Įkraunama...
Įkraunama...

Šalutinis skiepų poveikis

Apie smegenų bei imuninės sistemos abipusį poveikį.

http://209.85.129.13...M...;cd=1&gl=lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AlfaBeta: 12 vasario 2009 - 15:41
Apie JAV MMM skiepu ir autizmo rysi:

http://www.washingto...d=moreheadlines

Specialiam teismui nepakako irodymu toki rysi patvirtinti.
Atsakyti
Thousands of cases charging childhood vaccines cause autism have been filed in the vaccine court in recent years. To simplify proceedings, the court initially decided to hear three cases that suggested different mechanisms by which vaccines might have caused autism. It was the rulings on those three cases that were announced today.

Supaprastinus teisminę procedūrą, iš 1000 pateiktų ieškinių dėl MMR padarytos žalos, teismas nagrinėjo tik tris atvejus ir šiandien paskelbė dėl jų sprendimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AlfaBeta: 12 vasario 2009 - 22:09
užsienio spaudoje beveik kasdiena pasirodo straipsniai apie vakcinas.ir ne apie naujas vakcinas ar jų naudą schmoll.gif
2009 vasario 11d.
DTP vakcina
Parašytas prie Tawanda Kanhema Wednesday, 2009 m. vasario 11-ąją Nuolatinis sekretorius Sveikatos apsaugai ir Social Services Kahijoro Kahuure patvirtino, kad vyriausybė veda tyrimus į mirtis kūdikių po skiepijimo su Diphtheria-Tetanus-Pertussis (DTP) vakcina. Spaudos konferencijoje, kuri, kaip manoma, kreipėsi į problemas dėl tariamų nepalankių vakcinos šalutinių poveikių, Kahuure pasakė pavyzdžius vakcinos, panaudotos ant kūdikio Zameer Mohammad Chania, kuris mirė už mažiau kaip 24 valandų po gavimo DTP 2009 m. sausio 9-ąją, būto nusiųstas testams laboratorijose Pietų Afrikoje. “Net nepaisant to, kad nėra pasirodoma, kad mirtys buvo bet kokiu atveju sukeltos skiepijimo, mes plečiame mūsų užuojautą į šeimas, kurios prarado jų kūdikius,” pasakė Kahuure. Zameer tėvai, kurie lankė spaudos konferenciją buvo įžeisti Kahuure pastangų jo tvirtinime, kad priskirtų kūdikio mirtį vaistui, kurį jis gavo namie, kad palengvintų skausmą po to, kai jis verkė daugiau kaip 7 valandas. “Jie bando pakeisti kaltę ir pasakyti, kad aš daviau vaistus, kurie galėjo sukelti simptomus, kaip jie galėjo pasakyti tai?” pasakyta Linda Mohammed Chania, Zameer motina. DTP buvo atšiaurios kritikos gavimo gale, ir daug išsivysčiusių šalių paliko tai naudai DTaP, kuris turi mažesnius šalutinius poveikius. Tyrinėjimas vedė į šalutinius poveikius prieštaringo Diptheria/Tetanus/Pertussis (DTP) vakciną, kuri buvo kaltinta už nesenas mirtis kūdikių Namibijoje, renginiai, kad narkotikas turi potencialą, kad sukeltų cardio-respiracines komplikacijas, galvos smegenų pakenkimą ir net pirmalaikių kūdikių mirtį. Britanijos daktaras HH. Buttram nusprendė jo tyrinėjime, kad DTP neturi būti duotas kūdikiams po pirmų 47 dienų po numatytos gimimo datos, reikšdamas, kad DTP 6 savaites pateikimas vis dar neša pavojų priversti kvėpavimą sustoti, ypač neišnešiotų kūdikių. Informacija susirinko ant šalutinių poveikių DTP Vakcinos Tėvų, Sugadinti Vaikai, Britanijos organizacija, patvirtino Buttram rezultatus, ir toliau parodė, kad nepalankiausios reakcijos buvo per 24 valandas po skiepijimo. “65 % atvejų paminėjo mus, reakcijos sekė trigubą vakciną (diphtheria-pertussis-tetanus). Vaikai šioje grupės visoje sumoje 182 ligi šiol, visi yra sunkiai smegenų sugadintas, keli yra taip pat paralyžiuoti, ir 5 mirė,” parašė Rosemary Fox, Sekretorius PVDC britų Medicinos Žurnale. “Maždaug 60 % reakcijų įvyko per 24 valandas po skiepijimo, 80 % per 3 dienas, ir visi per 12 dienų,” prisidėjo ji.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bimkutele: 14 vasario 2009 - 16:28
sveikos 4u.gif

