Įkraunama...
Įkraunama...

Šalutinis skiepų poveikis

Kadangi iki vaiko gimimo nesidomejau skiepais, tiesiog pasitikejau aklai medikais, tai pasiskiepijau nuo erkinio encefalito. Skiepijausi, nes buvo masiskai propaguojama sita vakcina, gasdinami visi is eiles, kad sie metai - erkiu metai:) ir vaziuodama i Austrija pasienyje pamaciau reklama, kurioje didele didele erke buvo ir mazas vaikutis:) va taip uzkibau ant farmacininku jauko:) Po skiepo man atsirado sienlige ir labai bjauri.... Pradzioj net nesusiejau to su skiepais, bet paskui man tai patvirtino ir mano seimos gydytoja, beje skiepu salininke.... Va ir prisiskiepijau.....
Atsakyti
niekad net nepagalvodavau, kad skiepai gali būti ne tik naudingi, bet žalingi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievuzhe @ 2007 04 07, 23:02)
Kadangi iki vaiko gimimo nesidomejau skiepais, tiesiog pasitikejau aklai medikais, tai pasiskiepijau nuo erkinio encefalito. Skiepijausi, nes buvo masiskai propaguojama sita vakcina, gasdinami visi is eiles, kad sie metai - erkiu metai:) ir vaziuodama i Austrija pasienyje pamaciau reklama, kurioje didele didele erke buvo ir mazas vaikutis:) va taip uzkibau ant farmacininku jauko:) Po skiepo man atsirado sienlige ir labai bjauri.... Pradzioj net nesusiejau to su skiepais, bet paskui man tai patvirtino ir mano seimos gydytoja, beje skiepu salininke.... Va ir prisiskiepijau.....

o mano draugei sienlige atsirado kai jai buvo 3o metu, iki to problemu nebuvo, bet ji nesiskiepyjo... tai jus 100 proc atmetate galimybe kad skiepas cia neprieko?
Atsakyti
QUOTE(Rituska @ 2007 04 08, 14:18)
o mano draugei sienlige atsirado kai jai buvo 3o metu, iki to problemu nebuvo, bet ji nesiskiepyjo... tai jus 100 proc atmetate galimybe kad skiepas cia neprieko?


Jokiu galimybiu niekada negalima atmesti. Bet mano atveju labai jau akivaizdu man. Pasiskiepijau ankstyva pavasari ir paskui, is karto po keliu savaiciu, pasirode pirmieji sienliges pozymiai. Pasidariau tyrimus. Atrado, kad tapau alergiska daugeliui medziu pumpuru, ziedadulkiu, ko anksciau niekada nebuvo. Anksciau esu irgi dariusi tokius testus, bet nieko nebuvo rasta. Anuomet pagusciojo daktare peciais ir pasake: nu keista labai, kad taip is niekur nieko atsirado. Bet kaip iprasta, kai nerandama priezastis, pasake: cia jau toks oras pas mus blogas, alergiju daugeja ir tuom pabaigem sita tema.

Kai pradejau dometis skiepais, visai netycia atsiminiau savo sienlige. Kuri beje paumejo ir neleido apie save pamirsti;) Tada susiradau specialiai skiepu pasa, paziurejau net kada paskiepijo. Apie erkinio encefalito vakcinas ypac domejausi, nes mes gyvenam Austrijoje, kur atseit ypac daug erkiu. Ir dar mano drauge dirba vienoj famacinej kompanijoj, kurie butent daro tas vakcinas. Pasirodo, kad vienas is galimu salutiniu poveikiu nuo sios vakcinos yra sienlige:) tai bent dekui dievui, kad vaiko nuo to nepaskiepijau:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievuzhe: 09 balandžio 2007 - 08:59
QUOTE(Ievuzhe @ 2007 04 09, 09:56)
Kai pradejau dometis skiepais, visai netycia atsiminiau savo sienlige. Kuri beje paumejo ir neleido apie save pamirsti;) Tada susiradau specialiai skiepu pasa, paziurejau net kada paskiepijo.


