Įkraunama...
Įkraunama...

Šalutinis skiepų poveikis

QUOTE(dange @ 2009 01 19, 23:20)
Esu medikė, bet ne pediatrė  biggrin.gif Vakcinų neperku, neparduodu ir neskiepyju  bigsmile.gif

medikas apie mediką blogai nekalbės cool.gif
Atsakyti
QUOTE(AlfaBeta @ 2009 01 19, 21:39)
Kaip Jus randate laiko visa diena skaityti mamu zinutes apie skiepus ir reiksti savo nuomone? bigsmile.gif

Jus domina mano sugebėjimai organizuoti savo laiką ar darbo grafikas bigsmile.gif

QUOTE(bimkutele @ 2009 01 19, 21:59)
medikas apie mediką blogai nekalbės cool.gif

O statybininkas apie statybinką g.gif Arba buhalteris apie buhalterį g.gif
Ar medikas iš emės negali būti sąžiningas, nekorumpuotas, objektyvus g.gif Jis dirba ir priima sprendimus, vadovaudamasis ne savo žiniomis, o papirktas farmacinių kompanijų,jis nuodija vaikus vakcinomis, nes labai nori pailsėti šiltuose kraštuose už farmacininkų pinigus g.gif
Atsakyti
http://www.google.lt...wTfB_szLKMKES4g va čia tikriausiai irgi melas mastau.gif nugi medikai šventieji hihihi.gif
kaip aš sakau "yla anksčiau ar vėliau išlenda iš maišo" mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bimkutele: 19 sausio 2009 - 22:41
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 19, 22:27)
http://www.google.lt...wTfB_szLKMKES4g va čia tikriausiai irgi melas mastau.gif nugi medikai šventieji hihihi.gif

Bimkutele, mūsų diskusija vėl išklysta netgi už skiepų temos ribų.Neteigiu, kad medikai šventieji.SM yra ne viena tema apie "gerus" ir "blogus" medikus, apie teigiamas ir neigiamas patirtis gydymo įstaigose.Beje niekur aklai negyniau medikų sprendimų kaip vienareišmiškai teisingų.Tačiau būtent jūsų pasisakymuose matau apibendrinimą medikų kaip visumos(arba absoliučios daugumos), kurių veikla nukreipta į tai, kad pakenktų jūsų vaikų sveikatai.Turėtų būti baisu(čia rimtai) su tokiomis nuostatomis esant reikalui kreiptis į tuos pačius medikus ir kaskart galvoti, kad tai tie žmonės, kurie už tušinuką ar kelionę yra pasiryžę nužudyti jūsų vaiką.Bent jau man tikrai būtų baisu.
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 01 19, 21:02)
prastas kalausimas:kodėl vaikams po skiepo sukila temperatūra parausta kojytė ar rankytė,būna guzas? g.gif

man ir po paprastos injekcijos ( ir skiepu nereikia) durio vieta parausta ir buna guzas. O po blogai suleistu nuskausminanciuju teko ir operacija aptureti ( salino susidariusi pulini).
Papildyta:
QUOTE(AlfaBeta @ 2009 01 19, 23:43)
Bet gi neretai tikrai baisu.


su gydytojais teko bendrauti gan daug - dukra gime neisnesiota, persirgo pulingu meningitu, po to buvo ir kokliusas, yra diagnozuota misri astma ir t.t.
Tai jeigu taip galvociau, tai stogas jau seniai nuciuozes butu. Aisku diagnoze ir paskirta gydyma perleidziu tiek per savo filtra, tiek megstu pasikonsultuoti su pazistama gydytoja. Nu bet neteko isgirsti labai priesingu atsiliepimu.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2009 01 20, 10:48)

Papildyta:
su gydytojais teko bendrauti gan daug - dukra gime neisnesiota, persirgo pulingu meningitu, po to buvo ir kokliusas, yra diagnozuota misri astma ir t.t.
Tai jeigu taip galvociau, tai stogas jau seniai nuciuozes butu. Aisku diagnoze ir paskirta gydyma perleidziu tiek per savo filtra, tiek megstu pasikonsultuoti su pazistama gydytoja. Nu bet neteko isgirsti labai priesingu atsiliepimu.

