Įkraunama...
Įkraunama...

Šalutinis skiepų poveikis

QUOTE(dange @ 2009 01 22, 19:39)
Visi trys dūriai į vieną koją?
Galiu tik spėti, kas iš tiesų atsitiko vakcinavimo metu.Bet neteisinga suleidimo technika galėjo sąlygoti kai kuriuos simptomus.


Vienas dūris į vieną kojytę. Kiti du-nesėkmingas ir "sėkmingas" į kitą.

Tai kas galėjo atsitikt? Tikrai nenutuokiu.Seselė buvo taip apstulbus.Matėsi nežino ką toliau daryt.Pati pradėjau ją raminti..

gal galit ką paaiškint?
Atsakyti
QUOTE(chivaja @ 2009 01 22, 19:04)
Vienas dūris į vieną kojytę. Kiti du-nesėkmingas ir "sėkmingas" į kitą.

Tai kas galėjo atsitikt? Tikrai nenutuokiu.Seselė buvo taip apstulbus.Matėsi nežino ką toliau daryt.Pati pradėjau ją raminti..

gal galit ką paaiškint?

Ištino kuri kojytė: ta kuriai teko du dūriai, ar ta kuriai vienas? Ar sesute atitrauke adatos stūmoklį, tam kad įsitikintų, jog nepataikė į kraujagyslę?
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2009 01 22, 20:10)
Ištino kuri kojytė: ta kuriai teko du dūriai, ar ta kuriai vienas? Ar sesute atitrauke adatos stūmoklį, tam kad įsitikintų, jog nepataikė į kraujagyslę?


Ištino ta kojytė , kuriai teko du dūriai.

Ką ji toliau darė, nežinau , nes tik kai ji atgavo žadą ir pradėjo ruoštis sekančiam kartui, aš visa širdimi rūpinausi savo vaiku ir žiūrėjau tik į jį..
Atsakyti
Gal kam idomu paziureti Kalgario universiteto mokslininku susukta filmuka apie gyvsidabrio, kuris dedamas i vakcinu sudeti kaip konservantas, poveiki smegenims.

http://homosanitus.l...alvos_smegenims

Motinos organizme paskutini nestumo trimestra gyvsidabrio koncentracija pakyla 2- 3 kartus, naujagimio organizme jo 7 karts daugiau negu motinos oraganizme. Pries skiepijant kudiki, gyvsidabrio kiekis netiriamas, tad yra didele rizika perdozuoti
Atsakyti
Geras filmukas. Dabar jau yra vakcinų ir be gyvsydabrio, bet mano vaikas buvo skiepytas prieš 4 metus, tai net nežinau kokios tada buvo Lietuvoj vakcinos.... Nors gal ir galėčiau atsekti pagal įrašus skiepų pase ir pakėlus dokumentus įstaigoj, kurioj registruojamos vakcinos g.gif
Atsakyti
QUOTE(mutu @ 2009 01 23, 15:50)
Geras filmukas. Dabar jau yra vakcinų ir be gyvsydabrio, bet mano vaikas buvo skiepytas prieš 4 metus, tai net nežinau kokios tada buvo Lietuvoj vakcinos.... Nors gal ir galėčiau atsekti pagal įrašus skiepų pase ir pakėlus dokumentus įstaigoj, kurioj registruojamos vakcinos g.gif

Mano vaikas taip pat skiepytas pries 4 metus nevalyta vakcina. Jei yra vakcinu be gyvsidabrio junginiu, reikia pasidometi, kas gi ji pakeite. Jei nepavojinga chemine medziaga, tai jau geriau. Dar idomu, ar dingo is vakcinu sudeties aliuminio junginiai, formaldehidas. Jie ne ka geresni negu gyvsidabris. Tad reikia skaityti vakcinos aprasyma. Cheminiu junginiu pavadinimai gali neatspindeti to, kas i juos ieina smile.gif pvz gyvsidabrio - thimerosal.
Beje, mano drauge klause pediatres del gyvsidabro sudetyje, tai jai paaiskino, kad yra labai mazas kiekis. Vadinasi jo vs tik yra. O kiek jo reikia naujagimiams, kad butu perdozuota, jau minejau auksciau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AlfaBeta: 23 sausio 2009 - 13:59
QUOTE(Bekasė @ 2009 01 25, 00:16)
cia braske68 tvirtina
as jai sakau, kad tai yra reakcija i duri. Uztenka ir paprastos injekcijos i raumeni, kad butu paraudimas, sutinimas, guzas. Man po blogai suleistu nuskausminanciu atsirado toksai pulinys, kad ji salino su bendra narkoze, dvi dienas is nuskausminanciu padejo tik morfinas, penkias dienas gavau antibiotikus i vena, o zaizda po to pilnai uzgijo po keturiu menesiu.