stai taip ir man buvo. dar budama nescia nutariau vesti dienorasti, kuri ir po vaiko gimimo labai kruopsciai pildziau kiekviena menesi. pradejau dometis skiepais gan neseniai, gal pusantru metu atgal. is pradziu sventai tykejau jais. irgi, kaip ir airara* niekad net nepagalvodavau, kad skiepai gali būti ne tik naudingi, bet žalingi ir kai mes patekom pirma karta i ligonine, net minties nebuvo, kad tai gali buti tokia reakcija po skiepu. tik daug veliau, kai paziurejau i dienorasti ir i skiepu pasa, pamaciau- kad skiepas buvo darytas liepos 28, o liepos 30 nakti dukrelei pakilo temperatura 39.5 ir ji pradejo viduriuoti, o rugpiucio 1 mus isveze i ligonine. daktarai is kart pasake- tikriausiai jai zarnino infekciaja (bet kaip anksciau rasiau-taip nieko ir nerado), o kad tai reakcija po skiepo, niekas net girdet nenorejo.
o paskui, kai pradejau liginti savo uzrasus su skiepu pasu, supratau kodel Aleksandrai 4men. pradejo raudonuoti zandelis, 6men.-atsirado dermatitine demele, o po skiepo MMR- dermatitas ant ranku ir koju. tik visai nesenai,cia, forume,as suzinojau, kad MMR negalima daryti vaikams, turintims alergija baltimui, o mus daktere net neperspejo, nors mate musu dermatita ir zinojo, kad mes negalim valgyt pieno produktus, kaiusinius ir kviecius... tai ka dabar kaltint- save, kad nepasidomejau anksciau skiepais ar daktare, kuri nesuteike man jokios informacijos? nors koks jau db skirtumas... vistiek jau nieko nepakeisi...
Atsakyti
QUOTE(Green.apple @ 2007 04 09, 16:11)
stai taip ir man buvo. dar budama nescia nutariau vesti dienorasti, kuri ir po vaiko gimimo labai kruopsciai pildziau kiekviena menesi. pradejau dometis skiepais gan neseniai, gal pusantru metu atgal. is pradziu sventai tykejau jais. irgi, kaip ir  airara* niekad net nepagalvodavau, kad skiepai gali būti ne tik naudingi, bet žalingi ir kai mes patekom pirma karta i ligonine, net minties nebuvo, kad tai gali buti tokia reakcija po skiepu. tik daug veliau, kai paziurejau i dienorasti ir i  skiepu pasa, pamaciau- kad skiepas buvo darytas  liepos 28, o liepos 30 nakti dukrelei pakilo temperatura 39.5 ir ji pradejo viduriuoti, o rugpiucio 1 mus isveze i ligonine. daktarai is  kart pasake- tikriausiai jai zarnino infekciaja (bet kaip anksciau rasiau-taip nieko ir nerado), o kad tai reakcija po skiepo, niekas net girdet nenorejo.
o paskui, kai pradejau liginti savo uzrasus su skiepu pasu, supratau kodel Aleksandrai 4men. pradejo raudonuoti zandelis, 6men.-atsirado dermatitine demele, o po skiepo MMR- dermatitas ant ranku ir koju. tik visai nesenai,cia, forume,as suzinojau, kad MMR negalima daryti vaikams, turintims alergija baltimui, o mus daktere net neperspejo, nors mate musu dermatita ir zinojo, kad mes negalim valgyt pieno produktus, kaiusinius ir kviecius... tai ka dabar kaltint- save, kad nepasidomejau anksciau skiepais ar daktare, kuri nesuteike man jokios informacijos? nors koks jau db skirtumas... vistiek jau nieko nepakeisi...