kaip baisu verysad.gif
mano dukra buvo skiepyta visais "privalomais" skiepais, isskyrus ta skiepa, kuris daromas 1 metu ir 3 men. Drauge nurode paziureti filma apie skiepu zala, paskui pasiknisau internete ir pasidare baisu. Siaip mano dukra visus skiepus atlaike labai gerai ir niekad jokios reakcijos nebuvo. Bet gavus tokios info nusprendziau neskiepyti nuo raudoniukes bent jau kol kas... Bet jau isivaizduoju, kaip reikes gincytis su gydytoja siuo klausimu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaV @ 2009 02 15, 15:10)
sveikos  4u.gif

kaip baisu verysad.gif
mano dukra buvo skiepyta visais "privalomais" skiepais, isskyrus ta skiepa, kuris daromas 1 metu ir 3 men. Drauge nurode paziureti filma apie skiepu zala, paskui pasiknisau internete ir pasidare baisu. Siaip mano dukra visus skiepus atlaike labai gerai ir niekad jokios reakcijos nebuvo. Bet gavus tokios info nusprendziau neskiepyti nuo raudoniukes bent jau kol kas... Bet jau isivaizduoju, kaip reikes gincytis su gydytoja siuo klausimu doh.gif

Sveikutė,

Pasiskaitykite internete bent apie kai kurias skelbiamas kontraindikacijas raudonukės-tymų-kiaulytės <MMR> vakcinai. Jei vaikutis alergiškas, tarkim, kiaušinio baltymui, kompetentinga gydytoja neturėtų Jūsų įtikinėti skiepyti MMR. Jei ji taip darytų, tuomet geriau būtų keisti gydantį gydytoją mirksiukas.gif

