Įkraunama...
Įkraunama...

Šalutinis skiepų poveikis

Mieloji Bimkutele, panasu i tai, kad skiepas galejo pakenkti ta smegenu zona, kuri atsakinga uz klausa. Gal dar imanoma tiketis pasveikimo... Mano dukrele si rugseji persirgo kazkokia liga, panasia i ta, nuo kurios skiepijome - i tymus. Ir prasviesejo dukrele. Tarsi organizmas issivale nuo kazkokio brudo. Pradejo uoliau mokytis kalbeti. Dabar kalba trumpais sakinukais, zodziai kas minute nauji. Gal pavyks isvalyti ir tavo meiles organizma nuo tu nuodu. Taciau raidai, matyt, viestiek padaryta zala. Kvieciu nenutraukti rysio. Jei noresi, duosiu savo el.pasta, nes manau, reikes dar pakovoti del savo vaikuciu
Atsakyti
QUOTE(AlfaBeta @ 2009 01 13, 19:55)
Kvieciu atsiliepti visus tevelius, kuriu vaikuciams pasireiske neigiamas poveikis praejus ilgesniam laikui po skiepo - raidos sutrikimai ne nuo gimimo, ir kurie pastebejo to sasajas su skiepais. As siuo klausimu domiuosi seniai, kadangi mano vaiko elgesys pradejo kisti nuo pusantru metu amziaus, neuzilgo po to, kai paskiepijome kiaulytes, raudonukes, tymu vakcina. Sukakus 2 metams paumejo isterijos, suletejo kalbos raida. 3 metu vaiko kalba patyre regresa. Jei kas ziurejo filmuka, kuriame rusu profesoriai aiskino, kas atsitinka vaikams, suleidos siuolaikine ,,vakcina" - bioinzinerini ir chemini darini, i kurio sudeti ieina gyvsidabrio, aliuminio bei formaldegido komponentai. tai nuodai, pirmiausia kenkiantys centrinei nervu sistemai, inkstams ir pan. Tuo tarpu pasaulyje dazneja autizmo atveju. Beveik panasus rodikliai turi buti JAV ir ES - mazdaug vienas is 150 suserga antriniu autizmu 2-6 metu. O to autizmo pozymiai panasus i apsinuodiimo gyvsidabriu. Tuo tarpu pas mus nelaikoma, kad negalima skiepyti neisnesiotu, hipotrofisku vaiku, kuriu organizmas dar nebaige formuotis, juolabiau nesusiformavusi imunine sistema. Ju inkstai negali isfiltruoti gyvsidabrio junginiu ir kitu vakcinose esanciu nuodu. O mano dukte ir gime mazo svorio.
Musu valstybeje teigiama, kad tai retas susirgimas, taciau neturima tikru statistiniu duomenu. Autizmas, seip jau iki siol budavo igimtas, o kaip matome is vaiku amziaus, dabar jis tarsi igyjamas. Tokiems vaikams reiketu steigti atskiras mokyklas ir darzelius, jiems reikia individualizuoto ugdymo bei psichologiskai komfortiskos aplinkos, o ne bendraamziu pasaipos bendrojo lavinimo istaigose. Tad kvieciu atsiliepti ir kiek imanoma vienyti jegas, siekiant issiaiskinti problemu priezastis ir uztikrinti geresne vaiku ateiti.


O kokia buvo vaikucio reakcija i pirmuosius skiepus? I visus sunkiai regavo, ar tik paskutinis toks baisus buvo? unsure.gif
Atsakyti
Po pirmuju skiepu pakildavo temperatura, bet atrode, kad persirgdavo,jeitaip galima sakyti, nesunkiai. Taciau, nereikia pamirsti, kad nuo kiaulytes, raudonukes ir tymu skiepijama, kai vaikas jau neturi igimto imuniteto. Sakoma, kad iki treju metu buna imuniteto duobe. Tai viena. Antra, su kiekviena vakcina kudikiiu imunitetas apkraunamas vis didesniu kruviu, o organizmas - didesniu nuodingu medziagu kiekiu. Esu tikra, vaikiskomis ligomis reikia persirgti vaikysteje lengva forma ir igyti imuniteta visam gyvenimui. Be to, vakcinos neapsaugo nuo ligu, nuo kuriu skiepija. Kaip minejau auksciau, mano vaikas persirgo panasia liga. Dziaugiuosi, kad susirgo, nes organizmas kovojo ir susitvarke su ligos sukelejais ir toksinais, turbut t.p. Jau galime susikalbeti, pamazu judam i prieki
Papildyta:
Noriu atkreipti demesi i tai, kad ne tik iskart po skiepo buna padariniai, bet gali pasireiksti ir po poros metu
Atsakyti
QUOTE(AlfaBeta @ 2009 01 13, 22:24)
Mieloji Bimkutele, panasu i tai, kad skiepas galejo pakenkti ta smegenu zona, kuri atsakinga uz klausa. Gal dar imanoma tiketis pasveikimo... Mano dukrele si rugseji persirgo kazkokia liga, panasia i ta, nuo kurios skiepijome - i tymus. Ir prasviesejo dukrele. Tarsi organizmas issivale nuo kazkokio brudo. Pradejo uoliau mokytis kalbeti. Dabar kalba trumpais sakinukais, zodziai kas minute nauji. Gal pavyks isvalyti ir tavo meiles organizma nuo tu nuodu. Taciau raidai, matyt, viestiek padaryta zala. Kvieciu nenutraukti rysio. Jei noresi, duosiu savo el.pasta, nes manau, reikes dar pakovoti del savo vaikuciu