Skaitau ir man labai baisu, kad gydytojai taip vienpusiai ziuri i si reikala... Austrijoje kaltinti gydytoju del skiepu beveik neimanoma... Tu gali pareiksti oficialu kaltinima dvieju savaiciu laikotarpiu po skiepo. O jei jau kazhkokie salutiniai poveikiai atsiranda veliau, tai jau tavo problemos.... Va taip jie nusimuilina. Nors jau ir pas mus yra fondas vakcinu zalai atlyginti. Ar neparadoksalu, kad viena ranka vaikai skiepijami, o kita ranka jau zino, jog gali reiketi atlyginti zala..... Tik aisku, kad yra labai sunku irodyti, jog tai butent vakcinos kalte.
Atsakyti
mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Dmama @ 2004 06 12, 23:06)
Savo suneliui atsisakiau visu skiepu, nes manau, kad jie daro daugiau zalos nei naudos (aisku, tie, kurie juos gamina susizeria neblogo pelno ir be jokios atsakomybes bent jau Amerikoje-cia tiems vaikams, kurie mirsta arba lieka invalidais po skiepu sumas issmoka ne kompanijos, kurios gamina skiepus, o vyriausybe t.y. is paprastu zmoniu mokesciu).
Beje, kai skiepai kartojami, jei vaikas jau turejo bloga reakcija, gali buti dar blogiau(ypatingai nuo trigubu skiepu). Todel prasau visus tevus daugiau dometis vaiko sveikatos reikalais paciais, ir maziau pasitiketi gydytojais-sveikatos apsauga didziulis biznis.  Tai liudna, bet tai tiesa.
Nezinau, kur galetumet daugiau apie tai lietuviskai paskaityti, bet geriausias angliskas puslapis internete, kuri radau www.vaccinetruth.org.  Ji parase mama, kurios vaikas buvo skiepais suzalotas.




Mane ir gasdina Amerikos skiepai mazyliams..... bet zianu kad toks reikalavimas. Jei neskiepijai sunelio, kaip dabar su darzeliu, ar nera problemu patekti i darza ? Zinau kad jie reikalauja info apie skiepus. o kaip veliau i mokykla?
Papildyta:
QUOTE(Dmama @ 2004 06 12, 23:06)
Savo suneliui atsisakiau visu skiepu, nes manau, kad jie daro daugiau zalos nei naudos (aisku, tie, kurie juos gamina susizeria neblogo pelno ir be jokios atsakomybes bent jau Amerikoje-cia tiems vaikams, kurie mirsta arba lieka invalidais po skiepu sumas issmoka ne kompanijos, kurios gamina skiepus, o vyriausybe t.y. is paprastu zmoniu mokesciu).
Beje, kai skiepai kartojami, jei vaikas jau turejo bloga reakcija, gali buti dar blogiau(ypatingai nuo trigubu skiepu). Todel prasau visus tevus daugiau dometis vaiko sveikatos reikalais paciais, ir maziau pasitiketi gydytojais-sveikatos apsauga didziulis biznis.  Tai liudna, bet tai tiesa.
Nezinau, kur galetumet daugiau apie tai lietuviskai paskaityti, bet geriausias angliskas puslapis internete, kuri radau www.vaccinetruth.org.  Ji parase mama, kurios vaikas buvo skiepais suzalotas.




Mane ir gasdina Amerikos skiepai mazyliams..... bet zianu kad toks reikalavimas. Jei neskiepijai sunelio, kaip dabar su darzeliu, ar nera problemu patekti i darza ? Zinau kad jie reikalauja info apie skiepus. o kaip veliau i mokykla?
Atsakyti
as pati pasiskiepijusi nuo erkinio encefalito po vieno pasivaiksciojimo miske kai is saves isitraukiau apie 6 erkes doh.gif geriau jau sienlige nei encefalitas.. g.gif nuo sienliges durnas neliksi... rolleyes.gif
Atsakyti
danag parasyk man AZ , as kaip tik tuo domejausi ir radau daug info. priklauso nuo valstijos , kurioje esi. Illinojus duoda dvi:medical ir religion exemption. Yra netas www.thinktwice.com, jie turi exemption formas kiekvienaj valstijai, gali jiems tiesiog parasyti email, jie turi daug aprasytu tikru istoriju, tiesiog rasi daug reikiamos ir svarbios info.
As tiesiog issigooglinau savo valstijos , ir radau visas reikiamas formas. Jei domesiesi placiau, ar galesiu kuo padeti, draisiai man rasyk.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo * Linužė *: 04 gruodžio 2007 - 06:11
Mano pirmas vaikas gimė mėnesiu anskčiau, negu turėjo, buvo mažo svorio. Poliklinikoje neurologo apžiūros metu konstatuota, kad viskas tvarkoje, tik buvo atkreiptas dėmesys, jog odytė lyg ,,marmurinė". Mums buvo paaiškinta, kad tai reiškia, jog kūdikio nervų sistema nebrandi.

