Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

As patariu Dovile is GIC (grozio inovaciju centro)
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 10 05, 16:41)
Man atrodo, kad dabar temos neturi  smile.gif


Už temas paslaugų skyriuje reikia mokėti.
Atsakyti
Merginos, gal kuri daretes veido valyma pas Jurgita is "Pas Egidija"?
Cia kur prie Big'o
Atsakyti
Gal kas galėtų patarti kosmetologę iš Gydomosios kosmetologijos centro Jogailos g., kuri gerai atliktų mechaninį veido valymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lust @ 2011 10 11, 14:53)
Gal kas galėtų patarti kosmetologę iš Gydomosios kosmetologijos centro Jogailos g., kuri gerai atliktų mechaninį veido valymą  4u.gif


Aš rekomenduočiau Ievą, pati pas ją lankausi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Briggitte* @ 2011 08 19, 10:06)
Sveikos, noreciau ir as po vasaros atgaivinti veiduka, taciau sudetingu proceduru man nereikia, tik kad padarytu koki masaziuka, uzdeti kauke drekinancia  smile.gif jau radau, kad B.Pajediene turi savo estetikos studija, taciau ten nera nurodytos kainos, gal ten labai brangu? Sakykit, kiek mazdaug kainuotu drekinancios kaukes ir masazo procedura? ir su kokia kosmetika ji dirba?

Dekavoju  4u.gif

Kai ji dar utenoje dirbo, buvau labai labai patenkinta ja. Nuostabi kosmetologe, ta prasme profe savo srityje, bet kainos nera mazos.. IDOMU butu ir Vilniuje pas ja apsilankyti, gal adresa zinote?
Atsakyti
QUOTE(ugnieshka @ 2011 10 11, 16:13)
Aš rekomenduočiau Ievą, pati pas ją lankausi  mirksiukas.gif


Dėkuj smile.gif, o kokios maždaug kainos pas ją?
Atsakyti
QUOTE(Lust @ 2011 10 11, 17:39)
Dėkuj smile.gif, o kokios maždaug kainos pas ją?


po 50 Lt mokėjau kiek buvau ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Gal kuri nors lanketės "Grožio Akademijoje" Savanorių g.? Kokie atsiliepimai apie ten dirbančias kosmetologes? Dėkui.
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 10 07, 16:25)
Merginos,  gal kuri daretes veido valyma pas Jurgita is "Pas Egidija"?
Cia kur prie Big'o


Mane irgi domina rūgštinis-mechaninis, kaip atlieka ir kokia kaina smile.gif jei neklystu, su natinuel dirba?
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 10 12, 19:57)
Mane irgi domina rūgštinis-mechaninis, kaip atlieka ir kokia kaina smile.gif jei neklystu, su natinuel dirba?

Pas Lajha nebeeisit?
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 10 12, 20:57)
Mane irgi domina rūgštinis-mechaninis, kaip atlieka ir kokia kaina smile.gif jei neklystu, su natinuel dirba?

Veido valymas apie 60-70 lt sake kainuos..su kokiom priemonem dirba zinokit nezinau..
Atsakyti