mes nuo gimimo iki dabar lakstom per gydytojus,kol vaikas neserga tol visi gydytojai geri.yra ir labai gerų medikų thumbup.gif bet vienetai.dauguma be kyšio nepasijudina.kai,kurie gydytojai net vaiko neapžiūrėję tiesiog išrašo kokių vitaminų ar vaistų ir jiems toliau dzin,jei duodi kyšiuką,ir siuntimų gauni ir bendravimas pasikeičia.praeitą savaitę buvom pas gastroenterologę,kol laukėm šalia moteris buvo su dukra,paklausė kiek duosiu tai gydytojai,pasakiau,kad neduosiu.sako nuo rudens dukrą pas ją vedu nelabai rūpinasi,praeitą kartą daviau 50lt,paėmė davė siuntimų.tai moterytė klausė ar ne per mažai duoda.kai aš įėjau į kabineta nesiteikė net galvos pakelti nuo savo popierizmo.po kiek laiko kilstelėjo galvą SAKYKIT!!!net pasimečiau,pradėjo varyti kas jus siuntė,kodėl pas mane,net neapžiūrėjo vaiko.sako ateikit vasario mėnesį.paklausiau ar jokių tyrimų nedarys blink.gif sako nematau būtinybės,tai atsistojau eiti ir pasakiau,kad mokamai padarysiu,tada paprašė atsisėsti davė pora siuntimų.ir su tokiais gydytojais dažnai tenka susitikti doh.gif
Atsakyti
as asmeniskai nelabai tikiu kad nuo skiepo gali sutrikti raida
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2009 01 20, 12:27)
as asmeniskai nelabai tikiu kad nuo skiepo gali sutrikti raida

Gobsiuk, Tai tada tu tikrai zinai, nuo ko sutriko tavo vaikucio raida.
Papildyta:
Noriu pasakyti, kad tik tu pati gali zinoti, ar jausti, kada viskas prasidejo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2009 01 20, 12:27)
as asmeniskai nelabai tikiu kad nuo skiepo gali sutrikti raida

jei žinot nuo ko sutriko jūsų vaikui raida,tai tada taip 4u.gif
bet mano dukra po skiepo buvo apdujusi nereagavo į nieką,visą savaitę ir būtent po skiepo,taip nutiko,gydytoja viena dar išdrįso pasakyti,kad mano vaikas kurčias nuo gimimo tik aš nepastebėjau doh.gif bet jokiu būdu ne nuo skiepo.skaičiau aš straipnius anglu kalba,yra tokių atvejų daugybė.kodėl užsienyje tėvai iš vakcinų gamintojų prisiteisia didžiules sumas g.gif keik skaičiau prisiteisė todėl,kad jų vaikai po skiepo mirė arba liko invalidais unsure.gif
Atsakyti
Merginos, aš tik noriu pasakyti vieną dalyką - jei norite, kad tema nevirstų rietenų skyreliu, nereikia pulti diskutuoti su kiekvienu, kas nors kiek pirstelėjo (atsiprašau tongue.gif ) ne taip kaip mums atrodo.

Be to, žinokite, yra tokių žmonių, kurie sąmoningai mėgsta pakiršinti ir pasirieti doh.gif

Taip pat pagalvokite ir apie tai, kad kažkam visai net nenaudinga, kad nukentėjusių nuo skiepų vaikų tėveliai susibendrautų ir susivienytų. Todėl gali būti (nesakau, kad būtinai taip ir yra), bet gali būti, kad farmacijos firmų tam tikri darbuotojai čia lankosi ''darbiniais tikslais'', seka dalyvių nuotaikas ir, jei reikia, bando jas paveikti.

Tad, gerbkime vieni kitus, nepasimaukime ant kiršintojų kabliuko ir suburkime čia visus, kurie turi ką pasakyti apie savo vaiką ir skiepus. Jei atsiras tokių, kurie bandys rašyti ne į temą - padėkokime už nuomonę ir toliau bendraukime savo reikalais. O jei prasidės įžeidinėjimai ir spaminimas, tai tam yra moderatoriai bigsmile.gif
Atsakyti
as tik paskiau savo nuomone o kad skiepai gali pakenkti kazkokiam organui as tikrai sutinku pvz kai paskiepijom mes vaika pniaumo tai jis pradejo slubuoti nezinau ar sutapimas ar tikrai nuoskiepu viskas , nors viskas kenkia mano manymu reikia pasverti ar tikrai reikia skiepo ar galima apseiti mes skiepijomes tam kad nebebuvo imanoma , o piktis visai nenoriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AlfaBeta @ 2009 01 20, 11:54)
Gobsiuk, Tai tada tu tikrai zinai, nuo ko sutriko tavo vaikucio raida.
Papildyta:
Noriu pasakyti, kad tik tu pati gali zinoti, ar jausti, kada viskas prasidejo.  4u.gif

bet tada kodel jei mano vaiko raidai pakenke skiepai ir tai kodel kitam berniukui viskas gerai ir raida nekart nvelavo vystosi normaliai , man atrodo todel kad maziukui buvo galvos trauma o vyresnelis aciu dievui neturejonva kur suo pakastas ir manau isradineti dviracio yra kaip yra mirksiukas.gif
Atsakyti