O ir nereikia ginčytis dėl savo sprendimo skiepyti ar neskiepyti. Svarbu būti informuotiems ir pasiruošusiems. Kaip rodo forumo mamyčių patirtis, tėvai pirmiausia patys turi pasidomėti informacija apie vakcinas iki vizito pas gydytoją. Jei tėveliai žino, kad vaikutis turi alergiją ar kitų kontraindikacijų skiepams, tai gali atsisakyti skiepo nebijodami , kad pritrūks argumentų. Be to, turi tokią teisę ir be pasiaiškinimų. O jei nežinos, kad skiepas gali būtent jų vaikučiui sukelti nepageidaujamą reakciją, gydytoja gali įkalbėti toliau skiepyti ir pasireiškus tokiai reakcijai. Taip jau nutiko vienai forumo dalyvei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AlfaBeta: 15 vasario 2009 - 22:30
Pries kelis menesius pagimdziau antra vaika. Dar guledama ant gimdymo stalo pasakiau gydytojai, kad atsisakau skiepu. Vyras pasirase,kad atsisakome skiepu. Pirma vaikeli,deja,skiepyjau, nors sirdis jaute, kad nieko gero is tu skiepu .. Bet gi nezinojau, kad skiepai -tai nuodai, galintys suzaloti vaiko sveikata.
Mano pirmas vaikas gime nesveikas, turejom problemu su sirdute. Bet kardiologe parase - skiepyti galima. Po paskutinio skiepo mes su vaiku atsidurem ligoninej.Jis karsciavo kelias dienas,tai buvo vasara,labai karstos dienos tada buvo. Viena ryta jis pasijuto blogai, vos neprarado samones. As vis kartodavau gydytojams - gal tai nuo skiepu? NE, NE, NE...Nieko ligoninej nerado,neaisku del ko karsciavo... Vaiko imunine sistema nuo pat pirmu dienu paveikta skiepu. Imunitetas mano vaiko silpnas, labai daznai sirgo.
Na, o man skiepas "islindo" po geru 20 metu. Sveikata blogejo,bet gydytojai nieko negalejo nustatyti. ieskai sau ligos, jauna dar. Tai del skiepu jauni zmones dabar vis dazniau serga ligomis, kuriomis serga senukai. Su laiku atsirado nepakenciami raumenu skausmai,chroniskas nuovargis. Jauciausi labai blogai..O man 25 - 26 metai buvo. Privacioj poliklinikoj, specialios aparaturos deka nustatyta , kad autoimuniniai procesai prasidejo(kai imunitetas neatpazista savo lasteliu ir jas puola, kovoja pries savo organizma) del skiepu. Dabar neprisimenu del kokiu butent.. Beja, autoimunines ligos labai baisios. Aciu Dievui laiku radau gera gydytoja.
Rasau tam, kad mamos negalvotu,kad jeigu siandien po skiepo nieko neatsitiko, tai viskas tvarkoj.Skiepyti butina..Aisku, kiekviena mama sprendzia pati skiepytiarne.Bet as labai daug prisiskaiciau ir mokslininku darbu apie skiepus ir filma ta maciau apie skiepu zala.Ir is gyvenymo daug pavyzdziu yra. Bet man uzteko to, ka patiriau savo kailiu. Paieskokit informacijos internete ,kas kokia kalba moka,nes lietuviu kalba informacijos mazai.
Temos autore daug paraso informacijos, su ja as irgi sutinku
Atsakyti
QUOTE(oliwia77 @ 2009 02 16, 04:10)
Pries kelis menesius pagimdziau antra vaika. Dar guledama ant gimdymo stalo pasakiau gydytojai, kad atsisakau skiepu. Vyras pasirase,kad atsisakome skiepu. Pirma vaikeli,deja,skiepyjau, nors sirdis jaute, kad nieko gero is tu skiepu .. Bet gi nezinojau, kad skiepai -tai nuodai, galintys suzaloti vaiko sveikata.
Mano pirmas vaikas gime nesveikas, turejom problemu su sirdute. Bet kardiologe parase - skiepyti galima. Po paskutinio skiepo mes su vaiku atsidurem ligoninej.Jis karsciavo kelias dienas,tai buvo vasara,labai karstos dienos tada buvo. Viena ryta jis pasijuto blogai, vos neprarado samones. As vis kartodavau gydytojams - gal tai nuo skiepu? NE, NE, NE...Nieko ligoninej nerado,neaisku del ko karsciavo... Vaiko imunine sistema nuo pat pirmu dienu paveikta skiepu. Imunitetas mano vaiko silpnas, labai daznai sirgo.
Na, o man skiepas "islindo" po geru 20 metu. Sveikata blogejo,bet gydytojai nieko negalejo nustatyti. ieskai sau ligos, jauna dar. Tai del skiepu jauni zmones dabar vis dazniau serga ligomis, kuriomis serga senukai. Su laiku atsirado nepakenciami raumenu skausmai,chroniskas nuovargis. Jauciausi labai blogai..O man 25 - 26 metai buvo. Privacioj poliklinikoj, specialios aparaturos deka nustatyta , kad autoimuniniai procesai prasidejo(kai imunitetas neatpazista savo lasteliu ir jas puola, kovoja pries savo organizma) del skiepu. Dabar neprisimenu del kokiu butent.. Beja, autoimunines ligos labai baisios. Aciu Dievui laiku radau gera gydytoja.
Rasau tam, kad mamos negalvotu,kad jeigu siandien po skiepo nieko neatsitiko, tai viskas tvarkoj.Skiepyti butina..Aisku, kiekviena mama sprendzia pati skiepytiarne.Bet as labai daug prisiskaiciau ir mokslininku darbu apie skiepus ir  filma ta maciau apie skiepu zala.Ir is gyvenymo daug pavyzdziu yra. Bet man uzteko to, ka patiriau savo kailiu. Paieskokit informacijos internete ,kas kokia kalba moka,nes lietuviu kalba informacijos mazai.
Temos autore daug paraso informacijos, su ja as irgi sutinku

Sveikute,

Džiaugiuosi, kad Jums pavyko laiku nustatyti ligą ir ją įveikti. Gaila, kad Jūsų pirmas vaikelis turėjo patirti kančių dėl gydytojos kardiologės nekompetentingumo ir lengva ranka parašyto leidimo skiepyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AlfaBeta: 16 vasario 2009 - 22:20
Mamos, kurios skaitot angliskai:
http://drbenkim.com/...e-infection.htm
Skiepu tema, kas jautrios prasau neskaitykite 4u.gif
Atsakyti
užsiregitravę galite išsiversti Zuvytes nuorodą mirksiukas.gif
Vertimo tekstas
Atsakyti
http://video.mail.ru...indigo/344.html

filmas apie skiepus rusu kalba
Atsakyti
yra daugiau dalių ax.gif
http://video.mail.ru.../1140/1155.html
http://video.mail.ru.../1140/1153.html
http://video.mail.ru.../1140/1150.html
http://video.mail.ru.../1140/1154.html
http://video.mail.ru.../1140/1148.html
Atsakyti