Skiepijome kūdikį. Gydytoja apie šalutinius poveikius užsiminė tik tiek, kad gali pakilti temperatūra. Be to, reakcija gali būti ir nuo ,,valytų", ir nuo ,,nevalytų" vakcinų. Tad skiepijome ,,nevalytosiomis". Tuo metu kūdikiai buvo skiepijami vakcinomis, kurių sudėtyje buvo tiomersalio - nuodingo organinio gyvsidabrio junginio, nuodingesnio už gryną gyvsidabrį.

Dabar tiomersalis vakcinų gamyboje nenaudojamas <bent jau informaciniuose lapeliuose neminimas>, nes siekiama mažinti gyvsidabrio naudojimą ten, kur nėra būtina...

Ir iki pat metų amžiaus maniau, kad visus skiepus kūdikis ,,pakėlė" gana lengvai. Pakilus temeratūrai, panaudodavome paracetamolio žvakutes. Vaikas būdavo mieguistas. Po pirmo DTP skiepo buvo tarsi suglebęs. Bet maniau, kad taip ir turi būti. Jau kitą dieną dalindavausi su draugėmis geromis naujienomis, kad skiepą ,,pakėlė" lengvai.

Tik neseniai sužinojau,kad 2003 m. Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie SAM oficialiu pareiškimu dėl vaikams skirtų vakcinų, kurių sudėtyje yra tiomersalio, be kita ko buvo pripažinta, kad:

Nepalankaus vakcinoje esančio gyvsidabrio poveikio rizikos grupei teoriškai galėtų priklausyti mažo svorio, neišnešioti naujagimiai.

Naujagimių ir kūdikių vakcinacijai rekomenduojamos vakcinos be tiomersalio ir kitų gyvsidabrio turinčių konservantų.

Nors nežinau, kiek laiko po DTP vakcinos injekcijos turi trukti suglebimas kaip reakcija į skiepą, tačiau jis kvalifikuojamas kaip vidutinio sunkumo reakcija.

MMR sudėtyje tiomerslio lyg ir nebuvo. Gal sutapimas, tačiau tik po MMR pradėjau pastebėti, kad mano vaiko kalbos raida tarsi sulėtėjo, nors dar iki metų mokėjo keliolika žodžių. Išmokdavo naujų žodžių ir toliau, tačiau trumpų sakinukų nesudarydavo. Pastebėjau, kad kalbos suvokimas vėluoja. Išmoko pažinti visas raideles 1 m. ir 9 mėn. Tačiau sakinių nesulaukėme. Nuo 2 metų prasidėjo isterijos, matytt, susijusios su tuo, kad savo norų ir išgyvenimų negalėjo sklandžiai išreikšti kalbine išraiška. 3 metų amžiuje tarytum viskas tik pablogėjo. Tačiau 3,5 metų vaikas persirgo virusine liga, kurios simptomai buvo aukšta temperatūra ir bėrimas. Nuo to momento vėl pradėjo vystytis kalba.

Nežinau, ar esu teisi, tačiau vis dar esu tos nuomonės, kad skiepai padarė tam tikrą neigiamą įtaką mano kiek per anksti gimusiam kūdikėliui.

Prašau kitus tėvelius pasidalinti savo patirtimi, susijusia su neigiamomis reakcijomis po skiepų ir kitomis pasekmėmis, kurių priežastimi manote esant skiepus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rustė: 27 kovo 2009 - 16:55
aš asmeniškai atsisakiau skiepų,kai mano vaikui 5.5mėn.po skiepo dingo klausa.svoris auga prastai,dabar per mažas,po skiepo mažai gugavo ir dabar mažai čiauška,net nežinau ką atsakyti,bet jei pasukčiau laiką atgal būčiau jau gimdykloje neleidusi skiepyti unsure.gif
Atsakyti