linksma,smalsi,judri mano mergytė,bet tikrai daug kuo atsilieka nuo bendraamžių.visai nesutelkia dėmesio.nuo mažens labai maldavo kojytėm,rankytėm,todėl sunku būdavo pamaitinti doh.gif aš bijau,kad neišlįstų po kiek laiko kasnors.lankomės raidos centre.dabar mano mažė geltona ir neranda priežąsties unsure.gif iki 6mėn.pati nesituštino.ir vis lenda tokios mintis ar tai ne nuo skiepų g.gif
Atsakyti
Geltonumas gal nuo hepatito B?... Gydytojai niekada nepripazins to, kad vakcina gali sukelti koki nors nepageidaujama poveiki, nors vakcinu instrukcijose rasoma apie visokias baisias galimas komplikacijas. Taciau mus tikina, kad vakcina nepavojinga, o vat vaikiska liga tai joooo... ||Jei paskiepytas vaikas susirgs ta pacia liga, tai net nediagnozuos teisingai. Idomu, o ka apie tokia mazulele pasake raidos diagnostikos centre. juk jai dar metuku nera? Beje, mano vyresnele t.p. linksma panele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AlfaBeta @ 2009 01 13, 23:14)
Geltonumas gal nuo hepatito B?... Gydytojai niekada nepripazins to, kad vakcina gali sukelti koki nors nepageidaujama poveiki, nors vakcinu instrukcijose rasoma apie visokias baisias galimas komplikacijas. Taciau mus tikina, kad vakcina nepavojinga, o vat vaikiska liga tai joooo... ||Jei paskiepytas vaikas susirgs ta pacia liga, tai net nediagnozuos teisingai. Idomu, o ka apie tokia mazulele pasake raidos diagnostikos centre. juk jai dar metuku nera? Beje, mano vyresnele t.p. linksma panele thumbup.gif

mes raidos centre vaikštom,pas logopėdę,mankštos.raumenukai įtempti ir dėl to,kad mažai garsų taria.pas soc.darbuotoją ji mokina dėlioti indelius vieną į kitą,į kibiriuką sudėti kaladėles ir išimti ir t.t.mus ten prižiūrės iki 3m.žiūrės kaip vystosi,duoda daug patarimų.
tokių raidos centrų Lietuvoje yra tik 5 ir sunku ten pakliūti.mūsų mieste tik 1000vaikučių prižiūri,tilpom ir mes į tą 1000 thumbup.gif
Atsakyti
Tai saunu. Iki treju metu ,,laikys ranka ant pulso". O geru poslinkiu matyti? Mums masazai buvo paskirti, kai dukrelei buvo apie 10 men.. Buvome gal 2 kartus nueje, taciau vaikas reke ir blogai jautesi. Tokiom aplinkybem masazas beprasmiskas. Be to tuomet buvo dideli salciai, tad nelankeme, o kojyte pati prasimankstino savaime
Atsakyti
QUOTE(AlfaBeta @ 2009 01 13, 23:35)
Tai saunu. Iki treju metu ,,laikys ranka ant pulso". O geru poslinkiu matyti? Mums masazai buvo paskirti, kai dukrelei buvo apie 10 men.. Buvome gal 2 kartus nueje, taciau vaikas reke ir blogai jautesi. Tokiom aplinkybem masazas beprasmiskas. Be to tuomet buvo dideli salciai, tad nelankeme, o kojyte pati prasimankstino savaime