Noreciau rasti normalios informacijos apie skiepus, kontraindikacijas jiems ir t.t. Paciai buvo gan sunkus sprendimas kada ir kaip skiepyti dukra, nes jinai gime neisnesiota. Bet tokios info ne taip paprastai rasi. Greiciau jau uzsirausi ant uzsiciklinimo, kad skiepai 20 a pb- 21 a pr. masinio naikinimo ginklas.

Oficialios informacijos apie skiepus yra kiek tik norite. Oficialiai nemanoma, kad neišnešiotumas yra kontraindikacija skiepams. Jei Jus esate tikra, kad neišnešioto kūdikio inkstai pajėgūs atlaikyti vakcinu sudetyje esančius cheminius junginius, tuomet galite drąsiai pasitiketi vien oficialia SAM informacija, jei nemanote, kad ji taip pat kiek uzsiciklinusi. Yra is ko rinktis ir yra laisve rinktis.

Kaip kalbejau kitoje temoje, nusprendus skiepyti ir renkantis tarp daugiavalentiniu ir monovalentiniu vakcinu, geriau rinktis ta, kuri maziau apkrauna imuniteta, t.y. monovalentine. Tarp skiepu turetu buti didesnis lako tarpas, kaip skaiciau, geriausia, puse metu. Bet, kad nemanytumete, kad bruku savo nuomone, Jus pati galite pasieskoti, Jusu nuomone, netendencingos info apie vakcinas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AlfaBeta: 25 sausio 2009 - 00:00
Mažuliuko ne tik inkstai neatlaiko to brudo, bet ir kepenys. Kaip minėjau , sutriko tuštinimasis ir l.stipriai. Iš kart po skiepo.
Atsakyti
QUOTE(chivaja @ 2009 01 25, 15:30)
Mažuliuko ne tik inkstai neatlaiko to brudo, bet ir kepenys. Kaip minėjau , sutriko tuštinimasis ir l.stipriai. Iš kart po skiepo.

Kaip minejau kitoje temoje, ir mano vaikui panasiai buvo. Nors sunku tvirtinti, kad tas siaubingas viduriu uzkietejimas tikrai buvo nuo skiepo. Taciau jis prasidejo butent tada, nuo 2 men.
Pakenkti galetu ne tik inkstams, kepenims, bet ir centrinei nervu sistemai. Nebutinai atsiliepia visiems vaikams vienodai, ir ne butinai tie patys organai gali nukenteti.
O kaip yra kam, suzinoma, kai paskiepijama. Tada tam tikros nacionalines tarnybos suregistruoja visus nepageidaujamus salutinius reiskinius po skiepu. Tai panaudojama vakcinos tobulinimui, siekiant uztikrinti sauguma. Tik va, kaip jaustis tam, kuris pasiskiepijo nepatobulinta vakcina?
Zinau, kad iki siol naudojamos vakcinos su thiomersaliu. Gal kiek seniau, bet V.Usonis rase, kad, kol nera LT kitokiu vakcinu, butina skiepyti tomis, kuriu sudetyje yra thiomersalio. Šiuo metu LT yra vakcinu, be to gyvsidabrio junginio, bet, gali buti, yra uzsilikusiu senesniu, kurias vis tik reikia suskiepyti. Thiomersalis yra organinis gyvsidabrio junginys, o organiniai gyvsidabrio junginiai nuodingesni uz neorganinius bei gryna gyvsidabri. Jei apsisprendete skiepyti vaikus, stebėkite, kad vakcinos sudėtyje nebūtų bent thiomersalio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AlfaBeta: 25 sausio 2009 - 14:18
QUOTE(AlfaBeta @ 2009 01 24, 23:29)
Ar skiepijai dukrelę?

taip, gydytoja atsizvelgusi i mano nuomone konsultavosi su imunologais. dukrai buvo sudarytas atskiras skiepu kalendorius - skiepai pavelinti, taip pat isimtas skiepas nuo kokliuso ( cia del persirgto meningito). Veliau dar paskviepijau hib.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2009 01 25, 19:29)
taip, gydytoja atsizvelgusi i mano nuomone konsultavosi su imunologais. dukrai buvo sudarytas atskiras skiepu kalendorius - skiepai pavelinti, taip pat isimtas skiepas nuo kokliuso ( cia del persirgto meningito). Veliau dar paskviepijau hib.

O kada vaikelis susirgo meningitu? Gerai,kad atsizvelge i individualias aplinkybes ir atidejo skiepus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AlfaBeta: 25 sausio 2009 - 17:56
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 25, 19:57)
Jūs temos pavadinimą skaitėt g.gif

O jūs skaitėt prieš tai AlfaBeta užduotą klausimą g.gif
Atsakyti