varle123 @ 2009 06 15, 21:43)
turiu ieskotis pediatres g.gif

Turėtumėte paprašyti gydytojos, o dar geriau gydymo įstaigos vadovo raštu išdėstyti savo sprendimą negydyti jūsų vaiko ūmios ligos atveju ir reikalavimą vykti į ligoninę susirgus bigsmile.gif Santykių su pediatre tai nepagerins, bet būtų labai įdomu pamatyti, kuo remiantis nevakcinuotam vaikui atsisakoma suteikti reikiamą šeimos gydytojo ar pediatro pagalbą ligos atveju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2009 06 16, 09:52)
Turėtumėte paprašyti gydytojos, o dar geriau gydymo įstaigos vadovo raštu išdėstyti savo sprendimą negydyti jūsų vaiko ūmios ligos atveju ir reikalavimą vykti į ligoninę susirgus  bigsmile.gif Santykių su pediatre tai nepagerins, bet būtų labai įdomu pamatyti, kuo remiantis nevakcinuotam vaikui atsisakoma suteikti reikiamą šeimos gydytojo ar pediatro pagalbą ligos atveju  mirksiukas.gif

Tokiu atveju pediatrą tikrai pakeisčiau, bet tokį raštą neabejotinai parašyčiau. Nesuvokiu kodėl žmonės vis nutyli, kažką keičia, net nepasistengę pasiaiškinti kas ir dėl ko yra atsakingas, ko pasėkoje gydymo įstaigose turime tokią situaciją kokią turime.
Atsakyti
QUOTE(MAMarija @ 2009 06 17, 22:59)
Tokiu atveju pediatrą tikrai pakeisčiau, bet tokį raštą neabejotinai parašyčiau. Nesuvokiu kodėl žmonės vis nutyli, kažką keičia, net nepasistengę pasiaiškinti kas ir dėl ko yra atsakingas, ko pasėkoje gydymo įstaigose turime tokią situaciją kokią turime.


Ne visi žino ir susigaudo ką vienu ar kitu atveju gali padaryti. Daro tik tai, ką žino, kad gali padaryti. Todėl ir situacija tokia. Kai prieš 5 metus buvusi šeimos gydytoja manęs vos į kapus nenuvarė dėl to, kad neįmatė/neįklausė pas mane plaučių uždegimo, jai dėl šito atvejo nieko nebuvo. Gydytoją aš pasikeičiau vos tik išėjusi iš ligoninės, bet kad galiu parašyti jos adresu kažkokį skundą ar pan., man nei į galvą nešovė. O tikrai gal galėjau, nes tą pačią dieną, praėjus vos porai valandų po eilinio jos vizito į mano namus (sirgau jau kelios dienos ir kasdien darėsi vis blogiau, jau vos bepajėgdavau iš lovos išlipti), iškviesta greitoji išvežė mane į Klinikas, o ten, po ekstra padarytų tyrimų, su lašelinėm rankose, ant ratukų buvau išgabenta į reanimaciją. Tada reanimacijoje buvo pasakyta, kad dar pora dienų namuose ir mane nebe į reanimaciją, o į morgą būtų išvežę blink.gif . O kai mano mama sekančią dieną paskambino tai šeimos gydytojai ir pasakė kur aš ir kokia mano būklė, tai jinai labai nustebo, pareiškė apgailestavimą ir pasakė, kad jinai tikrai neįžiūrėjo pas mane jokio plaučių uždegimo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 06 19, 02:32)
Ne visi žino ir susigaudo ką vienu ar kitu atveju gali padaryti

Suprantu, bet tereikia žinoti, kad galime daug ką, turime begales teisių, todėl kiekvienu mielu atveju galime rašyti, skųsti ir pan. To niekas negali uždrausti. Pavyzdžiui mano paskutinis skundas buvo rašytas dėl to, kad poliklinikoje manęs nėščiosios gydytoja neaptarnavo pirmos, nors aiškiai tą matė, bet aptarnavo kolegės atsivestą žmogų. Patikėkit, aš būdama piemenė, taip nugesinau ir pastačiau į vietą tą gydytoją, kad jai tikrai buvo gėda prieš aptarnaujantį personalą. Ar bent įsivaizduotumėte kaip turėtų pasijausti gydytojas, jei pacientas jo prie visų mandagiai paklaustų kodėl jo aptarnavimo/bendravimo kokybė pasikitė po to, kai gavo voką bigsmile.gif. Štai tuomet, kai žmonės pradės taip elgtis viskas po truputį pradės stoti į savo vėžias. Oi, kaip aš nekenčiu poliklinikų ir medikų elgesio doh.gif, einu ten ir stengiuosi kiek įmanydama ten elgtis taip laisvai, kaip kad būčiau namuose, gydytojai ant tiek pripratę prie kuklių, baikščių, lyg po šluota sėdinčių jų kabinete ir bijančių ko nors paklausti žmonių, kad jiems būna kone šokas, kai aš įėjus į kabinetą sugebu pakalbėti ir apie taip vadinamą orą tongue.gif. Visada visada jaučiu seselių iš padilbų pakeltas akis ir tai mane veža cool.gif.
Atsakyti