maniškei masažai patiko,tik prie rankyčių neleisdavo liestis,o per mankštas visą laiką praklykdavo doh.gif darė tempymo pratimus,tai gal skaudėdavo.net širdį skaudėdavo,klykia žiūri į mane ir jaučiu galvoja "mama kodėl nepaimi manęs" doh.gif
Atsakyti
Taip ziurejo i mane mano antroji dukryte, kai ligonineje, kurioje ja pagimdziau, sesele gana grubiais, staigiais ir itin stipriais spaudimais ,,masazavo" pilva.Taip spaude, kad, atrode per puse persmauks.naujagime net issijunge kokiai minutei.O sesele sako, na va, jei jai skadetu, tai nemiegotu. m ergyte pabudo ir vel reke.pradejo po zarnyna oras ar kas ten slankioti kaip siaubo fime, lyg kamuoliukas iskilo ir persirito pirmyn atgal.Pasigailejau, kad negriebiau vaiko ir neisbegau is ten.
Tarp kitko, kokio svorio gime tavo mergyte?
Papildyta:
Apie svori klausiu, nes tai tiesiogiai susije su skiepu poveikiu
Atsakyti
nuo kiaulytės, tymų, raudoniukės skiepo pažystamų sūnus susirgo vėžiu. nesu medikė, kaip mama paaiškino, tai imunitetas neatlaikė skiepo ir pabiro vėžinės ląstelės. Santariškėse pripažino, jog yra ryšys tarp šios ligos ir skiepo...
Atsakyti
[QUOTE] Aciu Dievui, kad pripazino. Is tikruju, taip gali buti. Vaiku onkologines ligas jau sieja su vakcinu poveikiu. Tai mamos tikrai turi pasverti, pries leisdamos durti adata savo kudikiui. Ir ar tai veiksminga, ar to reikia. Kodel jos labiau bijo vaikisku ligu, negu tu, kuriu mokslas neretai dar ne nezino, sukeliamu butent siu skiepu. Beje, vakaruose mamas istiria pries gimdyma, ar jos serga hepatitu B, o pas mus ne ir raso: skiepyti reikia visus naujagimius. Paskaitykite, kaip juo galima uzsikresti: -
gimimo metu, kai virusas iš užsikrėtusios motinos perduodamas naujagimiui;

seksualinių santykių su infekuotu asmeniu metu;

vartojant intraveninius narkotikus;

įsidūrus naudota medicinine adata;

naudojantis kito asmens higienos reikmenimis, pvz., dantų šepetėliu, skustuvu.


Papildyta:
Aciu Dievui, kad medikai pripazino rysi su vakcina. Tai baisu. Dabar jau matomas rysys tarp vaiku onkologiniu ligu ir vakcinu. Juk organizmas susiduria su priesiska ir svetima virusuose bei bakterijose uzkoduota informacija, kuri patenka tiesiai i krauja, aplenkiant visus naturalaus imuniteto barjerus. Mamos, pagalvkite, pries leisdamos surti savo kudikiui adata, ar tikrai to reikia. Jus bijote vaikisku ligu, o vakcina gali duoti tokiu ligu, kuriu ir mokslas dar nezino. Juk vaikai perserga vaikiskomis ligomis lengviau ir igyja iminiteta visam gyvenimui.
Papildyta:
Maniau, kad internetas pakibo, tad atsiprasau, kad kai kur pasikartojau. TOCAMI, kokiu veiksmu emesi tavo pazistami? Juk akivaizdziai padaryta zala sveikatai
Atsakyti
žinot, mūsų pacientų problema ta, kad susidūrę su sveikatai padaryta žala tegalvojam kaip pasveikti, bet nesirūpiname savo teisėmis ir visuomenės informavimu. ligoniuko mamytė užsipuolė pediatrę, kodėl neįspėjo apie tokias galimas pasekmes... tai ši tesugebėjo pasakyti, jog nežino kaip ryšis skiepyti kitus vaikus. ir dar pasakė, kad pati savo vaikų neskiepijo.

p.s. mane nervina šiame forume sėdintys farmacijos atstovai, užsiimantys vaistų platinimu. keista, kad dar į jūsų temą neužsuko. kai užsuks ims aiškinti, jog jūs nieko nesuprantat, ir, kad vaikas ne nuo skiepų apkurto, o vėjas ausis perpūtė. tfu. pasityčiojimas iš tėvų nelaimės.
Atsakyti